Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

LOMONA właź na gg!!!!!!!!!!!!! Caffem czemu nie dołączasz do nas???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA nie było mnie na kompie AAA nie bij WAIKIKI :D Ale padam na pysior :O Yyy..to tak podbiłam watek i spadam lulu hehe :D Pozdrowienia od niepraktykującej Zołzy dla Zołzuń :D 👄🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej taka jedna... :-) czy miałas wczoraj na gg komunikat o konferencyjnym połaczeniu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... ja tez nie rozumiem :-( a tam byłysmy wszystkie i jak zobaczyłam, ze dostepna jesteś to Ci nawet na konferencji kielicha nalałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szkoda trudno, może następnym razem się uda madasia też miała problem żeby wejśc na konferencje, ale wyłączyła całkiem gg i jak weszła od nowa to już jej sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki wym zdradziochy wstretne!!! hie hie zdradzacie nas...:P a ja sie jutro widze z moim kochaniem:):):):):):):) ale najpierw mykam na trening wtedy wracam do domu i misiek do mnie przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo dziewuszki :) co tam u Was? ja wlasnie szykuje sie cos przekasic:classic_cool:zobaczymy jak mi pojdzie;) jak nie to koledzy z pracy powiedzieli ze mnie smoczkiem beda karmic:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewik no takie sympatyczne chlopaki :) jeju nasz topik umiera:( szkoda,nie uwazacie ze na tamtym byl wiekszy jakos ruch?,teraz to juz nawet ice nie przychodzi,kompletnie nikt :( tylko Ty ja,Marta i czasem madaska wskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika dziewczyny sie niby tłumaczą, ze czasu nie mają i pewnie tak jest np. w przypadku Ice, albo summer, czy na bank u Ratunku ale caffem już w ogóle nas nie odwiedza, ani ivisibile, ani Weronika P., choc ona tez ma kupe roboty w Hameryce ;-) ale obiecywała, że nas odwiedzi :-) kiszka mozemy sie przenieśc tam, albo tylko poprzez gg czy mail tylko czemu Ty Marika nie dałas gg ani maila nie odbierasz?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewik proszę......... nie dyskutuj z nim...... niech sie koleś juz wyniesie.. bo szału ........z nim dostane............... żadko kiedy ktoś potrafi mnie tak z równowagi wyprowadzić............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×