Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

minimonia

MAJ 2008 - kto już o tym wie?

Polecane posty

Cześć dziewczyny, ja sobie dziś leniuchuję. Na obiad znów barszcz ukrainski bo nic innego nie wydaje mi sie jadalne. Minimonia, przeglądałam sobie kafeterię i na temacie o wielkości brzuszków trafiłam na twoją fotkę. Faktycznie widać brzuszek :). Ech ciekawe kiedy ja będę miała taki? Chyba za 2-3 miesiące :(. No ale kochany mówi, że mam przestać chodzić w moich najmniejszych jeansach bo coś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam majóweczki! u mnie nie ma sklepu typowego z odzieżą ciążowa więc będę musiała pobuszować po zwykłych sklepach lub allegro, znalazłam tam wczoraj kilka fajnych bluzek, może sie zdecyduje na zakupy w sieci. co do farbowania to robiłam odrosty tydzień temu, bo szłam na ślub w sobotę i trzeba było jakoś wyglądać, ale robiłam pasemka przez czepek foliowy i myślę że tak jest Ok. A dzisiaj po pracy biegnę na wizytę, pewnie będę miała USG i może zobaczę maleństwo, już nie mogę sie doczekać,brzuszek też już mi trochę widać, ale jeszcze mieszczę sie w ulubionych dżinsach bo są takie prawie biodrówki. Pozdrawiam wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie, zapomniałam dopisac ze zamieszczając fotke spodziewałam sie duzego zainteresowania moim biustem ze strony pomaranczy ;) i od razu muszę dodać ze nie bede reagowac. piszcie co chcecie- nie mam kompleksów i nie bede ich miała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimonia To jest postawa, to po prostu zazdrość zżera, a na te brzuszki to nie mamy wpływu takie są, może bedziemy wyglądac jak słonice, ale opłaca się dla takiego prezentu po 9 miesiącach. Inaczej nie da się urodzić dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie bardzo ciesze ze juz widac. zawsze mi sie podobały ciążowe brzuszki, i wkurzała mnie mysl ze w pierwszej ciąży pojawia sie on nawet koło 6 miesiąca, zostają tylko 3 czy 4 miesiące zeby się nim nacieszyc. a tu niespodzianka, 3 miesiąc a brzuch jak ta lala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane majóweczki!!!! Widzę,ze na tapecie cały czas ubranka,no i powiększające sie brzuszki.Mi też wywaliło ale wzdęte jelita,bo moja macica jeszcze nie wyszła ponad spojenie łonowe. Wczoraj w pracy imieniny,dziś też jakieś święto i cały czas słodkości,no i jem a potem mi niedobrze ;-). Siedziałam dziś w socjalnym, i jadłam drugie sniadanie i weszła taka jedna starsza kol. pracująca na 1/2 etatu(dodam,ze bardzo nie lubiąca jedzenia i robi wszystko żeby innym też jedzenie obrzydzić) no i jak zobaczyła,ze jem to powiedziała \"Ty jesz za troje,a nie dwoje,bo co Cię widzę to ciągle jesz ( jadłam o 8h Iśniadanie ,a o 12 drugie a w między czasie nic nie jadłam) powiedziałam mi,ze będe GRUBA ,no to stwierdziłam,ze to moje kilogramy i to ja będe musiała je zrzucić.Ależ mnie wkurzyła,i tak będzie cały czas będzie wiercić dziurę w brzuchu. Z Karolą jak zaszłam w ciążę to ważyłam 47kg,do porodu miałam 63kg,a po porodzie po trzech miesiącach 49kg. karmiłam piersią poza tym ciągły ruch no i się gubi te kg. więc i teraz się nie martwię. A co myślicie o karmieniu piersią???? Czy wogóle o tym myślałyscie???? Moniu nie denerwuj się,zobaczysz ze wszysto z maluszkiem dobrze. Brzuszek spory ale to niestety jeszcze nie macica,za pare tyg. zobaczysz różnicę jak faktycznie zacznie byc widac powiększającą się macicę.A co do biustu to hmmm.....................:-) imponujący:-) A komentarze to narmalna sprawa,więc się nie przejmuj:-) Reszta dziewczynek😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ludzie... Wiemy to pisała jakaś \"O ludzie przybij piątek\", odczytałam to jako akt rozpaczy że Monika jest w ciąży, a ona nie może zajść. Więc czepia się czego popadnie, nieładnie zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dziewczyno pomyliłaś forum, spływaj skoro nie masz nic do powiedziena na temat aktualnego tematu. Forum o zwierzątkach na wiosce, jest całkiem w innym miejscu. Polecam stronę Samoobrony!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madamagda, nie zwracaj uwagi na pomaranczowe wpisy, tu zawsze jakas \"odważna\" sie wypowiada. olej to i nie reaguj, szkoda klawiatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na Kafeterii już od dłuższego czasu, jednak z takimi prostakami jeszcze się nie spotkałam, tak pozatym to nie ma nigdzie zapisanego w regulaminie że potrzebuje jakiegoś specjalnego zaproszenia na ten temat? Należę do majówek, więc mam prawo się udzielać nikt mi tego nie zabroni. Jak chcesz sie wyżyc, odstersowac wejdź na jakąś erotyczną stronkę, może po prostu nikt ci dawno dobrze nie zrobił? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak bardzo, zwłaszcza że mam już wszystko to co chciałam, męża, dziecko w drodze, ukończone studia, pracę, dom i rodzinę. A tobie brakuje nawet podstawowej rzeczy ROZUMU!!!! Jak wydoroślejesz pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto zmienił tabele i takie bdury wypisał - jak zwykle elektryczna pomarancza która pokopało. Minimonia nie znizaj sie do ich poziomu moze one chodza po domu w garsonkach .ja po domu udzielam sie w dresie albo w bluzie i spodniach z pizamy tak mi wygodnie i non coment.Brzusio masz pokazny jak na ten tydzien, ja mam bardziej jak Madamagda u mnie to 10 tydzien. Wiolaj ja myslałm ze te nalepki to wymysł mojej przychodni ale widze ze twoja młoda tez ma kolekcje jak moja.My wczoraj dostalismy łosia Mucosia od mucosolvanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i ja się dopiszę z tego co wiem to ostatnia aktualna tabelka. coral bay-------33--------nowy sącz--------------- 25.07---------01.05--S wiolaj------------28--------warszawa---------------25.07 ---------01.05--C to ja CC---------25---------Szczecin----------------15.07--------- 01.05 inez_82---------26----------elblag--------------------28 .07--------03.05 plusia------------31--------Szwecja----------------- 25.07---------04.05 minimonia-------28--------warszawa---------------28.07-- -------04.05--S marzenie31-----31--------słupsk------------------- 30.07---------05.05 kathi81----------26---------Łódź-------------------- 01.08 --------08.05 rude kocię-------28------Starachowice------------01.08---------08 .05--S peletka----------31-------nowy targ----------------05.08---------12.05 Gabi_c4----------32---------Suwałki-----------------06.0 8--------12.05--C bajabaja---------29----śląsk cieszyński------------22.07--------13.05 czarna-----------24---------Konin--------------------05. 08--------12.05--C madeline80------27--------kraków------------------09.08 --------15.05 renka07----------31--------wielkopolska-----------19.08- --------22.05--S stelka------------ 27----------brzeg-----------------15.08----------22.05--S franceska--------27-------monachium--------------19.07-- -------25.04 madamagda------23-------Wrocław. ----------------15.08---------24.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MM co sie czepiasz wieku to nie ma tu znaczenia i nie dobijaj mnie bo ja jestem w starszakach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimonia u mnie brzucho identyczne!:) A ta pierś, imponująca:):):P Peletka tak te naklejki działają cuda, dzis na bilansie dwulatka młoda miała do wyboru albo balona albo pierścionek:) Wybrała balona:) Dziewczyny błagam!! Nie karmić trolla!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaWM
Madamagda.... widze ze mamy podobny termin porodu i z tego samego miasta jestesmy :-).. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni raz Was prosze dziewczyny, jesli Wam zalezy na tym byten topik nie zostal zadzumiony przez glupie komentarze: pzrestanscie odpowiadac pomaranczowym. Sila ignorancji zrobi swoje. Jak ktos bedzie chcial sie wyslowic na jeden z naszych tematow moze to zrobic bez problemu pod swoim nickiem.Umowmy sie ze od dzis ignorujemy wszystkie pomaranczki i po problemie. Traktujmy jak powietrze. Narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MM LUZ !!! Przeciez ja własnie o tym skrobałam ze to nie ma znaczenia, bo to nie temat topiku i nie daj sie podłudzac. Ja własnie spałaszowałam kanapki z serkiem i ogórkiem i chyba zaraz pójde spac bo jakos mnie tak bierze jak układam młoda i sie połoze to juz do rana nie wstaje-mój maz nie ma mi nawet tego za złe bo wtedy on okupuje kompa.Dobrej nocki!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie zajadam kolację marcheweczkę i banana, dobrze że nie zrobiłam sobie i mężowi herbaty, bo moja tesciowa wlała do czajnika odkamieniacz i zapomniała. Sama sie napiła łyczka, zadzoniła do lekarza na ostry dyżur, kazał wymiotować, ale jakoś nie dała rady. Widze że troszkę się jej polepszyło. Życze wam dobrej nocy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, ostatnio niezbyt dobrze się czuję wieczorami, cokolwiek nie zjem mam bóle żołądka, zgagę i wzdęcia. Nie jem kolacji tylko obiady, ale to nie pomaga. Wariactwo... W sobotę muszę zorganizować imprezę 30-ur mojego M. Zjedzie się rodzinka, więc od jutra będę stała przy garach. Najgorzej, że mój organizm nie toleruje wszystkich potraw, odrzuca mnie na sam zapach mięsa, a czeka mnie pieczenie karkówki, będzie ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki -witam z samego rana:) Dawno nie pisałam bo jakos byłam nie w humorze. Teraz wierzę, że ciężarne maja różne nastroje, ostanio dwa dni jakos ciągle płakac mi sie chciało z byle powodu. Na szczeście dobry nastrój wrócił i mam nadzieję, że pozostanie jak najdłużej:) Czytałam jednak topik, minimoniu śliczny brzuszek 🌻 Piszecie też o ciuchach, niedawnoo gadałam z koleżanką, która urodziła dwa lata temu, obiecała mi ze poszpera w szafie bo ma troszke ciążowych ubranek i mi odstapi. Bardzo sie cieszę, nie będe musiała aż tyle kupować, a brzuszek tez sie u mnie powiększył, węższych spodni nie moge już zapiąć. LadyDi ja w lutym organizowałam 30-tkę męża. Muszę przyznać, że troche posiedziałam przy garach ale wszystko było super :) Wracam do pracy, póxniej jeszcze sie odezwę. Pozdrowionka dla wszystkich majóweczek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Majówki! Ja jestem ze styczniówek\"D Tak sobie tu do was zajrzałam .zeby sobie przypomniec jak to jest na poczatku:) Zyczę wam wszystkim spokojnych dni, dużo siły i zdrowia i oby wasze dzieciaczki juz niedługo dawały wam duuuuużo kopniaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przed weekendem :) u mnie dzis potworny stres... na 20.00 umowiłam sie na usg i strasznie sie denerwuję czy wszystko bedzie ok...dziewczyny , chodzicie na usg prywatnie czy na nfz? ja sie długo zastanawiałam,bo mogłam iść za darmo do swojej kliniki, ale mają tam beznadziejny sprzęt. miałam tam usg w 7 tc, babka najpierw nie mogła \"odpalić\" maszyny, pozniej nie dość ze nic mi nie pokazała to nawet nie powiedziała ze serduszko bije, wyczytałam to z opisu badania. i nie sądzę zeby tam mógł mi mąż towarzyszyc. zdecydowaliśmy sie na prywatną wizytę u naprawde dobrego gina. wizyta, usg, i nagranie na płytę 130 zł. chyba nie tak duzo? tzn dla nas duzo, bo cienko teraz z kasą aktualnie, ale słyszałam ze duzo wiecej biorą lekarze. sama dzwoniłam do takich co za samą wizytę chcieli 150 zł. bajabaja, fajnie masz z tymi ciuchami, moja kuynka niedawno urodziła zle niestety ma nie ten rozmiar :( spodnie jakies moze będą dobre, ale bluzki na pewno nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×