Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

Gość terminujaca
Hej ponownie! Cos mi moj debiut w temacie nie wyszedl :( Przepraszam Was za to zjedzone 'e'. Chcialam szybko lomonce odpisac i sie zestresowalam... A jezeli to topik prywatny sie zrobil, to nie chce przeszkadzac. Z reszta widzialam, ze sie Wam przyjaznie nawiazaly. Ja siedzac z boku i podczytujac nieco sie orietuje, o mnie nie wiecie nic. Nie dziwie sie wiec, ze mi nie ufacie. Pozdrawiam Was serdecznie. Jeszcze ras sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory Ola ale ja tam chłopów wole:P:P:P ja pitole sexu u mnie w chacie im się zachciewa:P:P:P:D:D:D:D:D:D:D mewik jacyś przystojniacy hmmmm była by biba urodzinowa:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna- nie rozśmieszaj mnie hehehehehehhehhehehehehhe...........buhahahah.... jak pomysle jakich ja tu przystojnych sąsiadów mam to mnie na wymioty bierze:P:P:P:P więc yyy poproszę o inny pomysł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Wam wysle zaraz na maile jakiego bysmy zaprosiły, albo najpierw na gg więc włączać prosze!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spadam, bo lece z koleżanka na pifko pa pa pa kochaniutkie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dobra;) nastepnym razem idziemy razem na piwko ale serio mowie;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edziu nikomu nie dalam hasla ;) zaraz wszystkie sie pewnie oburza ze ja cnotka?? hie hie ciagle o seksie gada i cnotka??!! hie hie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za rok 18-tka a ja nawet za wlasne zdrowie nie wypije??? o nie tak nie moze byc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×