Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fionaa21

co kupilam ostarnio w lumpeksie

Polecane posty

patrzyłam dziś na tą torebkę z warehouse. Ładna, zgrabna, zeszyt sie w niej zmieści. Zapinana na zamek a w środku ma małą kieszonkę. Niestety są 2 wady - kosztuje 18 zł, a na metce przeczytałam, że jest barwiona metodą dye deep i moze pod wpływem deszczu farbować. Kupiłybyście na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka 23
ostatnio trafiłam w lumpku na świetną tunikę z bufkami z zary za 11 zl, ale najlepszym moim zakupem okazała się jak dotąd ogromnie wielka, czarna duża torba z wężowej skóry za 10 zl - jest naprawde boska i strasznie wytrzymała a noszę ją nałogowo już od roku. często zdarza mi się też trafić na oryginalny pasek albo szal. naprawdę warto odwiedzać lumpki...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonina72
pasek parciany - doskonały do spodni, tylko 4 zł. Ale mimo wszystko nasze lumpesky są cieniaste. Ostatnio trochę buszowałam w Paryżu i udało mi się upolować parę fajnych rzeczy za dobrą cenę np. długi szal a la francaise za 1 eur. -------- http://www.zmontowane.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALengantka
hej dziewczaki!!! Ja też lubię lumpki i ostatnio kupiłam: -brązowe ażurowe ponczo vero moda-12zł -czarna bluzeczka hm -5 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kudlata wiewiorka
a ja nie zaszalalm dzis 2 topy biale tunika czerwona - znowu za duza spodenki -rybaczki i jakas bluzka jak sie okazalo w domu rozerwana-nie wiem jak ja ja ogladalam. w cubusie kupilam spodnie dresowe a na targu 2 pary spodni na kant kazde po 25 zl i tez sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie zaszalałam :P kupiłam tylko łososiowy sweterek z golfem i szerokim ściągaczem na dole (za 2,65 zł :classic_cool:) i nową torebkę łódkę z zamszu w kolorze ecru i czarnym skórzanym uchem (ta już 18 zeta :P :O :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jutro upatrzyłam sobie kuferek-kosmetyczkę Dove za 7 zł i nowe spodenki Bay, takie przed kolano. gdyby nie pasowały to moze jest ktoś chętny? Rozmiar 8, nasze polskie 36.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam siwe, skórzane rękawiczki 12 zł w Retro, w tym dużym lumpeksie obok spódncę czarną w groszki z H&M za 5 zł, troszkę duża, ale dobra na grube rajstopy, albo rurki:D. No i o Jeny mnie zabije. Kupiłam sobie tę torebkę z H&M, bo dostałam dziś kasę za korki i nie mogłam się powstrzymać, gdy byłam tam na rozmowie:). Super jest:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam tylko ero modę i tyle aa kupiłam zajebiaszczy (róż taki przydymiony) golfik Marks&Spencer nowiutki .. kilkanaście zeta ;) a i sweterek z golfem cieplutki Next ... tylko ze 28z ale też nowy...cen może za niskich nie ma ale rzeczy są super i nierzadko nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w Rzeszowie też nie byłam niestety więc nie pomogę :P moj brat tam studia kończy właśnie ale on raczej na pewno nie będzie wiedział gdzie tam sa jakieś ciuchniki :P :P Martyna ta bokserka od Ciebie jest normalnie rewelacyjna !! :D :D :D :D :D daaaaawno nie miałam bluzki, w ktorej bym się tak dobrze czuła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się cieszę. Ja mam manię na punkcie gwiazdek. Mam kolczyki z gwiazdkami bądź gwiazdki, pasek, koszulki. Jak widzę, to szaleję:). Mnie w tej bokserce podobał się krój. Jest super. Ja zaraz wrzucę zdjęcia wczorajszych zakupów. Dziś tylko ostatnie kasa poszła na żel oczyszczajacy do twarzy za 50 zł. Niestety nie mogę myć skóry twarzy wodą:/:/:/. W listopadzie będzie cienko, ale może znajdzie się coś na zakupy:P. Chyba, że przyjdzie już stypendium:). Bo trzeba kupić kilka golfów i fajnych koszulek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:) ja nic nie kupilam, wlasnie robie porzadki w szafach i powystawiam rzeczy na allegro chyba, bo sporo jest takich, w ktorych nie chodze.. w sumie fajnie byloby cos sobie kupic jeszcze w lumpach, ale niestety musze zaczac oszczedzac.. ale czasami i tak zaszaleje:) nie moge sie doczekac jak przyjdzie plaszcz od Martyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszukiwarka.
Muszę sie pochwalić. Kupiłam dziś świetną sweterko-tuniko-sukienkę :) Czarna z "bufkami", z miękkiej dzianiny z domieszką angory. W dodatku rozmiar jest idealny (co sią zadko zdarza w moim przypadku) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też. Mam nadzieję, że szybko. Bo dałam go do wysłania w czwartek wieczorem, miał pójść w piątek. Remontują mi pocztę i jest zamieszanie. :) Ale wysłałam priorytetem, tak czy inaczej dojdzie jakoś w miarę. Tylko będzie pognieciony, bo musiałam go złożyć:). A tu moje zakupy http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0e60f4cfdd3aa8e1.html Ten fioletowy sweterek, co wygląda tutaj bardziej na różowy jest z genialnego kaszmiru:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale super te rzeczy:) ta torbe H&M tez sobie chyba kupie, strasznie mi sie podoba.. o ile jeszcze bedzie w sklepie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakka
hej, po dluuugiej przerwie wreszcie udalam sie do sh. w jednym troche zmienili wystroj, rzeczy mniej smierdza :p wreszcie... kupilam sobie bluzke na lato, jasno rozmowa, ze stojka, ramiona troche odkryte i wiazana przy szyi... choc nie wiem jak powinno to byc zrobione... :D spodnie dresowe niebieskie bluzke z krotkim rekawem jakis taki grafit chyba 2 spodnice (nie chodze :p ) jedna z dzinsu granatowego,a druga taka w kratke... cena dnia 10 wiec zaszalamam, bylo duzo fajnych rzeczy ale zawsze mialy jakas wade... plama, albo cos... razem z 3bluzkami dla mamy zaplacilam 30zl... potem przeszlam pol miasta i wybralam sie do takiego, w ktorym dzis dostawa. ludzi pelno, cena 50zl, wyszukalam kilka rzeczy-bluzke, sukienke itp., stalam 30!min w kolejce do przymierzalni i nic nie kupilam... albo za male, albo za duze... :( szczerze mowiac ledwo tam wystalam, wszedzie duzno, ja po chorobie, a ludzie szarpia te rzeczy ehhhhh :( szczegolnie ejdna dziewczyna, ktora latala za ta pania, ktora odnosila rzeczy z przymierzalni... wiem, ze mogla miec jakies perelki, ale ludzie-ie dajmy sie zwariowac... ogolnie, nie ejstem zbytnio zadowolona... pozniej wkleje fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam chyba 2 strony waszego topiku i mnie poprostu zaraziłyście :) Niestety w moim mieście nie ma żadnych fajnych lumpkow, a szkoda, ale z ciekawoście weszłam na allegro...i oszalałam :D zapisałam już sobie chyba z 10 linków do aukcji, które niestety kończą się dopiero po około 5 dniach, co moze oznaczać że o nich zapomnę i mi przejdzie koło nosa, ale postaram się :P Jeste jeszcze szansa w tym, ze niedługo będę często odwiedzać Poznań, może więc poświęcę trochę czasu i tam poszukm czegoś fajnego ;) Niestety miasta zabardzo nie znam więc poszukiwania mogą mi trochę zająć ;) Pozdrawiam i życzę udanych łowów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupione : kuferek kosmetyczka Dove - 7 zł spodenki Bay\'a nowe - 7 zł Bardzo udany połów. :) Na poniedziałkowej wystawie są nowe jeansy za 18 zł, fajny nowy szalik i sztruksowy krótki plaszczyk, tylko duży. Zastanawiam się czy nie stanąć za tymi spodniami i szalikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh, co dzis kupilam:D super trencz z paskiem w malutka krate czarno-granatowa oasis, za 35 zl co prawda, ale od dawna takiego szukalam:D potem ogromna torba worek czarna atmosphere, zielona koszulowa bluzka dorothy perkins. byly super szaszki za obcasie, ale duzo uzywane i jakies smierdzące:P wiec nie wzielam:D ale ten plasz i torba cuuuudo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkleje wam dzis zdjecia rzeczy ktore niedawno kupilam:) z tego plaszcza to jestem tak zadowolona jak nigdy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×