Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Mamy cały czas to samo mieszkanko i nic nie wskazuje na to, żebyśmy się wyprowadzali. A tak w ogóle to gpa ze mnie że hej...wczoraj wbiłam sobie widelec w palec przy zmywaniu garów...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onn tam ma mnóstwo różnych łóżek właśnie w takiej cenie. Powiem ci, że między innymi kupiliśmy bo tam oprócz ramy w cenie był też stelaż i dodatkowe wzmocnienia. w tej cenie niestety nie kupi się w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co...ja juz chyba nie będę zmywać garów... Nigdy w życiu....Strajk... BASTA ANDIAMO -->jak to mówią w brazylijskich serialach he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to u mnie w domu ktoś miał zwyczaj wsadzania noży do tego pojemniczka ostrzem do góry, nie raz się nabiłam. Bidulka z ciebie :) Poproś męża żeby pocałował :D Zawsze przechodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie!!! Tak noże stawiał kiedyś mój mąż!! Dostawałam białej gorączki!!! I to jeszcze tak stawiał te największe kosy jakie tylko w domu były! Wrrr na szczęście teraz już tak nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też się to skończyło- pewnie ktoś się naciął. Nie mówię kto bo to nie ja :D hehehehe. Idę smażyć frytki, dzisiaj robie sobie dyspenze, mam ogromną ochotę na domowe :) Pokroiłam już ziemniaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liania
cześć dziewczyny potrzebuje porady- planujemy z mężem dziecko cykle mam 30 dniowe a pierwszy dzień ostatniej @ miałam 1.09 dzisiaj około godziny 14 zaczełam krwawić ,krew była jasna i żadka myślałam że to @ i powiedziałam mężowi że troche za wcześnie pojechałam na zakupy jak wróciłam już było po wszystkim nic mnie nie boli nie mam objawów ani ciąży ani miesiączki przez ostatnie kilka dni byłam senna dzisiaj czuje się jak nowonarodzona czy mogę być w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szczerze nie wiem.... ale nie wykluczone. najlepiej po pierwsze zrobić test, po drugie ja czym prędzej pobiegłabym do gincia, zeby potwierdzic ciąże co byłoby fantastyczne, po drugie ogolnie zbadac sie bo normalne to nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny tak wogóle. Weekend monal za szybko. Na urodzinkach nie pobalowałam bo byłam kierowcą - ur brata męża wiec dałam mu fory :-) - pogoda wręćz cudna aja dzis po sklepach sie bujałam z bratem bo kupował jakiś sprzet komputerowy. ale bytlam dzielna, nawet nie zagladnelam do damskiego sklepu :) - ogladnelam torebki tylko taka jedna czerwoooona mi sie podobala, maz obiecal na urodziny mi sprawic hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kamciu---> mnie tez się czerwone podobają, kupię sobie do kurtki zimowej :) Bo szukam czerwonej z futerkiem :) liania----> witaj! Na Twoim miejscu to poszłabym do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liania
dzięki za odpowiedz jutro rano zrobię test mam nadzieje że już nic sie nie wudazy , jak znajdziecie jeszcze jakąś odpowiedz na moje pytanie to bardzo dziękuje bo nie wiem co mam myśleć pozdrawiam was wszystkie i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liania
dziękuje bardzo odezwe sie jak się czegoś dowiem lub coś sie zmieni zyczę wam powodzenia i dzięki za rady pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... ja idę pod prysznic, jak co wieczór zabalsamować ciało i położe się spać... Poczytam jeszcze :D Mój men znów w pracy :( Trzymajcie się, odezwę się jutro z rana. Dobranoc 👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny. Liania jestem ciekawa twojego wyniku, więc odezwij się i daj znać, czy to ciąża, czy nie? A co do remontów, to ja wprowadzam się z mężem do naszwgo 1 wspólnego własnego M i wszystko musimy kupować, oczywiście nie na raz, bo nie mam tyle kasy, ale po trochu. W każdym razie kuchnia będzie urządzona, a reszta z czasem. Sprzętów nie mamy za wiele. Jest odkurzacz, blender, żelazko nam obiecali koledzy :). Wczoraj też już pare rzeczy pokupowałam: noże, deski do krojenia, kieliszki do wina (obowiąkowo), sztućce i zastawe mam (dla 4 osób, ale to na razie wystarczy). Kurcze ale cieszyłam się przy tym kupowaniu - fajnie tak do swojego domku robić zakupy. Kamcia ja mam prawo jazdy, ale boję się jeździć, nie wiem sama dlaczego jakoś nie moge sie przekonać. W związku z tym zawsze ja mam dyspense na winko, a mój mężuś kieruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mirabelciu, nasza blondi :D Musisz się przełamać i jeździć, zobaczysz jak będzie dziecko jakie to będzie wygodne. Wsadzisz dziecko do fotelika, wózek do bagażnika i jedziesz.... A nhiwe tłuc się autobusami z wózkiem. Mirabelciu....spokojnie...małe trasy i wszystko będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×