Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anuszad

Dj na wesele

Polecane posty

Gość gość
Miałam okazję być na weselu prowadzonym przez dj Jacky. Zapewnił świetną zabawę. Poczucie humoru, kreatywność. Nie było osoby, która by się źle bawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) Czy może mi ktoś coś powiedzieć na temat DJ Prezmar-a? Znacie go? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zdecydowanie przeciw muzyce na weselu puszczanej przez dj-a,pomimo że lubię słuchać muzyki na odpowiednim poziomie.Jak już, to dj tylko na małe przyjęcie weselne 20-30 osób,bo faktycznie wtedy kapeli brać się nie opłaca.Na większe wesela szuka się dobrej,doświadczonej kapeli weselnej z wodzirejem i wtedy jest tak jak być na weselku powinno:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Szukam DJ na wesele na śląsku. Czy miał ktoś styczność z DJ Kargol, Dj Bartii lub Dj Sobik? Sobików znalazłam dwóch w sieci, chyba bracia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himera86
Hej. Jeśli szukasz dj na śląsku to ostatnio byłam na dwóch weselach gdzie grał Dj.Adrian z Piekar Śl. Chłopak ok. 30 lat ale świetnie rozkręcił imprezę, w sumie jak wodzirej tyle, że bez fraka i kapelusza:P. Na drugiej imprezie (sama go poleciłam przyjaciółce) - jak na wesele 30 osobowe, to cały czas ludzie byli na parkiece.Pan Adrian miał stały kontakt z gośćmi, organizował tak czas, żeby każdy sie bawił. Polecam naprawdę. Dla chętnych moge przesłać kilka zdjęć z wesela na którym byłam. Jego strona to www.djadriannawesele.pl Znajomej wziął 1200zł, sama płaciłam bo byłam świadkową. mój meil : himera86@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula 83
Jeśli szukacie DJa z Łodzi polecam djshow.pl Rewelacyjni Panowie Naszą imprezę rozkręcili do 7 rano a do 3 nikt nie wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina Rochon
Warszawa i okolice. Polecam: Dj Andy (pan Andrzej Maciejewski) Chciałabym serdecznie wszystkim polecić świetnego DJ-a i wodzireja Pana Andrzeja Maciejewskiego- DJ Andy (djandy.pl). Pan Adrzej zrobił dla nas super imprezę weselną w stylu lat 60 70 80 90. Bardzo się sprawdził, goście świetnie się bawili. Pan Andrzej zna się na muzyce, jest to Jego pasją i to od razu widać. Jest profesjonalistą, pracuje na co dzień w branży muzycznej. Potrafi dostosować muzykę do gości, wie kiedy puścić coś wolniejszego, a kiedy coś szybszego. My mieliśmy wesele polsko-chińskie i Chińczycy, którzy właściwie nigdy nie tańczą, niesamowicie szaleli na parkiecie. Dodatkowo Pan Andrzej jest bardzo miłą i sympatyczną osobą, to też jest niezwykle ważne. Cenowo jest bardzo przystępny. Mówiąc krótko: 10/10 w mojej ocenie, nie mamy żadnych zastrzeżeń. Jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem zespół albo DJ, to zdecydowanie polecam DJ-a. Jak to moja ciocia Ela powiedziała 'nikt nie fałszuje' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam i jeszcze raz odradzam DJ kamela. Na 3dni przed slubem powiedzial ze gral nie bedzie bo ma inna impreze mimo ze umowai zaliczka byla zaplacona w lutym.Nie chcial zwrocic zaliczki,klamie,jest gburowaty. Jesli chcecie miec klopoty takie jak my to on jest w tym jedyny.Calkowicie rozmija sie z tym o czym pisze naswojej stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynam27
Szczerze Polecam ART DJ z Warszawy, fantastycznie dobrana muzyka, świetne kolorowe światła i prawie non stop pełny parkiet :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam my już po weselu wiec postanowiłam podzielić sie doświadczeniem usmiech.gif również szukałam DJ`a na forum i znalazłam kilku , ostatecznie wybrałam Pana Grzegorza Cichego - i to był strzał w 10 ! wszyscy goście swietnie sie bawili , Pan Grzegorz organizował zabawy dla dzieci , a kiedy na parkiecie zrobiło sie pusto zorganiozwał karaoke i znowu impreza była w pełni ! nawet mój mąż powiedział gdzie znalazłam takiego dj`a - a jak mu powiedziałam ze na forum to powiedział ze koniecznie musze wystawić opinie smiech.gif Także oboje z mężem polecamy , Pan Grzegorz podchodzi indywidualnie do oczekiwać Pary młodej , oraz w trakcie wesela potrafi odpowiednio dostosować muzyke aby wszyscy sie bawili ! czytałam że ktoś pisał że to zły pomysł aby muzyka na wesleu była puszczana z laptopa - wydaje mi sie ze żeczywiście lepszy jest zespół - JEDNAK za dobry zespół trzeba zapłacić 4-5 tysięcy ( do tego wyżywienie na weselu dla tych 3-4-5 osób z zespołu to kolejne 600-1000 zł ) wiec to wychodzi dość drogo - jesli kogoś stać to jasne ze zespół lepszy ALE jak ktoś ma brać kiepski zespół 2-3 osobowy i męczyć sie przy nich przy weselu - i zapłacić 2-3 tysiące to lepiej dj`a który puści oryginalne piosenki bez zbędnego fałszowania zxa jakieś 2000 zł z czystym sumieniem polecam Pana G.Cichego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honorratta29
według mnie najlepszy dj to dj flesh z http://www.djnaimpreze.info/ byłam na dwóch weselach prowadzonych przez niego i na każdym bawiłam się świetnie, na ostatnim dj poprowadził konkurs karaoke oraz były efekty w postaci dymu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam chłopaków z Agencji Artystycznej Mat-Art, grali u mnie na weselu w czerwcu tego roku, wszyscy goście bawili się znakomicie, miałam dylemat co do wyboru między orkiestrą a Dj, ale teraz wszystkim polecam wybór Dj/wodzireja i tylko MAT-ART, ponieważ prowadzą humorystycznie i profesjonalnie, posiadają bogatą płytotekę więc repertuar jest bardzo szeroki i wspólne zabawy z gośćmi i układy taneczne są rewelacyjne. Co prawda są z Kielc ale przyjechali do Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj Mario
Oprawa muzyczna wesel imprez www.mariodj.pl tel. 605-544-248

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dj Jacky to jest to! Pomysłowy człowiek. Posiada dobre naglosnienie (co przeklada sie na jakosc wystepu) oraz oswietlenie co poteguje jego show. Muzyke dobral pod nasze potrzeby. Sympatyczna osoba z poczuciem humoru i do tego kulturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklamy, reklamy.... ....pranie mózgu... ....A ja polecam Kaczkę Dziwaczę jest najlepsza:) nawet tańczy .....i tez umie obsługiwać odtwarzacz czy laptop - żadna sztuka to dla niej, phi:) i to za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela1231
u mnie mąż chciał koniecznie zespół ja jednak postawiłam na swoim i zamówiliśmy dj. nawet dwóch! nikt nie żałował, rodzina zachwycona. Chłopaki z jump the club zrobili to po mistrzowsku. więc jak by ktoś się zdecydował na dj to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysulka
ja tam nie reklamuję - polecam dj, który grał u mnie, bo jest jedną z osób, dzieki którym moje wesele było udane i wspominam je z uśmiechem :) to maciej wilkanowski, jak ktoś szuka w mazowieckim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysztoffffff
dj kamel odpada. na miesiąc przed weselem oznajmił mi, że w dniu mojego wesela będzie miał "problemy rodzinne" zaliczka i umowa oczywiście była... jak już sami czytaliście na forach - to nie pierwszy jego wybryk... a szkoda bo fajnie się prezentował... sam jestem djem i rozbroiło mnie to... znajdźcie kogoś na miesiąc przed - niewykonalne... dodałem ogłoszenie na gumtre i odezwał się pan z warszawy, że chętnie przyjedzie do wrocka, pomyślałem wow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysztoffffff
i przyjechał Wiktor Baka czyli DJ VIC Z dwoma lampkami na biurko, że niby to efekt świetlny;) Tylko, że w jednej padł bezpiecznik i była juz tylko jedna;/ 2głośniczki, które przegrywają z tanim kinem domowym... rany boskie facet dzwoni i mówi mi, że jest profesjonalistą. Pomyślałem, że pewnie jest w nim coś co urzeknie mnie i moich gości weselnych, ale jednak nie. nie przygotował nawet listy utworów, które mu wysłaliśmy. ubrany w dżinsy i tiszert stał przed 2laptopami i próbował czasem coś pomruczeć do mikrofonu. dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też stanowczo odradzam dj kamela z wroclawia, jest niesłowny, chamski i wydaje się jakby pozjadal wszystkie rozumy zaluje, ze nie przeczytałam tego forum wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze co ze jak
odnoszac sie wpisu niejakiego tiaa , pragne wspomniej o jednej dosc powaznej kewsti . Mianowicie ludzi nie stac na Dj za 8000 tys zlotych . Poprostu . Czy to takie dizwne ze ktos stara sie jak najtaniej zrobic wesele bo nie ma innego wyjscia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka_04
U mnie na weselu grał DJ Jacek ( www.prezenter.slask.pl ) Naprawdę gorąco polecam! Super wodzirej, tak poprowadził całe wesele, że wszyscy sobie chwalili :) Konkursy, zabawy - wszystko było zorganizowane zawodowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachinna
u mnie będzie grał DJ Maciej Wilkanowski z http://www.djmw.pl/ zdecydowaliśmy się z TŻ na niego, bo cenowo jest niedrogi, zdecydowaliśmy się na wariant rozbudowany z wytwornicą sztucznej mgły :D wesele mamy już w maju, więc chętnie Wam zdam relację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisband
odnoszac sie wpisu niejakiego tiaa , pragne wspomniej o jednej dosc powaznej kewsti . Mianowicie ludzi nie stac na Dj za 8000 tys zlotych . Poprostu . Czy to takie dizwne ze ktos stara sie jak najtaniej zrobic wesele bo nie ma innego wyjscia ? Owszem - dziwne. Jeśli kogoś nie stać, to najtańszym DJ-em jest WinAmp + kolumienki a najtańszym fotografem telefon komórkowy. Po co wtedy szukać? Najpierw trzeba zadać sobie pytanie - szukam czegoś taniego czy dobrego? Bo taki zestaw rzadko idzie w parze, tak jak w innych sferach życia - kupując TV, samochód, buty czy inny sprzęt kupujemy albo tanią chińską podróbkę albo markowy sprzęt w konkretnej cenie. Niestety jakość musi kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmilaZwroclawia
Cena dja zależy czy to jest tylko dj czy taki dj wodzirej. właśnie się dowiedziałam na dwóch spotkaniach z takimi Panami;) Wczoraj z narzeczonym wybraliśmy dja Chrisa z wrocławia i to jest taki właśnie wodzirej i dj. 1600zł za wesele z oczepinami na terenie wrocławia. więc Ci, którzy znaleźli dja za 8tys to geniusze jacyś;D macie adres www.djchris.wroclaw.pl ale wątpie czy na 2014 będzie miał terminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArlettaKo
Byłam świadkową na weselu koleżanki, gdzie grał Dj Art i bez zastanawiania wzieliśmy go również na nasze wesele w tym roku. Co nas przekonało ? Świetnie dobrana muzyka - towarzystwo było starsze i trudne do zabawienia, jednak Dj grał takie kawałki i tak zachęcał do zabawy, że nawet "dziadki dawały czadu", fajnie poprowadzone oczepiny - z klasą i dynamicznie. Trzymajcie kciuki również aby nasze wesele się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eskka
na moim weselu grał DJ Robert z Flesh Agency bardzo sympatyczna osoba, w dodatku pomogła mi wybrać piosenkę na pierwszy taniec, a w czasie wesele bardzo fajnie przeprowadził konkurs karaoke, polecam również ze względu na niską cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ Endriu
• DJ Endriu • ... a ja się reaktywuję :) Serdecznie zapraszam na stronę www.djendriu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam Creative Group 303 i dj a Marcina Cupala. Firma, ktora sprawila, ze ten dzien byl dla nas i dla gosci byl najpiekniejszym dniem w zyciu. Wspaniala obsluga techniczna, super muzyka, pelen parkiet przez caly czas . Dodatkowe efekty malowania swiatlem upiekszyly sale slubna i sprawily ze czulismy sie jak w bajce. Firma solidn, wspolpracujaca z nami od poczatku do konca, a dodatkowo bardzo przystepne ceny. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getmarrieddj
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty dotyczącej oprawy muzycznej wesel, studniówek oraz imprez okolicznościowych. Więcej informacji znajdziecie państwo na stronie internetowej www.getmarrieddj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×