Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

She-🌼ja rowniez otrzymalam,dzieki moje wyobrazenie bylo trafne,myslalam tylko ze masz dluzsze wlosy i widze ze tatuaze u synka tez w modzie,a cora jaka duza .....to juz pannica👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez T, no cóż dla mnie najbardziej zgodne z wyobrażeniem były Rebeka i Ewanisia:), udanej imprezki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 dziękuje dostałam :) kurczę taka plucha,że coś okropnego :( jadę dzisiaj opony zmienić na zimowe,hi,hi,hi.....rychło w czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She - dostałam, ale ładnie z córą wyglądacie, też prześlę tylko później, teraz muszę wyjść:) Wesoła Aniu🌼 - ja właśnie na tę pluchę muszę brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzydziestkapiatka🌻to masz tak jak ja, ja mam w @ swoje imie i nazwisko:P dlatego nie podaję do ogólnej wiadomości:P Możecie laski przeslać moje zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że tak was wciągnęły te fotki to jakaś chyba zaraza:)ale jakie ciekawskie towarzycho tu mamy! Imprezowiczki a co wy robiłyście w wieku kiedy trzeba było balować i imprezować co? Teraz to do garów kochaniutkie chciało się M i dzieciaczków słodkich maluszków które osładzają nam to skromne życie to do roboty a nie balować ,co książki, winko no nie co za rozpusta, hihihihihihiihihihiihihihihiiiihihihiihiihiiiii właśnie wróciłam z imeninek ale ta żołądkowa mooooocna:)))) Rebeko dzięki za wyjaśnienie jak ja ci zazdroszczę ja też chcę zatęsknić ale to chyba ja bym musiała wyjechać: A z tymi fotkami to jeszcze trochę się poprzekomarzam hihihihi🌻jak kaszubka wyślę to ja też!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wrocilam, na Ciebie kolej Agnieszko ! 35 - ja bym sie chetnie zamienila, ale nie jestem pewna czy bys moje chciala :-( bo strasznie cienkie sa. She 🌻 Kaszubko 😘 - widze ze moja lista zakupow troche sie wudluzyla :-). Musze wyslac mojemu M aktalizacje. Dzieki ! Moje wlosy ciemnieja w zimie a rozjasniaja w lecie. Taki promyk slonca im sie przyda, zwlaszcza teraz. Baz_Torebki - czyzby tesc Stanislaw ? Udanej imprezy ! Iwa - ja sie do tej pory wyszumialam i wyszalalam za wszystkie czasy, chyba wreszcie dojrzalam, to dzidzia moze sie pojawic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She - taka mala sugestia... Otwoz sobie nowa skrzynke chocby na \"interii\", bez imienia i nazwiska (pod pseudonimem), wtedy bedziesz spokojna. Ja tak zrobilam, a jak chce zeby ktos mial moj @ \"normalny\" to wysylam z niego wiadomosc i sprawa zaltwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko z całego serca ci tego życzę tylko nie czekajcie z tym za długo🌻 Kaszubko a dlaczego typowa ja nie chcę być typowa:( 34-fotki dotarły słowiańska dziewczyno:)a synuś ładniutki !córcia ile ma?bo mi się zapomniało hihi.A piesio śliczniutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam napisać do 35 oczywiście sorki ale coś mi po tych imieninach paluszki na klawiaturkę nie trafiająhihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa, to był żart..asekurujesz sie tak jakbym ja to zrobiła. Czasem tak właśnie postępuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo ! Co tu taka cisza ? Pobudka, mile panie, popoludniowa kawka sie klania ! :-D \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak!Rebeko masz racje .Ja dzisiaj wyjątkowo kawusię rozpuszczalną ponieważ nie chcę sobie podnosić ciśnienia bo mam zebranie w szkole u mojego marynarza to pewnie mi się i tak podniesie. Kaszubka ja też czasem chowam głowę w piasek ale tylko wtedy kiedy nie wiem co mam robić:) 35- a kto takie ładne zdięcia robi u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boja bardzo lubię robić zdięcia to taka moja trzecia pasja dlatego to pytanie.A..... i jakim aparatem je robiliście? jeśli to nie sekret:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35-podalam She twoj adres email🌼azebys dostala fotki.....👄chyba sie nie gniewasz?nie bede tak oficjalnie....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za zdjęcia Jednak tutaj na topiku to same laski siedzą, ciekawe jakie z tego wnioski można wyciagnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą dowiedziałam się , że w niedziełe przyjeżdża siostra mego męża - ona jest dużo starsza ode mnie, chyba z 7 lat jej nie widziałam. Ciekawa jestem, jaki cel mają te odwiedziny - kiedy potrzebowałam naprawdę pomocy [w tym psychicznej] to nie było tylu chętnych do odwiedzin. Nie wiem co mam o tym mysleć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - kazdy kiedys ma taki moment ze potrzebuje innych. Widocznie Twoja szwagierka tez... She - czyzbysmy pisaly na same babskie tematy ? Moze to pocieszajace bo to by oznaczalo ze miescimy sie w normie ...;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, niektórzy późno zauważają innych i to zwykle wtedy, gdy sami znajdą się w potrzebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego wieczoru Agnieszko ! A ja dzis do 18 siedze... :-O. Ide ustalic detale transportu na jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌻 dobry wieczor :) ale czytania na wieczor mam!!! :) dzieki wszystkim za zdjecia i do potem bo mam troszke pracy :( 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×