Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fionaa21

co kupilam ostarnio w lumpeksie

Polecane posty

Gość szlag
a ja nigdy nic fajnego nie znajde. chociaz kiedys mialam taka fajna bluzke wszystkie dziewczyny sie nia zachwycaly ^^ ale to kumpela mi na wyjezdzie wypatrzyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz ja spodnie tez czesto nosze z diversa, choc kilka raz zawiodlam sie na zamkach, ktore sie zepsuly. a dodatki z new yorkera tez bardzo lubie, wlasciwie nigdy nie wychodze z niego z pustymi rekami, bo zawsze jakas pierdulke kupie..dlatego czesto wole nie wchodzic ;) ale faktem jest, ze zawsze maja dodatki na czasie. mam kilka torebek z H&M i tez jestem zadowolona. u mnie w lumpeksie jest wlasnie duzy wybor bluzeczek. torebki tez czasem sie zdarzaja, ale raczej nie sa godne uwagi. najwiekszy problem mam ze spodniami/ rozmiary, potrzebuje dlugie i waskie, dlatego zawsze mierze kilka par/ i butami. dlatego spodnie kupuje w zwyczajnych sklepach, a buty..poprostu jestem wybredna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam, ze nie dawno zaczelam swoja przygode z lumpeksami, bo otworzyl sie kolo mnie nowy sklep fajnymi rzeczami takimi na czasie, a nie vintage. do tej pory kupowalam wszystko sklepach i to wlasnie najlepiej jak byly markowe, bo tam zawsze moglam cos zareklamowac gdyby sie zepsulo. ale zauwazylam, ze z tymi lumpeksami roznie bywa. w jednych sa super rzeczy praktycznie wszystkie do noszenia i modne, a w innych to sa rzeczy jakby z innej epoki ;) hehe fakt jak ktos sie swietnie zna na modzie to i w takim cos wyszuka, ale ja chyba nie mam ciepliwosci. ale lubie to uczucie kiedy za nie wielkie pieniadze mam pelna torbe ubran na kazda okazje. wracam do domu i zaczynam rytual. czyli pranie, prasowanie. raz nawet myslalm nad przerobka jednej rzeczy, ale pozniej sie pochamowalam, bo z moim szyciem jest na dwa razy..hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocistka flecistka
wczoraj kupiłam dwie wełniane swetry-sukienki, H&M i Next. 23 zł i 18 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio kupiłam 2 pary rurek ;) jedne z Hennes a drugie z Diesela jedne ciemny granat, drugie takie jakies nieokreślone ;) obie pary nówki (jeszcze z metkami) :D :D :D Te z Hennesa kosztowały 12 zł a z Diesela 18 czyli za 30 zł mam dwie NOWIUTKIE pary rurek :D :D :D :D :D :D :D :D :D no i jeszcze kupiłam 2 tuniki (Vero Moda i Kappahl) za 14 zł w sumie i powiem , ze teraz lumpeks to nie to samo co kiedyś gdzie same szmaty w boksach leżały :O teraz wszystko elegancko na wieszaczkach, 70 % ciuchów z metkami jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja tez bardzo lubie buszować w lumpeksach , czasami myśle że to już uzależnienie, w mojej miejscowości mało jest tych sklepów ale ostatnio kupiłam sobie super bluzeczke i kurtke na zime oraz fajne kozaczki suma za 30 zł . Duzo kupuje do mojego synka który ma 5 lat ostatnio kupiłam mu kurtke na zime Nike za 8 zł super.Pozdrawiam i życze udanych łowów pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauważyłam że im dłużej
kupuję w lmpeksach tym bardziej wymagająca się robię. Potrafię np. zrezygnować z kupna jakiejś rzeczy bo jest za droga, czyli kosztuje np. 20 zł :D Ostatnio kupiłam, piękną, romantyczną sukienkę w stylu hippie za 11 zł oraz rurki za 5 zł (po cotygodniowej przecenie :D ) Aha, obie rzeczy znanych firm, ale nie piszę jakich bo... nie podoba ciągłe podkreślanie marek na tym topiku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calabria
Witam Was kobietki!!! Ja kupiłam piękną sukienkę lnianą, w kolorze czekolady...hmm....do kolan, lekko poszerzana,bez rękawków, z kołnierzem i kopertowym dekoldem :-) piękna- na lato idealna. I buciki do tego wyłowiłam-nowe!!! podeszwa w ogóle niezdarta :-) klapki na malutkiej szpilce, brązowe, z przodu paseczki skórzane ze złotą klamrą. Sukienka 30 zł.klapki 18 zł. Świetny komplet :-D ale się cieszę :-D :-D :-D P.S pracuję w sklepie z ciuchami marki X. Często naszymi klientkami są Angielki...i te które widziałam miały wlasny, specyficzny styl...ale dla mnie to one nie miały klasy; getry albo rurki niezależnie od figury, wielkie adidasy, powyciągane swetry, plecaki wielkie wiszące do kolan,włosy poczochrane/tapir/...nie wiem, w Anglii nie byłam, ale te Angielki które widzialam do tych zajebistych Angielek w rozmiarze 36 raczej nie należały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
moze to wynika ztego, ze malym ksoztem moja szafa peka w szwach i mam co an siebie zalozyc :) zaplacic wiecej ejstem w stanie ejdynie ejsli jest to rzecz jakiej KONKRETNIE szukalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wstydzicie sie tego ze kupujecie w szmateksach? ja tez sie zaopatrzam czasami w lumeksach, ale tylko czasem bo mam jakies takie hamulce.... ze np ktos znajomy moze zobaczyc mnie lub cos w tym stylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, zależy jaki to lumpeks. Żeby kupić to co chce na każdy sezon musiałabym mieć najmniej 5 tys. To nie biedna, to pomysł na oszczędność i niezła frajda. Tam gdzie ja chodzę przychodzą często jeszcze bogatsze niż ja dziewczyny. Dzisiaj to już nie wstyd. :) Wręcz moda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nic nie kupiłam :( Nie mam ostatnio dobrej passy. Odpoczne z tydzień i zacznę znowu chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calabria
tam gdzie ja kupuję, to w ciuchy zaopatrują się poważne, zamożne kobiety. M.im. głowny architekt miasta, asystentka prezydenta miasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
susuki -> tez kiedys (jak bylam duzo mlodsza) sie troche wstydzilam,ale dzis stwierdzam ze to bylo glupie. Jak widze jakie kobiety sie ubieraja w lumpeksach, to nie widze juz powodu do wstydu. Poza tym dzis kupuje sie w lumpeksach nie z biedy,ale raczej z checi kupienia czegos oryginalnego, czego nie nosi pol miasta. Jezeli przy okazji mozna zaoszczedzic to czemu nie :) Za roznice w cenie moge sobie kupic jakies buty, kosmetyki czy inne potrzebne mi rzeczy. Oczywiscie kupuje tez w normalnych sklepach, jezeli cos mi sie spodoba. Na pewno nie ma czego sie wstydzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechno zaraz
Znacie jakiś second hand w Warszawie, gdzie można kupić fajne dodatki? Ja znam parę z fajnymi ciuchami, ale jeśli chodzi o oddatki to tylko plastikowe torebki i takież same paski :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziks
do osob dla ktorych obrzydzeniem jest kupowanie w lumpeksach ..... ciesze sie ze tak uwarzacie .... WIECEJ BEDZIE DLA NAS ..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie nie, zle mnie zrozumialyscie.... ja nie brzydze sie kupowac w lumpeksach! tylko jest mi poprostu wstyd ze czasem zachce mi sie poprostu poszperac w tych ciuchach :) bop pochodze z raczej dobrej i zamoznej rodziny i jak mnie keidys jedna laska widziala to takie ploty puscila ze az mi bylo wstyd wyjsc na miasto... a nie wiem jak moge sie \"usprawiedliwic\". bo chce ale ludzie to postrzegaja bardzo zle. mam na mysli ludzie w wieku 18-25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechno zaraz
Nie usprawiedliwiaj się bo tylko się pogrążasz :O Pochodzisz z dobrej rodziny a kupujesz w lumpeksach - zabrzmiało to jakby to była sprzeczność tzn. że w lumpeksach ubiera się kto - patologia? Rozumiem, ze to tylko niefortunne sformułowanie ;) A ludzie ktorzy myślą tak stereotypowo, niech się... niech nas nie obchodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhhhhhhh nie rozumisz mnie... nie uwazam ze tylko patologia kupuje w ciucholandach bo sama lubie do nich chodzic. ale chodzi mi o to co ludzie powiedza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionaa21
w lumpeksach ubieraja sie aktorki,modelki i inne:) nie wiem w czym wstyd, ja kazdemu mowie jak sie pyta gdzie cos kupilam ze to z lumpow..i tylko widze zazdrosne spojrzenia, ze mam ekstra ciuch za 8 zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionaa21
dodam, ze jestem bogatsza od wiekszosci kolezanek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie wstydze bo nie mam czego :D :D a marki napisałam nie dlatego, zeby sie pochwalić tylko żeby nie było że (jak niektorzy twierdza) kupujemy szmaty :D :D a najlepsze jest jak jestem w Armanim (określenie mojej mamy na ciucholand :classic_cool: ) i tu nagle wchodzi jakaś pani komornik, albo jakaś inna szycha albo (to jest najlepsze !) moja koleżanka, która sie zarzekała, że NIGDY W ŻYCIU NIE PÓJDZIE DO CIUCHOLANDU :D :D :P :P :P a jednak poszła bo jak do mnie przyszła raz czy drugi i widziała moje zdobycze z metkami za 15 zł to chciała oszaleć ze złości :P :P :P jest polew czasami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bojówki dżinsowe, za które w sklepie musiałabym zapłacić 80 zł- chyba pogłupieli! A tak zaplaciłm 20 zł i są w bdb stanie. Jestem bardzo zadowolona!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to kupiłam dużo fajnych, modnych, eleganckich spodni dla mnie i dla dzieci- dżinsy, fajne gatunkowo bluzeczki dla dzieciaków. U nas w soboty jest wszystko po 3zł, a wybór przeogromny! Ubrani jesteśmy dobrze, a za takie ciuchy u nas w sklepach zapłacilabym zdecydowanie więcej! A nasze szafy bylyby zdecydowanie szczuplejsze.....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze tak
crazy uwierz ze nie mam kompleksow,pracuje w anglii od ladnych paru lat jako modelka i jak przyjezdzam do Polski to mi was szkoda. I zawsze mnie smieszy jak poznaje jakies Polki, ktore zgodnie glosno twierdza ze angielki nie umieja sie ubrac, a same wygladaja jak totalne wiesniareczki z malych polskich miasteczek ,zle dobrane dodatki, niedopasowane buty do stroju, przewaznie tragicznie zrobione wlosy, paskudne paznokcie. zenada!!! a w Polsce jest tragedia- wszystkie wygladacie tak samo, - tandetne ciuchy, zle ,podrobione na zagraniczne fryzury od kiepskiego fryzjera za 100 zl i nieudolna tapeta. brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa tym razem
a moze tak -> skoro jestes tak pieknie i super ubrana co robisz tutaj na temacie o lumpeksach? Przeciez jestesmy tylko tandetnie ubranymi pasztetami to czemu z nami w ogole rozmawiasz nasza wspaniala modelko :o Nie masz co robic tylko nas nawracac? To Twoja misja? Nie podoba Ci sie to ok, ale nie zadreczaj nas swoim gustem i pogladami. Anglia to nie jakis daleki lad, prawie kazda z nas tam byla i widziala swoje,wiec mamy prawo miec swoje zdanie na temat Angielek. Ty masz inne, tez ok, ale nie probuj nas na sile i ciagle przekonywac do wlasnego zdania. Ty pewnie nie ubierasz sie w lumpeksach,wiec to nie jest temat dla Ciebie. Wiec zegnamy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze tak
buhahaha- bidulki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze tak ==> ja Ci powiem tylko tyle, ze 99 % ciuchów z lumpeksu do którego ja chodzę jest właśnie z UK :P więc wychodzi na to, ze znaczna część mojego miasta ubiera sie dokładnie w to w co ubiera sie znaczna większość Angielek więc wychodzi na to że i my i one jesteśmy źle ubranymi szmaciarami :P :P :P pozatym ja noszę to w czym dobrze sie czuje i w czym jest mi wygodnie i sram na to co o mnie pomysli wielka paniusia modelka, która liznęła troszkę świata na zmywaku w Wielkiej Brytanii :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masęęęęęęęęę ciuszków z ktorych jestem b.zadowolona a dałam za nie 1/10 tego ile zapłaciłabym w klepie ;) ciuchniki ruleeeeeeeeeeeeez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×