Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

dostałam maila- śliczny ten chłopiec- taki blondasek. Też myślę że moje dzieci będą blondynkami - bo ja z mężem jesteśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze fajne zdjęcia, ale to w telefonie albo w domu. Jakoś mnie ta kawa nie obudziła. Ale dobrze, bo i tak szeryfa jeszcze nie ma. Nie zawitał jeszcze w nasze skromne progi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój już jest, przeważnie przychodzi przed czasem-niestety :( Dzisiaj mam zamiar odwiedzic koleżankę i jej małego synka Oliwiera, miałam iść wczoraj, ale przełożyłam to na dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatki nie pijam bo nie lubię, jedynie u jednej koleżanki mi smakuje :) i właśnie dziś do niej ide. Lubie soki z marchwi i wode gazowaną o jakimś smaku, no i kawę rozpuszczalną i jeszcze taką kawę na zimno, o i jeszcze cole light

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i czas leci już 12.00 Jeszcze tylko 3 godziny. A pooglądam sobie teraz wózki w internecie bo tak coś mnie naszło. Poza tym lubię przeglądać, czy pojawiło się coś nowego przykuwającego oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewczyny :D Mikulinka kochana jak tam wywalanie szafek z kuchni? A mirabelk a tobie jak po wczorajszych gościach w pracy. Co do imion To u mnie jest tak Dziewczynka to: Olga Nadia Ola Chłopiec Mateusz Szymek Hubert Ale wszystko jest jeszcze w fazie projektów, także niewiadomo jak to będzie. Heheh Mam takiego śmiesznego kota kota, który przychodzi do mnie na balkon i się wyleguje, właśnie myślałam, że zawału dostanę bo ten głupek zaczął na coś polować i przywalił w szybę :D Okropna pogoda dzisiaj, miałam iśc na solarium ale nie poszłam bo nadal mnie brzuch boli jak diabli. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota a od czego brzuch cię boli? A co do pogody u mnie nieźle, nadal nie pada i słońce małe jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z imion które podałaś ja wybrałabym Nadię, a Szymona mam już kuzynka małego (bliźniaki nazywaja się Szymon i Kuba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oderwałam się od tabelki w Exelu i postanowiłam zajrzeć na nasze forum :) Cześć Dorotko. Wywaliłam szafki zostały mi tylko dwie :) Także mjoże w nast. tyg facet zacznie kafelkować. Wszystko się okaże w niedzielę, bo przedzwoni do mojego M. Co do pogody to uchhh brrr zimno się zrobiło...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj ja jestem zakochana w Nadii, szczególnie, że nazwisko będe miała takie do którego pasuje to imię. Wiesz co nie wiem od czego, myślałam, ze się zatrułąm ale już któryś dzień z koilei. Z drugiej strony ja jestem nerwus i może od tego. Już kilka razy przechodziłam l;eczenie z tego powodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też bardzo często boli brzuch i jak żalę się mężowi to mówi, że przecież mnie ciągle boli (co mnie wkurza). A najczęściej boli właśnie z nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja się leczyłąm już na wrzody, na refluks. Za duży nerwus jestem :D A teraz stresowa atmosfera więc nie zdziwiłabym się :) Ale co tam już niedługo po będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka ja też miałam refluks i należałam się mnóstwo w szpitalach zanim to wykryto a i tak podejrzewam że bóle które miałam nie były tylko od tej choroby. Ale u nas tak to już jest jak znaleźli jedną chorobe to po co szukać innej przyczyny bólu. Na szczęście teraz mam już rzadziej bóle. Chociaż czasem jak mnie dopadnie ból pleców to odlatuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam ten plus, że mama jest lekarzem, więc to ona czuwa nad wszystkim, porobili mi badania, zrobili gastroskopię, i wyleczyli. Ale prawda taka, że wyleczyli skutki a nie od czego się to bierze, bo prawda taka, że głównie od stresu. A plecy cię bolą od czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja identycznie bo mnie bolał i mostek i kręgosłup, gdy mnie brał atka to myślałam że umieram. Leżałam bez ruchu i wszyscy nade mną płakali bo mówiłam im że umre. Teraz to mi sie śmiać chce jak wspominam, ale wtedy to nie było mi do śmiechu. Taki ból potrafił mnie trzymać pół doby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj znam to jeszcze brzuch wydęty jak w ciąży i twardy jak diabli, ruszać się nie mogłam oj coś okropnego. Ja już też nie mam takich akcji, ale czasami boi mnie brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo mnie, chociaż mnie bardziej kręgosłup teraz boli, brzuch mniej. A na dodatek mam kamienie na woreczku (podobno kiedyś usg wykryło), tyle że one mi nie dokuczają, więc nic z nimi nie robię, bo się boję operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×