Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorotka83

dla tych, ktore uwielbiaja mode D

Polecane posty

dorotko zwariowałaś to jeszcze noc:P:P:P skąd ja ci wezmę konia i lasso??:P:P:P nie ma się co martwić jest przecież Photoshop:P:P:P fotkę zorbie później bo na razie zmięta strasznie jestem:P:P eh kto widziała wstawać o tak nieludzkiej porze:P:P co do sweterka to ten drugi super tylko rękawki:P właściwie zastanawiam się jak producenci wyobrażają sobie chodzenie w takim swetrze? pod spód nic nie ubierzesz bo gorąco więc zatem co rękawiczki? ale przecież i tak zimno będzie:P:P przynajmniej takiemu zmarzluchowi jak ja:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ja tez jestem wielkim zmarzluchem..gdy temperatura spada ponizej 20 stopni ..to Dorotce zaczynaja marznac konczyny ;) a wlasnie ---> brrr ale zimnooo u mnie :P i jeszcze ten deszcz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja mialam dlugi weekend ale juz sie skonczyl :( kupilam sobie takie krotkie bolerko czarne z rekawkiem 2/3, super :D i biustonosz i cos jeszcze chyba ale nie pamietam :) a i bluzke :D jedwabna znowu ale swietna :D nawet nie wiem jak ja opisac. dzisiaj bede sie opalac wiec nigdzie sie nie wybieram :) ciesze sie, ze nas przybywa :) ja teraz namietnie przegladam vogue wrzesniowy nr i patrze czego \"goracego\" mi jeszcze brakuje :D widzialam w h&m sweterki. ja tego typu rzeczy ubieram na cebulke i nosze bez plaszcza. generalnie nie przepadam za h&m. wszystko co ostatnio kupilam to zwrocilam. jakosc mi kompletnie nie odpowiada :o w zeszlym roku kupilam taki strasznie dlugasny golf bez rekawkow i wiazany na kilka razy u dolu paskiem. Nosze do niego bluzke typowo podkoszulkowo. jak t-shirt tylko z dlugim rekawkiem i jak chlodno to rekawiczki. to jest nawet wygodne bo nie musze wsiadajac i wysiadajac z samochodu wkladac i zakladac plaszcza. oj z torbami to ja tez zawsze mam problem. lubie duze zeby wszystko zmiescic i nie bardzo \"wymodzone\". nie cierpie jak torba ma zameczki, kwiatuszki, cekinki, itp :) i tez zawsze mam problem z kupnem. sama teraz poluje na jakas mniejsza z krotkimi raczkami ale na razie bez powodzenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelacja witaj :) napisz co ciekawego znalazlas we wrzesniowym vogue :D ja kurde na sweterki sie nastawilam, ale zadnego fajnego znalezc nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poluje jeszcze na krotki sweterek :) mam upatrzony ale czekam czy zdaza go przecenic czy bede musiala zaplacic cala kwote :o w vogue podoba mi sie kolekcja calvin klein i hugo boss (strasznie :D). fajne sa torebki furla. kolekcja gap jak zwykle beznadziejna. oni maja taki swoj styl, nigdy niezbyt modny :o ale cenie ich t-shirty i bluzki podkoszulkowe. maz uwielbia boxerki. te podstawowe dresowe rzeczy maja super bo proste i dobrej jakosci ale reszta to dla mnie beznadzieja :o super torby ma w tej kolekcji kate spade. widzialam w bloomingsdale na zywo ale niestety nie stac mnie na nie :( jeszcze nie :D:D:D mulberry tez ma fajne torby - dwie swietne fioletowe, mozna pomarzyc :) i jest probka zapachu gwen stefani l.a.m.b. calkiem fajny. dopiero kilka razy przejrzalam vogue wiec jeszcze nie wszystko mi sie rzucilo w oczy a ze wydanie ma 840 stron to potrzebuje troche czasu zeby wszystko dokladnie przejrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęć nie będzie aparat się rozładował:(:( a moje współlokatorki nie wzięły ładowarki:(:(:( jedynie co zdążyłam nim bateria padła to zdjęcia do cv:):):) a nawiasem mówiąc zajebiste:):) a właśnie pokaże wam bluzkę wynik mojego polowania jeszcze w lipcu. kosztowała 29 zł (robiłam sobie w niej fotkę do cv:)) kurcze rewelacja ja tez chce zakupy:P:P dziś cały dzień szukałam bolerka lub krótkiego żakietu do brązowej sukienki ewentualnie do spódnicy i bluzki i nic;/ a jedwabne bluzki to chodzą za mną już odkąd napisałaś o nich niestety tam gdzie są to nie moja półka:(:( braki finansowe:P:P:P trzeba w takim razie pooglądać w necie to co wychwalasz:) hugo boss hmmm piękne rzeczy ma:):) niektóre przekombinowane. ale jak znajdziesz coś dla siebie to jest idealnie skrojone aż chce się kupować szkoda że niestety nie stać mnie mam nadzieje ze też na razie:P:P:P w tamtej kolekcji podobały mi się tak szaleńczo butki brązowe z wstawkami materiałowymi na słupku i z okrągłym noskiem piękne. z gap widziałam też w tamtej kolekcji świetne rurki i cygaretki ale to u nich rzadkość:P:P a co do chodzenia tak na cebulkę nie zimno ci tam w rękę miedzy ramieniem i łokciem (jak ta cześć ciała się nazywa bo mi do głowy przychodzi teraz tylko biceps a do moich rąk nie pasuje chyba że kurczaczy biceps:P:P:) bo mi właśnie zawsze zimno tam chyba nie przyzwyczajona jestem:P pytam z ciekawości bo akurat widziałam jeden i strasznie mi się podobaj tylko nie widziałam czy ja-zmarzluch wytrzymam w czymś takim:P:P wiecznie naciągam sobie rękay swetrów na palce bo mi marzną:P:P ja też nie przepadam za h&m mają taki dziwy styl i w sklepie wszystko wygląda jak pomięte jak by tym podłogę pierwsze wycierali a później na wieszak:P:P mam tylko torbę z h&m. i rzadko kiedy mi się cokolwiek podoba:P mi właśnie czarne legginsy + szara tunika z srebrnym paskiem kojarzą się tylko i wyłącznie z h&m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja taka bluzke mierzylam w zarze ale niestety ladnie wyglada na wieszaku a jakosc uszycia pozostawia wiele do zyczenia. zwlaszcza, ze najtaniej tam nie jest :o strasznie mi sie podoba taki kroj i kupie sobie taka w banana republic kremowa w wielkie czarne grochy. tez jedwabna i trzeba za nia dac sporo wiecej niz w zarze ale lezy idealnie i material mowi sam za siebie :) pochwalam zakup :D ide spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkasz
czy buty w szpic sa jeszcze modne? w sklepach sa i w szpic i z okrągłymi noskami jakei lepiej kupic na ta jesteń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamiewa
czesc prosze o informacje za ile kupujecie buty? czy za 100,200zł czy wiecej? czy takie buty np. z firmy Ryłko sa lepsze (trwalsze) niz takie z ccc czy jakichś tam ambra i innych daicchmanów? Zastanawiam sie nad kupnem butków na jesień z ryłko za 220 zł czy ta cen ajest przestepna? Czy lepiej poszukać w Bacie czy moze jakims innym sklepie? dajcie jakeis rady, zawsze kupuje buty i mam je na 1 sezon bo sie rozwalaja wiec chce teraz jakieś lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie nosze butow w szpic, po prostu mi sie okropnie nie podobaja wiec nie zwracam tu uwagi na mode jesli chodzi o drugie pytanie to ja wydaje na buty jakies 200-300zl a na zimowe jakies 400-500zl. lubie buty skrzane i z dobrze wywarzonym obcasem. noga dzwiga ciezar calego ciala i moim zdaniem musi miec odpowiedni but. kiedys jeszcze w podstawowce kupilam jakies nieskorzane i mialam problem z grzybica przez kilka ladnych lat. od tamtej pory kupuje porzadne buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja też jakościowo nie jest super powiedziała bym że ujdzie:P niestety sztuczna ale tak ładniej w niej wyglądałam że nie mogłam się oprzeć:):) no i 29 zł:) taniutko. a jak już mój facet powiedział mi że mam w niej duże piersi :):) to musiałam już sobie ją kupić:):) a ja właśnie ostatnio polubiłam zare:) ceny odstraszają (na szczęście są wyprzedaże:):) ) niestety jak piszesz z jakością w zarze bywa różnie;/ płaci się dużo a czasem... szkoda mówić:P ja chyba najbardziej nie lubię jak kupie coś co mi się podoba a później się rozwlecze spierze itp... bo wiem że nie kupie już drugiej podobnej rzeczy a tak mi się podobała;/ o od razu was przestrzegę przed kupowaniem jakiejkolwiek odzieży ryłko;/ buty mają dobrej jakości wiec kupiłam sobie 2 spodni. fatalne;/ na jednych pozostały zacieki z prania drugie pod wpływem noszenia puszczały oczka i wywlekały się z nich nitki;/ anulkasz --- hmmm ja nie lubię szpiców wole podkreślać że mam małą stopę okrągłymi noskami:) przy dużej stopie odradzam wręcz wielkie nosy. w tym sezonie akurat buty mają przeróżne noski. hmmm na jesieni polecam okrągłe lub malutki szpic dlaczego wiadomo zima sól buty szybko się niszczą a długie szpice od razu są po przecierane i wyglądają brzydko. adamiewa-- hmmm cenna przeróżnie czasem kupie coś na wyprzedaży i bardzo tanio czasem bardzo drogo. raczej kupuje to co mi się podoba. co do rylko owszem są dobre:) ale jak dla mnie podobają się 2-3 pary na całą kolekcje:P ccc daichman itp to porażka chyba że potrzebujesz buty tylko na jedno wyjście. choć kupiłam raz tam adidasy bo bardzo potrzebowałam i bardzo je lubiłam ale zniszczyły się w ekspresowym tempie:P:P:P 220 zl wydaje mi się dobrą cenną jeśli są ze skóry i ci się podobają:) najważniejsze jest żeby było dobre podbicie wtedy nawet po całym dniu noga nie jest zmęczona:) mam 2 pasy z cudownym podbicie i stabilnym obcasem ale takie ideały zdążają się strasznie rzadko:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamiewa
dzieki za rady ja nosze rozmiar buta 36czasem 37 to chyba z okragłyminoskami bym smiesznie wygladała z taka mała nozka? jak myslicie? zawsze podobały mi sie szpice ale tearz robia jakies takie strasznie długie, a chciałabym takie średnie tzn nie okrągłe ale tez nie jak z cyrku szpiczaste!! nie wiecie w jakim sklepie moge szukac takiego modelu ktory mieściłby sie pośrodku?ani wielki szpic ani okrągłe, na pewno wiecie o jakie mi chodzi. powiedzcie tez czy noszac okragłe moge miec rozszerzane spodnie?czy lepiej waskie?bo do szpica to chyba raczej szerokie zeby stopa nie byla taka długa? dobrze mysle? i jeszcze jedno kochane dziewczynki:) czy spodnie o całkiem prostej nogawce pasuja do kazdej figury? i czy zatruszuja krzywawe nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam ze spodnie o prostej nogawce sa jak najbardziej uniwersalne i praktycznie kazda noga wyglada dobrze. oj wiem jak ciezko jest kupic butki o zgrabnym nosku. sama na takie zawsze poluje bo nie lubie ani szpica ani okraglych. i jak tylko widze takie butki to kupuje nie patrzac na cene, oczywiscie w miare rozsadku. nie stac mnie na buty odkryte za 1000zl :D nawet za kozaki nie dalabym tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamiewa
a gdzie te butki kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 35/36 :) i właśnie lubię podkreślać ze mam taką małą stopę:) ale zazwyczaj słyszę jakie masz fajne małe stópki:P:P więc tym akurat nie masz się co przejmować:P oczywiście bez przesady jak ubierzesz słodkie kolorowe to możesz nie uniknąć skojarzeń z dziecinnością:) co do szpiców to właśnie tych długich bym się wystrzegała jesienią i zimą bo ciapa chlapa i się szybko niszcza:/ jest teraz dużo właśnie takich delikatnych szpiców w sklepach. w kazarze (nie polecam bo słaba jakość) venezi, hegosie, aldo prawie wszędzie widziałam:) dobrze myślisz z spodniami do wąskich nie ubierała bym długich czubów ale takie malutkie owszem:) do rozszerzanych chyba wszystko jedno:) byle nie bardzo szerokich bo wtedy będziesz mies właśnie super małe stópki:P:P prosta nogawko owszem kryje wszystko:) najlepiej kobiet w niej dobrze wygląda (prosta nogawka to właśnie rurki zwężana to cygaretki:) tylko jakoś u nas się dziwnie przyjęło ale o to spytaj madelajn ona jest ekspertem od tego:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja butki kupuje najczesciej w steve madden albo w stacatto albo w shoemania, gdzie jest duzo roznych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamiewa
a znacie firme lastrada? dobra jest? ceny ok 200zł za butki a jaka jakosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie mialam butow tej firmy wiec nie wypowiem sie na temat jakosci :) zazwyczaj jak dotkniesz i zmierzysz, obejrzysz jak sa wykonczone w srodku i jak leza to wiesz juz czy warto kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamiewa
wygladaja fajnie ale jakos tak delikatnie boje sie ze sie szybko rowala a z jakiej firmy polecacie kupic buty na jesien zeby miec na dłuzej niz 1 sezon? ale takie do max 230zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamiewa
ja kupowałam do tej pory jakies dziwne i tanie i ciagle nie mam butow i nie rozumiałam jak babki moga miec po 10 par jak mi sie wszystko rozwala, ale chyba jak zaczne kupowac lepszej jakosci to mi zacznie przybywac? tak to jest? bo teraz co kupie to zajade i znow kupuje badziew nie chce juz tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamiewa
wiecie co ja kupuje co popadnie i potem mam nuby fajne ciuchy ale jak połacze ze soba to łupio wygladaja i tak;) powiecie mi coz czym zestawiać jesli wam napisze jakie przykładowo mam ciuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamiewa
i jeszcze jedno ten lasocki z ccc to chyba tez jest do dupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje drozsze rzeczy, oczywiscie jak na moja kieszen bo dla kogos moga byc tanie, i moge nosic rzeczy gdy sa modne i za kilka lat powrocic do nich gdy kolo mody zakreci :) dobry kroj i material to dla mnie klasyka. warto postawic na jakosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeestem! po dłuższej przerwie, ale jestem :D adamiewa--- jeśli szukasz dosyc małych i szczupłych szpiców to obowiązkowo zajrzyj do Daniji lub WAWY (mają bardzo zbliżone asortymenty). Samej podobają mi się tam pewne saszki właśnie ze szpicem (a ogólnie jestem ich przeciwniczką). Jednak są to buty typowo na jesień, a ja już mam jedną parę. Szukam natomiast kozaków na zimę, bo powoli już wprowadzają kolekcje jesienno-zimowe. I właśnie mam do Was, moje kochane pytanie. Co sądzicie o butach EMU? Mi się one podobają pod tym względem, iż wiem, że w nich nie zmarznę i będzie mi wygodnie. Oczywiście nie nadają się one do teatru, kościoła. Ale na całodzienny maraton po sklepach chyba jak najbardziej:P:P:P:P:D:D:D Co do jedwabnych bluzek. MI też się one podobają, ale jak patrzę na te wszystkie dziewczyny, które zakładają te bluzki nie mając pojęcia jak je nosic to płakac mi się chcę! :(:(:(:|:|:| I wracając do ceny butów-- tak naprawdę za kozaki jestem w stanie zapłacic do 400-500 zł i miec buty na kilka sezonów. W Deichmanie nigdy nic nie kupiłam i nie kupię. Szkoda pieniędzy i czasu na reklamację obuwia. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamiewa
wiec tak, mam takie ciuszki: dżinsy biodrówki z big stara krój rozszerzany extra low dżinsy granatowe extra lw z wyższym stanem białe cienkie spodnie na lato sportowy krót bezowe sztruksy extra low biodrówki sweterek tatuum kremowy sewterek w paski kremowo-brązowy w serek żakiet lniany pistacjowy z krótkim ękawkiem żakiet szary zakiet brazzowy sztruksowy kurtka sportowa cienka brazowa buty czarne,brązowe, brązowo-złote bluzki brązowe, czarne co dokupic? mam tez 2 paski czarny i brazowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mój komp odmawia posłuszeństwa:( już 3 raz pisze ten post:( z lastrady też nie mam żadnych butów więc się nie wypowiem. z lasockiego hmmm nigdy nic mi się nie podobało;/ a jak już coś to cena/jakość nie grała;;/ a poczytaj wcześniej na topiku o dobieranie ciuchów pytała brak stylu i na kafe jest dużo topików na ten temat:) opisz ciuchy(jak masz foto to wklej) na pewno wymyślimy kilka fajnych i modnych zestawów:) madelajn---a mnie emu nie przekonują owszem ciepło ale dla mnie koszmarnie wyglądają:P:P nie miała bym do czego ich założyć:P choć teraz szukam wygodnych butów na zimę i stwierdzam że będzie ciężko:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×