Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

Hej ;) A WŁAŚNIE ŻE NIE SKACOWANA :D :P Wypiłam tylko 2 piwa :D I czułam smaczki, ale mówie NIE! :P I kumpele mówią...TO CO, JESZCZE PO JEDNYM? :D A ja: NIE, DZIĘKUJE, POSTOJE :P I tak oto wróciłam do domu już o 24 ;) I nie mam kaca hihihi :D Oczywiście faceta żadnego nie spotkałam :O Pijane patafiany :O Do tego trafiłyśmy do nowej knajpy, a tam same gnojki i małolatki :O Poczułam się staro 😭 :O ;) Caffem 🌼 Oh, to fajniutko :D Już sobie tak ładnie wszystko układacie i wogóle..I Wam sie układa :D Oby tak dalej ❤️ 🌼 :D Mewik 🌼 Hm... Ja myślę że bukiet kwiatów, jakieś whisky tak pod imprezkę i jakieś srebrne skromne kolczyki? Albo wisiorek właśnie? ;) Marika 🌼 Ja dalej podtrzymuje zaproszenie do Kraka :D :P A co do rozsterek to nie doradzę, wybacz :( Nie mam głowy do radzenia już od dawna bu :( 🌼 ❤️ Ale zgadzam się z Taka jedna 🌼 Ratunku 🌼Patrii? :P Aha :D No wpadaj tu do nas, postaraj się :D A jakby jakies sensacje były, to mailem poinformujemy, a jak :D 🌼 Unitra 🌼 Summer 🌼 Taka jedna 🌼 Nie płakusiaj! ;) ❤️ Adzia 🌼 Aha. MisterO napisał maila co tam słychać i wogóle, noo! Prawidłowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze mu na mnie zalezy,ze kocha,ja tez tak samo ale...ja nie wiem jak do niego dotrzec,wiem ze wiele rzeczy jakie robi np te przeklenstwa to taka swoista skorupa,tylko przed czym?albo przed kim?przede mna? ile u Ciebie trwalo to ze do niego dotarlas? Adzia ale te 2 miejsca jeszcze nie sa wcale pewne,na razie tylko gdybamy:) i czekamy na nowe propozycje Marta tak wiem ale moze do tej roboty potrzeba cierpliwosci,byc upartym i zapartym? mewik sie udalo...osiagnela to co chciala lomoniadka trzezwa:classic_cool:to jakas nowosc:Pzarowalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika to wszystko zależy od tego jaki facet jest. Jesli widzisz że byłaby szansa to można spróbować. Jesli nie to szkoda czasu... Lomonaaaaa no nieźle... tylko 2 piffka :) jedno przez 3 godizny piłaś?? no nie uwierze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewik helllooouuu przypomnialas sobie??? tylko szybko bo ja zaraz mykam przygotowac ciasto do pizzy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do operacji plastycznych.. Mickey Rourke naprawdę był za młodu bardzo ciasteczkowy ah...Przegiął :O Jocelyn Wildestein ... kobieta tygrys... ble Zapomnieli dodać zdjęcia Kulczykowej :P I tej..Minge Ewuni :D Ale to nie tyle operacje nieudane (w większości) co brak umiaru..To jest jak nałóg :O Do samych operacji nic nie mam i sama jak będe miała kase sobie to i owo poprawię :P:P Ale tylko to i owo, bez wpadania w przesadę :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pierwsze co napisalam bylo oczywiscie do mewik:) Marta wiem ze jest szansa,ze on to ta druga polowka ale...ma cholernie ciezki charakter i ja chyba wymieklam a teraz nabralam sil,to tak jak po kazdym milczeniu,wracalam bo nabralam nowych sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna 🌻 no no sie kurde pomyliłam i to o 13:06 było do Mariki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 przez 3 godziny to nie :P Czas spędzony w knajpie to 20:00 do 23:00 :P:P Ale lubie długo pić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie troche luzu, witam was kofane zołzy..... lomoniada🌻 ty bez kaca a ja z nowu strasznie sie dzisiaj meczę, kac to chyba najgorsze co moze być....:( caffem🌻 gdzie sie znajduje takiego operatywnego faceta jak ty masz???????????????????///// :) ratunku🌻 wrcaj tu szybciutko i dawaj znaki ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:* Mewik,Unitra,Taka jedna,Adzia,Marika, Caffem,Lomonka🌼👄 Jesli chodzi prezent dla znajomych Mewik to tez mysle ,ze koszulka nocna to tak nie za bardzo... Jesli to by byla Twoja przyjaciolka to czemu nie ,ale dla zwyklej znajomej to lepiej nie... Mysle ,ze Lomonka i Taka jedna mialy dobre pomysly. Cos do domu albo bukiet kwiatow i kolczyki to jest wedlug mnie lepszy pomysl:) A kobiet z wenus jeszcze nie czytalam hehe:p To z ta jaskinia chyba od Adzi uslyszalam... A co do zlotu to dla mnie Wawa i Krakow za daleko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madasia ty nie nazekaj bo twoj zielony tez jes cudny wiec nie wymyslaqj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta,czy zapomne? nie zapomne...teraz w przyplywie emocji i tych poztywnych wspomnien moge powiedziec ze tak,wybacze bo wiem ze zrobil to bo poniosly go nerwy,bo chcial mnie sprowokowac do rozmowy,do jakiejs reakcji mojej,a tak naprawde wiem jaki jest w srodku ale pewnie w innym momencie,z innym nastawieniem,powiedzialbym ze ugodzil moja dume,ze jesli wroce to poczuje sie jak scierwo bez szacunku do samej siebie... milosc czy rozsadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia 🌼 Uuuu a gdzie to sie imprezowało?:P Tak, kac to szaleństwo hehe, niecierpię :O ;) Ice 🌼 Ja tak z tym Krakowem, bo... To takie piekne miasto hahaha, każdy musi je zwiedzić, nie?:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika a jak wczesniej wracaliscie to jak było? Męczyły Cie te niemiłe wydarzenia z przeszości czy umiałas sobie dac z tym rade? chodiz mi o to że jesli sie chce wrócić to trzeba się zastanwoić czy jest się w stanie pogodzić z przeszłością. Jakby zapomnieć o przeszłości i budowac od początku. Bo jeśli Twój ból z przeszłości będzie wracał to raczej nic z tego nie będzie Trochę zagmatwałam ale chyba rozumiesz o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni nie przypomniałam sobie :-( skleroza nie boli, to chyba juz starość :-) marika no u mnie to tak trwało dosyć długo jak go poznałam w 2004 w październiku, to w 2005 koło marca - kwiatnia sie zaczeło! i jak sie tak zaczeło, to przez rok sie ciągło i tak z nim \"walczyłam\", ale rok później w lutym 2006 był punkt kulminacyjny i sie bez słowa wyprowadziłam - juz to opisywałam kiedyś ...pożarliśmy się w sobote, w niedziele było drętwo, ale wszystko wracało do normy i w poniedziałek jak juz myslał że jest wszystko ok i poszedł do pracy to ja zadzwoniłam po kolezanke i zabrałam wszstkie rzeczy i do domu, a klucz podrzuciłam jego siostrze, żeby mu podała. zatkało go jak diabli! ale wiedział, że to jego wina była i tych wszystkich jazd. Ale walnął focha, zadzwonił tylko z pyt. dlaczego klucze oddałam - a ja że już nie moge tego wytzrymać. poza tym zostawiłam mu list w domu, ze to i to mi przeszkadza, ze tego i tego oczekuje od partnera, ze potzrbuje takich a takich rzeczy - tzn. np okazywania uczuć choc troche... i takie tam, że wiem że sama nie jestem idealna, ale sie staram, bo związek to kompromisy i starania obu osób a nie jednej - to zasada cos za cos, ze oprócz dawania trzeba coś dostawać... tydzień sie słowem nie odezwał, a po tygodniu był tak stęskniony, że jak napisał, zadzwonił i przyjechal to miał tęsknote w oczach - dosłownie! aż sama byłam w szoku. to było wszystko zastosowane pod wpływem zołzy :-) bo akrat jak ten tydzien sie nie odzywał, to ja w kółko ta książke czytałam, żeby wytzrymać, bo mi cięzko było jak franca! ale od tamtej pory powolutku powolutku było coraz lepiej i nadal sie poprawia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczuły Pijaki, że nie mam kaca 😠 Przyszło zaproszenie na pifko :O NIE NIE NIE Dzisiaj sprzątam... ps. CRACOWWWWWWWWWW CRACOWWWWWWWWW BEAUTIFULLLLLLLLL CRACOWWWWWWWWWW :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Lomonka , Krakow jest bardzo ladnym miastem , raz bylam i mi sie podobalo. Ale nie bede 8 godz jechala ,zeby zaraz wracac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ale my mamy zrobic zlot, żeby pogadac i sie poznać :-) a nie żeby zwiedzać miasto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na to nie bedZie czasu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z zielonym tak do końca to nie jest tak słodko,mówiłam ze to za pięknie wygląda....... no ale cóż.... lomoniada🌻 a ja piłam w doma,zapijalam swoje smutki i zly nastrój,połakała ja sobie i juz lepiej,tylko wstawanie rano bylo ciężki i teraz ten kacor okrutny.. błeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ale bezsensu oragnizować zjazd w np. Łodzi, gdzie nikt nie mieszka nie wiadomo gdzie iść i każdy ma jakiś kawałek drogi. Unitra aa pizza mniam :D daj kawałek ! :D Taka jedna - hehe moze i daleko :D ale to jest moje miejsce :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewik a przez ten tydzien nic sie nie odzywałaś? zupełnie cisza? haha Lomonka, towarzycho już Cię wylukało ;) ja dopiero jutro się wybiore na piffko ale za dużo nie będe mogła bo do pracy nie wstanę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×