Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorotka83

dla tych, ktore uwielbiaja mode D

Polecane posty

fajny pomysł na bluzeczkę :P:P:P:P:P a co do licytacji - 2 minuty to i tak jeszcze nic. ja kiedyś spóźniłam się zaledwie o jakieś 30 sekund :/:/:/:/ nigdy sobie tego nie wybaczę! taka okazja.. ale trudno.. :P:P:P:P jeśli chodzi o balerinki to jestem ich fanką w aldo! muszę przyznać, że jest to mój ulubiony obuwniczy sklep. ceny nie najniższe, no ale za jakość i wygląd trzeba trochę zapłacić :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nibys nie martw sie..na pewno jeszcze jakiejs podobne balerinki znajdziesz :) a tak w ogole ide zaraz robic obiad :P madelajn...jakbym spoznila sie o 30 sek. to niezle bym sie zdenerwowala :P :P (jestem bardz nerwowa osobka ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) przybywa nas i wreszcie cos sie dzieje. doszlam do wniosku, ze jak sie nie udzielam to topik yje wiec moze bede w milczeniu czytac :D:D:D ja znowu bylam na zakupach ale kupilam tylko biala koszule taka przeswitujaca sciagana na dole oraz czarne jedwabne bolerko. caly czas meczy mnie przeziebienie wiec i wczoraj i dzis siedze w domu. bede sie opalac na ogrodzie. wczoraj troszke polezalam w sloncu ale lzy leca z nosa kapie, goraco i ciezko czytac w takich warunkach :o mam do nadrobienia wszystkie linki ktore wkleilyscie :D wiec bede miala troche czasu wypelnionego :) co do viki to mi sie nie podoba z wyglau ale niektore stroje mi sie podobaly. chyba 2 lub 3 zdjecia. podobala mi sie jak byla w spice girls. wysportowana nie taka spalona solarka i z ciemnymi wlosami a teraz nie za bardzo mi odpowiada taki image. mysle, ze moj image jej tym bardziej by sie nie spodobal :D:D:D koncze suszyc stroj i ide sie poopalac ale rozsadnie, nie na viki :D jutro chyba pojde na zakupy :) milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tunika bardzo fajna a balerinki troche mi sie opatrzyly bo duzo takich widze w roznych kolorach. ja bym ja wziela nawet gdybym miala jej juz nie zalozyc chociaz zawsze mozna pokombinowac na cebulke ubior albo dac ja pod jakis zakiet. hexeline odbiega od trendow bo to stara kolekcja tam jest zima ale 06/07 a nie 07/08, chyba ze ja cos pokrecilam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelacja-- to gdzie ty mieszkasz, że jeszcze się opalasz? :D:D:D ja już od kilku dni w domu to tylko ciepły dres i koc:D zwłaszcza pod wieczór. co do balerinek--ogólnie ładne, choć ja bym ich nie zakupiła. no bo nie założe chyba balerinek do bluzki w kwiatki? :D:D:D:D wydaję mi się, że jeśli chodzi o te wszystkie modne wzory jak pepitka, szkocka kratka to trzeba umieć je dobrze zestawić z pozostałą częścia stroju. czasami płakać mi się chce jak widzę dziewczyny w balerinkach w kropki, jeansach z kolorowymi haftami, bluzką w poziome pasy. o matko! chyba to będzie mi się po nocach śniło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wakacjach jestem w us :) a balerinki mysle nosic jak prowadze samochod do pracy. nie nosze rzeczy w ciapki ani kwiatki bo mi nie pasuja wzorki wiec sie nad butkami zastanawiam :) zaczelam pisac i znowu cisza :o nie poopalalam sie bo goraco ale niebo zachmurzone i spory wiatr. nie moge czytac bo mi wlosy do twarzy sie przyklejaja :D milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelacja witaj :) kurde a u mnie zimno... brrr... ide sobie poogladac zdjecia z Turcji ...moze mi sie troche cieplej zrobi ..hehe ;-) balerinki lubie..bo sa wygodne :) nie maja obcasikow ..wiec szybko sie wszedzie dojdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o ten link z balerinkami ..hm..nie lubie zadnych paseczkow ani kropeczek...na butach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo! ja też chcę do us! :D:D:D:D a balerinki do prowadzenia auta? jestem jak najbardziej na tak:):) ja w sumie też nie noszę ciapkowatych rzeczy. w mojej szafie nie ma kwiatków, panterki (a fee!). jedynie lubię poziome paski (ale też nie w dużej ilości) bo pogrubiają :D:P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwazylam, ze teraz roi sie w sklepie od sweterkow w poziome paski... :) chyba sobie jeden kupie ...ale jak juz pisalam poczekam, az pojawia sie w sklepach same jesienne rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelacja chodzi przede wszystkim o to, zeby Tobie sie je podobaly :)..wiecie..ile ludzi tyle gustow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to balerinki są uniwersalne. miliony kolorów, wzorków. każdy coś dla siebie znajdzie. i za to je kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie podobaja ale nigdy nie nosilam butow z wzorkiem. stawiam generalnie na klasyke i prostote a ostatnio kupilam czerwone szpile, czarno - zielone zamszowe szpilki z wezowa skorka ale tez czarna i szpilki czarne z bialymi noskami i paseczkami na piecie. same nowosci :D ze wszystkich jestem zadowlona i mysle, ze bede dalej eksperymentowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu kiedyś zaszaleć trzeba :) a teraz małe pytanko :) jaki był wasz najbardziej nieudany zakup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no tak..u Ciebie obiadek... a u mnie juz po kolacji... i na dworzu ciemno i zimno..a na dodatek pada deszcz :/ smacznego ci zycze :) ostatnio widzialam czerwone buciki na slupku ahh jak slicznie wygladaly na nodze :D ale ich nie kupilam...nie wiem czemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieudany...hm.. taka niebieska przezroczysta bluzka... kupilam ja klika lat temu i ani razu nie zalozylam.. tak mi sie w sklepie podobala...ale pozniej stwierdzilam, ze cos mi w niej nie pasuje ;-) uciekam, ale jakby co zajrze tu do was jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej nieudane zakupy to sa dla mnie takie jak wydam 300zl na dzinsy i sie okazuje, ze jednak za duze sa po kilkukrotnym zalozeniu. czasem mam problem bo 27 bywa przymale a 28 za duze w zaleznosci od firmy. a jak sa z lycra to juz tragedia. zawsze mi szkoda strasznie. poza tym to raczej dlugo sie namyslam zanim cos kupie, sprawdzam jak lezy na mnie i do czego moglabym to zalozyc i raczej nie zdarzaja mi sie totalne porazki :) dziekuje :) na pewno bedzie smaczny obiadek :) ach wy chyba nie wiecie, ze ja sie tu udzielam dziale Diety :) jestem na diecie od prawie dwoch lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) a rewelacja pewnie przekreca sie dopiero na drugi bok.. nadszedl weekend...to pewnie nikt tu nie wejdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z trwogi na w pół omdlewam..
eju, a balerinki mogą też byś na obcasie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z trwogi na w pół omdlewam..
... takim niewielkim...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z trwogi na w pół omdlewam..
heheeh ja tez takie mam, czarne, eleganckie:) bardzo fajne, zgrabne, kupiłam je w Clara Barson..:) też lubicie ten sklep??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee.. a clara barson to chyba w ccc jest xD przynajmniej tak mi się wydaję, bo zawsze w reklamach pokazują różne kolekcje i między innymi z clary barson czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×