Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Misienka

matura 2008

Polecane posty

Gość B...K
basiaczka to szybko musisz teraz myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja idę bo o 7 muszę wstać :( A w ogole to wam powiem ze u mnie lekcje się o 7.55 zaczynają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B...K
a u mnie o 7:30 dobranoc Ci ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teżcoś
Przesadzacie z tymi psychotropami. ;) Ja zaczęłam się denerwować dzień przed pisemną z biologii, resztą niezbyt się przejmowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_be
u nas też nie ma mundurków jakiś wymogów co do ubrań też nie ma, jedynie bez gołych brzuszków, zbyt duże dekolty odpadaja no i co mnie zaskoczyło - chłopcy nie mogą nosić do szkoły spodenek ("bo szkoła to nie plaża"). Ale i tak się nikt do tego nie stusuje, a liceum ma b. dobrą renomę.... Cóż, duzo indywidualności, tak jak i sam nasz dyrektor :P Ja najmniej stresuje się ustnym polskim, a najbardziej pisemnym jezykiem obcym. Tak jakoś :P. Ja chodzę na humana, mam 7 godzin poskiego w tygodniu (w tamtym roku też miałąm 7) nauczycielke tak wymagającą i ironiczną, że ze świecą takiej szukac, ale fakt, uczyć to ona umie.... Z polskiego mam 3/4 u niej, kiedyś napisałam wypracowanie, które bardzo się jej spodobało, dała mi za nie -4, a zaraz potem wzięła do odpowiedzi i dostałam dopa :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B...K
Asia też taką nauczycielkę kiedyś miałam ...heh fajna taka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_be
A włąsnie ile macie godzin z rozszerzonych przedmiotów i wogóle? Bo ja 28h 7h polskiego 4h historii 5h niemieckiego 3h WOSu U nas się zaczynają lekcje o 7.10 :/ Masakra, bo kiedy mam na 7.10 musze wstawać o 5 rano. Ale jeszcze niecały rok :D I skończy się nasza udreka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z polskiego co roku 5 miałam, bo niechwaląc się wypracowania umiem pisać i to całkiem całkiem ;) Ale wiadomo ze matura to stressss i wogóle wiadomości z 3 lat a nie z ostatniej lektury albo epoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie znam tylko plan na jutro :P Rozszerzone mam języki obce,bo taki mam profil ;) A teraz lecę, bo rano zanim wstanę, wyszykuję się, włosy wyprostuję to trochę potrwa ;P Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B...K
heh wam to dobrze ja mam standardowe godziny bo jestem w lp a nie lo polaka mam 7 godzin niemca 3 wosu ...1 więc trzeba liczyć na siebie tylko i wyłacznie i na wałasną samodzielnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, ale wam dobrze. ja mam w sumie 27 godzin. ale tylko 4 polskie:( mialy byc 2 geografie, a jest jedna:/ jestem na jezykowym 5 angielskich i3 niemiecki dobranoc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misienka masz geografie?? Mi wszystkie przedmioty typu gegra, biola itp. odpadły w tamtym roku i teraz już pozostał tylko polski,matma, hista, wos,wf,języki i wf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam u was po 1 dniuu cudownej szkoly? u mnie beznadzieja!!!! mam takiego dola, zalamanie i nie wiem co jeszcze;/ porazka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam innych zdołowanych :) ja zdaje polski, historie i niemiecki na dzień dzisiejszy wszystko podstawowe... chce już tą mature i skończyć tą chorą szkołe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w LO i mam polski automatycznie realizowany w zakresie rozszerzonym 6 godzin tygodniowo. Potem niemeicki podstawa + 2 godziny rozszerzenia Biologia tak samo : podstawa i 2 godziny rozszerzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_be
W sumie przez całe trzy lata liceum mam 6h WOSu tygodniowo, podobno to dużo, polskiego 19h, historii 11h, a niemieckiego 10h. Chodze do klasy z rozszerzeniem polski, historia, WOS. Beznajdziejnie, ze teraz szkoła nie musi pisac matury próbnej. U nas w liceum pewnie jednak zorganizuja, bo każdy chce się sprawdzić na poczatku bez takiego stresiku jak w maju :). Najbardziej przeraża mnie ustna matura z języka obcego. Dostaje temat i mam 5 minut na przygotowanie się.... Paranoja :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B...K
Hej dziewczyny . Boszesz miałam dzisiaj 6 lekcji i nakażdej tylko matura i matura mamo.... Z każdym dniem mi ciężej i mam chwile zwątpeinia ale kurcze pozytywne myślenie muszę w sobie wyrobić. Co do tej matury próbnej to niby nie ma jej być ale nam dziś powiedziała wychowawczyni ze raczej i tak będzie bo w zeszłym roku zarówno uczniowie jak i rodzice się bulwersowali i matura próbna w końcu była . W tym roku zapewne będzie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zaczelam czytac ktoz czego zdaje złapałam sie za głowe. Ja miałam zamiar wszystko pdts: polak, angol i wos. Nie będę sie przeceniała jeśli tam gdzie ide nie ma wymogu rozszerzeń. Póki co się nie stresuje, jakoś sobie poradze. Widziałam naprawde ogromnych debili, którzy zdali mature. Ba! jeden nawet jest na medycynie xD Jedyne czego sie obawiam to angola ustnego, że wyjde i nie będe mogła z siebie słowa wydusić przez stres. Ale wyjdzie w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj towarzyszki niedoli:P ja mam 4 godz polaka boze co za debilizm;/ nie wie jak zdam rozsz. wczoraj mialam 5 anglikow dzisja nowy plan i juz 4 zalamka totalna. i takze na kazdej lekcji matura a ja mialam mega stracha w zwiazku z ustnym anglikiem, ale mi przeszedl:D wlasnie przygotowuje na juro wypowiedz ustna a temat: pleasures of a teenager\'s life:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema;) ja tez w tym roku jestem w 3 klasie LO ale nie przejmuje sie az tak ta matura, bardziej tym jak wytrzymam z moja baba od polaka...:/ to potwor... i jeszcze do tego musz z nia spedzac 5 godzin na tydzien... omg a ja zdaje: polski - mysle nad rozszerzeniem ..:P niemiecki - podstawy historia-podstawy angielski-rozszerzenie wos- rozszerzenie uff duzo tego ale musze to zdawac poniewaz wybieram sie na dziennikarstwo..:) a jutro mam pierwsze fakultety z historii. a z czego wy macie fakultety??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma_rka _dzis babka z angola pocieszyla mnie ze angielski ustny jets naprawde prosty szczegolnie podstawy.na rozszerzonym zas musisz miec duzy zasob slownictwa i miec gadane heh of course po angielsku heh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B...K
nie rózowa ja też ide na dziennikarstwo ale ja nie zdaje tego tak wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B...K
ewentualnie myślę , jeszcze nad pods hista ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide na filologie angielska na umcs i potrzebuje polski i angielski. oba rozsz. a ze 3 musi byc to geografia, ale podstawowa, bo wystarcza mi te 2 rozsz. a na fakultety bede chodzila z tych 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem najlepsza, bo nie wiem co chce robić dalej xD Więc pewnie zostane przy swoich planach i pójde na policjantke xD No chyba ze poszczęści mi się i pójde na moje wymarzone prywatne studia. A teraz standardowo- ide czytac z wosu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, juz czytasz?:D ja dzisja tylko przygotowalam sie do speakingu z anglika. od jutra zaczynam robic gramatyke... bedzie dobrze dziewuszki:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B...K
a ja sobie dzisdiaj porobiłam porzadki i powyciągałam wszystko co mi będzie potrzebne do niemieckiego ;D Wos pewnie będę odwlekać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×