Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sorin 33

Moja żona była kiedys dzwiką ...Jestem w szoku -5 lat kłamstwa

Polecane posty

Gość do makijaja
chyba dziecko pomyliłaś-eś topiki. Sorin nie rozpacza dlatego, że nie był pierwszy dla swojej żony. Pewnie po prostu chciałaś się gdzie indziej wpisać, bo przecież nie jesteś taka głupia, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yu67u7
krzysiekc --> PRZECIEŻ WY JESTEŚCIE DEWIANTAMI....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yu67u7
fajnapipa25 --> może nie jesteś prostaczka i pustak, ale kurwa to jesteś na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n jak nadzieja
Zina Mertz---> podpisuje sie pod wszystkim co napisałas.. dobijaja mnie wpisy osób, ktore z takim potepieniem piszą o kobiecie, ktorej nawet nie znają... i tak kategoryczne stwierdzenia, ze ja bym zostawiła/ł ja itp.. Sorin, mam nadzieję, ze nie bierzesz takich wpisów na powaznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polalola....
o kurde, to naprawdę szok :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanesa
czesc sorin, nie miałam wcześniej czasu żeby napisać ale przeczytałam te wszystkie wypowiedzi.myślę że pierwszy krok już zrobiłeś - porozmawiałeś z żoną.to najważniejsze.reszta przyjdzie z czasem i wierzę że będzie dobrze,tak jak kiedyś.musisz się tylko przemóc i ja zrozumieć,wybaczyć bo widzę że z tym jest u ciebie ciężko.zresztą rozumiem to ,tak jak już wcześniej pisałam.nie przekreślaj żony,przecież ją kochasz, potrzebujecie się.zostaw to co było za sobą.znasz powody dla których to robiła,nie znałeś jej wtedy,zmieniła się,jest inną osobą.jej też jest na pewno ciężko.znajdź w sobie siłę żeby spróbować od nowa i nie myśl o tym co było.życzę powodzenia.odezwę się jak będę mieć chwilkę.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele mele dudtki
ej, a ja go troche rozumiem...przeszlosc przeszloscia i faktycznie bylo minelo, moze wlasnie ta przeszlosc uzmyslowila dziewczynie czego tak na prawde od zycia chce...nie ma tego zlego co na dobre nie wychodzi...ale, no wlasnie...jest ale...nie dala facetowi zadnego wyboru, ta decyzja nie nalezala do niego...to boli, obojetnie w jakiej formie nie jest to zrobione...ktos zadecydowal za Was ukrywajac detale swojej przeszlosci...niestety, niektore rzeczy z przeszlosci beda sie za nami ciagnac, konsekwencje naszego postepowania, pewnie ze lepiej nie mowic, tak jest latwiej...tutaj chodzi pewnie najbardziej o zachwianie zaufania, a bez zaufania nie ma zwiazku...powodzenia Tobie i zonie...nie jest latwo, ale tylko Wy, we dwoje mozecie sobie to wszystko rozplatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę to dziwne
wiecie co sorin powinien zrobić porozmawiać z tą dziwką i: 1. na jej oczach spalić wszystkie pamiątki ślubne 2.na jej oczach zdjąć swoją obrączkę i wywalić 3.i kazać jej odejść i nie brońcie jej ludzie popełniają błędy ale skoro była tzw exluzywna to nie musiała robić tego przez całe studia jej się to podobało wykorzystała swoją urodę i tyle a teraz ma za męża jelenia który ma jej wybaczyć. wybaczcie mi ale DZIWKOM MÓWIĘ NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhmmmmmm ...
Sorin, wez sie w garsc i wyrzuc dziwke bo cie oszukala. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szykk
hej-fajnapipa pozdrawiam cie szczerze mysle ze jestes doda r. tak mi sie wydaje po stylu wypowiedzi albo kims b podobnym emocjonalnie pozdrawiam cie serdecznie trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę to dziwne
mhmmmmmm ... .................. masz rację niech ją wywali w polsce jest tye fajnych kobiet normalnych a ta dziwka niech se wraca do zawodu tam gdzie jej miejsce a jak jej wybaczy to pewnie poczuje ulgę że znalazła sobie takiego jelenia :o a ta kobieta to już jest dla mnie zwykłym towarem a nie człowiekiem bo są granice a ona je przekroczyła :( szkoda mi jej ale po co się puszczała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy czytaliscie - robila to przez dwa lata studiow, a nie przez cale - znaczy sie pozbierala sie dziewczyna i zaprzestala procederu. fakt - nie powinna w ogole zaczynac, ale... ludzie, miala sie potem isc i zastrzelic, bo zrobila cos, czego nigdy nie wymaze z zyciorysu? i jakim prawem mowicie: \'sorin wypieprz dziwke z domu\'. kto wam daje prawo rozkazywac komus. nie macie na poparcie swojej tezy zadnych merytorycznych argumentow poza: \'nobotak\', \'bodziwkajestikarasienalezy\', \'bojabymtakzrobil\'. przypominam - czasy stosow i potepienia w imie czyjegos widzimisie minely juz jakis czas temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśnióweczka
kazdy ma swoje cene - taka prawda, jeden się sprzeda za luksusowe zycie, inny za zdrowie kogos bliskiego albo za inny szczytny cel, ale kazdy jest w stanie uprawiac seks za cos dla niego waznego, więc nie demonizujcie tej prostytucji tak bardzo , a do Sorina: zdecyduj czy mozesz zyc z ta usłyszana prawda, czy nie dasz rady, bo to jest do wybaczenia jak i wiele innych ludzkich błedów, pytanie tylko czy kochasz tak mocno, ze dasz rade wybaczyc, i przestańcie do cholery mówic dziwka o kobiecie, która juz nią dawno nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jezeli tak zrobila to bylo dawno ! :/ nie znala Ciebie... (?) kazdy popelnia bledy i nie trzeba za nie placic cale zycie... ona i tak pewnie sie z tym zle czuje! i jeszcze ma stracic CIebie?!:| eh. troche zrozumienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę to dziwne
wiśnióweczka ............... dziwka to dziwka i koniec ona chciała łatwą kasę a ile orgazmów miała :o nie lubie niejasnych sytuacji sorin nie miał możliwości wyboru brał za żonę kobietę a ona okazała się dziwką .ona niech se znajdzie jakiegoś żigolaka i niech tam z nim gnije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szykk
troche to dziwne - jestes prostakiem slownictwo i twoj stosunek nomn omen do tego jak uwazasz ze jest tak fajnie czemu nie skorzystasz widocznie dzielimy sie tu na tych ktorzy jej wspolczuja choc nigdy by tego nie zrobili i na tych, ktorzy zazdroszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśnióweczka
trochę to dziwne - pieprzysz bzdury, tyle ci powiem, a co do orgazmów to nie zdziwię się,jak nie miała nigdy z klientem zadnego.............Sorin, nie czytaj nas tylko wyjedz na kilka dni i sobie wszystko w głowie poukładaj, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę to dziwne
martus89................ ona już nech gnije w samotności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśnióweczka
ludzie, jak wy wszyscy tacy swięci i moralni to powinniscie sznurkiem iśc do nieba, na szczeście jest kilka fajnych wywazonych opinnii, bo niedobrze sie robi jak czytam te pełne nienawisci teksty, a niektórzy słowem dziwka to powinni sobie wytapetowac pokój , widocznie uwielbiaja to słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę to dziwne
szykk ..............czego mam tej dziwce zazdrościć powiedz i nie jestem prostakiem tylko dziwki są dla mnie nic niewarte osoby (towary) i tyle a ty czemu ją bronisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę to dziwne
wiśnióweczka ................... my tylko wymieniamy swoje poglądy jedni by jej wybaczyli inni nie ale to sorin musi podjąć decyzję a nie my a już wolę być prostakiem niż dziwką ,kurwą itp itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
n jak nadzieja - odpisalas mi wczesniej (ponad 10 stron temu) na mojego posta i napisalas mi ze o ciazy nie moglam sklamac. eeee.. a czemu nie moglam? co on jest ginekolog i od razu by zauwazyl ze poronilam kiedys? do ginekologa tez nie musialam z nim isc. tak wiec jak bym chciala to moglabym udawac cnotke :P i ja nie napisaslam zeby ja rzucil tylko napisalam ze te same kobiety ktore tak bronia Julity i pisza ze pewnie musiala, gdyby sytuacja dotyczyla jej meza pisaly by zupelnie innaczej. czytaj ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśnióweczka
i jeszcze coś,Sorin, kurde, mogłes klepac biedę,mogłes miec chore uposledzone dziecko i zonę która Cie zdradza i nienawidzi,mogłes sie dowiedziec ze kogos zabiła, mogło byc 100 razy gorzej , wiec do licha to chyba mozna wybaczyc, skoro ona tego równeiz załuje??? to wszystko jest do wybaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viorika79
czy wybaczysz czy nie i tak juz nic z Was nie bedzie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśnióweczka
sa tacy co maja gorzej w zyciu, a Ty Sorin nie pozwól zeby przeszłośc zabiła w was to co piekne, nie warto, mnie przeszłosc zabija codziennie więc wiem co piszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebadaj się na AIDS
a potem przemysl czgo chcesz od życia: - czy potrafisz żyć w kłamstwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśnióweczka
trochę to dziwne - kim jestes, zeby mówic o człowieku towar???, "pierwsi bedą ostatnimi, a ostatni pierwszymi."..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę to dziwne
viorika79 ............. masz rację to jest za duży cios ja bym się potym nie podniusł :(:o i przez te moje wypowiedzi chcę powiedzieć że wybaczyć wszystkiego się nie da i zadam takie pytanie co zyska sorin a co jego żona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę to dziwne
wiśnióweczka ................ ja jestem złoty środek :) zawsze podchodzę do życia rozsądnie i wiem że jak się na waży piwa to trzeba je wypić tak mam wpojone przez otoczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśnióweczka
a co powiecieo tych co płacili jej za seks, dlaczego zaden nie powiedział, nie zrobie z toba tego bo nie chcę cię skrzywdzic, tylko brali co chcieli i płacili,ich było wielu, ona jedna, pewnie nawet mieli zony, dzieci, ale ich nikt nie potepi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×