Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dziędoberek!!!! U nas też mrożno i najlepiej byłoby nie wychodzić z łóżeczka,ale cóz nie ma lekko trzeba na ten chleb powszedni jakoś zarobić...;) Normalnie to nawet nie trzeba czytać daty ,zaraz widać , ze WE się skonczyl,bo od razu jest Was więcej.:D U mnie w kuchni to jakieś krasnoludki naznosiły brudnych naczyń i uciekły :P Nie wiem kto to ma posprzątać...Chyba trzeba będzie się jakoś dogadać ze zmywarką może pomoże...:) Brombo ,ja wiem ze to chodzilo o Ciebie,ale napisałaś ,ze jak będziesz przynudzać to Cie kopnąć i dlatego napisałam ze dzieci nie biję,bo to tak fajnie czuć si ę czasami dzieckiem.W końcu dopóki zyją rodzice to jeszcze jesteśmy dziecmi,a ,ze po 30....:P Bez Torebki, moja córka zażyczyła sobie getrów ,ale na razie nie wie jakigo koloru ,jak się zdecyduje to chyba jej zrobie ,niech pozna moje chamskie ❤️. Rybko trzymamy kciuki !!!! Jesli chodzi o prezenty to u mnie dzieciaki same podrzucają co chciałyby dostać ,a dorosli jakoś tak obchodzą się bez prezentów chyba ze w naturze :P Dobra narazicho,musze troszkę popracować ale będę zaglądać .🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha...35...masz rację co do pamięci wiekszości mężczyzn;) Bromba...Ty mnie nie podziwiaj,bo na razie nie ma za co.Zabieram sie za to ponczo od dość dawna....;) Rebeka dzieki za kawkę:) Rybko trzymamy kciuki:) Anna...podobno robótki ręczne odstresowują;) a getry i zarękawki/mitenki znowu w modzie...za niewielką kaskę można szybko mieć modny dodatek;) szkoda,że nie każdemu już pasują;) U nas przed swietami jeszcze imieniny siostry(żaden kłopot z prezentem),potem dość okrągłe urodziny teścia...(duuuuży problem z prezentem) no i później mikołajki (słodycze w ilościach hurtowych;) ) a później...OGROMNY kłopot z prezentami :D :D :D Chyba w tym roku ze względu na poczynione inwestycje (włóczkowe:P) prezenty będa dziergane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem bormba
Dziewczyny ❤️ dzień jest taki, że uch w pracy siedzieć się nie chce. :) mój związek to jeszcze maluszek: ma dopiero półtora roku. ale każde z nas ma jakąś przeszłość i pewne doświadczenia. trudno wymagać od ludzi po 30, by byli nieskalani bagażem doświadczeń. ale dziś jest piękny dzień, słoneczko świeci i wiecie co? fajnie jest kochać. bardzo fajnie :D:D:D podobno na miłość nigdy nie jest za późno, a na samotnosć zawsze jest za wcześnie :) Rybko .... gród skrzatów :) ja mieszkam w mieście krasnali, hihihihi Agnieszka .... będziesz robić zaprawy z tych jabłek? ja z reguły szykuję kilka słoików jabłek w kawałach, zalanych cukrem żelującym - super sprawa potem do ciast i w ogóle duża buźka dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam nawet czasu dobrze Was poczytac :-( tylko tak "po lebkach"... Rybko 🌻 - powodzenia zycze !!! I konieczni napisz jak poszlo ! Wesola Anko 🌻 Brombo 🌻 - Szczera prawda za "na miłość nigdy nie jest za późno" !! Annapo 🌻 - krasnoludki naznosiły to niech krasnoludki zaladuja zmywarke ;-) Lece na szybki obiad wiec zycze wszystkim smacznego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie - dziś fajny słoneczny dzień i wierszyk [ nie tylko dla Bromby ] Wiesz, że warto było... Mijają kolejne życia dni otulane uśmiechem, radością, troską, drżeniem serca i szarą zwykłą codziennością. Znaczone łzami czasem lub też szaloną namiętnością. Myślami wracasz do chwil odległych... Jak wiele marzeń się spełniło, ile się snów wyśniło? Czy warto było? Co dla was życie jeszcze przeznaczyło? I tylko w sercu gdzieś głęboko ukryta jest ostoja Twoja, ta pewność absolutna, że była, jest i będzie, zawsze ta sama, wyciągnięta dłoń do Ciebie, co serce kiedyś Ci podała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja również wstawię wierszyk (nie tylko dla Kaszubki 🌼) Życzę Ci, abyś każdy nadchodzący dzień przyjął jako wyjątkowy dar. Nie pozwól, byś się zagubił w drobnych przykrościach. Nie poprawia się polnych kwiatów, ustawiając je w regularne grządki ogrodów, by nie utraciły piękna przemyślanej przez naturę przypadkowości. Tak chaotyczność Twoich dni może okazać się pozorem, z którego wypływa ich unikatowe piękno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bromba - czasem myśli lecą u mnie szybciej niż słowa, zanim coś napiszę - już się ulatnia, już myślę o czymś innym. Ten wiersz był dla Ciebie na przywitanie bo jeszcze się z Tobą nie witałam] - no i dla reszty dziewcząt A Twój wiersz też fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie ! U mnie wyjrzało piękne słońce,więc posyłam każdej dużo ciepelka.W radyjku mówili,ze ma wrócić lato...:D Można powiedzieć ,ze się troszkę obrobiłam,nawet udało mi się papierki wyprowadzić zeby były zgodne ze stanem faktycznym,no bo na gospodarce to też tych różnych dokumentów przybywa i tak jak w każdej księgowości ,jak człowiek nie prowadzi na bieżąco ,to potem trudno się pokapować o co chodzi...Jak się tutaj wprowadziłam to teściowie mieli jedną teczkę w której składali dokumenty ,a ja mam już pełną szafę i coraz to nowe rzeczy wprowadzają.Wiele tych rachunków trzeba przetrzymywac po kilka lat i potem się tego nazbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachunki, różne dokumenty - to istna makabra. Do tego dochodzi rozliczanie z urzędem podatkowym itd, itp. Niestety," biurokracja" na dobre zagościła w naszych domach. Najśmieszniejsze jest jednak, gdy próbujemy coś udowodnić na podstawie trzymanych w domu dokumentach - jakoś wtedy okazują się one mało ważne.... Kiedyś załatwiałam jakąś sprawę w urzędzie [dopatrzyłam się błędów] - dostałam odpowiedź: wszystko jest w komputerze, a komputer się nie myli. Gdy udowodniłam błędy - ta sama osoba powiedziała: to tylko komputer,to bezduszna maszyna, ma prawo popełniać błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mamy na topiku małą rocznicę. Okrągły miesiąc od dnia założenia. Ale to szybko minęło......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie klubowiczki 🌻 - te stare i te nowe :D Ciężki dzień miałam i dopiero teraz mogłam do Was zajrzeć na momencik. I znowu czytania duuużo :) Ale to chyba dobrze, no nie? Jutro już miesiąc? Faktycznie jak ten czas szybko leci. Jutro może nadrobię zaległości w czytaniu. Miłego popołudnia życzę wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala przerwa na popoludniawa kawke i papieroska... Witam Kaszubko🌻 Komputer sie nie myli ? Raczej nie tylko zazwyczaj ta osoba ktora go programuje albo ta ktora przy nim siedzi ...:-O Najgorsze jest to ze po takiej pomylce to zazwyczaj nawet nie uslyszymy \"przepraszamy - to nasza wina...\". A niech sie tak nam zdarzy pomylic przy, na przyklad, deklaracji podatkowej !!! To juz miesiac...? Kto by pomyslal ... N ale w milym towarzystwie czas szybko mija !!! Jakas mala imprezka moze ...? :-D Lece na szybciutkieg papieroska i wracam do pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala przerwa na popoludniawa kawke i papieroska... Witam Kaszubko🌻 Komputer sie nie myli ? Raczej nie tylko zazwyczaj ta osoba ktora go programuje albo ta ktora przy nim siedzi ...:-O Najgorsze jest to ze po takiej pomylce to zazwyczaj nawet nie uslyszymy \"przepraszamy - to nasza wina...\". A niech sie tak nam zdarzy pomylic przy, na przyklad, deklaracji podatkowej !!! To juz miesiac...? Kto by pomyslal ... N ale w milym towarzystwie czas szybko mija !!! Jakas mala imprezka moze ...? :-D Lece na szybciutkieg papieroska i wracam do pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala przerwa na popoludniawa kawke i papieroska... Witam Kaszubko🌻 Komputer sie nie myli ? Raczej nie tylko zazwyczaj ta osoba ktora go programuje albo ta ktora przy nim siedzi ...:-O Najgorsze jest to ze po takiej pomylce to zazwyczaj nawet nie uslyszymy \"przepraszamy - to nasza wina...\". A niech sie tak nam zdarzy pomylic przy, na przyklad, deklaracji podatkowej !!! To juz miesiac...? Kto by pomyslal ... N ale w milym towarzystwie czas szybko mija !!! Jakas mala imprezka moze ...? :-D Lece na szybciutkieg papieroska i wracam do pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Rebeko ja mam nadzieję,że zgodnie z tym echem to nie palisz,bo to by było zabójcze,:P A co do imprezki to nie ma inaczej.....Szampan muzyka a dobre towarzystwo to już mamy ,no nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, no nie, Annapo, tylko jednago :-D Szampana zostawcie mnie, nawet jak ktos nie lubi to na toast musi wypic obowiazkowo ! Reszte to juz co chce !!! Ch***ra, moj fantastyczny kolega poszedl sobie na urlop i zostawil mi instalacje rozbabrana, bez zadnego dokumentu 😡 ... Lepiej chyba dla niego zeby z tych wakacji nie wrocil !!! Byle do wieczora !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lece do domku, po drodze wstapie po szampana na jutrzejszy wieczor - wezme kilka butelek zeby dla wszystkich wystarczylo :-D Zagladne wieczorkiem ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do szampana dodamy wszystko to co lubimy - jabłecznik, kokosanki, lody czekoladowe, truskawki z bitą śmietaną itd... Do tego też dobry humor, dużo śmiechu i zabawy oraz wspaniały słoneczny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka jestes wielka
I ja w końcu znalażłam czas na kompa dla wszystkich 👄 i (kwiat).Tak minął mi 1 dzień pracy nawet miło i jestem zadowolona troche dziś jak obserwator ale podoba mi sie ,mój maluszek nauczyl się nowe słówko gumka bo ciągle zabiera lą z piórnika bratu ubaw po pacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka jestes wielka
Jutro jeszcze dowiem sie co z mieszkaniem i bedzie ok bo mam wielkie plany co zrobie hehe ale jak mamy marzenia to lżej się nam żyje bo one uskrzydlają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka jestes wielka
Widze cisza sie zrobiła zawsze nie mam czasu a jak już się znajdzie to was nie ma bede płakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenka - fajnie ze jestes zadowolona z pierwszego dnia, pierwsze wrazenie jest zawsze wazne, wiec mam wielka nadzieje ze dalej tez bedzie dobrze. Jutro tez masz wazny dzien i bede trzymac kciuki (no niech bedzie ze kciuka :-D ) . Tylko daj zaraz znac jak bedziesz cos wiedziec bo ciezko sie pracuje jedna reka ;-) :-D. Mam nadzieje ze ktos jed=szcze dzis wieczorem zagladnie ... mala rozgrzewka przed jutrzejsza jubileuszowa impreza... A propos : Champany juz sie chlodza na jutro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka jestes wielka
A co to za imprezka bo nie mam czasu nawet poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miesiac istnienia naszego topiku, Malenka ! Wesola Anko - ale imprezka dopiero jutro... No niech bedzie ze otwozymy jedna butelke dzisiaj ... tak na zachete ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w biegu;) Maleńka nie płacz,tu jakoś tak falami goście przychodzą;) A bąbelki jutro z okazji miesięcznicy istnienia topiku;) A do mnie dotarło troche włóczek....musze je jakoś po szafach poupychać,zeby nie było widać,że coś przybyło:P Gorzej będzie,jak ktos szafę otworzy....:D No i pudła musze na śmietnik wywalić,żeby zatrzec ślady zbrodni;)) miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×