Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

nie u mnie nie padało... wyobraź sobie że w wielkopolsce jest sucha ziemia - serio... czasem tylko coś pokropi... :-o ale i tak jest nieprzyjemnie :-( no właśnie, jakieś powodzie są na południu Polski, tam w Twoich okolicach też pewnie rzeki bardzo wezbrały...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas Mewik właściwie to od wczoraj leje non stop. A od wtorku z małymi przerwami. Takze zaczyna robić się niewesoło. Niektóre miejscowości już sa trochę podtopione lub zagrożone. A ja strasznie nie lubię jak tak pada non stop. Ten odgłos deszczu zaczyna mnie drażnić normalnie 😠 Ale.... dzisiaj jest piątek :D za niedługo weekend się zacznie ;) i nzów dzisiaj do kina idę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na co tym razem idziesz??? :-) wiesz? hm... narobiłas mi ochoty na kino :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna :-) też muszę się wybrac do kina... tylko u mnie nie grają w tym momencie zupełnie nic, na co bym miała ochote iść :-( własnie sprawdziłam na www.kino.pl ...........czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robotą mnie własnie zawalili... no i w sumie dobrze, bo tu się nic nie dzieje :-( buuuuuuuuuuuuuuu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszlo tak ze jak zaszlam do domu, to go nie bylo. Wrocil ok.21.00. chcialam do niego zadzownic, ale okazalo sie ze dwie komorki zostawil w domu. Wiec nie maialm jak sie skontaktowac. Niby byl w pracy i potem mowil ze myslał..... ze do firmy do neigo zajde, albo zadzownie na firmowy numer. hahahhahaha niby nie gadalismy, no byla kortka wymiana zdan. spytal mnnie dlaczgeo tak brzydko go nazwalam .... hm... a ja nic nie odpwoiedzialam. Ja mu oswidczylam tlyko ze zabwka nie jestem i nie pozwole sie mu mna bawic... no i wieczor yl taki, ze ja smigalam po domku, a on siedzial glownie w lazience, caly wieczor ,.... ja poszlam spac, a on dalje w tej lazience siedzila, hm................... no i..... przyszedl w koncu do lozka, no fakt faktem ze mnie przytulill:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła co on robił tyle czasu w łazience? ;-) ...dobrze powiedziałaś, tylko mam nadzije, że nie w takiej ciężkiej złości jadowitym tonem :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewik sama nie wiem..co robil..:)... moz emnie zdradzal...:) no spokjnie powiedzialam... aa i wiem ze tam pryszcze wyciskał i tam wieciej nie wiem:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no, mój tez jak go najdzie, to przed tym lustrem w łazience kombinuje... a ja póxniej musze je myć, bo jakieś jego wykwity lądują na szybie lustra ;-) no a on cos powiedział jak mu tak przedstawiałas sprwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła... może on ma jakiś problem, ma jakiegos doła i dlatego taki jest dziwny? facet jak ma problem, to niekoniecznie chce się tym dzielić, woli to zwalczyć sam... sam znaleźć wyjście z sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bedzie mnie teraz z pół godz, bo znowu z tymi papierami do szkoły śmigam ;-) ale jak wróce to sie pojawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziewczyny to sie nie odzywam bo widze ze mewik i marta tak sie swietnie dogaduja ze dalam im LUZ :classic_cool: :D:D:D:D masz za swoje mewik:D:D oczywiscie to tylko żar ,w robocie mam zapierdziel bo musialam przejac zajecia po tej dziewczynie co zemdalala,dlatego tak sporadycznie sie udzielam,ale czytuje Was:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta a Ty coś taka nieśmiala co...powiedz jak tam Wasze dyskusje pędzą w najlepsze:classic_cool: bo moj jakos o dziwo od paru tyg zapomnial chyba jezyka w gebie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wyslalam:classic_cool: stalam przy skrzynce pare min i sie zastanawialam czy wrzucic,wkoncu jakas pani podeszla i chciala wrzucic i mowi no wrzuca pani? i ja odruchowo mowie tak i wrzucilam,a potem az mi sie goraco zrobilo i zaczelam reke tam wkladac zeby wyjac:D:D ale glupio mi bylo bo jakis gosciu sie smiac ze mnie zaczal no😡mialam ochote podejsc i go torebka potraktowac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×