Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Misienka

matura 2008

Polecane posty

Mieszkam koło Katowic. Jakoś na czas studiów nie mam ochoty sie przeprowadzać i to aż do Warszawy... W sumie to żałuję, że nie poszlam do technikum, jest tu u mnie w mieście technikum hotelarskie. Koleżanka miala praktyki w Grecji przez miesiąc::) A tak to siedze w tym głupim LO i zakuwam...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzor szkoda ze az tak daleko od mojej miejscowosci idziesz bo moze byusmy sie spotkaly hehe. ja sie wybieram do Rzeszowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia be, chyba coś ominęłaś, bo matura pisemna z polskiego, to praca z tekstem i wypracowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja ide do spac :) odezwe sie jutro :) spokojnej nocy zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć👄 widzę, że nie tylko ja mam problemy z chłopakiem:] ahhh... sielanko wróć... wczoraj byłam taka wkurzona, że tylko 50 stron \" chłopów\' przeczytałam. dzisiaj muszę nadrobić i z anglika... w ogóle żebym zrealizowała to, co planuje byłoby wspaniale!!:P oprócz maturki czeka nas także o wiele przyjemniejsza studniówka:P:D wiecie już kiedy? bo u mnie 12 stycznia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misienka u mnie nawet lokalu wynajętego jeszcze nie ma i pewnie jak zawsze wszystko będzie na ostatnią chwile ;), za to wiem, że 12 października jest pielgrzymka :) i dziś chyba troche odpoczynku, musze kupić zeszyt na fakultety z bioli i teczke do testów i innych głupot. Potem lekcje odrobię, przeglądne ksiązke z biologii i wieczór tylko dla siebie, jeszcze będą weekendy tylko z ksiązkami. Póki możecie, korzytajcie z odpoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam studniowke 26 stycznia i lokal mamy zalatwiony :) a co do zwiazku to sielanki nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja sie pochwale:P robilam mature rozsz z polaka z tego roku, na razie tylko rozumienie tekstu i na 10 pytan 9 dobrze. ufff to mnie zmobilizowalo do pracy i robiena testow, a tak sie balam, ale widac nie taki wilk straszny jak go maluja:P ja nie wiem co z moim zwiazkiem bedzie... juz nawet boje sie, ze na 100 bede musiala sobie partnera szukac... ahh ta brutalna rzeczywistosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie wiem kiedy mamy studniowke. w tamtym roku bylam z kolega, w tym roku pewnie pojde do chlopaka jak sie nie poklocimy, no i do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_be
Hmmm chomikowa.... no tak, wiem przecież, że na maturze jest tekst i wypracowanie :P. Napisałam o ostatnim zadaniu, że tylko do niego potrzebna jest wiedza z lekcji, wiec nie rozumiem, w czym problem? :| Ja chciałabym wybrać się na europeistykę, ale co z tego, skoro tam potrzebny i ważny jest angielski, a ja miałam z nim tyle styczności, co tylko na kursie? :/ Pozostaje mi chyba resocjalizacja, bardzo intrygujacy mnie kierunek :) Ew. kulturoznawstwo, filozofia.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B...K
ojej moja polonistka na wieść że chcę zdawać poszerzony polski bardzo się ucieszyła...to zwiastuje tylko kłopoty ;-P Ja bym chciała iść na dziennikarstwo , a jak się nie dostanę to nie wiem na co bo nie mam planu B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki:D dostaniemy sie tam, gdzie będziemy chciały:P ależ mi sie pozytywne myślenie włączyło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:D Co tam ciekawego robicie? Ja właśnie opracowuje sobie słownictwo do obrazków na maturze z angielskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeeej👄 a ja wlasnie wstalam:D wczesnie, prawda?:Pniestety nie udalo mi sie zrobic tyle, ile chcialam...:/ dzisiaj przyjezdza do mnie chlopak, wiec uczyla sie raczej, tzn. na pewno nie bede:] ale od jutra to juz chyba musze ostro... niedzielne buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misienka chyba ta matura spać Ci nie daje ;) ja wczoraj odpoczywałam, od nastepnego weekendu zapierdol będzie, bo będe po fakultetach z bioli. No i ksiązki z bibliografii zaczne czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sie przygotowujecie do matury? np. jak ktoras z was historie zdaje, to jak sie uczycie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:* Ja fakultety mam juz od roku. Zdaje biologię i pani powiedziala, ze co tydzień będzie robić kartkówki powtórzeniowe...Zapowiada się niezły nawał roboty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B...K
BOSZESZ DZIEWCZYNY ALE JA MAM LENIA ..A TRZEBA SIĘ ZABRAĆ DO NAUKI ...JEJQ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;). Ja też z maturalnej ;). I też się czuję jakbym przyszła do pierwszej klasy ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
animia- witamy w naszym koleczku wzajemnej adoracji:P jutro znowa szkola, o jejku, ale sie ciesze:] i tez od jutra zapier.dol, bo w weekend sobie olalam i nie zrobilam tyle, ile chcialam buzki dziewczynki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki:) co tam u was ciekawego? u mnie w sumie nic, dzisja zobaczylam, ze na uw 14 osob na 1 miejsce haha! trzeba ostro kuc... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej :) ja wlasnie siedze nad zadaniem z matmy... boże mam już dość , ja sobie z ta matmą naprawdę nie radzę..;/ pierwsze lekcje a ja już anni me ani be :( dobrze ze chociaz matme mam tylko 2 razy w tygodniu.. chociaz dla mnie to i tak dużo :P w 1 kalsie mialam 4 matmy wiec dobzre ze teraz są 2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe:). Ja tam z matmą będę kroczyć przynajmniej do maja włącznie :D. I nie wiem czy i co do tego wziąc :). Bo szczerze powiedziawszy to ja nie wiem na jakie studia iść :P. Jestem z pomorskiego, więc generalnie to bym chciała uczyć się w Gdańsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie zmienilo i uwaga:P chce isc do wawy:P ale co z tego bedzie to zobaczymy, kierunek nadal bez zmian: anglistyka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×