Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanko do..............

Sex z ARABEM - miała któraś???

Polecane posty

Gość gówno_prowda
Wcale nie jesteś na Kubie:) Piszesz z Polski,wiesz po czym można to poznać,bajkopisarko? Hmmm?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eska gra jestem już po romantycznym masażu,który zrobił mi mój ukochany.teraz siedzimy na tarasie i ja mu podziękuję za to,że tak o mnie zadbał.siedząc mu na kolanach i całując go namiętnie.napewno będzie sie cieszył,że zrobił mi przyjemność.zaprosił mnie na długi romantyczny spacer na plaże,bo powiedział,że ma dla mnie niespodzianke na plaży.już nie umiem sie doczekać co to za niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Kubie jest dopiero 18:42! na tym forum wyświetla sie czas polski,bo to przecież polskie forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzicie jaki mój ukochany jest dla mnie dobry,jak sie o mnie troszczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję,że będzie już taki zawsze dobry dla mnie i naszego dzidziusia jak sie urodzi we wrześniu.ja lece w lutym do domu do Polski odwiedzić rodziców i powiedzieć im o moim ślubie z moim ukochanym.lece aż na 3 tygodnie,ale będę rozmawiać z moim ukochanym przeztelefoni skypa codziennie,więc chyba nie zatęsknimy za sobą no może troszke.on będzie i tak bardzo zajęty pracą jak ja będę przez te 3 tygodnie w Polsce i tak nie widzielibyśmy sie w domu cały dzień,bo on kończy prace po 00:00 i wraca późno.jak sie maleństwo urodzi to jego mama obiecała mi,że pomoże mi przy maleństwu podczas,gdy ukochany będzie w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byliśmy z moim ukochanym na romantycznym spacerze po plaży.niespodzianka była taka piękna zrobił serce na piasku ze świeczek i było w nim napisane Aga i Bika będą juź nazawsze razem.było to dla mnie bardzo romantyczne.teraz jesteśmy w hotelu,bo zaprosiłam mojego ukochanego na drinka wkońcu zasłużył, bo zrobił mi cudowną niespodzianke.siedzimy,przytulam sie i całujemy sie cały czas.na Kubie jest dopiero 23:15.zaraz idziemy do pokoju,bo obydwoje marzymy o bardzo gorącym i namiętnym sexie w łóżku.z moim ukochanym zawsze jest cudownie w łóżku widać,że sie stara żeby było bardzo romantycznie na wakacjach i to mnie bardzo ciesz,że moźemy sie teraz sobą nacieszyć,bo jak wrócimy do Egiptu to on ma jeszcze 3 wolne a potem idzie już do pracy i nie będziemy mieli czasu dla siebie.wtedy będę sama przez cały dzień w domu i będę sie nudziła bez niego a on będzie sie zabawiał w hotelu.mam nadzieję,że nie poderwie jakiejś innej kobiety i nigdy mnie nie zdradzi.jakby mnie zdradził to ja bym mu tego nie wybaczyła i odeszłabym od niego na zawsze i musiałby mi płacić dużą kase na dzidziusia,bo przecież mi go zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta noc z moim ukochanym była bardzo romantyczna.kochaliśmy sie pół nocy w łóżku.dziś już obudziłam mojego ukochanego,bo co będzie tak długo spał.ja już dawno nie spałam,a on teraz niedawno wstał.ja siedzę od dawna na kanapie on do mnie przyszedł niedawno i usiadł koło mnie i przytulił mnie,dotknął i pocałował mnie w brzuszek.zapytał mnie jak sie dziś czujemy.mam takie przeczucia,że będzie to naprawde dziewczynka.zobaczymy co lekarz powie przy następnym badaniu usg. mój ukochany powiedział mi,że marzy żeby był to chłopczyk,ale jak będzie dziewczynka to też będzie sie bardzo cieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska gra
wrazie czego jak przyprawi ci rogi ,my na swiadkow . Wspolzycia nie bylo ,to nie jego dziecko hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska gra
niepokalane poczecie hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyżej......
zrób zdjęcie z datą jakiejś gazety :-) wtedy uwierzymy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyżej......
nie dziw się, ze nikt nie chce ci wierzyc, bo to co piszesz jest malo prawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska gra
dawaj aga zdjecie ubranej w kiecke sylwestrowa i do tego z ukochanym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska gra
aga ogladalas kiedys serial zmiennicy, tez tam szukali ojca dla dziecko i ktos tu ci dobrze podpowiada zdjecie z gazeta hehehe dla pewnosci z kubanska .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa, nie gadajcie i nie odpisujcie na ten projekt redakcji o2.pl, dodam że bardzo nieudolny projekt i skurwysyński, bo wykorzystujący fotę kalekiej dziewczyny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do eska gra na Kubie dopiero 11:45.do 00:00 jeszcze dużo czasu,więc jeszcze nie ubrałam kiecki. mój ukochany odkrył moją kiecke w walizce i już o niej wie,ale nic nie powiedział czy mu sie podoba,chyba był w szoku.myśle jak ją założe wieczorem to dopiero mi powie,że mu sie pooba i,że wyglądam bardzo sexi w niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy monkey ty spierdalalaj jeśli nie chce czytać moich opowieści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska gra
wiem ktora jest godzinana Kubie, czekam na zdjecie w sukience,moze wtedy ci uwierze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyżej......
mam niedyskretne pytanie aga18 do ciebie.... w normalnych warunkach nie zapytalabym, ale tu w necie nie znamy sie i nie widzimy więc... czy twoje kalectwo jest chwilowe i czy jest szansa na wyzdrowienie? jak sobie dajesz radę bez rodziców w obcym miejscu? z tego powodu podziwiam cie, bo ja swojej corki nie wyslalabym samej w świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska gra
pare minut po 14 ,w tym momencie zgadza sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zgadza sie! więc jeszczemam dużo czasu aby założyć kiecke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z koziej doopy
czas na porod , pepowine przetniemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eska gra przygotowywujemy sie z moim ukochanym na Sylwestra na Kubie,aby powitać nowy rok 2013.założyłam już kiecke.mój ukochany był w szoku jak mnie w niej zobaczył zatkało go,nie wiedział co powiedzieć dopiero po pięciu minutach powiedział mi,że wyglądam bardzo sexi i objął mnie i pocałował mnie w usta bardzo namiętnie. teraz siedzimy w pokoju jeszcze i uzgadniamy ile zaprosimy osób na nasz ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do donkapatke
ty to z choinki sie urwalas! swoja droga,ile mozna takie bzdury ciagnac-oto jest pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papatya
Przeczytałam cały wątek. Leże i rycze. Baaaardzo dawno sie tak nie usmialam. Aga18 jak tam dzidzius ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papatya
Jak będziesz rodzic ? Zaczniesz kaszlec i wyplujesz dzidziusia wprost do lozeczka czy jak ? Bo ja tez niedługo będę rodzic i nie wiem jak to sie robi a bardzo sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×