Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

...Annapo...to milej nocy.... Rebeko...mnie bardzo podobal sie Frankfurt i zycie w nim ....tam wszystko az tetnilo,byla jedna dzielnica (jest) w Offenbach ...tam sa knajpka przy knajpce i wszystkie inne i w kazde inna kultura i muzyka ....oh jak milo wspominam te czasy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile lat temu to bylo ? Myslisz ze dzis tez by Ci sie to jeszcze podobalo ? Moze to ja sie juz tak zestarzalam :-O ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, my lubimy te \"wypady\" ze znjomymi, sprawia nam to przyjemnosc ... ale samych nas juz nie ciagnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a wiesz ze nad tym nie myslalam masz racje ...ale fajnie jest pospacerowac nad Menem i wyskoczyc czasami do miejsc gdzie mozesz skosztowac np; malzy i muzyki latino..... nie mowie ze ja czesto wychodze gdzies ale zdarza sie ...tylko troche spochmurnialam tu gdzie mieszkam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ale bardziej wole jak znajomi wpadaja do nas ....mozemy byc luzni i nie martwimy sie kto z nas prowadzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy wiek ma swoje rozrywki... jak sobie przypomne co sie dzialo wa Frankfurcie przed koncertem Bon Jovi\'ego... dzis juz bym pewno nie poszla... a wtedy MUSIALAM tam byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ogolnie lubialam zwiedzac swiat tak mysle teraz z perspektywy czasu ....ale juz mi sie nie chce,to znaczy ze sie starzeje ...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to Dobranoc milych snow.....hihihi nawet nie wiesz jak ja to skojarzylam Ty masz w niku 72....hahaha ....tak wiem pytalam o koncowke.....hihi....🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie wyszalalm... do dzisiaj. Dzieci jeszcze nie mamy wiec praktycznie do dzis jestesmy \"wolni\" ... i korzystalismy z tej wolnosci ;-). Moze teraz przyszedl czas na troche \"doroslego\" zycia ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Ewanisia ! I reszta pan ktore dzis wieczorem nie zagadly ...:-(. No ale wybaczam !😘 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ojej toz Ty chyba jestes z tych nielicznych,ktorzy moga tak powiedziec ....chyle czola za myslenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaspałam i ryk z obory...Ale Wy jeszcze śpijcie słodko...A jak juz powstajecie to prosze sie czestowac ,kawa gotowa i kanapeczki....Teraz zmykam do \"biura \"...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:P Jestem w pracy ( jak się uda to w coś pogram i film sobie obejrzę:P - a jak nie to będe musiała pracować;( ) . Poczytałam Was trochę i mam coś na zimę: http://www.allegro.pl/item273334076_zadbaj_o_malego_zrob_mu_dobrze_ocieplacz_.html Nooo...zadbajcie o małego:P :D :D :D O zdjeciach pamiętam,ale tydzień się jeszcze nie skończyła a ja zawsze wszystko na ostatnią chwile;) dokładam drożdżówki i ide na serwis obadać co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek, skowronki Annapo i BT :) 🌻 cora dala mi pospac AZ do 8ej :) no to czlek sie lepiej czuje. Teraz szybko zmykam do gina bo ktos tam od czasu do czasu zajrzec musi hihihi do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczęłam czytać \"z wczoraj\" ale mi sie odechcialo:P bo skonczylabym za godzine a nie mam tyle czasu;) pozdrawiam wsiech a szept wirtualnosci to sie tu jeszcze pojawia?? ps. dlaczego prezenty maja byc tylko z okazji jakiejs??? ja lubie dostawac i dawac bez okazji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 😘😍 Annapo, Bez_Torebki - 🌻🌻🌻🌻 dla Was za ranne wstawanie ! Dea🌻 - udanej wizytki ! Isa 🌻- Szeptu to juz tu daaaawno nie bylo :-(;, a szkoda. Agnieszka 🌻 Ja sie dopiero o 11.00 z lozia zwleklam ;-), ale tego mi bylo trzeba :-D. Korzystam z okazji ze cieplo i slonecznie i za okna sie wzielam... Zagladne po ostatnim oknie :-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ,jak skonczysz u siebie to moze bys tak przy jednej pracy machnęła i moje ,bo powoli nie bedzie nic przez nie widac...A i firanki mozna ,by wyprac...:p A tak powaznie to ja sie zastanawiam ,czy je myc,bo po swietach remont...Moze tym razem umyje tylko w oborze,krowki tez chca miec fajnie,a szczegolnie,ze w wigilie moglyby mi nagadac... U mnie juz posprzatane,dzieci pomogły i mamy mieszkanko na błysk,obiad sie gotuje ,teraz tylko jeszcze dzieci musza sie pouczyc i mozemy troszke odpoczac... Dea ,wrociłas..?Mnie tez czeka niedługo ta przyjemnosc...ale na szczescie moj gino fajny facet ,wiec nie jest tak zle,a taki pelen przeglad raz na rok to w naszym wieku konieczny.ja jak juz wejde do tego gabinetu,to robie wszystko co mozliwe,troszke to kosztuje,ale potem jakos spokojniejsza jestem. No dobra lece obiad konczyc,bo jakos mi burczy w brzuchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiad mam od teściowej:) firanek nie mam:) ale jeszcze do stwierdzenia : \"jest porządek\" mam jeszcze tydzien sprzątania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elliso a co masz w oknach,bo ja jak w jednym pokoju nie mialam firanki to juz po tygodniu okna mnie razily brudem ...no ,ale kolo nas jest taka fabryka ,ktora ma bardzo duzo kominow i niestety to widac na oknach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastepne okno zaliczone ! Jeszcz tylko 2, ale najgorsze na koniec zostawilam :-O. Ania 🌻 Annapo - chetnie bym wpadla ale troche daleko, no i sama rozumiesz ze po moich to juz bede troszke zmeczona... :-D. A na Twoje krowki to uwazaj, bo jak ci w Wigilie \"wytkna\" to moze byc problem ;-). Elisa - nie pali sie, powolutku wszystko sie zrobi ! A gdzie reszta pan ? 35 -tka na WE wyjechala, ale pozostale ? Kaszubko😘! She😘 ! Ewanisiu😘 ! Iwo😘 ! Brombo😘 ! I cala reszta...😘. Gdzie jestescie ?!?! Cos zjem i dalej sie rzucam w \"wir pracy\"... ja to nawet lubie, jak widze rezultaty, no i moze choc kilo przy tym strace to bedzie podwojna korzysc ;-). Narazie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nawet nie ma jakis brudow na oknach - ale moze nie widze przez pajeczyny;) mieszkam przy lesie to moze sie tak nie kurzy:) mam zaslony:) a do przedpokoju chce kupic takie sznurki co robic beda za firanki, ale juz tak chce miesiac;) bo ciagle jakas wystawka czapek i torebek po parapecie sie szlaja;) nic, ide sie pomoczyc, bo wieczorkiem iprezka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zapracowane dziewczęta, trochę dziś później niż zwykle, ale... dzisiaj jest dość ładnie, więc byłam ni to na zakupach ni to na spacerze...i tak zleciały bite 2 godziny. Kupiłam śmieszne słomiane ozdóbki na choinkę i jak zwykle słodycze i owoce. Bardziej w tym roku opłaca się kupować mandarynki lub pomarańcze niż jabłka - mało różnią się cenowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....dzien dobry ....wpadlam sie przywitac ale jestem troszke zajeta same rozumiecie ....mama jest naszym gosciem ...i dzis zajrze troszke pozniej.....papa...milego dnia---🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja już po obiadku i spacerze z psiakami :) Posprzątałam, choć okna zostawiłam na inny raz, bo mżyło coś, M gotował a dzieci pozmywają :)teraz siedzę, piję kawkę i córce sprawdzam pracę z polskiego, czyli słodkie lenistwo, czego i Wam życzę:D Annapo, jak samopoczucie i forma męża ?🌼 Wesoła Aniu🌼 Dea,daj znać czy wszystko ok z małą i u gina🌼 Rebeka, pracusiu, jak się zmęczysz przysiądź na kawkę🌼 Kaszubko🌼 Ewanisia🌼 Ellisa, zrób się na bóstwo i miłej zabawy🌼 Beztorebkowa🌼 i dla wszystkich niewymienionych🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×