Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

kaszubko mam nadzieję, że to tylko dowcip, mój M zbliża się do 40 i jak czytam to co napisałaś o panach 40 -50 to nie jest mi do śmiechu :( U mnie świeci piękne słoneczko :) Jest prawdziwa złota polska jesień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmorko - nie martw się, nie jest aż tak źle z nimi. Mój koło 50siątki na pewien czas przystanął, a teraz po 60siątce ruszył jak pospieszny i to jak 20-30latek. Mam nadzieję że nie wypali się za szybko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kaszubko :D Mój M często się zastanawia, kiedy przyjdzie taki czas, że nie będzie mógł ;) To taka jego schiza :o Strasznie się tego boi, dla niego sex jest bardzo ważny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmorko - mężowi powiedz że tylko częsty i wytrwały trening zapewni mu kondycję do późnych lat. Coś innego: Przychodzi pijany małżonek do domu. Żonę to bardzo "ucieszyło", więc wściekła jak 100 choler pyta: - Będziesz jeszcze pił ? Mąż siedzi cicho, więc żona powtarza: - Będziesz jeszcze pił ? Mąż dalej nic. - Odpowiedziałbyś w końcu, czy będziesz jeszcze pił ??? Na co mąż z wysiłkiem: - ooooossssssssszzzzzzzzzzz, kurna, doobraaaaaaa, naleej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś odnośnie tych różowych, co są głęboko schowane w szafie, o których debatowałyście wczoraj tak namiętnie;) - Dlaczego wibrator nigdy nie zastąpi prawdziwego mężczyzny? - Ponieważ wibrator nie wyniesie śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ oj tylko ostatnie posty podczytalam i az sie zarumienilam ;) ja rozowego w szafie nie mam ale pomysle o tym bo ostatnio moj spedza duzo nocek nad robieniem habilitacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko co ludzkie raczej nie jest mi obce..... Jest głęboko w szafie, ale czasem się przydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś trochę narcystycznego, jak na prawdziwego faceta przystało: Przychodzi facet do lekarza, kładzie swa męskość na stole i milczy. Zdziwiony lekarz pyta: - Boli pana? - Nie boli. - To może za duży? - Nie, wcale nie. - A co, za mały? - Nie. Nie jest za mały. - To co w końcu?! - Fajny, nie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez_torebki - fajne zakupy :-D... Iwa - ja za granica... Paryz... brakuje mi troche tej naszej kochanej Polski...No i malo malo nas tu, wiec... Rybka - ja \"frankow\" nie polecam - zawodne - a przede wszystkim o wiele za drogie na to co soba reprezentuja. Ja mam Golfa ropniaka i swietnie sie sprawdza, nawet na dlugich trasach, pali niewiele No i cala przeprowadzke nim zrobilismy :-P :-D bo piekielnie pakowny. She 🌻 Kaszubka 🌻 - i jedno i drugie zgadza sie, prawie w 100% !! Zmorka - ten rozowy... wyplaty tez nie przyniesie :-D ! Dea 🌻 - witaj po dluuugiej przerwie. Jak tam Wasze plany, wiadomo juz cos ? Dalej mamy te kciuki sciskac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmorko - miałaś widzieć minę mojego męża gdy mu pierwszy zaproponowałam... a w jego dłoniach "różowy" jest faktycznie o niebo lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet na łożu śmierci zwierza się swojej żonie: - Nie mogę umrzeć bez wyznania ci prawdy. Przez całe nasze małżeństwo cię zdradzałem. Te wszystkie wieczory, w które niby pracowałem, spędzałem z inną kobietą. I to nie tylko z jedną, ale spałem z tuzinami kobiet. Żona spojrzała na niego spokojnie i powiedziała: - A myślisz, że dlaczego podałam ci truciznę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczynki co tu tak cicho ? Nie zapracowujcie się tak :D Czas na kawkę - ja stawiam i do tego dokładam gratis pyszną czekoladę z wiśniami mniam ;) Jest ktoś chętny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa6868
no ja! bo buzia mi się nie zamyka od ziewanie inic mi się niechcę 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubka, kiedy mu pierwszy zaproponowalas??? :classic_cool: Oj to ja rzeczywiscie troszke do tylu jestem :o Rebeka 🌻 ojejku, no tak dluuuugo mnie nie bylo. Niestety nici... my wszystkie papery gotowe, wydane 1500F a ludzie sie wycofali w zeszly czwartek 😡 myslalam ze szlak mnie trafi, bo przez cale dwa miesiace wmawiali nam ze na 100% sprzedaja... A teraz wszystko od poczatku trzeba zaczynac no i stress :( Czyli dziewczyny, zwracam Wam kciuki i pieknie dziekuje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawkę podaję i czekoladkę też :D smacznego 35 - no tak, kurczak lepszy niż czekoladka :) Dea - szkoda, że nic z tego nie wyszło :( Wiem coś na ten temat, Ty się nastawisz, a później nic z tego nie wychodzi :( straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmorka - chetnie wpadne na kawe - to z tego Twojego \"SUPER EXPRESIKU\" ? Dea - szkoda :-( . Ale nie mart sie znajdziecie cos innego. Tylko kasy szkoda. Nam tez 2 przeszly przed nosem bo ktos inny podbil cene i nie chcielismy przeplacic. Moze do 3 razy sztuka ? Jakby co to kciuki czekaja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa6868
DER właśnie a ty jak tem się znalazłś bo chyba nie jestem doczytana. Rebeka iKaszubka dzieki za emotki...... Jak mi się nic nie chcę ,spać{ziewam] a tu do domciu tak daleko. To z tym mlekirm opowiem wieczorkiem mężowi bo on to osobowy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa6868
wiecie co ja już nie piszę bo same golę robię sorki Dea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×