Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorotka83

dla tych, ktore uwielbiaja mode D

Polecane posty

Gość ewelaska
jak myslicie lepiej zrezygnowac z biodrowek i opietych bluzeczek?pepki nie sa w modzie a obcisłe bluzki (bardzo) chyba sa dobre dla nastolatek ? czy osoba ktora ma 160zm wzrostu (zawsze obcas 6-8cm) moze sobie pozwolic na spodnie nad kostke i czy moze pozwolic sobie na np. sweterki za pupe?czy lepiej do polowy? zeby nie wygladac jak małe w wielkim swetrzysku, jak to zestawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do emu jak i do ugg mam takie zdanie, ze sa calkiem wyjatkowe ale na mojej nodze wygladaja makabrycznie. ja mam szczuple nogi i w tych butach wygladam jakbym miala taki ortopedyczny but zalozony na patyk :D tragedia. oczywiscie trzeba kupowac mniejszy rozmiar bo w srodku sa jak gumowce :D ale i tak wyglada sie jak yeti :D poza tym jesli chodzi o warunki nowojorsie to smialo mozna nosic bo tu nie ma piachu na chodnikach i blota posniegowego. W Polsce masakra z tymi butami bo ciagle roztopy i buty przemoczone, zezarte przez sol i zaplamione do wysokosci blotka. Wiem z doswiadczenia znajomej. Zaplacila za blekitne kilka ladnych sezonow temu ponad 300zl i nie przechodzila sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide dzisiaj na zakupy i wroce chyba ze sweterkiem :D:D:D nie bede czekac na przecene :D nie bede obrywac metki to jak przecenia to zaniose zeby mi cene obnizyli. i tak za goraco na sweterek narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzias
a to tak mozna robic? czy zartujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamiewa-- proponuję jeszcze coś białego. nawet jakiś zwykły, gładki t-shirt. biel pasuje do wszystkiego i \"rozwesela\" strój (chyba wiecie o co mi chodzi.?:P) nibys-- co do wybierania butów to też szukam przede wszystkim wygodnym bo dużo sama drepczę o własnych nóżkach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna :) normalnie masz prawo zwrotu z paragonem w ciagu 60dni. i masz prawo do jednorazowego tzw. price adjustment, czyli dopasowania ceny jesli kupilas cos i w ciagu 14 dni nastapila przecena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupuje czarny krociutki z duzym kolnierzem. jak bolerko robione na grubych drutach :) dlugie ma ze 3 grafitowe i szare z zeszlego roku, jednego nawet chyba nie zalozylam i jeszcze z metka wisi. dlatego w tym roku chce krotki podobny do tego z kolekcji bossa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzias
ale to nie mozesz oderwac metkiw ciagu tych 14 dni? a czemu mowisz ze do zwrotu 60dni mi zawsze mowi ze do tygodnia lub 2ch z m,etka i paragonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z bossa?o matko:D:D ja bym chyba przez cały rok na jakiś ciuch z bossa musiała zbierac znając to jak długo się mnie pieniądze trzymają, jeśli chodzi o ciuchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metke moge oderwac tyle, ze jak oderwe to dadza mi store credit i bede musialawybrac cos w zamian a z metka otrzymuje pieniadze w takiej postaci w jakiej dokonalam zakupu. takie sa przepisy w us w tych porzadniejszych sklepach. i nie ma problemu zeby cos oddac czy poprosic o obnizke jesli np. wczoraj kupilam cos za 70 USD a dzisiaj jest za 49 USD. Raz obniza cene :) nie kupuje sweterka bossa bo mnie nie stac :D tylko fason ma jak ten bossa a jest z expressu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja bym chciał coś z hugo bossa:):) mierzyłam kilka ciuchów cudowne:):) krój materiał po prostu cudo:) najlepsze byly przeceny żakiet z 2500 na 1300 buty z 1200 na 600 itp :):) reklamacje to chyba zalezą od sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys-- na pewno to zależy od sklepu. w renomowanych typu boss, mexx o wiele bardziej szanują klienta, bo wiedzą, że tam każdy klient jest na wagę złota. I to dosłownie :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby od sklepu ale generelanie lepsze sklepy maja 45-60dni i nie trzeba podawac powodu zwrotu.to jest uregulowane prawnie. W Polsce tez i niezgodne z prawem sa wywieszki, ze towar zakupiony nie podlega reklamacji. Widzialam program jak rzecznik konsumenta o tym mowil. tyle, ze nasze spoleczenstwo nie jest jeszcze na tyle dojrzale zeby domagac sie respektowania swoich praw. Mysle, ze z czasem i to sie zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelacja-- nadzieję zawsze trzeba miec :):):) macie jakiś ciekawy temat do rozmów? oczywiście o modzie, ciuchach itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam w sobotę wesel;e i pogoda mi wszystko zepsuła. nie mam butów ani sweterka do sukienki;/ eh i nie mam pomysłu co ubrać. wcześniej wybierałam się w czekoladowej sukience za kolano z haftem na dole w japońskim stylu z przodu nie ma dekoltu za to z tyłu małe wcięcie i delikatne zakładki w stylu trenu:) do tego miałam lekki żakiecik i sandałki złoto brązowe. 2 wersje miałam na wszelki wypadek tą bluzkę co pokazałam + złota spódnice satynową bardzo kloszowaną do tego brązowe dodatki i brązowy żakiet (ta podoba się mojej mami ) ale ja sadze że jest za złoto;/ a przy tej pogodzie odpadają wszystkie;/;/ nie mam całych brązowych butów;/ mam tylko czarne lakierki ale one mi spadają;/ i wiśniowe z allegro;/;/ ui jeszcze stare szpice;/;/ poza tym mam brązowe kozaki;/;/ mam wielki problem;/; dlaczego ja tak szybko niszczę buty;/;/ a i sweterek z vili:) http://www.allegro.pl/item231023946_vila_nowy_czarny_kardigan_wstazka_cudo_xs.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to że nie będzie się jak przebrać;/ państwo młodzi zaplanowali że będzie autobus dla gości bo impreza jest daleko;/;/ więc muszę się ubrać tak abym nie musiała się przebierać i nie straszne mi były chłody;/;/ niestety będę musieć ubrać obowiązkowo pończochy i wypatrzyłam sobie już dawno w zarze takie satynowe brązowe buciki tylko bez piety? i tak się zastanawiam że bez sensu je kupować teraz;/ nie wiecie gdzie można znaleźć delikatny ażurowy sweterek i cale butki w brązie tylko zapinane na kostce? bo ja już głupieje jutro mam tylko 2 h czasu żeby to znaleźć a w poprzednich wyprawach nie widziałam nic a nic co by mi się podobało;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys-- z opisów podoba mi się bardziej pierwsza wersja. a z opisów pogody żadna z dwóch wersji nie jest dobra. Miejmy nadzieję, że aura do soboty się poprawi.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo matko nie bylo mnie troche...a tu tyle wpisow :D co do bucikow... jesli chodzi o letnie to kupuje te tansze, w granicach 40.90 zloty... Zimowe natomiast musza miec jakosc, wiec tez wydaje na takie buty ok300-500 zloty. Butow Deichmanna nie polecam..tam jakies same plastikowe te buty sa :/ jutro wybieram sie na zakupy..cos mi sie wydaje, ze chyba tym razem kupie jakas rzecz :D dzis tez bylam w pewnych dwoch sklepach..oczywiscie chcialam kupic jakis sweterek, ale okazalo sie ze troche przesadzili z dlugoscia- rozumiem , ze teraz sa modne dlugie swetry..ale te byly az do kolan.. :O (a moze to takie sukienki byly swetrowe :P?) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys ale fajny ten swterek z vili :D hm..azurowe sweterki widzialam dzis w orsay byly brazowe i czarne ..tylko ciekawe czy w polskich orsay tez beda ? ( w Polsce zazwyczaj jest mniejszy wybor) ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jesteem:D:D ale też zaraz będę musiała stąd uciekac :(:( Dorotko! Jak znajdziesz gdzieś jakieś fajne sweterki XXL jutro to napisz na kafe. Ja od kilku dni szukam i znaleźc nie mogę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdi
Witam serdecznie wszystkie piszace tu panie :) bardzo spodobal mi sie wasz topik!!! mam nadzieje, ze pomozecie mi w znalezieniu pewnej rzeczy, a mianowicie (postaram sie opisac najlepieij jak potrafie :P) chodzi mi o sweterek-bolerko, taki gruby ale nie wiazany, nie wiem czy wiecie o co mi chodzi :) ale jesli ktoras sie domysla i wie gdzie taki znalezc to niech napisze :) (tylko cena max do 100 zl gdyz studenci jak wiadomo sa ubodzu :P) z gory bardzo dziekuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazzyy
Ja wczoraj roztrwonilam cala kase, bo otworzyli kolo mnie w Poznaniu sklep faktory, gdzie ceny markowych ciuchow sa duzo nizsze. Kupilam chyba z 7 roznych ubranek, ale jestem zadowolona, bo gdzie indziej nie kupilabym az tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja sie zastanawiam, czy w Polsce tez jest modna bizuteria w formie bryloczkow. Bransolerki, kolczyki, wisiorki - wszedzie mnostwo roznych duperelek podoczepianych. Łączone muszelki, z serduszkami z miedzi i perełkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lejdi-- proponuję zajrzec do cubusa. nie wiem gdzie mieszkasz ale w lublinie jest np. promocja, że każdy sweter kosztuje 40 zł niezależnie od ceny początkowej. carmellova-- ja nie zauważyłam czegoś takiego. fakt, w sklepach jest dużo duperelek, ale jeszcze nie widziałam ludzi obwieszonych od stóp do głów tymi bzdetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malajkaa
do crazzyy:a w ktorym miejscu w poznaniu jest ten sklep??bo ja tez jestem z poznania i chetnie sie tam wybiore;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) a ja wczoraj psioczylam na gap a nastepnie kupilam tam golfik w kolorze szarym: http://www.gap.com/browse/product.do?cid=8989&pid=480282 oraz taka buzke dzianinkowa w kolorze czarnym: http://www.gap.com/browse/product.do?cid=8988&pid=422200 a sweterka o ktorym mowilam nie kupilam jednak. postanowilam pochodzic i poogladac czy gdzies nie ma czegos podobnego. dzisiaj tez ide na łowy :D milego popoludnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ktos wie z jakiej firmy sa takie spodnie rurki/marchewki z dwoma paskami srebrnymi po bokach i kieszonki 2 z przodu i dwie z tylu ale tak nizej?? bo che je kupic a zapomnialam na firme zagladnac i teraz sie zastanawiam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×