Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nonemi

South BEACH --REWELACJA--- prosta smaczna i odchudzjąca ---

Polecane posty

Gość poooollllllaaaa
Tak tylko, że ja chce raz na zawsze zmienic swoje nawyki więc taka rozpusta dla mnie to nie bardzo:) Nie jadam czipsów nie lubie fastfoodów, ale sa inne rzeczy na które może i bym sie rzuciła:) Jejku, żebym ja tak umiała zjeśc 2 razy w tyg po kromeczce chleba- pewnie też by cos ruszyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooollllllaaaa
Orzeszki tez jem ale zazwyczaj te light bez soli solone juz mi nie smakują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooollllllaaaa
jestes pierwszy raz na sb ?/ bo ja pierwszy raz zaczynałam rok temu... potem sie trzymałam do momentu aż nie upiekłam pierniczków na świeta i potem popłynełam az do świat i w sumie potem 3 razy I faze przechodziłam bezgrzesznie po czym na II padałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja oczywiscie tez te bez soli i tluszczu :D a na sb to w sumie jestem 1 raz bo kiedys z 2 lata temu chcialam zaczac- czyli zaopatrzylam sie w ksiazki, potem 2 razy wzielam na uczelnie salatke i tak sie skonczyla moja przygoda z sp hahahah A co do mojej rozpusty to nie zachceam bo wiem ze jest to ZLE ale ja musze bo wiem ze bez tych moich wyskokow nigdy bym nie wytrzymala. jestem z tych co przez cale zycie sie poychali slodyczami i niezdrowym jedzeniem i byli od tego uzaleznieni. A i jeszcze, moze jesz za malo warzyw surowych. Jedz przynajmniej 1 dziennie salatke ale z SUROWYCH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooollllllaaaa
Kuleczko warzyw surowych jem tonę:) Sałatki robie sobie do pracy jem tez duzo ryb bo mieszkam nad morzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooollllllaaaa
Mozna powiedzieć, ze ja sie strasznie zdrowo odzywiam nawet przyorawy tylko te naturalne bez żadnych srodków konserwujacych, zero kostek rosołowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooollllllaaaa
Dziekuje bardzo Kluseczko za rozmowę ide teraz ogarniac domek.. bede tu czasem zagladać:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jestem na diecie SB , dzisiaj mam 3 dzień . Mam pytanie mozna na diecie SB jesc budyn albo kisiel ?tyle ze przyrządzony bez cukru? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooollllllaaaa
I budyń i kisiel zawierają mąkę, więc zabronione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie czas na obiad. Warzywa z patelni i rybka smazona w jajku. A moje kochanie dostanie do tego ziemniaki ktore juz prawie zakwitly :) szkoda zeby sie zmarnowaly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! a tunczyka mozna jesc?? dzis postanoiwilam zaczac sb, wiec zjadlam ogorka kiszonego i teraz salatke(jak mozna to tak nazwac) z tunczyka, ogorka kiszonego, cebulki, jajka gotowanego. czy zrobilam cos zle?? bede wdzieczna za wszelka krytyke:) i za kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunczyka jak najbardziej ale tego w sosie wlasnym a nie w oleju. Ja czasem jak mialam ochote na takiego w oleju robilam tak ze odciskalam ta wode z tunczyka i dodawalam oliwy z oliwek i doprawialam oczywiscie. Wiec jesli nie byl to ten w oleju to wszystko ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)w sosie wlasnym byl:)to dobrze.teraz podjadam sobie kapustke pekinska. a co do oliwy to nadal ciezko mi sie do niej przekonac i uzywam jej tylko jak musze, czyli do smarzenia, a salatki i takie tam wole zjesc bez niczego:) dzieki za odpowiedz:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooollllllaaaa
Witam :) Dziś 2 dzień I fazy:) Już właściwie jem kolację:) Słonecznika dziś nie tknęłam:) jedynie orzeszków troszkę:) Saszulek ja jutro do pracy też taka sałatkę zrobię z tuńczykiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba sie nia zatrulam:/ i zostalo mi troche ale watpie bym ja ruszyla...buuu ale mi niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Staje do raportu- niestety troche pogrzeszylam :( jak widac :( na dole ick...............wzrost........data rozpocz........waga pocz............obecna kluseczka27....172.............08.08.2007...........75 .......................64,8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh, to chyba nie jest jednak dieta dla mnie.zaczelam i mialam takie mdlosci przed poltora doby,ze musialam zjesc kawalek pieczywa i przeszlo.tez tak mialyscie??bo jesli tak to moze jakos postaram si e ztym przezyc, tylko ile?? a najgorsze jest to ze ciagle jestem glodna, bo nie mam czasu na robienie salatek. Co z tmi mdlosciami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc saszulek. Czy jestes pewna ze przez to ze 2 dni chleba nie zjadlas to odrazu masz mdlosci- nie wydaje mi sie ze to od tego. to normalne ze czlowiek nie zje czasem chleba, ale zeby odrazu mu niedobrze przez to bylo?? Ja z tego co pamietam to chyba nic mi nie bylo tylko glowa na poczatku mnie pobolewala- ale nie jestem pewna- przez kilka dni . Wydaje mi sie ze przyczyna moglo byc calkowite wyeliminowanie cukrow. Ale potem wszystko sie ustabilizowalo i czulam sie i zdrowsza i wstawac zaczelam wczesniej- co zawsze bylo moim problemem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niw wiem czy to od braku chleba:)mozliwe ze mdlosci przeszly po kawalku bulki ze wzgledow psychologicznych.moze to bylo placewbo dla mnie. od dzis znow zaczynam,zobacze jak bedzie,mam nadzieje ze tamto to byl wypadek przy pracy i traz bedzie oki:) a czy na tej diecie mozna brac tabletki,interesuja mnie przede wszystkim przeciwbolowe(ale te silniejsze niz zwykly apap) i ogolnie takie dostepne bez recepty(typu magzne czy galomega) Dzieki za odpowiedz:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedz, mnie najbardziej zastanawia galomega, bo 1 kapsułka zawiera: 500,0 mg biooleju o wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych, w tym EPA, DHA i GLA. a musze to lykac:/ no coz spobuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki,zaczelam ponownie i mam troche te mdlosci,ale idzie z tym zyc,na sniadanko zjadlam pol piersi kurczaka smazonej na oliwie i pieczarki smazone z cebulka, a teraz kapustka pekinska, pomidor,salata,rzodkiewka,ogorek,ogorek kiszony,feta light,troszku kurczaka z rana,poukladalam w wysokije sklance warstwamy,doprawilam sola(pycha), a wieczorem zrobie kurczaka z curry, to i na jutro bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za cisza tutaj nastala. Nonemi widze ze znowu Cie gdzies wywialo. A ja sie trzymam i przyszlam sie pochwalic ze zbliza sie wielkimi krokami waga z mojego 1 postanowienia czyli 63. Wlazlam dzis na wage, patrze a tam 63,800!!! Wkoncu znowu sie cos ruszylo :D Buziaki i napiszcie jak tam wam idzie i czy macie jakies postepy. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh:) cisza jak makiem zasial:) ja probuje caly czas,ale jestem za slaba:/ a w sumie to mam za malo czasu. wczoraj nie wytrzymalam z glodu i kupilam chlebek chrupki light, w sklepie nic nie bylo ciekawszego a bylam straszecznie glodna. z reszta na tej diecie ciagle jestem glodna,ale ja sie przemecze 2 tygodnie to wprowadze jablka i glod minie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!!!! Ja oczywiście rzucilam dietke juz dawno temu , i zaczełam ostro ćwiczyc tak 5 razy w tygodniu po 2 godziny:P i wiecie co? oczywiście schudłam ale powiem wam szczerze same cwiczenia bez diety to lipa, trzeba byc na diecie i cwiczyc aby miec jakies efekty:D Ps.musialam obiecac dla męza ze juz nie bede stosowala zadnych diet:(( Pozdrawiam Dziewczyny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×