Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorotka83

dla tych, ktore uwielbiaja mode D

Polecane posty

Gość problemo
cześć kobietki, proszę o radę, idę na ślub kuzynki, nie chcę się przesadnie stroić w suknię balową, bo źle się czuję w takich ciuchach, ale nie chcę też wyglądać jak szara myszka, w sali weselnej jest bardzo ciepło, ale w kościele będzie chłodno, co radzicie na siebie włożyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemo
na co dzień chodzę w jeansach - rurkach i długich swetrach lub longshirtach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, tutaj masz przyklady dosyc fajnych sukienek, mi osobiscie spodobalo sie tam szczegolnie kilka pozycji (Alberta Ferretti, Chloe, Cos, La Petite Salope, Morgan de Toi, Warehouse). Oczywiscie nie musisz kupowac tej konkretnej marki (niektore z nich sa dosyc drogie!), ale zawsze mozesz podpatrzyc jakis wzor :) http://www.zeberka.pl/art.php?id=212&b=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemo
dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mondalinka--->dzięki za info:) do makro nadal trzeba mieć kartę?? bo moich rodziców chyba już sie deaktywowała:( a wracając do ciuchów o których mówiłaś: http://www.quelle-international.com/pl/default/produkt-images/_w600_h510/0/8/089848.jpg http://www.quelle-international.com/pl/default/produkt-images/_w600_h510/9/4/946516_I600_200007555333.jpg (linki wklejacie tak macie obrazek ten duży w oknie bez adresu klikajcie pokaż obrazek później jak już jest własności wyskoczy małe okienko i kopiujecie to co jest w adres lub jak wam pokaże sie obrazek to przeciągnijcie go do innego okienka takiego w którym jest adres:) lub jeszcze 3 sposób klikacie na obrazek i kopiuj adres obrazka) mam zastrzeżenia co do kurtki a raczej tego włochatego:P szybko ci się zniszczy na rękawach po frędzluje i wybrudzi wydaje mi sie że nie warto. poza tym nie podoba mi się złożenie fioletu z pomarańczem za ostre jak dla mnie. no i czarne kozaczki które będą już 4 kolorem bo masz fiolet pomarańcz niebieski (dżinsy) i czarny za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... Co do futrze na rękawach, to w chwili otrzymania paczki od razu je ściągnęłam. Także nie jest w moim stylu. Co do kurtki - jej rudy kolor komponowałam z myślą o torebce, natomiast śliwkowy golf z jeansami. Czarne buty są jedynie skromnym dodatkiem, gdyż nie preferuje wkładania doń spodni. Mogę się mylić, ikoną stylu nie byłam i raczej nie będę :) Poza tym na szpilki, i piękne super modne ubrania może jeszcze kiedyś przyjdzie pora, bo jak przy pchaniu wózka wyglądać w tym normalnie? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) dzis bylam na zakupach..niestety nie kupilam tego, czego chcialam..ale za to spoodbaly mi sie czarne skorzane rekawiczki z krociutkim szaro-bialym futerkiem, w moim posiadaniu znalazl sie rowniez dlugi, gruby, czarny szal :D aa no i jeszcze kupilam szczoteczke do zebow... elektr :P. ;) gdzie wszystkie jestescie?? odezwijcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! wrocilam wlasnie z centrum, kupilam bluzeczke :) kolorow mieszanych:P - czern, jasny braz, ciemny braz i kremowy :) pod piersiami ma czarna wstazeczke, wiazana do tylu :) dobra lece cos zjesc, bo jakos zglodnialam :) 🖐️ a jak tam wasze zakupy dziewczyny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dorotko:):):) ja jestem w siódmym niebie zakupowym:):):) przyjechałam do rodziców odebrac zamówienia z allegro (u mnie na poczcie zawsze giną:/ ) i przyszły mi buty są idealne!!:):) dobrze dopasowują sie do mojej nogi nie za luźne a na tyle szerokie ze mogę włożyć spodnie:):) po prostu super:) strasznie mi sie podobają:) sweterek jest ciemno fioletowy i luźno opada na dól a z tyłu i ma ramionach jest przeźroczysty:):) bolerko jest takie sobie zastanawiam sie nad odpruciem tej taśmy cekinów bo kołnierz sie zwija przez nią;/ teraz dalej poluje na coś ciekawego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys witaj :) ciesze sie, ze zakupy sie udaly :) a ja sie zastanawiam czy kupic sobie kozaczki czy moze botki...sama nie wiem... ahh normalnie tak mi sie spodbala moja bluzka, ze ja caly czas ogladam hyhy :P w przyszlym tygodniu znow poajde na jakies zakupy, moze w koncu kupie spodnie ( nigdy mi nie pasuja-zawsze sa za krotkie :O) ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to ty jesteś chyba strasznie wysoka dorotko. na mnie nawet te dla dzieci są za długie :P ja wpadłam w taki szał zakupów butów ze rozważam kupienie jeszcze jednych tym razem gładkich na platformie tylko ze mam na razie dwa typy jeden z baty 399 a drugie z ryłko 459. te będą prawdziwe zimowe skórzane na wielkie mrozy ale czekam na promocje i wyprzedaże:P:P ale oczywiście ani na jednej ani na drugiej stronie nie mogę znaleźć tych co mi sie podobają;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z nudów:) moja facet poszedł oglądać mecz:P:P przeglądnęłam wszystkie kozaki na allegro w moim rozmiarze:P:P i stwierdziłam ze nic ciekawego nie ma jedynie te mi sie spodobały: http://www.allegro.pl/item269814263_stylesnob_cudowne_100_skora_w_kolorze_ecru_r_36.html ale nie odpowiadają mi ani kolorem ani kaczkowatym przodem:( trafiłam jeszcze na kilka letnich:P ciekawych ale mimo wszystko nie to czego szukam:P http://www.allegro.pl/item270709655_sliczne_buciki_rozmiar_36.html http://www.allegro.pl/item270371909_uk_hot_czarne_lakierki_ribbon_tie_up_kit_nowe_36.html http://www.allegro.pl/item268130789_roland_cartier_rozm_5_36_37_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja tez szukam jakis bucikow..ale nie moge znalezc takich, ktore by mi odpowiadaly. nibys-te letnie czarne sa nawet ciekawe :) a ja sie zastanawiam..jaki kolor torby kupic..szary czy czerwony (lakierowana)? jaki byscie mi doradzily (ktory kolor przetrwa dluzej waszym zdaniem)? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja jestem:) nadal przeszukuje allegro:P:P tym razem tak jak ty poluje na szara metaliczna torebkę:) ale podpowiedziałaś mi czerwona lakierowaną i ja też się nie mogę teraz zdecydować:P:P no te czasem mają coś w sobie ale i tak nie zbyt mnie przekonują wiem ze latem będę chciała inne:P:P a właśnie dziewczyny myślicie już o kreacjach sylwestrowych??? co byście powiedziały na taką sukienkę: http://www.allegro.pl/item268946473_uk_sexy_love_label_mini_dress_animal_belt_36.html tylko chciała bym ja w wersji super mini i z bardziej jednolitym paskiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :D bylam wpasnie po pracy na zakupach :D kupilam szara lakierowana torebke i gruby, dlugo szary szal :D nibys ja sie na razie nie zastanawiam nad Sylwestrem..bo nie wiem czy nie polece do jakis cieplych krajow..a tam to raczej bikini zloze :D ;) co do Twojej sukienki- ladna, ale czy nie za skromna? moglaby sie troche bardziej swiecic-zreszta teraz wszystko sie pieknie blyszczy :D dobry mam pomysl? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja widze ze tu nikogo nie ma :( co sie z wami dzieje? nie macie czasu? sama ze soba pisac nie bede ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja mam straszny tydzień wszystko mi się psuje;/ wiec nie chciało mi sie nawet pisać:( Lejdi---> ja kupiłam je fashion studio w Krakowie na poselskiej i grodzkiej mają butik. niestety maja tylko sklepy w Krakowie z tego co wiem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wiedziałam ze ktoś oprócz mnie z nas mieszka w Krakowie:) polecam ci skoczyć do tego butiku jest na rogu przed filarkami na grodzkiej a 2 zaraz obok maja ciekawe ciuchy. zawsze tam kupuje jak szukam czegoś całkowicie innego niż w sieciówkach:) tylko niestety bardzo zawyżają ceny mam sukienkę z allegro za 69 zł na metce była cena 150 zł a tam kosztowała 250;/ jednak na wyprzedażach opłaca się kupować no właśnie stamtąd mam ta bluzkę co pokazywałam szpilki w kratkę rybaczki i mnóstwo innych rzeczy:)szefowa jest bardzo miła ma manie mówienia do wszystkich kotku ale jak kupisz tam 2 rzeczy to już cię zapamięta i zawsze powie kiedy nowa kolekcja i przywita cię:) Lejdi może znasz jeszcze jakieś ciekawe butki w Krakowie?? ja mogę jeszcze polecić ci pasaż na szpitalnej tam obok sklepu denny rose jest ciekawy butki ceny dość duże tez ale znalazłam tam kilka ciekawych rzeczy. i tez czekam na wyprzedaż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Ci bardzo nibys :* moze wreszcie wybiore sie na jakies zakupy :) skorzystam z twoich porad, ja niestety nie moge Ci zabardzo nic polecic bo zadko chodze po sklepach no i przedewszystki nie stac mnie na drogie ciuchy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mam prosbe bo nie znalazlam rzeczy o ktorych napisalas ze je tu pokazywalas (te co kupilas w tym sklepie) jesli mozesz to wklej jakies linki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lejdi no właśnie była tylko jedna fotka bo odkąd zepsuł mi sie aparat ciężko mi je po robić:( zaniosłam go do naprawy więc mam nadzieje ze zdjęcia na dniach będą to je wstawię:) szkoda że wszystkie fajne ciuchy są tak drogie:( kocham np yoshe ale 150 zl za bluzeczkę:(:( chyba dobrze ze nie mam dużo kasy bo wszystkie pieniądze wydała bym na ciuchy:) na razie czekam na wyprzedaże to już nie długo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :D a ja znow wybralam sie dzis na zakupy :) kupilam jeansy (prosty kroj) i buciki, zaraz zrobie zdjecie , to wam pokaze .. nibys :) lejdi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×