Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanko do..............

Sex z ARABEM - miała któraś???

Polecane posty

Gość pokolenie starych 1
i wymknelas sie na dyskoteke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wtedy kłamałam przed rodzicami,że idę na dyskotekę ze znajomą,a w rzeczywistości poszłam z nim do łóźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokolenie starych 1
na zdjeciu jestes sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokolenie starych 1
no juz widze, faktycznie jak mulat, ale mi sie widzi ze on cie bajeruje , nie wierz mu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokolenie starych 1
po pierwsze nie macie szans na zwiazek za duza odleglosc, dwa oni tak maja ,bawia sie uczuciami ,powaznie mowie szkoda czasu ,poszukaj na miejscu chlpoaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja go kocham i będę mu wierzyć we wszystkie jego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokolenie starych 1
ok Twoja sprawa, zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" i mam nadzieję,że mnie nie zdradza z innymi kobietami" czyli z innymi facetami może? lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy szansę na związek z nim.może zamieszkamy kiedyś razem i stworzymy naprawdę b.dobrą rodzinkę.on jest naprawdę innym egipcjanem nie tak jak reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokolenie starych 1
lol odpusc widzisz ze dziewczyna "nie teges" aga daruj sobie te forum , moze cie spotkac tylko krytyka i wyzwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obrażaj go on nie jest gejem.jakby był to by mnie nie chciał i nie chciałby mieć ze mną dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niby tak
oni tak strasznie chcą się stadtąd wyrwać, nie przepuszczą zadnej okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"on jest naprawdę innym egipcjanem nie tak jak reszta" z tego wynika, że znasz resztę,a poważnie, to skąd to przekonanie? podejrzewam, że tak Ci "serce podpowiada" spróbuj - Twoje życie Twoja sprawa, ale oczekiwanie rad na forum nie jet zbyt rozsądne - ani o nim nic nie wiemy, ani przyszłości nie przewidzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam na internecie,że nie wszyscy egipcjanie to gnoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mnie to wkurzyło,że tak o nim myślicie,że on jest gejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokolenie starych 1
nikt tak nie mysli , to byl zart ze strony lol, ech aga pomijajac fakt ze moze byc to zwykla prowokacja, poczytaj tez o zwiazkach na odleglosc zwlaszcza z muzulmaninem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a on mnie naprawdę kocha bardzo i świata poza mną nie widzi.i nie ma żony ani jednej,bo on mi powiedział,że o nie toleruje takich związków z kilkoma kobietami jak niektórzy egipcjanie.mówie wam on jest całkiem inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to był żart oparty ta grze słów w twoim zdaniu, trudno o nim coś myśleć na podstawie paru zdjęć i Twoich ogólników może zamiast tu pytać (to nie jest zbyt poważne miejsce) poszukaj forum, gdzie piszą Polki mieszkające w krajach arabskich - na pewno dowiesz się czegoś wartościowego IMO trochę mało trzeźwo oceniasz sytuacje i nie chodzi o to, że jak "Arab to zły i cię zje", tylko piszesz bardzo emocjonalnie, a mało treściwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam dziś w telewizji,że w Egipcie są znowu zamieszki i bardzo się boję,że mojemu ukochanemu coś złego może się stać jak też bierze w tych zamieszkach udział.mam nadzieję,że nie bierze udziału i nic mu się nie stanie.ja nie wyobrażałabym sobie życia bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze całe życie przed nami i nie chciałabym go stracić.wkońcu musimy sie postarać o pierwszego dzidziusia,a potem jeszcze trójkę dzidziusiów.ja go bardzo uszczęliwie jak urodzę mu tyle dziziusiów.bardzo tego pragniemy.może nam sie uda wkońcu.chce do niego jechać na Sylwestra jeszcze w tym roku i może wtedy nam sie uda zrobić pierwszego dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze na forum jak przyjadę od niego czy nam sie udało wkońcu zrobić takiego pięknego dzidziusia jak on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję,że wkońcu nam się uda.i będziemy bardzo szczęśliwi razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i może uszczęśliwie go bardziej jak sie z nim pobiorę jak zajdę w ciąże z nim.myśle nad tym coraz intensywniej żeby przyjąć od niego te odrzucone kiedyś oświadczyny.on kupił mi srebrny pierścionek z diamentem bardzo piękny.on jest bogaty nie biedny jak niektórzy egipcjanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×