Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

zmorka🌻ja mam migrenę bez aury i zanim skapnę sie ze to ból migrenowy to już mam sprawy żołądkowe i ogólny stan rozbicia. Bralam sumigre ale teraz lekarz znalazl dla mnie troszke tanszy lek o nazwie Cinie- jest tam 6 tabletek i kosztuje to koło 80 zl ale jest skuteczne, tylko musze brac od razu jak zaczyna mnie boleć. Kiedyś miewałam ból od oczu,tak przód czaszki oraz kości policzkowe i zęby bolały. Już myślalam że to moze tętniak ale po lekach ustaly takie bóle i mam tylko jednostronne Rybka🌻prawko rób, zawsze sie moze przydac, ja mam ale nie używam:P Rebeka🌻ja dzisiaj nie piję:Pwczoraj przesadziłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she Aniu pamiętasz byłysmy na jatkach :) Może w przyszłym roku obejrzymy razem krasnoludki :) To ciekawe ... a czy to tak żebyśmy wiedziały na kogo głosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej She - napojek moze byc niewinny jak dziecko ;-) :-D Rybka - fajne te wasze krasnale !! Zagladne po kolacji... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór!🖐️ Te krasnoludki są superek,czy to funduje urząd, czy ktoś inny.Pomysł bardzo fajny,byle tylko tego nikt nie ukradł lub nie zniszczył! Bo często tak to już w tej naszej kochanej ojczyżnie bywa ,że jak ktoś wymyśli coś fajnego ,to kto inny to zniszczy. W mojej okolicy jest tez sporo ciekawych miejsc,nawet w tym roku nasza wioska startuje w konkursie na najpiękniejszą wieś opolszczyzny,ale tu dużo osób pracuje długie lata za granicą,poza tym są bardzo pracowici,dużo czasu i pieniędzy poświęcają by fajnie było dookoła i to nie tylko u siebie na podwórku. Ja tez miewam migreny,ale narazie dawa lam im radę za pomoćą paracetamolu,chociaz nie zawsze pomagał.(w tej wersji co She).Kiedyś musiałam przyjmować hormony i moja migrena atakuje teraz w pierwszy dzien miesiaczki,brałam na to takie plastry hormonalne ,ale tez nie zawsze pomogły. Nie wiem jak tam kieliszki ,ale trzeba tę 50 jakoś uczcić.Co tam która posiada niech leje ,choćby symbolicznie :D She,dlaczego nie używasz prawka,przecież to taka frajda.U mnie jest nie do pomyślenia zycie bez auta,cokolwiek chcę załatwić muszę jechać do miasta,autobusów brak a na rowerze to stanowczo za długo.W dalekie trasy nie wyruszam ,ale to co potrzebne do zycia sobie załatwię i nie jestem od nikogp zależna. A jak mnie wkurzy małżonek to siadam do autka i jadę przed siebie...:classic_cool: \"To ciekawe\" ta osoba to chyba pomyliła adresy :P 35 ja to bym chciała zeby córcia przynosiła wiecej takich 4 przecież to nie jest taka zła ocena...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj po wypłacie to funduję wszystkim:D :D :D sama na razie herbatkę,ale jak wróce do domu,to może jednak to wczorajsze wino wypiję,bo siedze i kicham a kicham;) spokojnej nocki i kolorowych snów wszystkim Paniom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez torebki tych kichających jest dużo więcej a w towarzystwie razniej i jakoś lzej się to znosi.Ponoć leczony katarek trwa tydzień ,a nie leczony 7 dni.:D No,to mnie zostało jeszcze 3 dni i będę jak nowa. Chyba pójdę po jakiś chlebek,bo coś w brzuszku burczą,nie rozumie ten moj brzuszek ze o tej godzinie to juz nie wypada jeść.Domaga się czrgos na ruszt coraz glośniej ,może mu jabko wystarczy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 35...a pracuję sobie;) bo ja na 2 zmiany 6-14 i 14-22 . ale jeszcze tylko 20 minut;) A paznokcie to ja raczej na jasne,perłowe,niemodne kolory maluję...z zcerwonymi moje ręce wyglądają conajmniej dziwnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna...ja już przeszłam jakieś choróbsko,tak jak i mój mąż i połowa pracowników:) Dzis to chyba nie na wodę nam się kicha;) a jedzenie o tej porze własnie mnie zabija...trzeba coś z tym zrobić wreszcie,bo wracam do domu o 22.30 .Trochę poźno na kolację,nie mówiąc o obiedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 kochana,ja jestem krapkowiczanka,chociaz teraz juz tam nie mieszkam zostali tam rodzice i siostra a Krapkowice ma w moim serduchu tak szczebólny kącik ...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Krapkowic jeździłam jak byłam młoda i piękna...po welury;) Mój mąż właśnie sobie niedawno sprawił i cieszył się jak dziecko,bo mu młodość przypominają:D zamykam kompa,bo dziś wszyscy chą wcześniej wyjść...zupełnie nie rozumiem dlaczego?;) jutro znowu druga zmiana,więc zdażą wypłatę odespać;) I co ta rybka na te 1060???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jablka dzieci zeżraly to w lodóweczce była taka samotna paróweczka,jeszcze by się zmarnowała do jutra a tak w moim brzuszku juz jej nic nie grozi.Moze ktoś chętny to się podzielę!!! 35 jeżdzisz do Krapkowic częsciej czy to taki jednorazowy wypad ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem.. po kolacji ale zostawilam troszke miejsca na kapusniaczek ;-) , trzydziestkopiątko ! Caly czas po mnie cos lazi. W ciagu dnia nie jest zle tylko te ranki i wieczory. Przed chwila zrobilam sobiem napar z cebuli (wedlug przepisu Kaszubki - dzieki !). Az jestem ciekawa jak to bedzie smakowac... i jaki bedzie efekt. Czekam az nieco ostygnie. A na nasza 50-tke stawiam Szampana - ktos sie skusi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 ja te lody znam bardzo dobrze bo moje dzieci tez zawsze mnie na nie skusza,a potem to sie czlowiek dziwi ze do spodni nie wchodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj robiłam ogOrkową,więc tym razem kapuśniaczek nie dla mnie ,bo tyle kwśności to za dużo jak dla mnie .Wolę niestety słodkości. 35,przepraszam co to \"dama do towarzystwa ?\':P Jest taki dowci:Kobiety dzielą się na damy i kotki.Damy to takie co mówią Temu damu ,a temu nie damy,a kotki toTakie ktore mówią Ten mnie miauł ,a ten mnie nie miauł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko tego naparu musi też napić się ten kogo masz zamiar całować ,bo inaczej może nie wytrzymać. ;) U nas jak jemy czosnek to tez oboje ,albo nie ma całowania ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam ! Szampan zapach zabije ! Hihi ale mieszanina wybuchowa ! Zreszta moj slubny juz pod kolderka... wtaje jutro baaardzo wczesnie wiec i tak nici z zegzu ;-). zosatl mi tylko ewentualnie cyber-zegz :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A welury ,to prawdopodobnie buty z weluru,kiedyś produkowane w Krapkowicach,no właściwie w Otmencie(dzielnica Krapkowic). Myślę ,ze to oto chodzi.Z butów i srajtaśmy (papier toaletowy) to kiedyś nasze Krapkowice słynęły,a teraz obie fabryki kiepsko,nawet chyba nie istnieją :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mi ten napar przypomina ? Moja babcia, SP, robila mi dawno temu jak bylam chora syrop wlasnie z cebuli i chyba cukru... Strasznie mi smakowal i pomagal. Szkoda ze nie wiem jak si go robilo... musze zapytac mame, powinna widziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 - Do gadzetow typu wibrator jeszcze nie doszlam...;-) :-) Zacofannna ze mnie kobita ale kto wie, moze za pare lat... :-P A welury to dla mie spodnie... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 - widocznie zona lepsza od kochanki :-D :-D :-D :-D (wiem ze mam spozniony zaplon, to ten katar odcina doplyw tlenu do mozgu...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się ciesze ,ze u nas na gospodarce nie ma żadnych delegacji,a służbowe sprawy to ja załatwiam.Przyszło mi tak teraz do głowy,czy jak kobieta jedzie na delegacje to ma brać kochanka? To mój małżonek chyba by mnie z podwórka nie wypuścił. A takie r ózowe też mam od męza ,to jakiś zwyczaj ;) chociaż co naturalne to naturalne.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ja ten syrop z cebuli stosuję do dnia dzisiejszegoDo małego sloiczka wkładam pokrojoną cebule i warstwowo zakrywam miodem,mozna cukrem , ale miód dziala jeszcze jakby dodatkowo,zakręcony słoik odstwiam w ciepłe miejsce i po około 2 godzinach syrpoek już jest.Smródzik lekki tez,ale zdrowko wazniejsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie jakies plusy tej gospodarki ja mam mojego w sumie cały czas w zasięgu oczu,chociaż dla chcącego nic trudnego.Jak na razie to tez go darzę zaufaniem i wolałabym sie nie pomylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ja go mam najwyzej 1,2 dni i wole zrobić nowy,bo to naprawde troszkę \"pachnie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to spoko - myslalam ze juz na nastepny dzien jest nie do spozycia. Ja naprawde bylam mala jak mi to babcia robila - mialam maximum 6-7 lat. A co do tego zaufania - to chyba bez tego sie nie da ... ? Przeciez nie jestesmy przy nich dzien i noc, oni przy nas tez nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×