Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

a u mnie znowu goście i tak latam, a bo ciasteczka, a bo kawusia, a bo soczek.... No ale nic, jeszcze tylko półtorej godziny. A za oknem - coraz gorzej, na deszcz się zbiera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa no tak, zapomniałam o 13:00 mieli przyjśc goście do szeryfa twojego. U mnie piekne słoneczko...okno mam otwarte i patrzę na te piękne liście kolorowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj o 18:00 przyjdzie fachowiec zobaczyć ile ma kafelkowania i określić się kiedy przyjdzie. Chce mieć już spokój z tym syfem i brudem....ale coś za coś! Jestem ciekawa jaką nam powie sumkę...strach się bać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobrze cię rozumiem Mikulina. Sama się boję ile wyniesie moja kuchnia, nie wspomne już o całej reszcie- zanim umebluje cały dom minie sporooooo czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Mikulina przestań się martwić ekstra babka z Ciebie i myślę, że mąż na pewno nie chciałby cię na nikogo innego zamienić :D Mirableka, co do tych obaw, na pocieszenie ma je każda z nas i miała każda z matek. No prawie. Ale gdyby nasze mamy sie tak martwiły to by nas nie było. Myślę, że los się może odmienić w każdym momencie i sytuacja życiowa też nie jest stała. Wszystko się uda i będzie dobrze. Ja się boje jeszcze tego, że niechcący uszkodzę swoje dziecko, że nie bęe umiała go położyć itd :) Wiem to głupie bo podobno to instykntowne ale jednak. Mikulinka jeśli lubisz błyszczyki moge ci polecić Astor - Prismatic Volume & Shine - błyszczyk. Jest ekstra, nie klei sie, nadaje śliczne kolory, i cena nie jest zniewalająca, kosztuje około 18 zł. Tu jest kafeteryjny link do niego: http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=5228

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha tak sobie rozmawiacie o remontach, mi mama narazie wybiła to z głowy, i chyba ma racje. Skoro mogę czekać jeszcze to poczekam, aż usługi budowlane spadną z cen. Bo teraz to jest jakiś dramat. Także ja sobie spokojnie będe czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też będę czekać z umeblowaniem i remontem łazienki i jeszcze innym remontem.....najważniejsze dla mnie teraz to zrobić kuchnię a reszta będzie sobie czekać, bo nie mam tyle kasy. Kurde najadłam się jabłek i pękam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikulina widziałam że byłaś na tym topicu rotmistrzowej Anny, ale dziewucha co? Piszę jej że sie staram a ta mi już termin porodu wylicza. Ale się uśmiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to lubie jak sie nie klei, ja maluje si ę codziennie ogólnie oczy mocno ale ust nie lubie mieć pomalowanych, i dlatego lubie lekkie błyszczyki, żebym ich nie czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka 81
Cześć dziewczyny! Jestem z rocznika 81 a mój mąż 80. Od września zaczęliśmy starania o dziecko. Więc jest to więc nasza pierwsza próba. Według planów mam jutro dostać miesiączkę. Cykle mam w miarę regularne 28 dniowe. Liczę na to że nie dostane jej, ale tak boli mnie brzuch jak na miesiączkę tylko o wiele mocniej (potworne skurcze) a piersi to mam jak banie. Ogólnie dziwnie się czuję. Nigdy tak się nie czułam. Nie wytrzymałam i zrobiłam sobie test ok. 10 dni od ewentualnego zapłodnienia ale niestety wyszedł negatywny. Może za wcześnie. Jeśli sie uda dzidzia przyszła by na świat w czerwcu. Pozdrawiam i wszystkim życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje stare koleżanki🌼oraz Ciebie Aśka! A ja wpadłam w wir wywalania mebli z kuchni... została mi tylko jedna szafka ta pod zlewem i jednak dodatkowa z najpotrzebniejszymi rzeczami. Fachowiec od kafelek był, zobaczył i najprawdopodonbiej przy sprzyjających wiatrach zacznie w następnym tygodniu. Nistety, na czas kafelkowania podłogi musimy się wynieść. Jedyna opcja to wyprowadzka do mojej mamy. Nie za bardzo mi się to uśmiecha, ale nie mamy innego wyjścia. Przeciez jakoś z mieszkania wychodzić musimy przez przedpokój. Także mała lipa....:o Co tam u Was kobietki??? Aśka---> możesz zrobić test w dniu spodziewanej @, zobaczysz co pokaże test. Może akurta? Życzę powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka 81
Z tym testem to chyba poczekam jeszcze parę dni aby mieć pewność. A tak poza tym jutro sie okaże :-))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co kobitki... chyba pójdę się wykąpać i spać... Jestem dzisiaj już taka padnięta:o Pozdrawiam Was bardzo serdecznie 🌼 Dobranoc, będę jutro rano jak zwykle piła kawcię z Mirabelcią ;) Wyśpijcie się, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszytkich, tych obecnych i tych już śpiących. u mnie normalka, no oprócz tego że auto u mechanika i muszę kombinować z dojazdami jak koń pod górę!!!! witam asie, trzymam oczywiście kciuki aby Twoje objawy okazały się fasolkowe :-) ja też zmykam niestey nie siedzę nawet bo oczy same mi się zamykają.... pozdrawiam i buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, Witaj Nowa Asiu - powodzenia w staraniach o dziecko. Mikulina twój siostrzeniec jest przesłodki - jak ma na imię? Robię poranną kawkę tym razem z syropem (chyba) migdałowym. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ KOBIETY! Mirabelciu, a wiesz chętnie wpadnę na kawę bo jeszcze nie zrobiłam. Mój chrzesniak ma na imię Tomek i ma pół roczku :D Jak go widzę i ten jego uśmiech to taka gorąca poleca rozlewa mi się na sercu :D Bardzo go kocham!! Moja siostra była w ciązy to ja zawsze mówiłam do brzucha...NO TOMUŚ URODŹ SIĘ JUŻ, CIOCIA TAK NA CIEBIE CZEKA,... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już jestem, była u mnie na plotkach koleżanka. Tomasz to sliczne imię- mojego męża :). U mnie za oknem na razie nie tak źle, nie pada, przebłyski słoneczka też są malutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się to imię bardzo podoba. W ogóle to podobają mi się imiona takie normalne, polskie.... Ania---ale to już moja córka odpada, bo tak ma na imię moja siostra Julia Paulina Aleksandra Tomasz Krzysztof Grzegorz Patryk Michał :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×