Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Mirabelciu, a na krostki i tego typu świństwa uzywam od czasu do czasu kremu antybakteryjnego AA YOUNG... od tego czasu nie mam ani jednej krostki czy wielkiego pryszczola :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym, dzisiaj jest mi tak ZIELONO... Mam sweterek 3/4 rękaw z kolorze groszkowej zieleni, ciemno zielone korale i czarne spodnie.... Butów zielonych nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja też mam zieloną bluzeczkę i biało-turkusowy żakiecik :). Mnie nie boli żołądek ale za to mam uczucie jakbym balon połknęła :) (dziś 18 dc - jeszcze 3 tygodnie musze czekać by się przekonać co wyszło z naszych starań)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie chyba coś łapie. Tak mi zimno. Od piątku wieczora będe u mamy! Echh w sobotę mogę się wyspać, bo robotnicy mają klucz to sobie wejdą sami. Tym bardziej, że zaczynają od 7 :o U ammy dobre śniadanko...obiadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na sobotę nie mam żadnych planów, mąż idzie do pracy a ja będę się nudzić - może upiekę jakieś ciacho :). No ale za to za 2 tygodnie idę na weselicho :) - superowo!!!. Oby tylko pogoda się poprawiła, bo zmarznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na samotne wieczory czy też nudne dni czytam fajne książki, wczoraj zaczęłam Mastertona Ciemnia :) A weselisko---echh fajnie się masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz piję pierwszą kawę. Jakoś już mi lepiej, to mogę sobie pozwolić.Muszę skoczyć na pocztę z firmowymi listami, nie lubię tam chodzić, bo zawsze ludzi mnóstwo. Póki szeryfa nie ma siedzę bezczynnie, ale wiem że ma się lada moment pojawić. Dzisiaj panowie zaczynają w przedpokoju robić ściany,a wylewka w kuchni schnie :D Teraz to tylko COCO JUMBO I DO PRZODU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane. Mirabelka ja się na solarium spiekłam, ale mam nadzieję, że zblednie. Co do pryszczy kup sobie tribiotyk. Ja dodatkowo używam całej serii nivea visage- różowej do cery wrażliwej. I syfy tylko czasami. Oczywiście im bliżej ślubu tym więcej bo jakby mogło być inaczej. Trzymam kciuki żeby starania okazały się owocne Mikulinka Może to nie zatrucie, a choroba, ja mam tak samo i umieram już kolejny dzień. Lubisz zielony? Ja wyglądam blado w zielenii :D kolor nadzieji. Zdrowiej kochana i żeby remont się nie przeciągał. A co do mieszkania u mamy, jeśli się rozchorujesz to ta o ciebie zadba :D Ja umieram. Chyba. Ale co tam mordkę, mam już całą obtartą od kataru :( Dramat. Pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia kiedyś używałam tribiotyku, muszę znowu kupić, bo oszaleje z tymi syfami. Zawsze zwalałam wysypke na @, ale do niego jeszcze daleko, a syfy i tak się pojawiły :(. U mnie słoneczko się pojawiło (dzięki życzeniom Mikuliny :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) Ja używam tego kremu z AA jak już wspomniałam wyżej, jesyem zadowlona. Dorcia, syfami się nie przejmuj w dniu slubu nie będzie po nich sladu. Źebyście tylko mieli takie ładne słoneczko jak dzisiaj za oknem...chociaż pogoda to i tak nic - -najważniejsze żebyście byli szczęśliwi. Tego ci na razie życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak to jest u was z owulacją, wyliczacie sobie na połowę cyklu, czy tak 11-14 dni przed okresem? BO chodzą różne opinie, a ja nigdy sama nie poznaję kiedy ją mam i staram się wyliczać. No i z tej wyliczanki wynika że jeszcze tydzień dni płodnych mam, bo okres powienien pojawić się w granicach 2 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelka ja nie wyliczam, bo nie wiem kiedy skoro mam cykl 41 dni. A na twoim miejscu posłużyłabym się jakimś kalkulatorem np na www.kobieta.wp.pl tam są liczniki dni płodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze póxno już, a ja jeszcze musze chwilkę w pracy posiedzieć...takie życie :o I idę remontować. Zajrzę wieczorkiem. BUZIALE👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka 81
Hej. Jak na złość mój lekarz nie przyjmuje jutro bo gdzieś wyjechał i będzie dopiero w następny czwartek. Nie chce iść do innego lekarza bo zaraz będzie mi chciał zakładać kartę ciąży, a ja i tak do niego nie będę chodziła. Nie wiem co robić. Na razie czuję się? no sama nie wiem jak!!!! Pobolewa mnie brzuch ale to najmniejszy problem, bo powoli zanika. Tylko te piersi. Jakby sie miały urwać, takie ciężkie. Muszę je sobie przytrzymywać jak wstaje z łóżka :-))). Chyba nie będzie za późno jak pójdę w następnym tygodniu? Kwas foliowy biorę już od kilku miesięcy, żadnych plamień nie mam. Tak w ogóle mam przykaz od lekarza na tokso że jak będę między 6-8 tyg mam się zgłosić do niego na kontrolę i poleci mi dobre usg trójwymiarowe. Aż się boję. Jesli chodzi o ta toksoplazmozę to ja wyniki porobiłam z trzy miesiące temu i dzięki Bogu bo nie wiem co by teraz było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki! Wczoraj miałam okropny dzień. Otóż do mojego przyszłego mieszkanka miał przyjść pan zmierzyć okno, żeby je wymienić. Byliśmy umówieni na 17. Czekaliśmy na niego do 18 i oczywiście nie przyszedł, czym mnie bardzo zdenerwował. Dziś tam zadzwonie i rezygnuje z jego usług. Jeszcze wczoraj wieczorem zadzwoniłam do innej firmy i facet przyjechał niemalże od razu, pomierzył i ok. Strasznie mnie denerwuje olewanie klienta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Dramat..............kawa się skończyła 😭 czekam aż kolega przywiezie... Mirabelciu, ja miałam to samo u biegłym roku z facetami od montażu okien. SOBOTA GODZ. 8 BĘDZIEMY....ok, ja wstałam skoro świt bo w halce im nie otworzę i czekam....8.....9....10 to już byłam wkurzona maksymalnie. Przyszli po 10 jakby nigdy nic...ale awanturę zrobiłam...to potem pracowali i chyba nawet bali się oddychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to się też nie pierwszy raz zdarzyło. Kiedyś jak wymieniałam okna, to też się spóźnili, ale przynajmniej przyszli. A teraz facet wogóle nie przyszedł na pomiar. Więc ja go olałam i wzięłam inną firmę, która dba o klienta. Okno ma być wstawiane 2 listopada :). Dzisiaj jeszcze muszę sie urwać z pracy na chwile i wpłacić zaliczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie wczoraj wymyśliłam, żę 2 listopada biorę dzień urlopu :D Co mi tam... W środę przed Wszystkimi Świętymi przyjeżdża moja rodizna....to sobie z nimi w piątek posiedzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłam z mężem w Praktikerze kupić niwe drzwi łazienkowe i do sypialni... Dzisiaj ci robotnicy je wstawią. Przy okazji kupilismy fajną stojącą lampę i nie droga - 55zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapowiada się dzisiajładny słoneczny dzień... Jedziemy dzisiaj wybrac kafelki:) Jupi jupi...remont rusza pełną parą do przodu:) W grudniu będziemy wprowadzeni na 100%:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamienimy się????? Też bym tak chciała...ale już wczoraj usłyszłam że chyba 12 szeryfa nie będzie bo jedzie do Rzeszowa, co oznacza cały dzień luzu :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Siedzę własnie przed kubkiem w kotki z pachnącą kawką z mleczkiem kozim fmmm:))))Pycha.Na 10 do pracy i dziś do 20-ej:(((Załuje dziewczyny , że nie mogę w pracy siedzieć nad netem , serwer kiepski łączę średnie, i ciągle ktoś cos ode mnie chce i nie mam możliwości schowania sie za ekrankiem i pisać:((((Może zmienie pracę??Nie nie nie jest żle. Słonko wyszło .Cudnie .Zyczę Wam cieplutkiego dzionka:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×