Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

no co ty mikulina, jestem 100% kobietka. A ten łysy facet to nie mój mąż tylko fotograf. A doszło do was foto na którym jestem z siostrą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki mikulina, też dostałam twoje fotki. Kiedyś postaram się przesłać parę normalnych, nie ze ślubu. (może dziś po południu) Mikulina piękny bukiet miałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niedawno byłam na ślubie szwagra. ale się wytańczyłam. A właśnie dziewczyny ja uwielbiam tańczyć a wy? Jakie piosenki miałyście na ! tańcu. Dorota a ty jaką bedziesz miała. Ja miałam farbę \"Chcę tu zostać\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to wogóle nie wiem czy będzie pierwszy taniec a jeśli już to muzyka klasyczna jakiś walc :) Nienawidze tańczyć mój luby również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka znowu nietypowa???Ty masz chyba jakiś kompleks...Do tego ślubu wybiję ci to z głowy!! :) Ja miałam ZAWSZE TAM GDZIE TY Lady Pank - nasza pierwsza współna piosenka.:D Już się rozmarzyłam. A tak w ogóle to uwielbiam tańczyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma miałam bordową....także luz :D Kaażdej podoba się coś innego. Ja nie mogłam mieć np. takiej sukienki jak Mirabelcia, bo jetsem za gruba...wiec musiałam mieć taką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie. Każdy ma swój gust i ubiera sie wg niego. Chętnie zobaczymy cię w tej twojej sukni dorotka :). zazdroszczę ci że wszystko przed tobą. Ja przed ślubem całą noc nie spałam, chociaż nie wiem czemu się denerwowałam ,teraz to sie sobie tylko dziwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Mirabelciu...ja nie spałam do 1 w nocy. Chociaż to była trema...kościół to masakra....ale ogółnie piękny dzień. szkida że nie przezyjemy tego jeszcze raz :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie dziewczyny co ja teraz robię. Rozbijam orzechy włoskie na biurku i sobie zajadam. Ale się rozbestwiłam, jak szefa nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojego szeryfa też nie ma i popijam kawę. Jutro niestety juz będzie, także plotki nie wchodzą a gre. Ale się dzisiaj rozpisałysmy...Fajnie się z wami rozmawia...fajne babeczki jetseście...Nawet nie czuję że jetsem od was starsza....Chociaż ta różnica to żadna róznica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe. To nie rozbijaj na biurku bo zepsujesz biurko :) A ja kościoła nie mam bo biorę cywilny ślub :) Dlatego też mam A raczej kremowa z brązem. Hehehehe Ja już stres przeżywam i już mi sie nic nie podoba :) Wysłalam wam jeszcz ekilka moich starszych zdjęć :) Niestety większosć moich zdjęć jest taka bo luby jest zapalonym fotografeem :) Ale sa stare teraz wyglądam hihi inaczej :D Jak przyjdzie to wam wyślę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie że nie duża ta różnica wieku. Ja np. jestem z 82 roku. No i rzeczywiście rozpisałyśmy się, ja też jutro raczej nie będę tak mogła plotkować jak dziś, bo szefowie wracają i pewnie mnie czymś zawalą. Ale dziś korzystam póki mogę. Jeszcze tylko 40 minut i do domku. Ale ten dzień szybko zleciał - dzięki wam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota mój mąż to też zapalony fotograf, chociaż on woli robić zdjecia przyrody. Często sobie znika i łazi gdzieś po lesie i fotografuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe to nie, ja tu jestem jak narazie obiektem zainterewsowania, no i siostrzeńcy, nasze dzieci to bęą najbardziej fotografowane dzieci na świecie, hehehe i mój zakup to dodatkowo kamerka, włąśnie żeby uchwycić najlepsze chwile naszych pociech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też:) i tak samo zdjęcia przyrody....makro przyroda...pająki....liscie itp :) ładnew wyślę wam z domu kiedyś jak nie zapomnę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż bardzo lubi góry, i kiedyś dość często wyjeżdżał na Śnieżkę - lubi sobie połazić i fotografować. Ja jestem leniuszkiem i mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj ja tez zdecydowanie wole morze i byczenie sie na plaży. Ale w sumie morze mam daleko, troche mało czasu i w tym roku wylądowałam w górach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja byłam w tym roku nad morzem i nawet pogoda nam dopisała. Byliśmy tydzień czasu i tylko 1 dzień lało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam pogodę ładną:) Kurcze moja siostra mi tutaj pisze, że boli ja ten szew czy ogólnie wszystko w środku... ona urodziła w marcu, miała cesarkę... nie wiem od czego nagle może ją to boleć... słyszałyście kiedyś coś na ten temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×