Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

tak ANulka, cos tam o samotnym wędrowaniu, jakiś cytat. no nie wiem co o tym myśleć. A moze poderwał juz kogoś i zkimś gada? tylko po jaką cholere zagląda na ten mój profil ... Tdzień temu też zaglądał, to wtedy wzieło mnie na napisanie do niego bo sobie pomyslałam ze moze chce pogadać.. ale jak zagadałam to coś tam poamrudził że juz nie ma co wyjasniać... Albo tak jak mówisz kiedyś też miał czas tylko nie dla mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna pozarlismy się, bo pewnie ma jakiś problem i jest na maxa nerwowy a ja go tylko na spokojnie o cos tam zapytałam (czy księgowa robi jakiąś impreze z okazji swoich imienin - bo tam był na ksiegowości, to mógł widzieć jak składał jej życzenia czy sie cos szykuje) a on sie zaczął sie wydzierać, ze co ja sie przejmuje i że co się go pytam, jak on nie ma pojęcia!!! chciałam go porosić żeby mi karte dotelefonu kupił (bo mam prywatny orange go) to sobie zaczął na karteczce zapisaywac za jaką kwote i jakiej firmy, tak jakby mi nigdy wcześniej głupek nie kupował, to sie zapytałam \"a co nie zapamiętasz?\" i się znowy wydarł, że on to ma duuuzo na głowie, nie tak jak ja, ze sobie siedze w sekretariacie i sie obijam, to mu powiedziałam: \"dobra, kupie SOBIE SAMA PO POłUDNIU\" TO MI RZUCIł TE PIENIąDZE I WYSZEDł... to ja telefon do kolegi co pracuje w telefonach, 3minuty i tel doładowany :-D a tamten dekiel pojechał i mi tez karte kupił, przyjechał a ja do niego \" że nie chce, bo juz mam doładowane\"! a on: \"a jak mam doładowane, skąd?\" to mu powiedziałam, że kolega mi doładował (on wie który to kolega) i sie zagotował!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hahaha teraz jest milutki jak aniołek :-) sposobem zołzy go!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 hahahahahahahaha :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahah Mewik i bardzo dobrze. Niech sobie nie myśli że sama sobie nie poradzisz z kupnem karty i będziesz go prosić i błagac o kupienie.Ale musiał się wkurzyć jak mu jeszcze powiedziaas ze to kolega :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D na faceta trzeba sposobu, żeby chodził jak w zegarku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no niestety! :-o trzeba sposoby sobie na tych przebrzydłych troli wyrabiać... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi się śmiać chce, bo mój troll od momentu tamtej sytuacji dzwonił to tej pory do mnie juz 3 razy... o pierdoły ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, dokładnie oprzytomniał, zdał sobie sprawe co wyprawia to pewnie tez dzieki temu że jak przyszedł z ta kartą to mu powiedziałam, że swoje chcamskie odzywki niech sobie dla kolegów zostawi i że podle sie zachował... wszystko w temat! ;-) jego jeszcze szlag trafia, bo wie, że po pracy musze iść do tego kolegi oddac mu pieniążki za doładowanie, prawda :-D pewnie będzie chciał ze mną podjechać... a niech sie w nos pocałuje, ja tak zakręce, że pójde sama! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie jest CAFFEM?????????????????????????????????????? chciałam jej pokazać autko jakie mój trol teraz kupił na handel, bo pewnie by jej sie podobało :-D co prawda to nie jest diesel ale benzynka :-( , ale jest sliczne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wszystko sie zgadza,jest tak jak mowicie,tylko ze serce chce czego innego a rozum podpowiada daj spokoj... wysle ten list bo tak jak same mowicie nie mam nic do stracenia ,moze sie pogodzimy...jesli tak to pewnie spedze z nim pare slodkich chwil do nastepnej klotni-warto?ujme to tak-raz sie żyje... Marta z tym gg to identiko:] jak ja bylam to on a bo to a bo tamto zajety i takie tam,a teraz? bez komentarza:] Ale Marta jak zaglada na profil i dobrze wie ze to widac to znaczy ze Cie zaczepia:D dobry znak ;) myslicie ze jak tak dlugo jest to znak ze chce zagadac?tak jak mowi miła czy to co mewik,ze chce zrobic na zlosc? ale Marta:D juz widze na wskroś rozpamietywanie znaczenia opisu:D ja robie dokladnie to samo:D:D ale smiac mi sie chce:D:P Mewik dobra ta klotnia ;) ale dobrze zrobilas! tak jak patrze co zrobila mewik to widze ze takie akcje z tym ze jakis inny facet w czyms pomoze,zaistnieje w naszym zyciu tylko pomagaja...ja zawsze to widzialam jako wzbudzanie w nim zazdrosci,w dodatku sztucznie a nigdy tego nie chcialam robic bo on tez tego nie praktykowal...myslicie ze powinnam powiedziec( jak sie pogodzimy/jesli sie pogodzimy) ze kogos poznalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika 🌻 no niestety wczytuje się w te opisy chociaż wiem ze to nie do mnie. Kiedyś mi sie wydawąło ze to było do mnie ale tak sobie myślę teraz ze on chyba... pisze takie rzeczy w związku z ta swoją stara historią miłosna. Np cos w stylu: wierze ze keidyś będziemy razem... to pewnie chodzi o tamta... 😭 Chociaż ten o smaotności to ma dopiero od tygodnia. No to zaglądanie na mój profil... ale moze to wszystko bez znaczenia jest tlyko ja się łudze :O Marika.. czy powinnas mu powiedzieć ze kogos poznałaś.. hmm Nie wiem. Moze się wkurzyć. Albo potem posądzac Cię ze zerwałaś z nim bo tamtego już znałaś..Jakby on mówił cos takiego, mozesz delikatnie zasugerowac coś w stylu: no, kręciło sie paru chętnych. Tak żeby nic konkretnie nie mówić. Ale mozę sama nie zaczynaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika, a jeszcze z tym gg..... myslę że nie chodzi tu o robienie na złość. Moze być tak że czeka na zaczepkę albo.... po prostu siedzi na gg. Wie ze ja czy Ty Marika nie zagadamy więc sobie spokojnie siedzi i gada z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Hogaty :) pamietacie mnie jeszcze ?? :) U mnie wszytsko Ok :) z samcem sielanka.. mam tylko dylemat odnosnie szkoly..ehhh stres na 102.. zwijac zagle i wracac do Pl w trybie natychmiastowym..ehh..czy.. ?? bhuu... Pozdrawiam was serdecznie 😘 🌻 trzymajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Invi hello! 🌻 a taka decyzje, to musisz sama podjąć, co jest dla Ciebie ważniejsze... miło, że zajrzałaś :-D Marika, ale ja tego w zasadzie nie zrobiłam specjalnie, bo mi zalezało, żeby miec karte doładowaną... a jak on sie wypiął, bo jego avanturnicze nastawienia i duma wzieły górę, to co...? jak mam kolegę, który w telefonach pracuje i może mi pomóc, to czemu nie?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...Ten Twoj...moze on faktycznie nie moze sie jeszcze otrzasnac po stracie tamtej kobiety? ale to dziwne te jego marzenia,ze jeszcze bedziemy razem-to juz nie ten wiek aby zgrywac mitomana...no nie wierze,ze on nie potrafi sie jeszcze z tego otrzasnac...a swoja droga...pozazdroscic tylko tej kobiecie,ze miala faceta ktory potrafil az tak kochac!! ja mysle ze on moze sie ocknac jak zobaczy na tym profilu ze masz kogos nowego,bo chyba domyslam sie co to za portalik;) i moze obudzi sie w nim wreszcie ten uspiony facet! co do tego czy powiedziec ze poznalam,to jesli juz to ja sama musialabym,bo on to nie spyta bo dla niego to oczywiste ze za nikim innym bym sie nie obejrzala:] niezly pewniak co nie? a co do tego gg to pewnie tak jak mowisz,tylko czemu nigdy nie posiedzial ze mna tak dlugo?:O witaj invi:)🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika włśnie z tym kochaniem tamtej... to wcale nie było tak wesoło. ja myślę ze on jej też nieźle dawał w du... Sam mi mówił że on był okropny, że był strasznym egoistą, ze teraz dopiero to zrozumiał i się zmienił....... nie chciałam być świnią ale miałąm mu ochote wtedy powiedzieć że niestety egoista to on dalej jest.... ;) Myślę że przeżywa to jeszze bardzo, że siedzi to w nim.... i on się chyba od tego nie uwolni... Marika nie myślisz że on sie wkurzy jak mu poiwesz że kogos tam poznałaś? Że będzie Cię winił za zerwanie, podejrzewał ze zerwałaś dla tamtego? A emotka to moze taka 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze zerwalam dla innego??????????????a to co on slepa kura jest i nie widzialy galy co zrobily?ze sie szwedal po klubach,ze potem gdy juz zerwalam a on mogl to uratowac to jeszcze mnie wyzywal!!!!!!!?????????o tym zapomnial?czy w takiej sytuacji ja nie mialam prawa kogos poznac? poza tym wcale bym sie nie zdziwila gdyby on zaczal sobie jakies flirciki urzadzac,chociazby virtualne! a co do Twojego,to chyba stereotypowo mysli-zalują po czasie,gdy jest juz za pozno a u niego jest naprawde juz nierealne aby cokolwiek wskurac,naprawic bo przeciez jej juz nie ma,co innego jesli kobieta zyje,mozna wyslac list,albo zabiegac cale zycie.to chociaz juz cos a tak...on faktycznie jeszcze nie umie z tym zyc dlatego tez nie potrafi sie zaangazowac,przyzwyczaic do innej kobiety przykra sytuacja zarowno z jego strony jak i z Twojej,trafilas na okaleczonego faceta,ktory byc moze i okazalby sie naprawde swietny we wszlkie zyciowe klocki ale...placi cene za wlasne bledy przyszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Marika :classic_cool: a Ty myślisz ze Twój będszie pamiętał o takich sprawach? Że przyzna się do błędu ze sam zawalił? Że mógł jeszcze coś naprawić? No co Ty ;) Że Cie zwyzywał? a bo go wkurzyłas .) I zwali na Ciebie :) Nie zapominaj jak się faceci zachowuja ;) Mój też, obrazony na mnie za blok na śmierc i życie. Ale sam już zapomniał jak mnie ignorował... Bo ignorowac wolno ale blokować już nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwonilam do sowojego trola powiedziec, zeby przyniosl mi parasol :).. no i powiedzial ze przyniesie:) i mowie do niego ze po pracy on albo ja zajde do niego i pojdzie ze mna na miasto: bo ja musze do fryzjera sie umowic:))) A on mowi do mnie ze on planowal dzis na piwko isc ze znajomym, ale na ktorko:).... A ja do niego : cooooo, na piwo, a ze man kiedy pojdziesz???? ale sie korcze kobiety nagle opamiatalam i mowie do niego: oczywiscie ze idz jak chcesz, i jeszcze sie milo zasmialam. No w glosie slyszalam ze facet zaskoczony:)))))))))))) I mowie ze pojdzie na krótko i za godzinke wroci i zabierze mnie i razem gdzies pojdzimey:)))))))))))))))))))) Hm....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×