Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Misienka

matura 2008

Polecane posty

temat dla 3 klas, czyli maturka rocznik 2008. jak tam u was po rozpoczeciu roku? bo u mnie jakos beznadziejnie. w ogole rozbita jakas jestem, niby 1 dzien szkoly, a ja sama nie wiem czego chce:/ ale mam nadzieje, ze bedzie lepiej za kilka dni. wybraliscie przedmioty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co się stało 13 04 06
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej misienka, ja jestem z drugiej klasy LO. początek roku - bardzo średni, mam klasy dosyć już po pierwszym dniu. mam nadzieje, że będzie lepiej niż mi się wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się stało 13 04 06 - nie badz taki/ taka ciekawa/ ciekawy:) ja dostaje dzisiaj juz pier.dolca:/ no po prostu jakbym do 1 klasa podstawowki szła. porażka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna kobitka- tez kiedys wazylam 80:] na szcescie pozbylam sie tego zbednego balastu:] przez mature schudniemy, mi np juz dzisiaj nie chce sie jesc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja też jestem w 3 LO i mam depresje po rozpoczęciu roku szkolnego...:P Męczę sie już w tej szkole, chciałabym już ją skończyć, dlatego tylko czekam na maturę :/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturzystka zdepresjonowana
matma- rozszerzona polski- rozszerzony angielski- podstawa chciałabym iść na psychologię... jeb jak się boję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja: polski rozsz anglik rozsz gegra podst chce na filologie angielska i potrzebny mi tylko polski i angielski rozsz. gegre zdaje bo musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, nawet się nie obejrzycie i już matura nadejdzie :) ja rok temu przeżywałam to samo, a ten maj zbliżał się wielkimi krokami i ten czas bardzo szybko zleciał :) mam nadzieję, że jakoś ten rok przeżyjecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się tak boję że masakra :P Już na wakacjach po nocach mi się śniła cała ta matura,brrr. Ja planuję zdawać tak: polski -rozszerzony angielski pisemny-podstawowy angielski ustny-rozszerzony chemia- rozszerzony biologia(dodatkowo,chociaż jeszcze nie wiem czy aby na pewno)- podstawowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahhh zapomniałam o tym topiku i wypowiedziałam się na innym ... No to jeszcze raz: Ja zdaje polski, niemiecki , angielski i biologię -- >wszytsko na rozszerzeniu. I szczerze nie wiem , gdzie chcę iść : pod uwagę biorę germanistykę i turystykę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubalik : a nie jets to tak ze to co zdajesz jako dodatkowe MUSISZ pisac na rozszzerzeniu ? Chodzi mi tu o twoją biologię . Tak to chyba jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, chyba nie, bynajmniej w tamtym roku tak nie było. Ta biologia to przydałaby mi się, bo chcę iść na farmację później. Ale za bardzo nie uśmiecha mi się zdawanie biologii, bo nie lubię jej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jetsem prawie pewna, że trzeba zdawac rozszerzony przedmiot dodatkowy. Bo wiesz, jeżeli to sobie wybierasz dodatkowo, to świdadczy że to umiesz:D Tak nam tłumaczyła wychowawczyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jetsem prawie pewna, że trzeba zdawac rozszerzony przedmiot dodatkowy. Bo wiesz, jeżeli to sobie wybierasz dodatkowo, to świdadczy że to umiesz:D Tak nam tłumaczyła wychowawczyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B...K
a ja polski podstawa niemiecki rozszerzony wos rozszerzony ojjj tak się strasznie denerwuje tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_be
Ehhh... ja też maturka w tym roku.... Nie wiem, co chcę robić w przyszłosci, nie wiem nic... Nawet nie jestem pewna, co mam zdawać... polski- podstawowy albo rozszerzony niemiecki podstawowy WOS rozszerzony geografia/ matma podstawowy Najbardziej to mnie wku****, że przedmioty dodatkowe trzeba zdawać na rozszerzonym, kompletna porażka :( Jakby można było na podtsawowym to zdawałabym geografię, francuski, historię...A tak?:( Pozdaję przedmioty, które pewnie na nic mi się nie zdadzą, i tak po maturce wyjezdżam do Anglii do rodziny i mam wszystko w czterech głębokich literach :). Teraz nas, humanistów to nikt nie potrzebuje :]... Chciałam iść na socjologię (już mi minęło :P), resocjalizację (mama mi odradziła, bo rzekomo nie nadaję się), psychologię (mam zadatki, ale trudno się dostać), filologię polską (odstraszyła mnie liczba lektur na semestr - lubie czytać, ale tylko to, co mi się podoba...). Chyba pójdę na kosmetologię jesli jednak nie wyjadę z kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ja myślałam,że podstawowy można... No to w takim razie tą biologię jeszcze przemyśle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tragedia z tymi poziomami;/ moj chlopak zdawal rok temu mature i wtedy bylo jeszcze tak, że mozna bylo zdawac i na takim i na takim:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B...K
hmmm zgadzam się ...jej to juz w maju trzymajcie mnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów_____________
Maturrra P 21:37 dziubalik Witam wszystkich, a w szczególności tegorocznych maturzystów. Mam pytanko, z czego i na jakich poziomach zdajecie maturrrę? :-> I od kiedy planujecie zabrać się za naukę? Pozdrawiam Tylko Ty i ja i naszych małych serc wielki świat... :* Moje kochane Słoneczko :* 21:38 B...K Ja też maturzystka tegoroczna... Ja zdaję polski chyba podstawe niemiecki i wos rozszerzenie ... Kiedy się zaczne uczyć ? hmmm niemca uczę się non stop a pozostałe no nie wiem najlepiej jak najwczesniej ;D 21:39 dziubalik O masz, zakładając ten temat nie było jeszcze troszkę niżej podobnego, to sorki wielkie za powtórkę. Tylko Ty i ja i naszych małych serc wielki świat... :* Moje kochane Słoneczko :* 21:40 Angelica220 Ja zdaję j. polski, biologię, j.niemiecki i j.angielski -->wszystko na poziomie rozszerzonym :0 21:41 maturzystka zdepresjonowana matma rozszerzona, polski rozszerzony i angielski podstawa 21:42 kasiekk Cześć ja jestem tegoroczna maturzystka ja zdaje wszystko na poziomi podstawowym a dodatkowy przedmiot biorę wos pozdrawiam 21:44 B...K dziubalik a ty co zdajesz ? 21:45 dziubalik Ja planuję zdawać tak: polski -rozszerzony angielski pisemny-podstawowy angielski ustny-rozszerzony chemia- rozszerzony biologia(dodatkowo,chociaż jeszcze nie wiem czy aby na pewno)- podstawowy Tylko Ty i ja i naszych małych serc wielki świat... :* Moje kochane Słoneczko :* 21:47 B...K hmmm a pisemny i ustny mozna zdawac na roznych poziomach z danego przedmiotu ? Bo tera zgłupiałam byłam przekonana ze jak ustny pods to tez pisemny podst i na odwrót 21:53 dziubalik Można zdawać na różnych poziomach. Bo jak wypełnia się ten "świstek" co i jak się zdaje to jest osobna rubryczka na ustny i na pisemny Tylko Ty i ja i naszych małych serc wielki świat... :* Moje kochane Słoneczko :* 21:54 dziubalik Można zdawać na różnych poziomach. Bo jak wypełnia się ten "świstek" co i jak się zdaje to jest osobna rubryczka na ustny i na pisemny Tylko Ty i ja i naszych małych serc wielki świat... :* Moje kochane Słoneczko :* 21:55 dziubalik Można zdawać na różnych poziomach. Bo jak wypełnia się ten "świstek" co i jak się zdaje to jest osobna rubryczka na ustny i na pisemny Tylko Ty i ja i naszych małych serc wielki świat... :* Moje kochane Słoneczko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chłopak zdawał jeszcze jak można było najpierw napisać podstawowy a później pójść na rozszerzony. Chociaż miało się pewność że zdany będzie podstawowy. A teraz ryzyk - fizyk, albo jeden poziom albo drugi i jak zaryzykuje się i porwie z motyką na księżyc z rozszerzonym a się nie zda to lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_be
Heh... nasz rocznik jakis pechowy jest :P Nie wiem, czy mi się wydaje, czy sie przesłyszałam, że na maturze '09 WOSu już nie bedzie mozna brac jako podstawowego? Czy mi się to przyśniło :D? Przyszedł taki Romek, powymyślał jakieś utrudniające zycie "zasady", polazł, a to, co spiep**ył pozostało nadal takie samo - i mundurki, i nasza durna matura :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa.. 8 miesiecy:/ ja sie boje jak cholera. a jeszcze mam taki humor, ze szkoda gadac, tak jak juz pisalam, istna 1 klasa podsawowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×