Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Rihana nie wydaje mi sie żebyś była za młoda to raczej mi sie wydaje że jestem za stara (27) I żałuje i zaczełam dopiero teraz. Kiedyś myślałam że najlepszy czas na ciąze to koncówka studiów. Ale cóż tak mi się życie ułożyło że starania rozpoczęłam dopiero teraz i martwie się żeby było wszystko ok. Moja koleżanka zaczeła starania w wieku 22 lat teraz ma 27 i jest po 3 poronieniach i teraz po raz czwarty w ciązy. A ja drugi miesiąc bez owocnych starań a myśłałam że to pójdzie jak z płatka zaplanuje, zajde , urodze w tedy kiedy zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Dasia. Poza tym też uważam, że na jednego przychodzi pora w wieku 20 lat na innego w wieku 25 a jeszcze innego w wieku 30 czy 30 kilku. I co z tego? Najważniejsze jest chyba, żeby podążać za głosem serca (z uwzględenieniem rozumu oczywiście :)) Uważam, że nikt nie ma monopolu na dobre życie. Każdy ma swoją drogę. I jeśli jest szczęsliwy i nie krzywdzi innych osób, ani siebie to nie ma co mu przeszkadzać w tym życiu :) Bo znaczy, że dobrze żyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie kończę na dzisiaj. Będe jutro. Ciesze się że trafiłam na to forum. Pozdrawiam gorąco. A Mirabelce życzę pozytywa w teście!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny ja zawsze uważałam ze najpierw dziecko potem reszta a pozniej jakos się to pozmineiało wiec chyba zaczne staranka ale dopiero od przyszłego miesiąca sama znam przypadek ddziewczyny ktora w mlodym wieku jest na chemii a grozi jej wyciecie narządów -nowotwór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurka1978
Hej dziewczyny, Ja tez chcialabym bardzo miec juz dziecko ale planuje dopiero na czerwiec 2009 wiec nie wiem czy nadaje sie do Waszego topiku :) U mnie sprawa jest troche bardziej skomplikowana, bo jestem sama i zdecydowalam sie na samotne macierzynstwo. Moj byly dlugoletni partner, z ktorym juz niestety nie jestem, zgodzil sie pomoc mi w staraniach i byc ojcem dziecka. Kocham go z calego serca ale on czuje, ze ja nie jestem ta mu przeznaczona. Bylismy razem 7 lat. Mam tylko nadzieje, ze nie rozmysli sie przez ten rok. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanów sie nad tym dobrze chmurko jeśli go kochasz bedzie ci w ciązy i po niej jeszcze trudniej a i dziecko bedzie wychowywało sie bez ojca poczekaj może spotkasz kogoś kogo pokochasz z wzajemnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolina
hej ja też zaczynam starania ale zcerwiec to już na pewno nie będzie, jest tam ktoś o tej porze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurka1978
Juz podjelam decyzje, to jest/byla milosc mojego zycia. Jesli nie moge byc z nim chce miec przynajmniej czastke jego w osobie naszego dziecka. Mam juz prawie 30 lat, nie chce byc z kims innym, nie wyobrazam sobie bycia z kims kogo nie kocham. Pogodzilam sie z tym, ze zostane sama i jedynie moje malenstwo bedzie mi przypominalo o najszczesliwszych latach mojego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm nie wiem, ja chyba nie podjęłabym takiej decyzji chmurko. Ale jeśli jesteś pewna swego, to trzymam kciuki żeby się udało. Kkarolina ja jestem :0 Czerwiec na pewno nie będzie ale lipiec może sie uda jeszcze, jak nie to trudno, będziemy próbować dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oile nic sie nie zmieni to chciałabym urodzic najwcześniej w serpniu bo do czerwca mam studia a chciałabym juz sie obronic choc nie wiem czy nie powinnam poczekac az skoncze szkołe????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmurka :) dobrze ze dałas sobie rok od podjecia decyzji do czynu.. Znam niejedna dziewczyne ktora kochala tak mocno ze nie wyobrazala sobie zycia z nikim innym a potem.... potem wszystko sie zmienilo Wiem ,nie znam twojej sytuacji , jesli decyzja ta jest przemyslana i wiesz dobrze czego chcesz to powodzenia ... Troche mi jednak dziwnie slyszac ze twoje dziecko ma byc pamiatka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga chmurko.przemyśl tę decyzję.Jesteś młodziutką kobitką, napewno Ci sie ułozy.Nie wiem jak jest między Wami ale skoro teraz z toba nie jest to juz nie będzie.a jak będziesz w ciąży to tęsknić będziesz za nim...A to bardzo niedobrze wpływa na ciążę.Dziwie sie Tobie bardzo, naprawdę.A on chce ułozyc sobie zycie z inną??i mieć dziecko z Tobąą??Czegoś tu nie rozumiem.Ja również miałam bardzo ciężką sytuację , z byłym byłam 13 lat, i poznałam cudownego faceta.I na początku przyszłego roku zaczynamy się starać mirabelko Bardzo mocno trzymam kciuki.Jak wyjdzie to wyjdzie jak nie to nie.Wyjdzie pózniej:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolina
hej okokokoko trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurka1978
Dzieki dziewczyny, kochane jestescie :) Ale chodzi o to, ze ja nie chce byc z kims innym, nie bede szukac, czekac... Wiem, ze trudno jest to wszystko zrozumiec. I nie myslcie prosze, ze chce go zlapac na dziecko. On nie bedzie mial zadnych zobowiazan wobec dziecka, nie bede niczego od niego wymagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolina
Wogóle dziewczyny trzymam kciuki za wasze plany i marzenia. do nie dawna wszystko co sobie zaplanowałam szło tak jak chciałam. Myślałam że z dzidzią też tak będzie... oj nowe życie to ni e takie proste.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolina
okokoko w styczniu kończę 28 latz bobaskiem chciałam zaczekać jeszcze rok jednak pewnego dnia zle się pozcułam po tabletkach , które brałam przez4lata (tabl. antykonc) stwierdziłąm basta!!!! i wyrzuciłąm do kosza, bardzo chciałabym zajść w ciąże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odstaiłam tabsy 4 miesiące temu i poki co jestem nastawiona anty do nich miałam po nich sporo problemów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolina
hej rihana ja jestem w trakcie 3 cyklu po odstawieniu, brałam je 4 lata, okres teraz mam jak w zegarku, zresztą przed braniem tabletek też maiałam regularnie . dzięki okokoko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rihana co działo Ci się po tabsach ??ja odstawiłam po kilku latach miesiąc temu.Okres dostałam prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolina
podobno ginekolodzy leczą bezpłodność tabletkami anty, słyzsałam opinię że cztery cykle po dostawieniu są wyjątkowo płodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze nigdy nie miałam zadnych problemów a po tabletkach zrobiły mi sie dwa spore pęchęrzyki na jajnikach no i 10 kg do przodu przez miesiąc po odstawieniu miałam brzuch jak w 5 miesiącu ciązy tak miałam wode zatrzymana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdarza się ze po tabletkach tzn po ich odstawieniu możma zajść szybciej w ciąże ale nie jest to reguła myśle ze wyluzowanie się(wiem ze to z pewnością trudne )pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolina
okokoko dlaczego bałaś się ryzykować? jakie jest zagrożenei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja szwagierka tak miała prawie rok się starali i nic w koncu stwierdzila ze jak wroca z wakcji pojdzie do gin po tabletki a tu niespodzianka?juznie zdąrzyła po okazało sie ze jest w 4 tyg ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby ponoć nie ma, szczególnie przy tych nowoczesnych tabletkach. Ale ja dla własnego spokoju odstawiłam wcześniej, mimo iż moja ginekolog mówiła, żeby już się starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×