Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorotka83

dla tych, ktore uwielbiaja mode D

Polecane posty

widzę ze dorotko poszalałaś:):) czekam na fotki. właśnie widziałam już przeceny w galerii ale na razie czekam na moja kochaną zare bo w niej jeszcze nie ma:( chyba jak bym tylko miała pieniądze to cala kolekcje bym kupiła:P http://www.zara.pl/ tylko jak zwykle zaraz ma katalog w którym nic nie widać:/ grrr z jakaś fabryką jak by normalnie sie nie dało.... co do pimkie to mam z tego sklepu jedną wieczna bluzkę:P chyba już 6 lat i dala w niej chodzę:) jest czerwona prosta bez dekoltu prosto wycięta chyba jedyny ciuch który mam tak długo i nadal w nim chodzę:P kajka21--- właściwie to miałam napisać na twoim topiku ale jak już tu pisze to od razu co do fotek buty wyglądają całkiem inaczej. i z spodniami w środku jak najbardziej:) zaraz lecę na twój topik:) to napisze jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka no prosze prosze!:) ja tez czekam na fotki:) a tymczasem ja tez bylam na zakupach i upolowalam w lumpeksie torbe!! zielen butelkowa, przez ramie ale ma cieniutkie paseczki ale sliczna, skorzana bez pierdol zadnych za 5 zl!!! jutro Wam pokaze na fotosiku:) i do tego 2 paski(tego nigdy nie za duzo) 1 brazowy akurat do spodni taki szerszy nowiutki Marks Spencer skorzany a drugi czarny, cienki tez skorka niezniszczony nic, za dwa dalam 7 zl:) no i rajstopki czarne kupilam juz w sklepie, Den60, ladne:) ciesze sie chyba najbardziej z tej torby bo, mam tez zielone korale takie kulki drewniane, no i bluzke z krotkim ale zawsze pod spod cos z dlugim pod nia zakladam i jest fajnie, taka z Divers\'a. Nom to chyba wszystko, juz nie wiem gdzie pisac, czy na swoim topicu czy przeniesc sie do Was...:D przyjmiecie mnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze udowodnilam, ze na nodze te buciki wygladaja naprawde duuuuzo lepiej!!:D chociaz zdjecia robilam na szybkiego, to jednak cos widac!:) nibys ciesze sie ze Ty tez zauwazylas ze na nogach lepiej wygladaja:) az mi ulzylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :D a ja dopiero wstalam... musze dzis skoczyc na poczte i pozalatwiac pare rzeczy. ahh jak mi sie nie chce wstac. chyba sie przeziebilam, bo dzis czuje sie tak, jakbym wypila wczoraj za duzo alkoholu... ;) zrobie niedlugo foteczki, to doradzcie mi co moge kupic do mojej bluzeczki jako okrycie :) a jak na razie lece sie \"ogarnac\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka wiesz co bluzka suuper! w polaczeniu jeszcze z czarnymi rurkami:D a od razu mowie ze ja nie cierpie swiecidelek ale taka bym zalozyla na sylwestra:) a lacnuszek tez ladniutki:) a co do tej bluzki na wierzch...? hmm moze jakies takie bolerko czarne szersze albo same takie obcisle, jakby byly same rekawki.. mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi...:) ja znajac siebie to do rurek wolalabym szersza gore czyli takie szerokie czarne bolerko z cienkiej welenki, takie klasyczne bez zadnych splotow. Ok pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kajka :) wlasnie tez sie zastanawialam nad bolerkiem... tylko nie wiem jaki kolor.. ciekawe co mi nibys podpowie :D dobra uciekam na poczte :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka:) a moglabys do mnie na topic zajrzec? bo ja tam Ci odpisalam. a kolor bolerka.. zalezy tez jakie buty bedziesz miala, ja znajac siebie to zalozylabym czarne z okraglym noskiem i czarne bolerko zeby troche tez blysk od bluzki zrownowazyc hehe:) ale to ja taka tylko jestem ze nie lubie takich swiecidelem ale akurat ta bluzeczke bym zalozyla ale w takim zestawie o jakim wspomnialam:)Pozdrowki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) ja znowu o szalonej godzinie:P:P niestety dziś mam o chorej rannej godzinie zajęcia:( kajka czekam na fotki zielonej torebki:) zazdroszczę umiejętności szukania w lumpeksach. ja nigdy nie potrafię nic upolować:(:(:( dorotko mierzyłam podobna i mi sie podobała:):) ja tez postawiła bym na czarne bolerko może troszkę zbyt jednolicie ale niezbyt lubię jak się świece. kajka fajnie podpowiedziała z bolerkiem w kolorze butów mi przyszła jeszcze na myśl torebka jeśli buty czarne lub srebrne. założyła bym zdecydowany ale nie jaskrawy kolor (nie wiem jak to opisać jak fiolet, butelkowa zieleń, burgund, kobalt taki ciemniejszy ale zdecydowany) i dodatek w tym kolorze pasek albo torebkę albo buty. poza tym wczoraj byłam na 15 minut w galerii ale już zdążyło mi wpaść w oko kilka ciuchów w reserved widziałam takie śliczne bolerko czarne nie wiem jak nazywa sie materiał coś ala welur tylko sztywniejszy zapinana na haftkę w żakietowym stylu:) tylko żałuje że nie jest to żakiet:( nadal poluje na czarna mini ale nigdzie nie widziałam i zaczynam tracić nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) nibys pewnie teraz na zajeciach siedzisz i sie nudzisz :P chyba jednak za wasza rada poszukam czarnego bolerka :D, ale nie wiem, czy tego juz nie zrobie w polsce, bo nie wiem dokladnie kiedy wyjezdzam. Dlatego dzis wstalam troche wczesniej, by uporac sie z kilkoma sprawami i skaowac kofry \"w razie czego\" ( nie wiem czy wyjezdzam dzis po poludniu, czy jutro z rana) cos mi sie wydaje, ze odwiedze niedlugo galerie w lodzi :P nibys zaraz poszukam malej, czarnej, moze cos mi sie akurat rzuci w oczy ;) nie dajcie upasc topicowi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witajcie!:) dorotka a Ty jak prztyjedziesz do PL to nie bedziesz miala dostepu do neta? no cos Ty ! jestes tu potrzebna!!:)) nibys oczywiscie tez:) niestety nie moge narazie zrobic zdjec torebki bo pozyczylam aparat siostrzee mojego chlopaka:/ ale jutro pewnie mi odda wiec zrobie:) Wiecie co ja przebieglam wczoraj cale miasto(male miasteczko ale sklepy niektore fajne choc brak firmowych:/) w poszukiwaniu plaszcza takiego z filcu, jakis krotki bym chciala i taki zeby do kozakow tych moich pasowal, taki bardziej elegancki ale nie wiem czy krotki do pasa czy dluzszy... co myslicie? jaki do tych bucikow? ja mysle ze chyba krotki bo jak np. zaloze spodnice to fajnie bedzie ja widac a jak bede miec dluzszy to ona bedzie tak glupio wystawac spod niego..No i jaki kolor? ,mysle ze braz bylby ladny..ale taka czekoladka:) albo jakis czarny/szary... chcialabym zeby pozniej mi tez pasowal do czarnych eleganckich kozakow, ktore kupie za rok.. heh wiem ze duzo wymagam..ale moze cos podpowiecie? Jak pojade do troche wiekszego miasta to bede miec dostep do Reserved, Dan Hen(nie wiem jak to sie pisze ale ceny straszne!:/), Troll, House..i inne nie firmowe.Co byscie mi poradzily? mi sie podoba taki plaszczyk z duzym \"golfem\" ktory mozna tez na ramiona pozniej zalozyc i pasie ma taki pas szeroki czarny przewaznie. Podpowiedzcie cos:) nibys a z tymi lumpeksami to jest tak ze czasem cos sie trafi super a czasem nic i nie chodze przez 2 miesiace bo sie szybko zniechecam:/ heh :)Widze ze mamy podobne gusta z z tym \"swieceniem\":)i fajny pomysl zeby tymi dodatkami dodac wyrazistosci dla tego stroju:)no i znowu te dodatki:) heh. A ja chce kupic plaszczyk do niedzieli koniecznie zeby na poniedzialek miec w czym isc na pasterke.. musze chyba czym predzej wybrac sie do\"wiekszego miasta\":)pozdrawiam:) i zajrzyjscie na moj topic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) dokładnie dorotko to robiłam:P właściwie w trakcie czytałam kafeterie:P prowadzącym nie chciało sie prowadzić zajęć tylko jedna kobieta zrobiła normalne;/ poza tym luzik:P dorotko mam nadzieje ze jeszcze jesteś. mam nadzieje ze jeszcze tak. wesołych, słodkich, błyszczących, cudownych, pełnych radosnych niespodzianek i prezentów, otulonych białym puchem, ciepłem rodziny i miłością męża świąt bożego narodzenia :* mam nadzieje ze jednak sie pojawisz jeszcze ale tak na wszelki wypadek:) kajka21 jak nie będzie dorotki to utrzymujemy topik mam nadzieje ze inne dziewczyny sie jeszcze pojawią:) co do płaszczyka to ja mam straszna chęć na taki do połowy pupy w jodełkę albo w kratkę ostatecznie gładki czarny albo brązowy czekoladowy właśnie jeden z zary mi sie podoba ale drogi strasznie jest:( właśnie w czekoladzie. ja wybrała bym taki bo praktyczniejszy i cieplejszy (nie będzie ci wiało po nerkach:P) niż do pasa a zarazem nie będziesz mieć problemów z wystającym kawałkiem spódnicy:P. hmmm z większych sieciówek poszukała bym w kappahlu, h&m, zarze. w solarze były właśnie takie jak mówisz z kołnierzem rozkładanym który mógł być nawet kapturem a normalnie był spięty z tyłu zatrzaskiem lub szlufka i rozkładał sie fajnie na ramionach. o i coś takiego widziałam w carry mierzyłam nawet tak kurteczkę taka, a o wiele tańsze niż w solarze. tylko ze ona były ortalionowe eleganckie ale ortalionowe więc tak średnio;/kumpela kupiła tez coś podobnego w monarii za jakaś koszmarną kwotę:P w orsayu jest chyba przecena na płaszcze i kurtki więc może coś ciekawego znajdziesz. z kolorem ciężej:/ bo czekoladowy ładnie by wyglądał do tych kozaków a do czarnych będzie bez wyrazu. szary by pasował do obu ale hmmm w następnym sezonie moda na szary odejdzie i polowa dziewczyn będzie mieć szare ciuchy jeszcze z zeszłego sezonu;/a może całkowicie zaszaleć z kolorem zielony, czerwony ??? tylko wtedy nie będzie pasował do wszystkiego;/ ja jutro będę na zakupach to zdam ci relacje gdzie co można dostać:) teraz zmykam spać bo nieludzka godzina dziś rano była:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys dziekuje serdecznie :*** kajka :) ja tylko na chwilke wpadlam, nie mam czasu.. chcialam wam rowniez zyczyc cudownych Swiat Bozego Narodzenia i szczesliwego Nowego Norku :) nibys nie znalazlam zadnej podobnej mini :( do zobaczenia w 2008 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mogę do was dołączyć?? nie wiem czy mnie pamiętasz nibys - kiedyś udzielałaś mi rad :) ja modą interesuję się zaledwie kilka miesiące, odkąd schudłam ponad 20kg :) zresztą wcześniej jak byłam szczuplejsza też sie nie interesowałam, nie wiem dlaczego :o Teraz za to jestem w swoim żywiole :D Kupuję, wybrzydzam, przymierzam, dobieram.... I oczywiście przeszukuję pisma, net i tv by sprawdzić co aktualnie w trawie piszczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) dorotka ciesze sie ze jeszcze zdążyłaś wpaść na topik:) do zobaczenia w nowym roku. :* na tą mini już chyba straciłam nadzieje:( cóż będzie wersja numer 2:P kocica--->zapraszam:) oczywiście że cię pamiętam:) hehehe widzę ze ciuchy wciągnęły:P ja na zakupy idę dziś wieczorkiem:) ale obawiam się ze wszystkie pieniądze wydam na prezenty i nic dla mnie nie zostanie:( cierpię dziś katusze wyżynania sie 8;/ grrr dlatego taka marudna jestem:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nibys - ja mam \"ząbkowanie\" :P za sobą :D a tobie tylko mogę teraz współczuć :) do świąt raczej zakupów już nie będę robiła, no chyba że spożywcze. A nieeeee - jeszcze sexy gorset i pończochy jako niespodzianka dla męża i iły dodatek do prezentu :P myślę tylko czy czarny czy czerwony, choć skłaniam się co do czerwonego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę jeszcze o takiej satynowo-srebrnej bluzeczce z New Yorkera na Wigilię. Zastanawiam się - kupić czy nie?? Wyglądam w niej naprawdę fajnie tylko myślę czy warto i czy długo modna jeszcze będzie :o A wy w co się ubieracie w Wigilię??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( leży przed mną pizza i tak mi ślinka cieknie nic ryzykuje niech będzie bolało ale muszę coś zjeść:P ze tez na świętą zachciało mu się rosnąć:(:( ja mam poślizg z zakupami ale mimo wszystko i tak idę w końcu sklepy są do 9/10 w centrach handlowych:P hmmm normalnie skłaniała bym sie do czarnego ale że święta to jednak czerwony:). w tamtym roku dostałam stringi czerwone z pomponikami:P:P mikołajowe:P fajne są:P wiesz satynową bluzeczkę ja bym ci odradzała. wiem fajne są. mam jedną w szafie stalowa no super wygląda ale założyłam ją chyba z 2 razy. strasznie widać na niej wszystkie plamy a ja jestem zdolna więc zawsze sie czymś poleje:P druga sprawa niekomfortowo zastanawiam się czy się czasem nie spociłam bo na satynie wystarczy trochę potu i od razu bardzo to widać a głupio w towarzystwie ogląda się swoje pachy:P:P lol no i 3 sprawa wszyscy je mają :P no i odchodzą już z mody tak sadzę bo już 2 sezony królowały i teraz jest najmodniejszym materiałem wiec wydaje mi sie ze już koniec:P dobra lecę na zakupy:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziś kupuję gorsecik czerwony - zaszaleję :D Dzięki za info odnośnie bluzki no i tu jest problem :o Wczoraj mój mężuś nie wytrzymał i mi pokazał jeden z prezentów bo chciał wiedzieć czy jest dobry. Kupił mi właśnie taką bluzkę w Orsay\'u (wiedział że chcę sobie taką kupić) Jest śliczna ale niestety rękawy ma za krótkie więc ją dziś wymienię lub oddam. Rozejrzę się za koszulową jakąś fajną - ta zawsze na topie nie?? A jak zakupy nibys??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) witam Cie kocico :) niestety nie mialam czasu tu pisac i juz nie zdaze zlozyc dorotce zyczen :( ale mam nadzieje ze przegladajac po swietach wpisy zobaczy ze zycze jej wszystkiego najwspanialszego z okazji swiat :* a wam drogie pani mysle ze zdaze zyczenia jeszcze zlozyc :) prezenty zakupione... niestety przez to brak funduszy na uzupelnienie wlasnie garderoby :P:P:/ nibys- bylam w fashion studio jakis tydzien temu, ale jak zobaczylam ceny to uuu.... az mnie zmrozilo, ale fakt ciuchy maja swietne, przynajmniej niektore, tylko ten zapach w sklepie, jakis taki mdly i przytlaczajacy, nie moglam tam dlugo wytrzymac kajka- nie mialam okazji wypowiedziec sie na temat twoich bucikow :P nie sa w moim stylu ale przyznaje ze na nogach bardzo ladni sie prezentuja i do tej spodniczki super :) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOBIETAJEDNA
ooo! całe stado KOBIETEK...moda, ciuchy...pierdoły..łojojoj! hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) nie miałam dostępu do netu:( a robiłam dziś ratatouille:) ale średnio dobre mi wyszło;/ ostatnio udało mi się dużo lepsze:) kocica---->chyba bez problemu:) ja wymieniałam więc nie wiem. mam nadzieje ze nie przez moją wypowiedz przestała ci sie podobać. bo jak ci sie bardzo podobają satynowe to nie rezygnuj:) koszulowe owszem zawsze na czasie:) coś mi sie obiło o uszy ze w sezonie wiosna lato- bardzo modne będą takie zwiewne ale nie wiem czy to prawda. lejdi u mnie tez prezenty ogołociły moje finanse:( jeszcze mojemu kochanie muszę coś dokupić ale nadal nie mam pomysłu co bo już główny prezent ma a jeszcze coś poza tym chciałam mu dać (podwójnie imieniny + choinka :P) w fashion studio maja ceny z kosmosu;/ ja czasem wypatruje coś tam i kupuje później na allegro:P:P:P poza tym na wyprzedażach bo normalnie sie nie opłaca. z zapachem ja tak mam w kazarze bardzo podobają mi sie ich buty ale w sklepie zawsze mają jakieś odświeżacze powietrza albo coś bo w każdym tak samo pachnie a mnie doprowadza to do nudności;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ze wszystkie w świątecznym szale sprzątania i pieczenia:):) nie ma czasu napisać na kafeterii nic:P ja dziś się obijam troszeczkę bo mami piecze placki więc ja się do kuchni nie zbliżam:P:P a dziewczynki wypatrzyłam sobie fajne butki : http://allegro.pl/item285845848_fioletowe_wysokie_czolenka_zamsz_i_lakier_36.html o i gorset na sylwka tylko oczywiście za duży zresztą bała bym sie ze nie zdąży dojść;/\\http://allegro.pl/item286130930__nowy_czarny_gorset_36_38_cekiny_.html dobra wracam do tego wielkiego szaleństwa które odbywa sie piętro niżej w kuchni:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) poświątecznej przerwie reaktywacja:P:P wyprzedaże w pełni więc teraz najlepszy okres zakupów przed nami dziewczyny:) ja jutro planuje całodniowe zakupy bo mam wolne i kasę:):) licytuje takie bolerko na allegro: http://allegro.pl/item289955331_super_bolerko_z_ulic_irlandii_anglii_uk_34_36.html co o nim myślicie?? bo się trochę waham niby pasuje mi do dużej ilości ciuchów ale... poza tym spodobały mi sie takie buty: http://allegro.pl/item290870058_nowe_wysokie_na_platformie_dla_venezia_szare_36.html http://allegro.pl/item290016720_nowe_wysokie_na_platformie_dla_venezia_czarne_36.html moje szare botki sie rozwaliły grrrr.... nadepnęłam na tą wstążkę mało sie nie zabiłam i roztargałam je jutro idę zanieść do reklamacji... mam nadzieje ze to uwzględnia;/ szkoda bo bardzo ni sie podobały;/ no dziewczynki wracać odzywać się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU I JAK NAJNIŻSZYCH CEN NA CIUSZKI :p :d nibys - bluzkę oddałam ponieważ mierzyłam 38 i mi latała wokół talii a rękaw i tak za krótki :o szukałam jakiejś innej ale nie wpadło mi nic w oko więc poprosiłam o zwrot kaski :) Gorset kupiłam taki ciemno czerwony z czarną koronką - mąż o mało trupem nie padł z wrażenia :P :P :P ehhhhhhhhh :) Ja na zakupki w sobotę się wybieram bo w galerii ma być noc szalonych cen więc może coś wyczaję :) Po świętach z kaską krucho ale już za tydzień wypłata :D Jak u was po świętach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-kocica----> wzajemnie:) patrze że żarło mi posta z życzeniami :( a nawet nie zauważyłam:(:( ja już pierwsze zakupy 2008 mam za sobą:) kupiłam sobie kapelusz w pepitkę w Jacqueline Riu za 27 zl!!!:) (wiem jestem niska nie powinnam nosić kapeluszy jednak ten strasznie mi się spodobał:):) ) poza tym wełniane szorty w camaieu za 59zl:) polecam wybrać sie do camaieu maja duża wyprzedaż i można upolować coś naprawdę fajnego:) plus do tego obydwie firmy dają bon na nową kolekcje:) ja jutro mam nadzieje pojechać do 2 camaieu bo w 1 nie było już xs z bluzek jakie mi sie podobały mam nadzieje ze w 2 będą:P ja mam troszkę lewych pieniędzy:P w postaci zwrotu długów:P:P wiec szaleje:):) mam nadzieje kupić sobie jeszcze kilka rzeczy na wyprzedażach. niestety zara mnie rozczarowała to co mi się podobało jest albo nie przecenione albo o niewiele 10% ;/;/ no i w benetonie nie ma już moich butów:(:(:( grrrr:P:P no i miałam nadzieje kupić sobie jakieś rurki w dziecięcych działach a tu lipa już nie ma rozmiarów:(:( niestety za moje z zary zwrócona mi pieniążki. kurde u mnie zamiast nocy szalonych cen są styliści. może się skusze bo ma być pani z tvn ciekawe co mi powie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) A co tu taka cisza?? Ja byłam na nocy szalonych cen ale nie upolowałam nic ciekawego, tzn wybór ogromny i ciuchów duuuuużo ale jakoś nic mi w oko nie wpadło :o Ja jeszcze uczę się kupowania, nie chcę kupować czegoś co będzie leżało i nie pasowało do niczego. Teraz to ja sama już nie wiem co bym chciała :P Muszę się zastanowić heheheheee by nie popełnić mpadki modowej :D i jak tam nibys - byla stylistka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilaaaaaam :D chyba sie za mna troche stesknilyscie? :P ja sobie w polsce poszalalam...i powydawalam troche kasy :D a coo..raz sie zyje ;) wrocilam wlasnie z pracyx...dlatego biegne szybko robic obiad..bo mi w brzuchu burczy :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×