Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorotka83

dla tych, ktore uwielbiaja mode D

Polecane posty

cześć:) widzę se dorotko owcne zakupy:) pokaz jeszcze spodnie:) a właśnie bo zapomniałam o tej torebce ci napisać widziałam podobna w clicku chyba tylko nie lakierowana i chciałam ja kupić:) tylko na razie nadal jestem bez kasy:( jestem wścieła ze jeszcze nie naprawiłam tego aparatu bo bardzo chciała bym wam pokazać moje ciuchy:( za to kupiłam sobie hot i oglądam ciuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaloze spodnie na siebie to dopiero zrobie zdjecie :P (od razu z butami) ocenicie czy ladnie wygladam ;) spokojnie nibys -niedlugo bedzie kasa i nowe zakupy ;) (..hm komorka zrob fotki i pokaz :)) na jakiej stronce ogladasz ciuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe dorotko ja chyba po ostatnich zakupach chce więcej i więcej uzależnienie:P:P:P a chyba już mam wszystko na zimę. mami dzwoniła ze kupiła mi szare skórzane krótkie rękawiczki:) więc jedynie szarej torebki mi brakuje:):) nom właśnie w komórce mam tylko irde i nie mogę ich wrzucić na kompa:(:( a ciuszki oglądam w hot to taka nowa gazetka z ciekawości kupiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ladne butki Dorotko :) to czekamy na ciebie w spodniach i butach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj strasznie zakręcony miałam tydzień:) aparat nie naprawiony buuu:( muszę zanieść w inne miejsce:(:( kupiłyście coś dziewczynki?? jak planujecie prezenty na święta?? ja nadal nie mam pomysłu:( chce kupić mojej mamie jakiś fajny sweterek ale w sklepach w jej rozmiarze (46) nie ma nic ciekawego wypatrzyłam kilka fajnych bluzeczko-sweterków na allegro ale wszystkie używane wiece nie wypada;/ myślałam tez o szalu tylko wiem ze moja mami chce taki gruby duży który można zarzucić na ramiona nie wiecie gdzie coś takiego znajdę?? w sieciówkach znalazłam tylko cienkie;/ na resztę prezentów nie mam kompletnie pomysłu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) co do prezentow ..to jeszcze nie mam zbyt wielu pomyslow..mysle, ze mamie dam bon na iles tam euro do perfumerii douglas .bedzie miala mala niespodzianke :) grube szale, takie jakby ktos robil na drutach widzialam w orsay i pimkie, tylko nie wiem czy o takie ci chodzi :) ja ostatnio nie kupilam nic..bo nie mialam na to czasu, ale mysle, ze jak pojade do Polski to to nadrobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuu nikt nic nie pisze:( dorotko co tam u ciebie?? Lejdi gdzie jesteś?? byłaś w fashion store?? jak poszły zakupy?? nie pochwaliłaś sie:( carmellova a ty gdzie zaginęłaś o innych już nie wspomnę:( ja mam braki gotówki:( i zero zakupów:(:(:( a dziś już całkowicie zbankrutowałam w sephora bo podkład mi się skończył:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) zastanawialam sie by w ogole zamknac topic.. :( a ja co..hm..dostalam koferek na bizuterie :D a na zakupy nie mam czasu chodzic :P ;) zaraz wrzuce na fotosik to wam pokaze :D dziewczyny gdzie sie podziewacie? nibys 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda zamykać topik:( tak fajnie sie rozmawiało:(:( mam nadzieje ze to tylko przejściowe braki:(:( lik nie dział ale jakoś dostałam sie do kuferka. jak na początku wklejałaś fotki to byłam sceptycznie nastawiona ale ostatnio widziałam taki kuferek w sklepie i zmieniłam zdanie. bardzo fajny:):):) pojemny i idealny do przechowywania błyskotek. w moim drewnianym wszystko sie plącze sama chciała bym taki:):) u mnie mikołaj marny ze względu na finanse i jakoś przyjęło sie u mnie w domciu ze mikołajki malutkie a gwiazda duża:) chrześnikowi kupiłam model samochodu i piżamkę z supermenem w h&m :P bratanicy z mami kupiłyśmy jeszcze taka balowa sukienkę. srebrną i kokardką z tafty plus do tego brokatowe balerinki i różdżkę więc mała czuje sie jak księżniczka:P ja nadal nie mam aparatu ale ponoć na święta ma być zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kochane to ten koferek :D no dobra nie zamykam topicu bo mi szkoda :D mam nadzieje, ze wrocicie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dziewczynki sylwester się zbliża macie już jakieś pomysły na strój?? ja jeszcze nie wiem gdzie idę ale już zaczynam myśleć:P:P nadal zastanawiam się nad czarna super mini. tamta niestety była by na mnie za duża:( więc szukam na allegro jakichś ciekawych niestety nic nie znalazłam w moim rozmiarze:( chciałam coś innego niż nosze zawsze na imprezach bardziej szalonego i wystrzałowego. 2 opcja to super krótkie szorty do tego seksowny top ale zabudowany (żeby uniknąć przesady:) ) i oczywiście grube pończochy (nie znoszę rajstop czuje sie w nich jak w wielkim obcisłym pasie cnoty:P:P:P) 3. to czarne spodnie w kant i wydekoltowany top (najbardziej prawdopodobny ale zazwyczaj tak chodzę na imprezy;/) do każdego zestawu oczywiście szpile. o i zastanawiam się czy pasuje iść w czółenkach i kozaki do przebrania?? ( wiem że nie pojedziemy samochodem więc możliwe będzie przejście kilku metrów;/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia89
nibys, ja też rozglądam się za czółenkami, tym bardziej że studniówka nadchodzi a obawiam się całej nocy na szpilach :) i na razie znalazłam to: http://www.schaffa.pl/produkt262.html a może masz też jakieś swoje typy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia89--->a jaka masz sukienkę???? i jaka masz budowę ciała?? bo tak całkowicie nic nie wiedząc nie mogę nic powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) nibys ja bym wybrala wariant albo pierwszy albo drugi :D a ja nie wiem gdzie ja sie z mezem wybieram..jak na razie wiem, ze jade w czwartek do Polski...wiec nie bedzie mnie tu jakies trzy tygodnie.. mam nadzieje, ze bedziecie sie odzywaly i nie dacie upasc topicowi :) ja sie jutro wybieram na zakupy.. moze cos fajnego upoluje :) a no i jeszcze wypadaloby isc na solarium..bo taka blada jestem... :( pozdrawiam was :) odzywajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaznaczam, ze te czarne kozaki na najwiekszym zdjeciu sa okropne, ja mam te z lewej strony brazowe, musiscie powiekszyc zdjecie chociaz w rzeczywistosci one naprawde wygladaja lapiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dorotko:):):) właśnie chciałam zaszaleć i wystylizować sie mocno:P:P nawet z przesada :P w końcu to sylwester:P:P:P tylko ze chyba idę z facetem do jego znajomych i impreza zapowiada sie raczej luźno a ja chciałam poszaleć:( moja cera tez domaga sie wizyty w solarium i balsamów brązujących bo prawie zlewam sie z białym puchem:P koniecznie jak coś upolujesz jutro to napisz:) dorotko od razu życzę miłej podroży:) kajka21--- nie mój styl obcas tak, nosek tak, krój tez ale nie klamra i przeszycia totalnie mi się nie podobają. Jednak nie o to chodzi żeby mi się podobały lecz tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feratyu
Mnie się akurat bardziej podobają te czarne. Czarne kozaki w ogóle mają jakąś charyzmę. Brązowe do mnie nie przemawiają. Ale ogólnie bardzo lubię brązowy kolor i nosiłam go jeszcze nic stał się popularny. Ale teraz dziewczyny mi go coraz bardziej zbrzydzają. Jak widzą laskę od stóp do głów w brązach - brązowe buty, brązowe spodnie, brązowa kurtka i jeszcze brązowy szalik to mi brąz całkowicie przechodzi. Jest też typ urody, ktory nigdy pod żadnym pozorem nie powinien nosić brązu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibyś fajnie ze odpisalas, dziekuje:) a wiec, mi sie podoba nosek rowniez, kolor- jest jasniejszy, korek tez choc na poczatku razilo mnie to ze jest jasniejszy... co do klamry to tez mialam zastrzezania! juz sobie myslalam ze odetne heh ale stwierdzilam ze zdobi buty i bez niej bedzie jakos pusto... a przeszycia.. srednio mi sie podobaja ale nie raza jakos szczegolnie, one sa malo wodoczne, to jest takie jakies dziwne zdjecie troche..zreszta szybko pewnie zciemnieja bo nitka dosc jasna..ja ogolnie jestem bardzo zadowolona bo sa mega wygodne i cieplutkie!!takie na codzien.. a powiedz, jak myslisz z czym beda dobrze wygladac>? dzis nosilam ze swetrem dlugim brazowym i spodnie o odcieniu lekko zielonkamym-jeansy wlozone w buty, + zielone korale drewniane- mi ie podobalo:) a Ty co myslisz? jakie kolory z nimi laczyc? pozdrawiam i dziekuje ze mi odpisalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) kajka.. buty w sumie fajne, tylko obcas mi sie nie podoba- jak dla mnie za masywny :) ale wiesz ..to tobie sie musi cos podobac, nie nam :) nibys wlasnie wybieram sie na zakupy..jesli w ogole zdolam odejsc od kompa ;) :P juz mam urlop..to sobie troszke pospalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka83 dziekuje ze odp. oo i nawet nie powiedzialas ze sa okropne heh:) bo wiekszosci osob sie nie podobaja. A mi sie wlasnie bardzo spodobaly bo miala je na nogach ekspedientka i szukalam czy sa w sklepie no i znalazlam:) powiem Ci ze gdybym ich u niej na nogach nie zobaczyla, to bym nie kupila.. ale podobaja mi sie:) sa takie wlasnie na codzien a nie jakies wyjsciowe- takie to chce osobno kupic:) jakies ladne czarne...powiedz gdzie Ty kupujesz buty? jak myslisz jak moge sie ubrac do nich? jak mozesz to zajrzyj na temat: brak pomyslu na siebie i swoj styl- jest na 1 str., nikt nie odpisuje prawie.. moze mglabys pomoc? pozdrawiam cieplutko w ten mrozny poranek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajka wpadne do ciebie, ale pozniej , bo wlasnie za pare minut wychodze (w koncu sie zmobilizowalam :P) buty kupuje w roznych sklepach, nie mam ulubionej marki :) po prostu kupuje to co mi sie podoba :) pozniej wpade...bo zaraz sie rozpisze i nigdzie nie wyjde :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, dziekuje Dorotko:) lec lec na zakupy, ja moze tez bym skoczyla:) hehe pozdrawiam i napisz pozniej do mnie :) udanych zakupow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotko mam nadzieje ze zajrzysz na temat o ktrm Ci pisalam, a tymczasem postnowilam zamiescic zdjcia tych swoich kozakow zebyscie zobaczyly jak one wygladaja na nodze i powiedzialy mi jakie sa Wasze opinie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/be8086563efb0e5a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f74490489dd357ce.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5ef10b343b5f91b2.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0b0bf64553adef18.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam :D na chwile :) zaraz lece robic obiadek.. upolowalam dzis bluzeczke w pimkie, ktora okazala sie przeceniona o polowe :D jeansy czarne, proste, pasek srebrno-czarny i dwa lancuszki: jeden srebrny, krotki z mala kuleczka, na ktorej sa te takie szkielka ( wygladaja jak male diamenciki), a drugi dlugaaaasny, w kolorze zlotym :) jak bede miala chwilke czasu, to zrobie fotki i wkleje na fotosik. kajka21- naprawde bardzo ladnie wygladaja te buty na nozce- i spodniczka super do nich pasuje :) wejde do Ciebie na topic, jak zrobie obiadek, bo mi tak w brzuchu burczy....ze chyba bym teraz wszystko zjadla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×