Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

nawet jak bmw kupimy, to opelek zostanie na jeżdżenie po zakupki, bo w sumiue na to najwięcej kasy szlo (na palowo) jak się wyskoczylo kilka razy dziennie beemka, a to na pocztę, a to po lody, a to polazić po OBI :) dwa musza być, i obowiązkowo BMW musi być :D :D :D zakochalam się w tym samochodze :D ale w trójeczce coupe :D te nowe mi się nie podobają, reflektory jakies takie babskie ;) bmw musi mieć groxną mikę, grill porządny i reflektory z brewkami hihihi :D i ta moc, ahhhh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caffem, rozumiem, ze bmka będzie Twoja :-D a chłop niech sie turla oplem ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie sie ZOŁZUCHY podziałyście?????????????????????????????? Mam na was jakies przeklęte zaklęcie rzucić?????????????????????? RUCHY KLUCHY LENIWE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooooooooooo Wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy małpiszony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dobra nie to nie to ja Wam zaraz focha strzele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewik a moze kup takie fajny dyplom 30latki ubaw przy tym co nie miara i wszystkim sie podoba jako dodatek do prezentu:) nie wiem moze kup jej jakis fajny obraz albo cos hie hie ja sie nie znam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewik a mozna tez kupic taka fajna lampe z ktorej leci taka fajna para i ta lampa tak na kolorowo swieci... jest bardzo ladna i wszystkim sie podoba no ale to juz od ciebie zalezy:) moja olenka taka ma a moze juz nie ma ale wiem ze miala i wszystkim sie bardzo podobala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni chciałam taką lampe kupic siostrze mojego trola na 15 rocznice slubu, ale jak byłam w Leroy Merlin (czy jakos tak) to tak słabo ta para leciał i sie przestraszyłam , że tak będzie słabo i nie kupiłam, a to fajne jest, bo to nawilżacz i lampa w jednym :-) Unitra, a co to jest ten dyplom 30stolatki????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz go kupic w kwaiciarniach w slkepach z upominkami itp. jest to taki dyplom ktory sie rozwija jak zwoj i tam sa takie rozne smieszne teksty gotowe i trzeba dopisac tylko imie solenizantki i ubaw jest ze ho ho :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewik ta para bardzo mocno leci zalezy ile jest w niej wody w tej lampie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa juz kojarze :-d a wiesz Uni, ze od rana sobie powtarzam w myslach - jak bedzie Unitra to ją zapytaj o... tylko teraz cholera zapomniałm co Ci sie miałm zapytać!!!!!!!!!!!!!!!! :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewik a ja to mysle ze moze cos klasycznego?skoro taka elegantka na pewno ceni styl i klase,moze pasek dobry?albo portfel ,chodzi mi o to ze to moze byc drobiazg ale porzadny,jakies np dobre prfumy tylko z tym ciezko bo to juz gusta wchodza w grę...albo to co mowi summerka z tą szkatolka,mewik nie kupuj zadnej koszulki,nie pasuje zbytnio,chyba ze jestescie w naprawde zażylych stosunkach,jako przyjaciolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika ja nie czytalam wsztstkich stron wiec nie nie wiem o jaki wyjazd chodzi:(:(:( dziewczyny czy ma ktoras dobry przepis na ciasto do pizzy?? mewik to sobie przypominaj i to juz;) a moze kupcie jej cos z bizuterii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam głupio mi teraz, ale na serio mi umkneło... moge prosić o powtórke z rozrywki? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zlot czarownic to ja przeciez tez pisałam wtedy ;-) nie wyjazd a zjazd :-D ja jestem za - juz mówiłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni - dobry pomysł - może jakis wisiorek ;-) na pewno łańcuszek ma i to pewnie nie jeden ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny ..jakos dzisiaj nie wiem co jest ale zaczynam myslec ze zle zrobilam:( ze moze powinnam mu natluc najpierw do tego pustego lba tlumaczyc dluugo tak jak to robila mewik,a nie odejsc tak po prostu bez slow,pokornie dac za wygrana...moze on wcale nie czul ze mi na nim zalezy?ech...prosze powiedzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna troche ciężki wybór dla niektórych! podejrzewam, że do Krakowa Adzia ze Szczecina nie przyjedzie, bo dojechałaby na sam koniec imprezki ;-) a do Wa-wy, hm... sama nie wiem...niby centrum kraju, choć ja zawsze uważałam, że najbardziej w cenrum jest Łódź ;-) no jak chcecie - ja sie dostosuje ;-) bynajmniej postaram się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna przecież możesz mu jeszcze natłuc ;-) tylko zastanów się czy tego naprawde chcesz, czy Tobie zależy, bo ja Ci moge tylko powiedzieć szczerze, że ja tak tłukłam, bo wiedziałam, że w środku jest innym człowiekiem i byłam pewna że mi na nim zalezy i że chce postarac sie zrobić co sie da, żeby było dobrze... tak tłukłam, tak tłumaczyłam, tyle ckliwych rzeczy mu omawiałm, hektolitry łez wylałam, że w końcu cos dotarło do tego zakutego łba! ale nie jest to żadna gwarancja, że w innych przypadkach to tez poskutkuje (chociaż byłabym za tym by spróbować jak sie ma nadzieje - zalezy jaki to człowiek) nie chce zapeszać, ale ostatnio jest całkiem całkiem - prawie tak jakbym to sobie wymarzyła... ale nie chce się za bardzo cieszyć, bo mój troll ma tak samo jak dziewczyny pisały wczesniej - summer i ice cream, jest super, a później sie kończy - chowa sie do jaskini i jest kaszana, a po jakims czasie znowu milusio. mężczyźni to dekle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy się umawiajcie beze mnie :) wiadomo , że nie będę przez prawie całą Polskę jechała na parę godzin do W-wy czy Kr-wa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewik ja się nie upieram przy Krkau bo wiem że dla niektórych to kaawaaał drogi :classic_cool: wybierzmy coś gdzie każdy będzie miał w miare łatwy i szybki dojazd. Mi w sumie Wawa też opdowiada bo mam tylko 2,5 godzinki pociągiem ale nie wiem jak reszta. Marika... zawsze ma się takie wątpliwości. Nie zastanawiaj się nad tym. Co ma być to będzie. Nie mogłas już wytrzymać. Rozmawialiście już nie raz. Przypuszczam ze jakbyś ustapiła to po jakimś czasie byłoby to samo. Nie każdego chłopa da sie wychowac. Za jakis czas znwou byś sie wkurzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co nie oznacza , że nie chciałabym sie spotkać - chciałabym ale wszędzie mam daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×