Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nonemi

South BEACH --REWELACJA--- prosta smaczna i odchudzjąca ---

Polecane posty

rewleacjo--- no to co:p....moj maz 5 lat starszy ode mnie:p to sie liczy dopiero:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej same mężatki nam się trafiły- oczywiście prócz mnie :D Ale za to 8 lat z tym samym chłopem :D -to jak mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny chyba czas zabrac sie za kolacje:D nareszcie chwila wytchnienia w parcy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dochodzi 11 wiec ja sie wybierm na zakupy a pozniej o obiadku bede myslec :D milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety kolację zjadam gdzieś o 19 bo w innym wypadku to bym nie wytrzymała i zjadła coś przed spaniem. Zero silnej woli u mnie. a to że ochota na słodycze przechodzi po 3 dniach to też mnie się nie tyczy. Ja nic nie robię tylko o jakiejś pysznej czekoladce myśle :[ ja dziś na kolację to co na obiad. Jutro zakupy muszę zrobić bo już nic nie mam w lodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny gorąco polecam wam tą dietę,dzieki niej schudłąm i mam nadzieję schudnąć jescze tyle ile mi się marzy powodzenia Wam zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki sandrusia ja teraz jestem w pracy...ale po pracy 0 21 wpadne na dluzej:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia27
Witajcie. Chciałabym sie do was przyłaczyc. Przeczytałam wszystkie wpisy i ucieszyłam sie, że bedziecie pisały swój dzienny jadłospis, a tu co 'zawód". Nikt nie pisze co je. A szkoda byłoby to pomocne dla innych. Myśle, że łatwiej wówczas skomponować sobie jedzonko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny co
planujecie zjesc jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Więc ja dzis zjadłam: Śniadanie: -kawa z mlekiem 0,5% -3 pieczarki nadziane mięskiem mielonym z indyka Obiad: \"zapiekanka\" kabaczek, papryka, por, cebula, bakłażan, posolone i posypane papryką słodka i troszke parmezanem Podwieczorek: -jogurt naturalny bez cukru + 2 słodziki i kilka kropel zapachu waniliowego kolacja: -to co na obiad ale przełożone na patelnię i rozbełtane 2 jajka i to zalane i to koniec mojego jadłospisu. A jeśli chodzi o pisanie co jutro zjem to nie mam pojęcia. Zaglądam do lodówki i zawsze się coś znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jutro na śniadanko z racji tego nic ciekawego nie mam w lodówce to prawdopodobnie zrobie jaja nadziewane tuńczykiem. czyli jajka na twardo sztuk 2, wyciągnę żółtka, zmieszam z odciśniętym tuńczykiem w sosie własnym i dodam cebulki. Jak bym miała to bym pietruszki dodała ale nie posiadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bede pisala codziennie wieczorem co jem na nstepny dzien:!!!! jadłospis na jutro::: sniadanie: omlet z papryka czerwona szklanka soku wielowarzywnego bez cukru szklanka herbaty zielonej przekaska 15 orzechow włoskich obiad- sałatka: kurczak gotowany papryka czerwona pieczarki rzodkiewka łyzka majonezu light podwieczorek2 plasterki sera light kolacja: warzywa gotowane na parze brokuły i fasolka posypane łyzką sera light i zapieczone 2 plasterki wedliny - szynki chudej drobiowej oto co bede jadła jutro:p:p juz mowilam dziewczyny ze bede pisac codziennie wieczorem co bede jesc!!!!! buziaki dziewczyny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny zaraz mykam spac, ide sie kapac i zaraz wracam to jak chcecie to pytajcie, jak macie pytania:p moj jadlospis zamieszczony:p dam rade, dieta jest prosta i smaczna:D luzik!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia27
Dzieki dziewczyny. Właśnie o to mi chodziło. Super jadlospisy. Lece tez sie umyc i do łożeczka, bo jest wielka nurza u mnie. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anusia. Morze przyłączysz się do naszej tabelki?? U mnie grzmiało i błyskało, nawet popadało trochę i nagle się skończyło. Jakoś spać mi się nie chce więc siedze i popijam wodę żeby się zapchać. Chciałam jeszcze dodać że oczywiście dodam to tych jajek troche majonezu co by sie trzymały :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Anusia i kluseczka:D-- ja normalnie caly dzien w pracy spedzialm i nie wiem czy padało:o dietka leci jak z kopyta i zero stresu!!! Dziewczyny no co Wy gdzie reszta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluseczko light majonez chyba mozemy tak z łyżeczke? bo ja czytałam w książce ze tak:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście ze tak!! czsem nawet jak omleta zrobie to taki niby sosik z niego i z jogurtu robie :) Reszta dziewczyn pewnie tak dietuje że czasu napisać nawet nie ma hahaha A ty taka bidulka tak do nocy musisz siedzieć. Ja naszczeście siedzę jak narazie w domu i to do tego całkiem sama więc nie mam pokus że mój chłopak coś zajada, albo mamusia schaboszczaka smaży. Bo chyba nie umiała bym się powstrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluseczko--ahahahahahahahahah:p\\ humor to podstawa, :p Słońce spadam spać :p bede jutro od 6 bo rano brzuszki robię!!!!! Do jutra, Miłej nocki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czec dziewczyny :* ja juz dawno na nozkach:* zaraz bede pałaszowac snaidanko:8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba waga znowu mi się ruszyła :D ale jeszcze nie wpisuję bo jutro może się okazać inaczej. Zobaczymy czy jutro bedzie tak samo. Bo u mnie to ona potrafi w granicach kilograma tak latać. Szlak mnie trafia jak jednego dnia sie ciesze że jest mniej a nastepnego znowu to samo A no i ja jestem z tyk co ważą się ninstop hahahah rano, po jedzeniu, potem po piciu hahahaah i tak ciągle. Zaczynam się martwić czy to nie jakieś poważny nałóg hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cisza :( pewnie ciężko pracujecie a ja się nudzę. Ale już niedługo mi sie skończy. Powklejam kilka deserów na 1 faze :) PRZEPIS NA SERNICZEK: 2 kostki chudego twarogu 4 jajka aromat do ciasta slodzik w proszku lub w plynie wedle uznania mozna dodać kakao,wiorki twaróg utrzec z żóltkami ,slodzikiem i aromatem bialka ubic i wszystko razem polaczyc wlac do korytka np polowe bialej masy a druga z kakao albo do foremek na muffinki i dodac co chcemy piec w 180 stopniach kolo 40 min-to zalezy od piekarnika Czytałam że niektórzy dodają trochę proszku do pieczenia żeby po upieczeniu nie opadł. LODY CYNAMONOWO-POMARAŃCZOWE Składniki: - serek Figura light - aromat pomaranczowy - cynamon - kakao - slodzik Bierzemy 2 miseczki i do kazej wkladamy po pól opakowania serka i minimalna ilosc słodzika. Do pierwszej miseczki dodajemy cynamon i kakao, do drugiej kilka kropel aromatu pomaranczowego. Dobrze mieszamy, zeby powstala jednolita masa. Teraz można wziąć umyte opakowanie od serka i na zmianę wkładamy raz warstwe jasnego serka, raz ciemnego. Opakowanie \"zamykamy\" folia spozywcza i wkladamy do zamrazalnika. Po zamrozeniu polewamy pojemniczek z wierzu goraca woda, wykladamy nasze lody na talerzyk i posypujemy delikatnie kakao. Tego jeszcze nie jadłam bo nie mogłam tego nieszczęsnego serka znaleźć :o Następny: -serek Figura 3% (duzy) -jogurt naturalny 0% bez cukru -słodzik -aromat waniliowy -2 lyzki zelatyny Przygotowanie: Zelatyne rozpuscic w 200 ml wody (goracej), ostudzić i zmieszać z reszta skladników. Przelozyc do salaterek. Można też zrobic kakaowy lub jaki kto tam chce :) Smacznego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×