Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Musi się udać...każdej z nas. Mirabelciu--> a ja myślałam, że Ty już nas opuściłaś. Ciebie jutro nie będzie, to z kim będę rano kawę piła??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już jutro mnie nie będzie. Z samego rana mi okno mają wymieniać, potem zaczniemy przewozić rzeczy. Wieczorem może jeszcze zdążę kupić pralke. Mam mase rzeczy na głowie. Mam nadzieję że dam rade was odwiedzić chociaż kilka razy w ciągu tych 2 tygodni. Do pracy wracam 15 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Mirabelciu, czekamy na Ciebie :):) Rozumiem Cię dovbrze, mam teraz tak samo masę spraw na głowie, a czasu mało. Na szczęście piątek mam wolny :D Wieć trochę zrobię od rana. Ale najpierw rano \"małe\" zakupy :D Spodnie musze sobie kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj jeszcze zlew muszę zamówić i w końcu projekt kuchni gotowy i też zamawiamy. Farba do kuchni kupiona. Sypialnia marzy mi się ciemna turkusowa, ale jeszcze się zastanowię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam niebieską... Zdecydowany niebieski kolor :) Ładnie się prezentuje:) Będzie jeszcze lepiej jak w nast. tyg. dostaniemy nowe łóżko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turkus to taka odmiana niebieskiego i bardzo mi sie podoba, ale nie wiem czy dostane w takim kolorze farbe. Myślę jeszcze na jaki kolor przedpokój. Może morelowy, albo jasny brzoskwiniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę jechać dzisiaj do Makro, nie mam ani jednego znicza kupionego. Kurcze obiecałam sobie, żę w tym roku załatwię to prędzej a tym czasem robię tak samo-na ostatnią minutę :o Potem mam pretensje sama do siebie, że wszystko za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny już 12, jeszcze 3 godziny i urlopik. Mam nadzieję że jak wrócę, zastanę tu jakąś kobietkę z fasolką w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie wczoraj mój mąż oświadczył, że jak będziemy już na swoim, to będzie mi przyrządzał różne posiłki. On tak bardzo się cieszy że będziemy mieli swoje własne M. Czasem mnie aż ściska w środku ze wzruszenia, jak go słucham, gdy mówi o naszym domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moja koleżanka z pracy chyba jest w ciąży, ta o której wam opowiadałam. Tak przyglądam się jej od paru dni i ma malutki brzuszek. Boże a myślałam że to ja bede pierwsza. Jak się szef dowie, to pewnie będzie miał jakieś aluzje do mnie żebym czasem i ja nie zrobiła mu niespodzianki. Ale ja sie nie boje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żegnam się z wami dziewczyny, postaram się wpadać w miarę możliwości podczas urlopu. Wrócę na dobre 15 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mikulinka. Faktycznie pusto..... Dzisiaj czuje się beznadziejnie, spodziewam się @ i wszystko mnie boli... Nawet kawa mi nie smakuje którą właśnie pije, fuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ OLI 🌼 Jedyna moja towarzyszka dzisiaj z którą mogę wypić kawę.. Mnie jakoś też dzisiaj tak średnio smakuje. Na szczęście do pracy dopiero w poniedziałek, bo juz mam dość na dzisiaj. Nic mi się kompletnie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia C
czesc dziewczyny nazywam sie julia. Termin porodu mamy na 3 lipec 2008:) o dzidziusiu dowiedzialam sie 24.10.2007:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny, widze ze jak mirabelka na urlopie to nie ma nikogo tu:-) ciesze sie ze wasze remonty ida pełna parą!!!!! ja miałam chwilowy problem z komputerem, czekam tylko kiedy totalnie siadzie. w sobote test nie wyszedl niestety, wydaje mi sie ze za wczesnie no ale nie mogłam wytrzymać. wczoraj robilam, i wyszła bladziusieńka kreska...ale długo po tym jak robilam test wiec wg instrukcji wynik nieważny niestety. no nic teraz czekan na @ czyli 5.11.2007..pozyjemy zobaczymy. nic mi sie3 nie dzieje, tzn wczoraj znowu mi coś skrobało w brzuchu ale poza tym nic, cyce takie same, zadnych zmian :-( hmmm zobaczymy no nic ja zmykam teraz buziaki aha witam, wszytskie n owe dziewczyny, tyle was przybylo ze juz nawet nie wiem ile w sumie jest nas tu papaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Przepraszam Mikulinko, że mnie nie było. Ale pojechałam na 10 do dentysty i dopiero teraz wróciłam. Zrobili mi zdjęcie i czekałam do 1 na leczenie. Okazało się, że mam przetokę i trzeba było kanałowe robić... M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:)))Ja mam coś dzisiaj kiepski dzień, jestem rozdrażniona , wyję bez powodu.Rano byłam u gina.We wtorek idę na wszystkie badania dla przyszłych mamuś.wnerwia mnie jak ginek.nie ma czasu, i jest i nie okazuje takiego zainteresowania jakiego bym oczekiwała:(((Znacie może przyjaznego dr.we wrocku??za badania jakie mi zlecil zapłace 180 zł.Ale przynajmniej na miejscu i za jednym razem.Nie nawidze łazic po przychodniach:(((Beretów pełno i wogóle...Piore od rana i czekam z obiadkiem na lubego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Tosia. Niestety nie polece ci dobrego ginekologa we Wrocławiu bo takowego nie znam. Możesz natomiast wejść na stornę www.lekka.pl i tak masz coś takiego jak przyjazny gabinet. Są opinie o lekarzach itd. Jest to strona typowo dla kobiet. Ja za badania zapłaciłam też prawie 200 zł. Ale co tam, przynajmniej jestem spokojna i spokojnie mogę sie starać :) Rihanna 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×