Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorotka83

dla tych, ktore uwielbiaja mode D

Polecane posty

A co powiecie n/t butów na ten sezon... :) Ja w końcu zrezygnowałam ze szpilek i szpiców na rzecz kowbojskiego stylu, ale chyba tylko chwilowo... Niby okrągłe czubki modne i strasznie mi się podobają, ale u kogoś, hehehe... W kowbojkach z okrągłymi czuje sie całkiem nieźle, ale nigdy bym nie załozyła takich półbutów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetka...od kiedy weszly czubki ..jakos nie moge przekonac sie do butow z okraglymi noskami...gdy mialam 15 lat mialam takie buty na zime ..i caly czas mam ich obraz przed oczami... ;) i mnie jakos bierze niechec... mi sie podobaja botki- ale u kogos na nodze. Ja mam bardzo szczuple kostki i niezbyt dobrze wygladam w takich butach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Dorotko zaskoczylas mnie tym pytaniem bo nigdy sie nad tym nie zastanawialam :) na zakupy chodze o tak roznych porach a buty czesto kupuje przypadkiem, tzn wiecie ide po spodnie wracam z bluzka i z butami tez tak jest :) a czemu o to pytasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka83 => No to widzę, że mamy podobnie... :D Ja też uważam, że okragłe czubki fajnie wygladają u kogoś, tak samo jak balerinki... I na pewno wygodne są, ale jokoś trudno mi się do nich przekonać... Kilka razy nawet przymierzałam tego typu butki, ale nigdy się nie odważyłam na taki zakup... ;) Co do botków to ja także uważam, że mam za chude kostki tak samo jak na czółenka, d;atego zawsze kupuję kozaczki wiosenne czy jesienne... I teraz też sobie kupiłam, tyle, że z okragłym czubem... Koleżanki się nadziwić nie mogą, ale czuję się w nich dobrze, o dziwo... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe, to chyba charakterystyczne dla nas, kobiet... Idziemy po coś a wracamy z tysiącem innych rzeczy... :) Nie wiem o co chodzi z tą porą dnia, ale może po prostu po całym dniu latania nogi mogą być opuchnięty czy coś... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lejdi, smerfetka ma racje-nogi moga byc opuchniete po calym dniu chodzenia..jesli kupujesz buty rano- wydaje ci sie ze leza perfekt, zalozysz je wieczorem, okazuje sie, ze cos uciska... :) eh narobilyscie mi ochoty na jakies zakupy :P ;) smerfetka jesli cos kupisz, pochwal sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja wrocilam z calodniowych zakupow z moim mężczyzną. Zeszlismy całą Oxford street wzdluz i wszerz a w rezultacie jak zwykle kupilismy ciuszki w 2 sklepach -esprit i topshop/topman. Oto nasze dzisiejsze zdobycze :) Dla niego : http://www.topman.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=17551&storeId=12555&categoryId=88639&parent_category_rn=40350&productId=418193&langId=-1 http://www.topman.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=17551&storeId=12555&categoryId=39000&parent_category_rn=38998&productId=325196&langId=-1 Dla mnie: buciki podobne bo tych, tylko bez futerka i czkoladowy przecierany brąz :) http://www.topshop.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?beginIndex=0&viewAllFlag=&catalogId=19551&storeId=12556&categoryId=59927&parent_category_rn=42317&productId=469321&langId=-1 I jeszcze kilka drobiazgow typu t-shirt z esprit ale nie moge wkleic bezposredniego linku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczyny:):) bardzo sie ciesze że nas przybywa::):):):) i witam wszystkich:):):) mój brachol wczoraj ukradł mi :P:P komputer:P i nie mogłam nic napisać:( buuu ;(;( tyle stron topiku od piątku :):):) nie wiem od czego zacząć:P od początku czy od końca:P:P może od facetów:P tak jak Lejdi jestem szczęśliwa posiadaczką jednej sztuki:P:P akurat moje kochanie jest siła wywlekane prze zemnie na zakupy:P:P ma dobry gust:) i potrafi mi doradzić lepiej niż ktokolwiek inny:) nie jestem w stanie stwierdzić czy to lubi czy nienawidzi:P bo czasem zrzędzi a czasem chce iść:P:P ja uwielbiam zakupy z nim i z mamą:) teraz od końca:P carmellova---podobają mi sie buty twojego faceta:):):) chce kupić właśnie takie na rzepy dla mojego kochanie:P ciekawe czy projekt upadnie tak jak japonki:P:P:P co myślicie o facetach w japonkach? ale nie takich z brudnymi pazurami i grzybicą:P:P:P tylko zadbane nogi i fajne japonki? mi bardzo sie podobają i według mnie wyglądają ciekawiej i estetyczniej niż sandały;/;/ które niestety moje kochanie lubi;/;/ grrrrrrrrrr teraz buty na ten sezon: ja dalej poluje na fajne botki;/;/ chce jeszcze kowbojki i oficerki (oficerki może wymienię na jakieś saszki lub 2 kowbojki:P) ale na razie zero;/;/ ja właśnie kocham okrągłe noski:P:P i ostatnio szukałam w szafie i znalazłam kupione 2 lata temu z wydłużanym szpicem i zdziwiłam się jak ja mogłam to kupić:P:P chodzić w tym i nie potknąć sie o nie:P:P znalazłam ciekawe z delikatnymi szpicami złoto brązowe czółenka inter coś tam:P:P nie zbyt drogie 129 zł. ale teraz chce kupić czółenka zapinane na kostce:) żeby po 2 wyjściach mi nie goniły;/;/ irytuje mnie teraz najbardziej że rzadko już gdzie można znaleźć porządne nie ocieplane skórkowe kozaki. mi zawsze zimno w takich zwykłych czółenkach;/;/ a w kozakach za gorąco;/;/ ok za chwile dalsza część bo nie chce nic stracić:P:P ale muszę sie się wziąć za robotę:) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy wy ale ja mam fatalny uraz do wszelkiego rodzaju traperów;/ leee yuck;/;/ pamiętam jak co zimę mami kupowałam mi takie ciężkie trapery nie do zdarcia;/;/ chyba już nigdy nie ubiorę nic co choć troszkę będzie je przypominało:P:P a właśnie zapomniałam wam napisać pokochałam te balerinki:):) są wygodne i idealne na wypad na miasto, zakupy czy uczelnie:):) SmErFetKa_sMerFetKa mi przekonanie sie do zakupu balerinek zajęło 2 lata:P i tak jak ty podobały mi się na kimś innym a jak ja mierzyłam to przez cały czas wybrzydzałam:P:P a właśnie jak szybko przyzwyczajacie sie do nowości właśnie typu botki, rurki legginsy???? i chcecie je kupić?? mi czasem schodzi to tak strasznie długo:P:P wiem że wyglądam w czymś super podoba mi sie na innych ale jak mierze w sklepie i źle sie w tym czuje;/;/ czasem dopiero po roku decyduje sie na zakup mimo że podobało mi się od samego początku:P irytuje mnie to strasznie ale czasem nie mogę się przemóc i kupić mimo że mi sie podoba a jak kupie to żałuje;/;/ a mam pytanie do kopertówek:) widziałam świetną troszkę podobna do pokazanej przez ciebie dorotko:) tylko że ciemno brązową:)i jak myślicie: materiałowe rurki+ eleganckie buty + elegancki top + żakiet a do tego ta kopertówka? albo do eleganckich spodni i sweterka? bo zazwyczaj widuje kopertówki z sukienkami ostatecznie spódnicami i zastanawiam sie czy takie złożenie nie będzie raziło? a rewelacja -super trencz:):) ale ja zakochałam się w botkach na obcasie:) akurat takich szukam:) bardzo podoba mi sie to marszczenie i kolor:):) no pisać pisać wklejać linki:) czy jak ja przyszłam to wszyscy zniknęli:(:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :P zle sie przedtem wyrazilam ...chodzi mi o buty z okraglym noskiem.. nie lubie takich z wyjatkiem moich balerinek hehehe ;) ktore teraz uwielbiam i non stop w nich laze :D nibys uwazam ze taka kopertowka bedzie ladnie wygladac do tych rzeczy, ktore wymienilas :) ja tez mam tak, ze musze sie \"oswoic\" z nowa moda ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ciebie dorotka prawie zawsze można liczyć:):) ja właśnie zastanawiam sie nad tą kopertówką bo lubię większe torebki i boje się ze nie zapakuje sie tam:P:P ja chciała bym nosić kopertówkę na uczelnie czy wypad do kina. tak normalnie a zazwyczaj z kopertówka widzę dziewczyny ubrane wieczorowo. widziałam właśnie takie kopertówki z doczepianym delikatnym łańcuszkiem i zakochałam sie:) a właśnie co myślicie bo mój facet kręci troszkę noskiem:P:P chciałam żeby kupił sobie sweterek w paski dopasowany z okrągłym dekoltem. podobały mi się 2 właśnie w reserved w biało zielono kremowo czarne pasy:) i czekoladowo czaro szare. nie wiem w czym tkwi problem czy w paskach czy w tym że swetry nie są zapinane tylko wciągane przez głowę:P:P a i znalazłam ciekawą stronę: www.stylistka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze chodzi o paski... bo moj maz lubi swetry wciagane przez glowe ...ale za chiny nie zalozylby paskow... uciekam robic obiad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zajrzalam jeszcze na chwilke na te stronke, ktora podalas ..i widze, ze na przyszly rok na wiosne znow zolty bedzie modny(przejdzie chyba z lata 2007) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D ja wczoraj tylko dwie bluzki zwykle w gapie zakupilam :) Mi sie bardzo podobaja kopertowki i te normalne i te oversize. Ale ja uwielbiam torby xxl bo ja sie nie moge zmiescic nigdy. Nie wiem po co nosze przy sobie polowe domu ale tak juz jest :D W ogole do kopertowki nie zmiescilby mi sie portfel:o a co z telefonem? itp. :D:D:D Poza tym bylam kiedys okradziona i teraz nosze torby na ramieniu. Ciagle mam takie odczucie, ze ktos moglby mi wyrwac kopertowke z reki, zwlaszcza, ze widzialam taka akcje jakies 2 tygodnie temu na ulicy. Jakis chlystek wyrwal kobiecie i odjechal rowerem po chodniku. Ona krzyczala a wszyscy szli w swoja strone :O ja zreszta tez :o tyle, ze zeszlam z drogi piatowi na rowerze zeby mnie nie rozjechal :o takie czasy:o Bardzo fajne butki z topshopu. Ja wciaz nie moge sie zdecydowac na zadne. Mierzylam juz sporo innych i cos mi nie pasuje ciagle. Jak myslicie do tego trencha ktore buty bylyby ok? Ja nie lbuei ani okraglych ani dlugich czubkow. Okragle jedynie w balerinach. Lubie taki klasyczny nieostry dziubek. Jak kiedys mialy nasze mamy w butkach :) Ciezko jednak taki kupic. I zgadzam sie, ze ostatnio ciezko kupic zwykle klasyczne buty, jakiekolwiek. Co ja sie naszukalam moich czarnych szpilek. Chyba z 5 lat polowalam na nie i w koncu w tym roku kupilam. Podobnie bylo z czarnymi zwyklymi kozakami. Udalo mi sie w zeszlym roku kupic, dzieki Bogu :) Wkurza mnie, ze jak but niezly to zaraz jakas sprzaczka, kokardka, kwiatuszek, dzet albo inna cholera musi byc doczepiona. Nie lubie odpustu :o smerfetko - najlepiej mierz buty popoludniu :) potem w domu zaloz cienkie skarpetki i chodz w nich caly czas dopoki, sie nie uloza :) Niestety chodniki bywaja takie koslawe, ze sie nie da chodzic nawet w najlepszych butach. Mi kompletnie nie sprawia problemu spacerowanie po nowym jorku ale jak wracam do kraju to zaczyna sie tragedia. Nieraz wykrzywi sie noga bo stane na laczeniu plyt chodnikowych albo w jakiejs dziurze. A juz zima ta sliska kostka brukowa mnie wykancza :o pozdrawiam i zycze milego popoludnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki... :) Właśnie wrócilam do domu... 600km za mną, masakra... Padam znóg, marzyła mi się kąpiel a tu się okazuje, że wyłaczyli mi wodę... Nikt o niczym wcześniej nie informował i co ja mam teraz biedna zrobić... Co do zakupów to właściwie udane... :) Dwie pary kozaczków i dresik... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko :) moj maz chodzi w t-shirtach w paski, koszulkach polo w paski, slipkach w paski ale swetra ZADNEGO nie chce zalozyc. Na t-shirt nosi bluze albo koszule :D A swoja droga to w Polsce panuje dziwne przekonanie wsrod niektorych mezczyzn, ze paski nosza geje. O dziwo ja nie widze na zachodzie gejow w paskach tylko raczej w koszulkach polo gladkich :D:D:D A paski nosza albo zadbani mezczyzni albo tacy trendy. No i szara masa przecietnych zjadaczy chleba jak moj malzonek czy ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo jak fajnie teraz:):) zawsze ktoś jest na topiku i dużo wpisów podoba mi sie to:) oglądam właśnie tvn style :):):) zastanawiam się czy dla oglądania programów o modzie nie podłączyć sobie tv u siebie:P:P:P hehehehe a właśnie przypomniał mi sie kolega mojego faceta który ma wszystko w paski:):):) podkoszulki bluzy on kocha paski:P:P mam nadzieje że uda mi sie przekonać mojego faceta do swetrów w paski bo bardzo podobają mi sie mężczyźni tak ubrani:):) rewelacja ja tez kocham xxl w torbach:):) a właśnie mam jeszcze ich jeden plus:) zawsze po zajęciach robie małe zakupy (bułeczki masełko mięsko soczek itp:):) ) i najlepsze w torebkach xxl jest to że nie muszę ich dźwigać w tych plastikowych reklamówkach tylko ładnie pakuje do torebki:):) uwielbiam to:) wiesz wydaje mi się ze prawie wszystkie buty będą ci pasować do tego trencza:) zarówno wysokie i botki:) to teraz rewelacja pewnie będziesz mieć obfite łowy butów bo chyba właśnie teraz wchodzą takie klasyczne szpice:):) widziałam je na reklamach bossa miedzy innymi:):) i w prima modzie i w tym inter coś i w wielu innych sklepach na razie po kilka par ale widzę ze pojawia sie ich coraz więcej:) oj jejku smerfetka gdzie ty sie wybrałaś?? ja byłam ostatnio 450 km i myślałam że umrę:) a ty 600 wow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, a mój mężczyzna wszystkie swetry wybiera właśnie w paski... Moim zdaniem to już przesada, ale teraz jest tyle tego w sprzedaży... Dzisiaj musiałam go przekonywać, że kolejne paski już mu nie są potrzebne... Fotki wkleję jutro, bo jak na razie moje zakupy leżą gdzieś w bagażniku pod stertą towaru do sklepu i nie mam siły po nie iść... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie podobaja wszystkie 3 propozycje. uwielbiam taki styl i szarosci :D smerfetka wspolczuje braku wody :o masz sklep? moze z ciuchami?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie podoba 1 i 3 zestawienie :D smerfetka ..no jak oni potrafili tak po prostu odlaczyc doplyw wody? .. no normalnie bym sie wsciekla na Twoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się wściekłam, ale powoli chyba wszystko wraca do normy... Woda brudna, ale mam nadzieje, ze juz jej nie wylacza... Tak, mam sklep, ale z butami... :) Ale z takimi dla pospolitego, że się tak wyraże społeczeństwa... :) Dorotka83 przyjemnego seansu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko to i tak masz super :D ja marze o wlasnym biznesie ale jakos ciezko cokolwiek zrobic. Zanim cos sie rozkreci to ZUS-y czlowieka zjedza. No i na start trzeba troche gotowki :) Dorotko milego wieczoru w kinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×