Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Wmawiam sobie że nie ma sie czego bać, ale to trudne. W każdym razie postaram się, bo masz rację z dzieckiem będzie wygoda. Pojadę sobie gdzie będę chciała. No ale najpierw muszę się przełamać. Zobaczymy co z tego wyjdzie. W tą sobotę znowu muszę iść do pracy. Ale to w sumie dobrze, bo kase z nadgodzin odłoże na prezent weselny. Już 20 października sobie potańcuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wiem czytałam. Tobie to dobrze :) Też bym pobawiła się na weselisku:) Oststnio byliśmy w kwietniu u przyjaciela męża, super zabawa była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ostatnio byłam w sierpniu, na weselichu u szwagra, więc nie tak dawno. Teraz w październiku a zaraz potem przecież Andrzejki (idziemy 1 grudnia na imprezkie). Troche się tego uzbierało - fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od dzisiaj nie będę miała kompa w domu...czyli zero kafeterii wieczorami :(:( No niestety...musi mi starczyć tylko w pracy! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jak na razie spokój, oby tak zostało do 15. Mężuś dzisiaj planuje wyjście do fryzjera, bo mu już za długie włoski urosły, a później jak zwykle po chlebek i do domciu. No chyba że na spacerek się wybierzemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj muszę skoczyć po prayc do urzędu miejskiego, potem szybciutko do domu pakować rzeczy z kuchni i mąż będzie rozwalał meble...ale będzie demolka...Brrr :o każdy chce mieć ładnie ale nikt nie lubi syfu.Przynajmniej ja! Ja lubię jak jest czyściutko i ładnie pachnie siweżością...Np. ładne wiosenne słoneczko, czyste firanki...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikulina mi się śniło że urodziłam syna, jeszcze zanim chciałam zajść w ciążę. Ponoć jeśli śnił się syn, to urodzi się córka (tak jakoś na odwrót się patrzy), ale nie wiem czy to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikulina mi się śniło że urodziłam syna, jeszcze zanim chciałam zajść w ciążę. Ponoć jeśli śnił się syn, to urodzi się córka (tak jakoś na odwrót się patrzy), ale nie wiem czy to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno wam powiem dziewczyny, że czuję się jakbym była w ciąży. wiem że to dziwne i bez sensu, i albo zgłupiałam albo nie wiem co. Czasem mnie coś zakłuje w brzuchu i ogólnie jakoś inaczej się czuję. Chyba świruję albo tak sobie wmawiam. W każdym razie uważam że to głupie z mojej strony. Chociaż staram się o dziecku nie myśleć za często, to czasem najdą mnie myśli że może jestem w ciąży mimo że miałam okres. Chyba już dziwaczeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelka nie dziwaczejesz :D Hej dziewczyny, ja sobie dzisiaj pospałam, bo sie chyba zatrułam czymś,całą noc nie spałam takie mdłości miałam :(. Tak poza tym nienawidzę swoich teśció, nienawidzę. Co do snów to mi się ostatnio śniło, że urodziłam bliźnięta o jejku, dramat. Co za dużo to niezdrowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację Dorota. Moja kuzynka ma dwóch synków i bliźniaki dają się we znaki. Oby nas to nie spotkało!!!. A tak na marginesie ja też swoich teśców nie trawie (oni mnie też) i dlatego się nie widujemy. A co do tego snu. Skoro wyszło ci dwoje dzieci, to będzie jedno (trzeba patrzeć na odwrót). A jaka płeć to była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, nie zmieniałam pieluch :D Hehehe nie pamiętam. Ja też wiem, że z bliźniętami chyba nie dałabym sobie rady. Co do moich teściów, nie mieści mi się w głowie, że dwie osoby mogą mieć w sobie tyle złości i nienawiści i mogą napsuć tyle krwi :(. Miarabelka wsiadaj do auta, poroś lubego, żeby cię przeszkolił i w drogę, autko ekstra sprawa, my też pewnie jak zajdę w ciąże to zdecydujemy się na zakup, jakiegoś malutkiego. Bo narazie po mieście bardziej nam się opłaca tramwajami i autobusami, i ze względu na korki krakowskie jest też chyba szybciej. Ale już nie wyobrażam sobie jechać do rodziców z dzieckiem pociągiem, szczególnie z takim maleńkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam bardzo blisko rodziców i przychodni, więc dlatego pewnie trudno mi zacząć znowu jeździć autkiem, bo wszędzie niedaleko, ale może się odważę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie już dziewczyny jakiś wózek upatrzony? Ja to taka głupia jestemn, że juz się rozglądam :D Szukam opinii itd :D A po pobycie przed wczoraj w galerii stwierdziłam, że obecnie żeby byc tryndy i na wyjscie do centrum, handlowego trzeba mieć quinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dzisiejszy dzień podoba mi się implast bolder 4, a co będzie gdy będę miała dzidzię to nie wiem. Może pojawi sie coś fajniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie dziewczyny, że dopiero co mi się okres skończył a mam uczucie jakby znowu miał nadejść. Mam takie uczucie w brzuchu, jakbym ciągle była spięta, piersi znowu mi pojędrniały i co idę do toalety to wydaje mi się że dostane @ i mam takie uczucie mokrości ciągle. Ale mam schizy co nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to być oznaka zbliżajacej się owulacji, ale tak wczesnie? Przecież dopiero co skończył się @ i mam długie cykle ok. 35 36 dni. Więc nie wiem sama. W każdym razie wykorzystam ten dzisiejszy dzień na przytulanki, może wyjdzie córeczka (bo przed owulacją).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelcia może rzeczywiście będzie owulacja, więc rozpoczynaj przytulanki, ojjj ja już bym tez chciała :) Kochana a z drugiej storny jeśli czujesz się dziwnie to może zrób test, różnie to bywa :D A przynajmniej spokojną główkę będziesz mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam o tym teście, bo przecież niektóre kobiety mają @ podczas ciąży, ale nie chcę się zawieść i poczekam jeszcze ten miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×