Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość auutorka

Dziewczyny co robicie aby zapomniec o nim?

Polecane posty

Gość jestes bleeeeeeee
to tylko nick..nikt nie jest bleeeeeeee:) Spróbowac nie zakochac sie?? wielkokrotnie próbowałam - i nie udało sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lewica jest bleeeeee ja nie zakochałem się od 2 lat, dobry wynik? Jak wytrwam do 30-tki to z satysfakcją stawiam sobie browar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes bleeeeeeee
prawica, równica tez jest bleeeeee cała polityka jest bleeeeee :D:D a wracajac do tematu..hihih jak nie zakochasz sie do 30stki to ja postawie Ci browara a nawet dwa. Ale cos mi sie wydaje, ze nie dasz rady....2 lata to nic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polityka jest bleeee ale lewica bardziej ;) ja po związku mogę powiedzieć tylko, że bycie samemu ma więcej stron pozytywnych haha ;) Do 30-tki tylko siedem lat (god damn it, jak ten czas leci :D), więc skoro 2 lata to nic, to 7 też niewiele więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes bleeeeeeee
wraz z cała polityką, bardziej bleeeee jest zdecydowanie prawica !!!!:P hmmm...a jakie to pozytywne strony ma bycie wolnym strzelcem????? aaaaaa 7 lat to kupa czasu...nie dasz rady!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ zapewniam Cię, że bardziej bleeee jest lewica, zaraz po liberałach i ludowcach ;) Pozytywne strony? -Robię co mi się żywnie podoba, gdziekolwiek się znajdę :) -mam dużo więcej czasu dla siebie i mogę go rozplanować adekwatnie do własnych potrzeb -mam więcej miejsca w łóżku :> -nie muszę kupować roślinności ozdobnej (swoją drogą wiele razy się zastanawiałem nad tym skąd się wziął ten głupi zwyczaj wręczania kobietom ściętych organów roślin nasiennych, w których wykształcają się wyspecjalizowane elementy służące do rozmnażania) -oglądam tylko te filmy które lubię -podczas jazdy samochodem nikt nie mówi \"zwolnij\" jak mi przyjdzie coś jeszcze do głowy, dam znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes bleeeeeeee
..bardziej bleeeeeee jest prawica, uwierz mi :P A co do tych Twoich "plusów" - wszystko mozna robić będąc z kims...w gre tylko wchodzi kwestia "wychowania" partnera hahahaha:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwestia \"wychowania\" partnera hahaha dobre ;) szczególnie jeśli chodzi o miejsce w łóżku (dziś śpisz na podłodze kochanie, dobranoc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes bleeeeeeee
hehehehehe...nie nie nie..nie w przypadku łozka:P łożko zawsze mozna kupic wieksze..hehehe.. ale ta podłoga to niezły pomysł...musze to wypróbować, w koncu to kwestia wychowania..hahahah:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌻 U mnie dobrze, a nawet lepiej niz dobrze. Ostatnio mam wiecej pracy do tego zapisałam sie jeszcze na dodatkowy kurs jezykowy( zeby poprzypomnac sobie to i owo ) no i tego czasu zrobilo sie znacznie mniej. Do tego dołozyć basen, siłownie...Więcej czasu poswiecam sobie, zamierzam zmienic troszke swój image... Pozatym znajomośc z nowym chłopakiem kwitnie...😍 :) a były nie chce zniknąc z horyznotu:) Niby pojawia się jako Przyjaciel - wciąż czegoś potrzebuje...szuka byle pretekstu by się spotkać:) Raz do mnie przyszedł i myslał, że bedziemy siedziec do rana i gadać...hahaa , tyle, ze byl to srodek tygodnia a ja rano do pracy wiec pogoniłam szybko drania:D Wiecie co mnie zaskakuje..ze jak go widze to mi juz w ogole serce nie pika - ale to dobrze:) za to zaczyna pikać na widok kogos innego :D A tutaj widze, ze mało dziewczynek zaglada ( nie wspomne o sobie:P ) hoy es noche de sexo - Kochana, nie odbierz mnie zle...ale zle postapiłas - teraz za to płacisz swoim cierpieniem. Nie pozwol temu draniowi sie wykorzystywać. Powiedz sobie DOŚĆ - NIGDY WIĘCEJ! Wiesz co, ja na Twoim miejscu nie prosiłabym sie o te klucze..zmieniłabym wkładkę w zamku i po sprawie. Nie kontaktuj się z nim wiecej, nie upokarzaj się. Kochana, miej swoja godnosc i szacunek do siebie samej. Proszę Cię bardzo, spróbuj o nim zapomniec bo nie moga patrzec na to jak cierpisz...i to ...wybacz, ale na własne zyczenie. I nie miej mi za złe moich słow - ja tylko chce dobrze dla Ciebie, mimo ze Cie nie znam..nie chce aby jakakolwiek Kobieta cierpiala przez takiego drania. Zapewne zaraz pojawią się i zbesztaja mnie jakies pomaranczki, ze jakas samarytanką chce byc...Ja tylko nie potrafie patrzeć na ludzkie cierpienie:( Trzymaj się hoy es noche de sexo i nie daj się draniowi niszczyć. blu berry - ja tak jak Ty szybko sie przywiazuje i chyba jestem naiwna bo szybko ufam ludziom...mimo, że sie wiele razy na nich zawiodłam..wciaz tak jest. Próbowałam to zmienic..ale nie potrafie:( Tak w ogole to byłas \"nastukac\" temu gosciowi?? :D jennyw - 🌻 co u Ciebie??? masz dobrą taktykę z tym numerem:) Pozdrawiam Ciebie cieplutko. Wybacz, ze tak pytam, ale skąd jesteś? Bzyk - nie jestesmy tu po to by kogos tu wyzywac tylko zeby sie wspierać. Jesli znalazłaś Tego Jedynego, Wymarzonego to bądz z Nim a temu męzczyznie, z którym jestes juz tyle czasu powiedz wprost, że go nie kochasz...bo to nie fair w stosunku do Niego. Postaw sie w Jego sytuacji..gdyby to On spotkał Taką Kobiete i nie byłabyś nią TY - chciałabys aby Cię okłamywał??? Chyba nikt by tego nie chciał:( Powodzenia, cokolwiek zrobisz!!!! Liffonka - wyslemy jakiś list gończy!!! Za Ellinka też !! Meldowac się Kobietki!!!! Oleńka - co tam u Ciebie????? 🌻 Niebieski, Rodzynku Nasz - juz nie zagladasz do nas:( Pozdrowienia dla pozostalych Kobitek[kwiat}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jennyw
u mnie?? a leci sobie po malu:) wczoraj bylam w klubie bawilam sie do rana poznala mase facetow..:) ich naprawde jest duzo:P wzielam pare numerow;) i nie wiem czy sie odzywac:P jestem z Warszawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenny - to jak masz tyle numerów..zrob casting i wybierz Najlepszego:)) Albo umów sie z kazdym i baw się na całego!!! Rozkochuj i zostawiaj !!! ;) PS. nie wiem dlaczego, myslalam, ze jestes ze śląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jennyw
hm no chyba ze 4 wzielam;) oj duzo tych facetow poznaje ostatnio:) a pewnie ze rozkocham i zostawie:D a jak:D ze slaska?? hm nie napewno nie:) ale czemu ze slaska?? a skad ty jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no ja jestem ze sląska..a gdzies wczesniej przeczytalam ze któras z dziewczyn tez jest - myslałam ze Ty, ale szkoda, że nie:( A tych facetów to rozkochuj...tak na maxa !!! Za nasze cierpienie..hahaha:D A powiedz chociaż...fajni jacyś?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jennyw
jestem pewna ze jestem z wawy:P hm pewnie ze fajni:D od niefajnych nie wzielabym koma:) hm dziewczynka ruszamy tyleczki ubieramy sie sexy bierzemy kolezanke i wpadamy do klubu:d podryw murowany:D boska zabawa:d jak by co zapraszam do mnie do wawy:D dobranoc:) do jutra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Auutorka - nie, nie bylam mu nastukac :D szkoda czasu i energii. ale jak go spotkam, to kto wie.. :classic_cool: minely 3 dni - tyle postanowilam czekac na telefon. a teraz niech frajer spada :P czas minal! dzisiaj kolega postawil mnie do pionu. on tez zna tamtego chlopaka i zakazal mi sie z nim zadawac :D powiedzial mi dokladnie to co powinnam uslyszec, to samo co od poczatku mowil mi cichutko moj wlasny rozsadek :) tylko jakos tak lepiej to uslyszec od kogos innego - bardziej dociera. od dzisiaj dziewczyny biore przyklad z jennyw i to ja biore nr od faceta! :) nawet wczoraj mialam okazje, ale gosc byl tak ciapowaty, ze nie mialam serca mu robic nadzieji ;) ale od dzisiaj zero skrupulow! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem,mam ostatnio cięzkie dni...wszystko mnie dobija...albo jestem zła albo płaczliwa...czepiam sie wszystkiego,kłoce sie z rodziną,nic mi nie pasuje,w dodatku zaczelam tęsknic za byłym...z ta pseudo przyjaznią to jednak nie był dobry pomysł...wszystko mnie dobija...nawet pisac mi sie nie chce.Bede wieczorem,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jennyw
witam dziewczynki:) blu bery:) napewno wszystko sie uda:) dzis napisalam do jedno z nich i odpisal mi ze bardzo czekal na smsa i ze zaluje ze to on nie wzial numeru bo juz dawno bysmy sie spotkali:hahaha: dawno tzn kiedy zwazywszy ze poznalam go w sobote w nocy;) faceci...;) ale pisze caly czas:) liffonka... najwazniejsze to glowa do gory piers do przodu i tyle... skoro nie ejstescie arzem nie ma co tego wspomniac... przestan i zacznij myslec o innych... uwierzcie mi ze naprawde kazda z nas moze poznac fajnego faceta:) troche checi dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczeta:) Czy u Was też świeci tak piekne słoneczko?? Podobno tylko dzis ma byc taka pogoda:( ja chcę znów latooo!!! Liffonka - wiesz, ja tez tak miałam. Na szczęscie mieszkam sama i z nikim się nie \"pożarłam\" ale o mały włos a rozniosłabym mieszkanie:D To normalny objaw, złość, płaczliwość...wkońcu każdy z Nas ma prawo czasem mieć zły nastrój , prawda??? Głowka do góry :) może to słoneczko dzisiejsze poprawi Ci humor..a jesli nie ono to zbierzemy sie z Oleńką, Jenny i BluBerry i przyjedziemy Cię porośmieszac i przegonić tę \"chandre\" :) BluBerry - dobrze, ze istnieją jeszcze dobrzy koledzy którzy dobrze radzą. Trzymaj sie z dala od tego bubka..ale nastukaj mu jak go spotkasz, ode mnie tez:P jenny - mam na imie jenny ( haha przypomniały mi sie słowa piosenki E. Bartosiewicz) To jak juz wybierzesz tego najfajniejszego z tych fajnych..to przeslij mi jakies numery tych niewybranych, co??:P:D Olenka 🌻 hoy es noche de sexo - 🌻 pamietaj, że wszystkie jesteśmy z Tobą! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja co noc mam sny z moim bylym,w nich to co chcialabym chyba uslyszec typu ja i tak ciebie kocham i podziwima a ona to tylko na zapych,...eh,a po co mi to????? w dupie z nim,prawda??? auuutorka/ nie moge zmienic zamka bo to jest mieszkanie wynajmowane,a wiec lipa,j a mysle ze ona czeka na moja mame i jej da te klucze,bo mi to chyba boi sie spojrzec w twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jennyw
auutorka - ok moge dac ale chcesz takich odrzutkow?? moge ci dac namiary na moich kolegow:P z tym ze oni z wawy sa.. wiec ciut daleko:) hoy es noche de sexo - sny sa stad ze za duzo o nim myslisz... tez tak mialam.. ale teraz gdy przestalam o nim myslec tyle to i sny sie skonczyly...:) lece do pracki:) milego popoludnia dziewczonka:) p.s. niebieski where are you:(??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki 🌼 wrocilam wlasnie z pracy. taki piekny dzisiaj dzien :) gdyby taka pogoda byla przez caly rok, to nie wpadalabym w zadne deprechy ;) dobrze sie pracowalo, a na przerwie skoczylam sobie na plaze zjesc 3 sniadanie :) akumulatory naladowane pozytywnie na maksa :) zaraz jeszcze polece na dluugi spacer, zeby zlapac ostatnie promyki slonca. pomyslec, ze wstawalam o 6 z humorem pt bez kija nie podchodz bo jestem niewyspana i kurewsko zimno dookola ;) fajnie miec prace :) nie jest ona zbyt fascynujaca, ale raz ze troche kasy (kiepskiej, bo kiepskiej ale zawsze) wpadnie, a dwa ze nie ma czasu myslec o pierdolach i czas wolny (jelsi jakis jest ;) ) o wiele bardziej sie docenia. no i dni od jednej imprezy do drugiej mijaja szybciej ;) auutorka - ok, nastukam podwojnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jennyw
a ja wyszlam wczesiej z pracy bo zle sie czuje;/ ech;/ blu berry zajefajna stopka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przayjechal oddac mi klucze,trzymalam sie do pewnego momentu i wygarnelam,zaczal sie bronic ze to nie jego dziewczyna,ze tak po kolezensku za raczke,a ta inna ktorej to odkrylam smsy to juz niby u niego i jego kolegow w apartamencie spi na kanapie,buhahahahahahahahahahahaha,...ja tego nie polknelam,czuje sie wyzwolona po operd...u go i jest mi dobrze,buzka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Nie mialam cierpliwosci, by przeczyac caly ten topik, ale dolaczam do Was. Od 1,5 miesiaca jestem sama. Bylismy razem 2 lata. Mam o tyle duzo szczescia, ze on jest w Stanach, a ja w Polsce, wiec niby latwiej zerwac kontakt i zapomniec. Niby...A jednak strasznie sie mecze, zadreczam, wspominam, analizuje. Do tej pory urzymywalam z nim kontakt, ale wczoraj powiedzialam sobie dosc. Okazalo sie,ze juz znalazl sobie nowa pocieszycielke:/ Boli mnie to strasznie. Nie wiem kiedy uda mi sie z tego wyjsc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jennyw
olencja sluchaj jedyne co ci poradze to zapomnij o nim jak najszybciej... bo nie ma sensu tego rozpamietywac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×