Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

no to super masz Zakrza, ja dziś idę na solarium, też się troszkę zrelaksuję bo lubię sobie tak leżeć i słuchac muzyczki podczas opalania. A co sądzicie o taki cytacie: Kocham Cię na wieczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie oderwałam sie od projektów. Mirabelciu, a może po prostu KOCHAM CIĘ...??? To magiczne słowa, które mówią wszystko. Dorotko, jak tam przed weselichem???? Oj to tuż tuż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój szaleństwo :D Hehehehe Jakoś niby się denerwuje a z drugiej strony to wcale do mnie nie dociera. A najbardziej dziwne z tego wszystkiego to to, że będe się inaczej nazywała :D Hehehe. Zamiast większymi rzeczami ja się takimi duperelami przejmuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Oglądałaś jaką będziecie milei pogodę w ten dzień? Poza tym, powiedz mi, o której godzinie slub? Żebym mogła być myslami z Toba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślub o 14, a pogoda to hehehe babcie chciały futerka kupować bo podobno ma być zimno jak diabli. Ja natomiast jestem pewna, że nawet tego nie poczuję :D Straszyli mnie nawet śniegiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się śniło przed slubem, że...Jestm dzien ślubu budzę się a za okjnem pełno śniegu...i tak myslę co ja ubiorę? zamarznę?? i mama mi dała taki wielki brązowy szal :D hehehe Oczywiście sny, że fryzury nie miałam zri\\obionej tez były....że suknia nie gotowa też....i takie tam różne czarne wizje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie sobie oglądnęłam prognozę. Wg Interii ma być 10 stopni i niewielkie opady deszczu wg Onetu tak samo :D HEhehehe zobaczymy :D Gorzej niedziela, ale podobno ma być ładnie. Bo robimy zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia to wam dam linka bo będziemy mieli w necie album też. Zobaczymy ci mi wymyśli facet. Wogóle to dogadane mam już lotnisko :D I jeszcze wymyślimy jakieś inne miejsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe. Ja też lubie zdjęcia. Tyle, że np wspólnych zdjęć mamy bardzo bardzo mało. Bo to Luby najczęsciej stoi za obiektywem. Dostałam od niego w prezencie na kolejną rocznicę, album od naszego pozniania do dnia rocznicy :). Ekstra. Uwielbiam. Teraz chyba jeszcze w prezencie ślubnym zakupimy sobie kamerę, bo filmiki takie rodzinne też są fajne. :D Czasem miło oglądnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim aparacie tez jest kamera ale nie nagrywa głosu, ale mikulina podsunęłaś mi pomysł. Mój mąż bardzo chce nowy aparat, więc chyba opłaca się kupić aparat i kamerę w jednym :) Ale najpierw trochę kasy muszę na to odłożyć, bo teraz inne wydatki - mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, teraz skoro jetsem u mamy musze doejżdżac do pracy ok. 10km. Więc jeżdzę do pracy z kolegą, który mieszka w miejscowości obok mojej mamy. No i dzisiaj musiałam dojśc do umówionego miejsca...była taka mgła, jak mleko, że miałam całe włosy mokre. Dlatego dzisiaj wyglądam jak obraz nędzy i rozpaczy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój mężuś się dzisiaj buja samochodem teściowej :P hehehe A teściowa autobusem do pracy musiała jechać...cóż za poświęcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee tam. Na pewno tak nie wyglądasz :) Ja muszę sobie kupić aparat taki zwykły, bo Luby ma taką dużą skomplikowaną lustrzankę i ja się tym obsłużyć nie potrafię. On też chce wymienić na coś lepszego. Dla mnie aparacik, żebym sama mogła robić zdjęcia. A kamera, jeszcze nie wiem ale pewnie będzie taki zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki, ja będę jutro rano :) Zmykam do domkuy, zobaczyć jak kafelki wyglądaja w kuchni na ścianie i do mamy na obiadek :P Jeszcze podskoczę do drogerii. Buziale, pozdrawiam do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka 81
Hej. Dawno się nie odzywałam. Ale cały czas myślę oby wam sie udało. Jak sie dostane idę do lekarza w czwartek, będzie to jeśli dobrze liczę 6 tydzień od ostatniej miesiączki. Dziś odwiedziła mnie przyszła mamuśka w 6 miesiącu ciąży i dawał dobre rady. Może wam się to wyda śmieszne ale jak jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży a bardzo chciałam znalazłam w internecie fajne modlitwy do świętych, którzy błogosławią kobiety (właśnie znowu sie na nie natknełam). Przeczytajcie, co zaszkodzi spróbować. :-) :-) :-) Dobry św. Gerardzie, potężny orędowniku przed Tronem Bożym, ty który dokonujesz wspaniałych rzeczy za naszych dni, wołam do Ciebie i proszę o pomoc. Ty, kiedy żyłeś na ziemi, zawsze wypełniałeś plany Boże. Pomóż mi abym ja także zawsze wypełniała święto wolę naszego Pana. Proś Pana Życia, od którego pochodzi wielkie życie, aby mnie pobłogosławił łaską macierzyństwa i abym mogła wychowywać dzieci Boże w tym życiu i dziedziców Królestwa Jego chwały w życiu przyszłym. Amen. Św. Gerardzie, umiłowany sługo Jezusa Chrystusa, doskonały naśladowco Dobrej i Pokornego Zbawiciela i wielbicielu Matki Bożej, zapal w moim sercu iskrę ognia Bożej miłości, jak rozbłysnął w twoim sercu i uczynił z ciebie anioła miłości. Chwalebny św. Gerardzie, który fałszywie oskarżony zniosłeś bez szemrania i skarg, podobnie jak twój Boski Mistrz, oszczerstwa przewrotnych ludzi, zostałeś wyniesiony przez Boga na Patrona i Opiekuna matek ciężarnych. Wybaw mnie od niebezpieczeństwa i od nadmiernych bólów, jakie towarzyszą narodzinom dziecka, broń dziecko, które teraz noszę, aby mogło ujrzeć światło dnia i otrzymać wody chrztu przez Chrystusa Pana naszego Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, cześć Mikulina, dziś szef wraca więc od rana zabieram się do roboty, będę zaglądać tutaj w miarę możliwości Modlitwę zmówiłam, dzięki Asia. Może pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!! Asia z tego co pamiętam to zaszłam w ciąże w pierwszym cyklu starań?? Miałaś jakieś objawy zanim się dowiedziałać że jesteś w ciąży? Dzisiaj moja skóra twarzy wygląda jak \"pupcia niemowlaczka\" po wczorajszych zabiegach kosmetycznych :-) Zabieram się za pracę, może później zaglądne do Was Miłego dnia przyszłe mamusie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia o rany pomyliłam się tzn. czy Ty zaszłaś w ciąże w pierwszym cyklu starań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNY!:) Ja wpadłam dopiero teraz (nawet nie wypiłam dzisiaj kawci z Mirabelcią) mam tyle parcy, że głowa mała. Na dodatek dzisiaj zgromadzenie w szeryfa na dywaniku mamy, wieć muszę się przygotować na wałkowanie :P Wczoraj byłam w mieszkanku zobaczyć jak prezentują się kafelki w kuchni...no no...ładnie, już się nie mogę doczekac kiedy skończą :) Łdnie będizemy mieli w domku :):) Tak poza tym to wszystko po staremu...nic się nie zmieniło od wczoraj :) Pozdrawiam ciepło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×