Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorotka83

dla tych, ktore uwielbiaja mode D

Polecane posty

czesc dziewczyny :D rewelacja na taki sam golfik poluje..tylko z dlugim rekawem :D bardzo mi sie podoba :Dmoze dzis wybiore sie na jakies lowy... wiolka17 nie mam pojecia co to za frima... nibys...kupilas bolerko i buciki brazowe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
dziewczynki wejdzcie prosze na moj topic i odpowiedzcie mi co mam zrobic,niedawno załozyłam na temat zwezenia bluzeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:):) właściwie nie mam czasu czytać wszystkiego:(:(:( buuuu nic nie kupiłam dorotko nic nie było:(:( ale wymyśliłam jeszcze kilka zestawów:) wiec mam w czym iść:):) i muszę już lecieć bo ksyca na mnie:P:P:P pozdrawiam was dziewczynki papapapappa:) do zobaczenia w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelaska juz do Ciebie \"wpadlam\" ;) nibys zobaczymy sie dopiero w poniedzialek? buuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja wczoraj kupilam cygaretki granatowe :) super wygladaja ze sweterkiem z gapa :) kupie sobie dzisiaj chyba botki albo szare albo czarne i moze jeszcze butki do polowy lydek na plaskim obcasie do jazdy samochodem. tylko tu mam ochote na brazowe zeby fajnie do granatowyh dzinsow wygladaly. kupilam tez golf granatowo-szairowy w h&m ale nie przepadam za ta marka :o chyba go oddam ale jeszcze sie zastanowie. maz mnie kusi zeby wymarzony plaszcz kupic a mi troche szkoda pieniedzy bo mam fajny plaszcz tyle, ze cienszy i granatowy. moze jak bedzie dluzej kusil to ulegne :D:D:D no i wciaz poluje na torbe :o bez powodzenia :( nibys baw sie dobrze na weselu :D pozdrawiam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdi
dlaczego koniec topiku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wybieram się jutro na zakupy :):D oczywiście pierwszym celem jest sweter XXL i jakaś uniwersalna duża troba. najlepiej czarna:D achhh.. zakupy.. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie koniec jakie koniec :P ja na razie po prostu nie mam czasu ale obiecuje ze niedlugo sie to zmieni i bede czesciej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzie_zima
->malajkaa Pytalas o Factory w Poznaniu. Ten sklep jest w Luboniu dokladnie. Bylam tam wczoraj na zakupach i maja sporo tansze markowe ciuchy, warto wpasc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! wracac! nie zapominac o tutejszym topicu! :P wiecie co...juz od trzech dni wybieram sie na zakupy..ale ciagle mi cos w tym przeszkadza.... i jakos nie moge sie wybrac ... szkoda, ze do centrum mam pare kilometrow... ooo juz wiem, chyba sie przeprowadze :D hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś byłam na zakupach:D:D i znalazłam dwa fioletowe sweterki - jeden gładki drugi w paski. no i nie wiem na który się zdecydowac. oba nie były w wersji XXL, a szkoda. ale sięgały do połowy pupy :D. wydaję mi się, że chba lepszy jest ten gładki bo więcej dodAtków i ubrań będzie do niego pasowac. a Wy co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madelajn, a w jakich sklepach znalazłaś te ładne sweterki? Też bym chętnie jakiś zakupiła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusjakika -- h&m i cubus tak naprawdę dużo jest sweterków, które mi się podobają, lecz niestety - są same duże rozmiarówki, a ja noszę XS i S czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madelajn, dzięki! u mnie nie ma za bardzo slepów sieciowych, dlatego nie mogę pójść i poszukać. jeżeli się wybiorę do większego miasta to też mam czas ograniczony, dlatego jesteś bardzo pomocna :) w kwestii rozmiarów to ja też S, a z H&M to już XS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, ale w końcu po to jest ten topik aby sobie pomagac:):):) i widziałam jeszczxe dzisiaj śliczne siwe rurki w cubusie przecenione ze 150 na 70.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chcialam sobie kupic rurki dzinsowe ale: mam rozmiar 27... atu: mierze 27-male!! 28-małe!! 29- juz nie ma tego rozmiaru!!!! zalamka kobietki!!!! dobra ale to jeszcze nic- ide po adidaski upatrzone sliczne... przychodze.... nie ma juz!!! no ja nie wiem co za dzien!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkaa_17 -- skądś to znam - dzisiaj byłam na zakupach i moja koleżanka chciała kupic sobie adidasy. Upatrzyła sobie jedne, chciała je nawet kupic a tu: \"nie ma już tego rozmiaru\". pochodziłyśmy szukając innch, ale jak były to albo nie było rozmiaru albo ceny przekaczały 300 zł, gdzie inny, b. podobny model kosztował 2 razy mniej! no ale tak to jest i raczej zawsze tak będzie. niestety:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przynajmniej wiem ze nie tylko mnie sie nie udaly zaqpy :( ale za to... pojde w poniedzialek :D moze znajde rownie ladne rurki :) ale tamte tak mi sie podobaly :( pzdr... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmellova -- nie tylko w londynie :P:P:P bo na wybiegach w najnowszych kolekcjach bardzo często się on pojawia. mi się tak średnio podoba - nie wszystkim pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×