Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Annapo - z obrazkow to zadnego pozytku nie ma :-( Tak mi sie przypomnielo odnosnie tej \"Baski\" dzisiaj, ze mam cos takiego ... choc przyznaje ze ostatnio kudlate mysli zaczynaja mi lazic po glowie... no ale tylko mysli i jeszcze tylko do jutra :-D A tobie milych snow zycze ;-) hihi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziedoberek! Witam panie ,oczywiscie tylko na krotko ,ale jakos tak nie umiem sobie odmowic napisania kilku słow... Potem zajrze a teraz zycze miłego dnia i stawiam pyszna kawke... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Pozdrawiam gorąco! Jakoś nie mam chwilki żeby z wami poplotkować.Tyle spraw mam ostatnio i w pracy ciągle w terenie że poprostu wymiękam wieczorem. Ale pamiętam o was przesyłam 😘,😘😘😘😘😘😘 Myślę że Was żadne choróbsko nie dopadło,dzisiaj mam ważną sprawę do załatwienia trzymajcie za mnie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!Dzban pachnącej aromatycznej kawy dla Was :) Dzięki za życzenia dobrej zabawy:) Było naprawdę fajnie,wino kobiety.......hi,hi,hi....ploteczki......i dobre humory:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety🌼, Wesoła Aniu, ja na chwilę na kawkę przysiądę, bo pracy jakoś dużo ;) Fajnie, że imprezka się udała :) Iwa🌼, będziemy trzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od ponad dwóch godzin próbuję wejść na kafe.... Witajcie. Rebeka ta męska "Baśka" jest super. Miłego dnia wszystkim....Iwa trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki 😘 Wrocilam z zakupow i na kawke do was przysiadam. Swietnie sie zlozylo ze wzielam sobie ten dzien urlopu bo cos mnie katarek dopadl... :-). Na powrot mojego M jestem \"pociagajacy smarkacz\" :-O... Moze lepiej bylo do lekarza isc, i wolne do konca tygodnia bym dostala...? Trudno sie mowi, teraz juz tego nie nadrobie... Annapo 🌻 - ty ranny ptaszku ! Iwa 🌻 - trzymie kciuki ! Wesola Anka 🌻 - wino, kobiety i ... spiew ? Fajnie ze impreza sie udala. Kaszubko 🌻 - tylko spokoj moze nas uratowac. Widze ze kilka pan nam po drodze ubylo... :-(. Dea 🌻 ciezko pracuje, She 🌻 egzamin przygotowuje, Ewanisia 😍 w Polsce... czesc pojawia sie od czasu do czasu i dla nich wielkie 😘 ale reszta ? Malenka 🌻 Bromba 🌻 Magda 🌻 i dla reszy 🌻🌻🌻🌻🌻 na zachete. Milego popoludnie i smacznego dla tych co na obiad ida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam cos fajnego napisac:D ale kafe sie zacielo nie wpuscilo i juz nie pamietam co chcialam:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellisa🌼, właśnie w tym problem :( co napiszę to mnie wywalai Rebeka🌼myślę, że dziewczyny się zniechęciły przez kłopoty z kafe i dlatego rzadziej zaglądają:( kuruj sie z tego kataru, cobyś nie była za bardzo pociągająca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko 🌻🌻🌻🌻🌻 - jak ja moglam Cie pominac !?!? Wybacz prosze 😍!!! Isa 🌻 - najwazniejsze ze jestes. Biegam jak kot z pecherzem, bo caly czas mi sie wydaje ze o czyms zapomnielam.... ale na kawke czas znajde. Jeszcze na \"bostwo\" musze sie zrobic...;-) nie wiem co z tego wyjdzie :-O ale bede probowac ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na chwilke bo tez jak to Rebeka mowi :jak kot z pecherzem latam,,bylam w banku:( poplacic rachunki,potem na zakupach niestety spozywczych i ogarnelam po japonsku chalupe ,potem obiad jakis trzeba by przygotowac no i teraz zamin dzieci wroca mam nareszcie chwilke zeby usiasc na kuperek...Rano probowałam sie dostac ,ale nie wyszło:( Jak tak dalej pojdzie to rzeczywiscie grono nam sie wykruszy,bo ilez m ozna tej cierpliwosci miec... Aganieszko smacznego! Iwo nie przemeczaj sie i oczywiscie powodzenia,niech sie ułozy po Twojej myśli🌻 Wesoła Anko,taki babski wieczor to fajna sprawa,jak tak sie czlowiek posmieje ,poplotkuje i na to winko to czlowiekowi zaraz lzej... Kaszubko,mnie sie tez ta wersja bardzo podoba,chociaz ja nie przepadam za miesniakami,chociaz i dla mnie na pocieche tez cos było... Elisso nie poddawaj sie i chociaz próbuj...ja wierze ,ze w koncu sie to kafe zrobi bardziej dostepne... Rebeko,nie bede Ci dzis głowy zawracać,bo widze ze sama sobie dobrze z tym radzisz hi,hi...:P Az Ci zazdroszcze Tego powitania...hmmmm...naczekałas sie to Ci sie nalezy...Miłego wieczoru ,a jak bedziesz umiała sie na chwile wyrwac z Jego ramion to zdaj relacje...:P A jak nie dzis to my poczekamy...sama wiesz,ze niektore z nas b.cierpliwe...:p Dla reszty pan gorace 👄 i 🌻 nie zawsze mozna Was wymienic,ale ja o Was wszystkich pamietam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo, wszystkie nasze dziewczęta są uparte - będą próbować aż do skutku. Wnuczka prze chwila zainstalowała mi nowy program antywirusowy - trochę czasu na tym zeszło. A te "mięśniaki" są dobre choćby po to by na czymś innym oko zawiesić hihihihi.....[ gdy mąż tego nie widzi ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko no i jak Ci nie przyznac racji,popatrzec to ja moge,ale z takich miesniakow to mnie sie podoba p.Pudzianowski,ale nie za ciałko tylko kilka razy slyszalam jego wypowiedzi i wydaje mi sie ,ze poza mieskiem ma jeszcze i rozum...Ale moge sie mylic... Pozdrowienia dla wnuczki,u mnie takie rzeczy to corcia robi... Głodna jestem jak wilk a moich bliskich nie widac,jadamy z reguły razem ,ale jak jeszcze mi kaza czekac to chyba nie wytrzymam...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, popatrz sobie na zdjęcie mojego najmłodszego - u niego też mięśnie grają, a w jego objęciach byłabyś maleńka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - super !! Annapo - ja jeszcze chwilke na relaks mam bo moj M dopiero o 20 laduje... mam nadzieje ze nie zabladze na tym lotnisku... Niby z orientacja u mnie nie najgorzej ale na tym lotnisku to zawsze sie gubie :-O. Glodu mi narobilas... chyba musze cos zjesc bo od rana to nawet o jedzeniu zapomnialam :-)... cos lekkiego, na miesko jeszcze poczekam ;-) :-D Agnieszko - wpadaj na kawke ja za chwile bede z powrotem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko,ja nie twierzdze ,ze wszyscy zbudowani mezczyzni ,maja tylko miesnie,po prostu ja w takich nie gustuje...Nie wiem dlaczego...ale nie ...:O Rebeko u mnie wszystko zjedzone ,no i jestesmy kwita,ale mam jeszcze dobry bigosik...wiec odliczasz juz godziny...ubierz cos jaskrawego to jak sie zgubisz to Twoj cie wypatrzy,mimo woli...hi,hi...Teraz zmykam ,ale postaram sie wieczorem zajrzec...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, ale to jest cudowne tonąć w ramionach barczystego, dobrze zbudowanego mężczyzny... ale kuszę....to żarty. Rebeka- jeszcze pamiętam słodkie przywitania po dłuższej nieobecności męża....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest kawka, Aniu, od George\'a ! Raczej mnie nie bedzie chyba ze na \"dzien dobry\" sie poklocimy... ale jakby co to chyba oboje postaramy sie odlozyc to ewentualnie na jutro ! A wracajac do miesniakow... tez nie przepadam, ale czesami fajnie oko zawiesic na takim dobrze zbudowanym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renata nie kłóć się szkoda czasu,i czasami w nerwach można jakąś głupotę powiedzieć,a potem nie ma jak odwrócić.......a słowa źle wypowiedziane bardzo bolą........... Ale mam nadzieje,że miło dzisiaj czas spędzicie :) dziękuje za kawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis pokupowalam prezenty mikolajkowe wlasnie sie przekonalam ze czas to pieniadz poniewaz mialam za duzo czasu to teraz mam za malo pieniedzy:D sie zastanawiam czy czesci tych prezentow juz na gwiazdke nie odlozyc:D Rebeka 🌻 stosunkowo udanego wieczoru i nocy:D jade na basen:D uwielbiam reklame ery co to gosc dla zony uczy sie tanczyc, niby banalna a cudna:D ps. dzis ogladalam taka czerwona kiecke ja laska ma w tej reklamie - tyko oglądałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - u nas klotnie sa baaaardzo gwaltowne, ale krotkie... no i nie czesto sie zdarzaja. Isa - dzieki !Mam nadzieje ze dobrze sie tam \"wytaplalas\" na tyma basenie i tyma razem bez \"kudlatych\" niespodzianek ;-). A reklamy nie znam :-(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę udało mi się wejść .... Która następna tu się dostanie.....robimy zakłady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×