Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

Gość nalesnik
ej ma ktos ksiazke w wersji e book kobiety ktore kochaja za mocno przeczytalabym sobie.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rika>>a on ci odpisze: Zrób mi loda bedzie zgoda!!!!! buhahahaha ale zbok ze mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem może walnij tam nie umiem pisać listów (nie pisałam często listów) więc nie wiem za bardzo od czego zacząć... wiele się wydarzyło między nami ...... bla bla bla albo..... osttania rzeczy chyba któą sie spodziewałeś jest list do Ciebie ode mnie... jednak mi o wiele łatwiej niektóre rzeczy napisać niz powiedzieć.... albo nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika>>> a zeby okazja byla... no juz niedlugo go musz dorwac bo mnie jeszcze z tad wyrzucicie za demoralizacje:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika o Ty to napisz !! :D ty baranie dlaczego nie mozesz sie pierwszy odezwać !! zawsze ja muszę zrobić ten pierwszy krok czy zawsze musisz unosić sie duma i honorem ?! nie zwalaj na mnie winy !! i tak Cię kocham :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to sie boje ze po prostu nie bedzie mi sie chcialo bo mam tyle roboty jeszcze w domu,brzeczacego trutnia mojej matki nad glowa i koniec koncow bedzie taki ze napisze cos na odwal sie krotkiego:O niby oni wyjezdzaja 24 wrzesnia i wiem ze mialabym wtedy o wiele swiezszy umysl ,w pracy po 20 bede miala wolniejsze dni,mniej roboty,bo nowi ludzie przyjda a teraz pracuja jeszcze za jedna panne ,aleprzeciez nie bede czekala jeszcze 3 tygodni zeby mu to napisac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna hehe 🌼 Ty Zołzo :D Marika przykro mi \"Adzia Twoje ostatnie opcje sa najlepsze \" - pierwsze słowo do dziennika drugie słowo do śmietnika lol ahahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ale ja nie chce zeby mnie wibrator rozdziewiczyl:P:P:P:P a adzia boi sie o tego mojego trolla ze ja mu cos zrobie jakas krzywde bo taka niewyzyta jestem:P buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×