Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witajcie w Lany Poniedziałek... Wczoraj kafe było bardzo niegrzeczne - nie można było dokonać wpisu. Dziś jest słoneczko - typowa wiosenna pogoda. Wnuki są już ze swoją mamą - miałam z nimi trochę kłopotów - wzywałam pogotowie - i na końcu taksówką zostały odwiezione do swojej mamy... dostały wysoką gorączkę, która zaczęła ustępować, gdy dowiedziały się, że pojadą do matki. Wcześniej nigdy tego nie było - możliwe, że powodem był fakt iż słyszały rozmowy dorosłych [ raczej nie u mnie ] o chorobie mamy - w rezultacie nastąpiła u nich taka właśnie reakcja... inaczej tego nie idzie wytłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! No,no trzeba by sie zastanowic jakie to wlasciwie swieta,bo u mnie to raczej aura zimowa...Snieg pada od rana bez przerwy,ale chyba za ciepło ,bo na ziemi topnieje...:) U mnie choroba dalej meczy M....i nie obyło sie bez wizyty u lekarza,na szczescie jest pogotowie ,bo nie wiem jakbym wytrzymala z nim do jutra...bardzo go bola uszy i ma wysoka temp. No nie sa to moze swieta o jakich sie marzy ,ale coz ... Dla mnie to automatycznie wiecej pracy w oborze...tesciowie pomagaja,ale ja te pomoc bardzo zle psychicznie znosze...:( Ok starczy tego marudzenia...jutro tez jest dzien i na pewno bedzie lepiej:D Mam nadzieje,ze u Was lepsze humorki ... Serdecznie pozdrawiam i przesylam po 👄 i 🌻 dla kazdej ...Do jutra!Odpoczywajcie jeszcze szybciutko ,bo od jutra znowu codzienna harowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! No,no trzeba by sie zastanowic jakie to wlasciwie swieta,bo u mnie to raczej aura zimowa...Snieg pada od rana bez przerwy,ale chyba za ciepło ,bo na ziemi topnieje...:) U mnie choroba dalej meczy M....i nie obyło sie bez wizyty u lekarza,na szczescie jest pogotowie ,bo nie wiem jakbym wytrzymala z nim do jutra...bardzo go bola uszy i ma wysoka temp. No nie sa to moze swieta o jakich sie marzy ,ale coz ... Dla mnie to automatycznie wiecej pracy w oborze...tesciowie pomagaja,ale ja te pomoc bardzo zle psychicznie znosze...:( Ok starczy tego marudzenia...jutro tez jest dzien i na pewno bedzie lepiej:D Mam nadzieje,ze u Was lepsze humorki ... Serdecznie pozdrawiam i przesylam po 👄 i 🌻 dla kazdej ...Do jutra!Odpoczywajcie jeszcze szybciutko ,bo od jutra znowu codzienna harowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta,święta i po świętach......faktycznie pogoda nas nie rozpieszczała :( Za to dzisiaj proszę piękne słońce za oknami :) Rozpoczynamy nowy krótszy tydzień pracowy..... To na dzień dobry kawa,herbata,czeklada i.......uśmiech :) ,bo rozumiem,że po świętach wszyscy na diecie hi,hi,hi,hi,hi.....lato się zbliża i w kostiumie trzeba błysnąć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w słoneczny, ładny dzionek. Wesoła - dzięki za czekoladę, ja dostawiam jeszcze rumianek i miętę - to dla tych, co za dużo w święta brzuszek wymęczyły... hihihiihihi Za chwilę przyjdzie mój maleńki Maciuś ze swoją mamą, a potem wyruszymy na pseudo zakupy i relaksujący spacer. Wczoraj kafe nie dopuszczało mnie do dokonania wpisów, więc bawiłam się wrzucając nowe zdjęcia do "Garnka" i sporą część dnia przespałam... to było za dużo snu - teraz mam oczy podpuchnięte i wielką chęć na dalsze spanie.... Maciek mnie rozrusza i świeże powietrze. Odezwę się po powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane 😍 I po Swietach ... :-( Pogoda nam figle platala : do znajomych jechalismy w niedzeile w pieknym sloncu a wracalismy w sniegu, wczoraj nawet niezle bylo caly dzien a wieczorem przeszla burza... Ewanisia 🌻 - zabich udek dalej nie jadlam ;-) She 🌻 Ania 🌻 - na pracowity dzien dla Ciebie duzo 😘 i pozdrowiatka dla M. Wesola 🌻 - z ta dieta to trafilas w dziesiatke :-O... objedzona jestem jak bak :-P. A tu jeszcze tyle pozostalo do podojadania :-O :-D Kaszubko 🌻- ziolka swietnie zrobia :-). Milego spaceru :-) i 😘 dla Maciusia. Milego dnia slonka 😘... jestem w poblizu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja dolaczam sie do poswietowych dietetycznych herbatek! Dzisiaj strasznie sloneczko swieci, az sie wsciekam ze cale cztery dni trzymalam dziecie w domu bo pogoda na psy zeszla a tu teraz (teraz!!!!) takie slonce!!! No ale coz, niech sobie swieci i w koncu ta wiosne przyniesie! Wszyskim po duzym 😘 - mam nadzieje ze wszyscy zdrowi? Jestem na podgladzie bo pracy nie malo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🌻 - zapowiadaja ze prawdziwa wiosna za tydzien przyjdzie :-). A mala moze ze zlobka na jakis spacer pojdzie ...? U nas wlasnie przed chwila znow sniegiem posypalo... marzec w tym roku w pelni zasluzyl na swoja reputacje :-) :-D Kawe proponuje... zanim M ze sklepu wroci i za obiad bede sie zabierac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Na początek bardzo przepraszam że nie złożyłam tu życzeń świątecznych. W kazdym razie byłyby one bardzo serdeczne. Miałam tylko dostęp do poczty i tą drogą poprzez maile składałam, tym, czyj adres posiadałam. Jak również dziękuję za życzenia, które mogłam dziś przeczytać. Święta uznaję za bardzo nieudane. Kilka czynnikw wpłynęło na to. W głównej mierze jazda po nieznanym mieście nocą w czasie śnieżycy i w końcu wizyta w szpitalu. Zaszwankowałao moje zdrowie. Jeszcze nie doszłam do siebie. Taka była wileka sobota. Reszty nie opiszę, nie ma sensu. O ile Boże Narodzenie było wręcz cudowne to Wielkanoc jedna z najbardziej nieudanych. Cóż, bywa i tak, więc chcę zapomnieć o świętach. Pozdrawiam i życzę miłego dnia. Zmykam, bo ..... tak trza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja przyłączam się z kawką:) rybka 🌻👄 mam nadzieję że już wszsytko w porządku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! ja tylko powitam,bo od rana gonie i nie mam na nic czasu,ale zyje ;) i jak jeszcze troszke pociagne to odezwe sie wiecej.... Wszystkim paniom miłego dzionka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No świetnie - Wesoła i Ellisa są z kawą, a mnie nie było... buuuu, buuuu. Maciek faktycznie mnie rozruszał..... już zamówiłam na jutro również ciepły, słoneczny dzionek..... trzeba zobaczyć inną część miasta. Tyle dni przesiedziałam w domu.... Rybko - nie zawsze wszystko nam się udaje, nie zawsze szczęście nam sprzyja... ale zawsze przychodzi lepsze jutro - głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea i Rebeka - Wam posyłam słonko... Annapo - a Tobie więcej sił. A gdzie jest Ewanisia i Bez Torebki ? Kogo jeszcze tu brakuje - nawet nie wiem, dziś myśleć mi się nie chce, ale chyba brakuje więcej dziewcząt.. Kafe bywa jeszcze dzis chwilami niegrzeczne - nie zawsze chce wpuścić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubka🌻jeszcze ja tu nie zaglądałam;) Żołądek mnie boli kurcze blade:Pwolne dzisiaj miałam i miałam sporo planów ale tylko udało mi sie wszystko wyprasować a reszta?No cóż-kiedy indziej;) rybka🌻za rok znowu będzie Wielkanoc;)to sobie tegoroczną odbijesz;)pozdrawiam Ja tez muszę kawy sobie zrobić pa,pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She - kaszubka o swojej krajance zapomniała - sorki.... ale głupio mi trochę. Skleroza wielka u mnie była....dlatego staram się nigdy nie wyliczać osób na topiku... łatwo przecież niechcący kogoś ominąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M wrocil do domu z prezentem : kupil konsole Nintendo DS i cale popoludnie siedzimy i gramy... a wlasciwie uczymy sie ;-) ... matemetyka i angielski, hihi, ale mamy zabawe :-D. Mala rzecz a cieszy :-D. Teraz juz do pracy pojechal wiec konsolka dla mnie na caly wieczor :-P :-D Rybko 🌻 - mam nadzieje ze juz teraz jest lepiej ...? Duze 😘 dla Ciebie i ... zapominaj ! Teraz juz pojdzie do przodu :-) . Isa 🌻 - po Swietach taki trening, no no, tobie chyba nadprogramowe kilogramy nie groza :-P. Kaszubko - Slonko gdzies tam sie przebija... ale niesmialo :-( ... to moze jeszcze jedna kawa ... taka wieczorna ...? She - jutro tez jest dzien :-) Qrde, musze na klase zagladnac, bo przez ostatnie dni czasu nie mialam :-O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To o tym treningu to do Ciebie, Ania, bylo... co mi chyba przeskoczylo :-O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi,hi,hi,hi,hi.............a może resztki alkoholi,które po świętach zostały zaproponuje,taką składkową imprę sobie zrobimy,każda coś dorzuci i bibka jak się patrzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra - Wesoła, to ja stawiam szampana, który został mi po Sylwestrze - z Wami mogę go spokojnie wypić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i znikam;) Nie dość, że pracy full to jeszcze dzis delegacja from Tajłan;) wszyscy biegają, sprzątają, układają itd. W domu też czas mi jakos znika...zanim wrócę,zrobię zakupy,ogarnę trochę to wieczór .... Wczoraj jeszcze szybkie pranie ( w ostatniej chwili oczywiście :p ) i pakowanie syna, bo wyjechał dziś ze szkołą na jakies nauki ;) Koniec gimnazjum, za miesiąc będzie zdawał do liceum ... starość nie radośc;) :P Wszystkim chorutkim duuuużo zdrowia, tym, którzy nie lubią zimy ( u nas bialo, choć w południe to raczej chlapa...) trochę cierpliwości ,wisona juz nadchodzi;) a całej reszcie miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa... i oczywiście dziękuję za świąteczne życzenia...dopiero dzis czytam bo jakoś do kompa miałam ostatnio daleko ;) Nie weim czy znacie ten test, moze trochę spóźniony, ale jeszcze na temat;) http://apeiro.pl/jajko/ A teraz idę poogladac zdjęcia maxi i do roboty ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Dzien 🌻 🖐️ U nas znowu deszcz lecz juz troszeczke cieplej, moze w koncu ta wiosna nadchodzi? Ruda, wracaj szybciutko do zdrowia 😘 A Ksiezniczka przeslodka, przepiekna, przekochaniutka!!!!! Duzo 😘 dla niej!!!! Dziewczyny, dla kazdej i z osobna, jak tradycja nakazuje, 😘 i 🌻 na dobry poczatek dnia. Ide popracowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 Witam po swietach i przedewszystkim chcialabym podziekowac za piekne zyczenia te na meila i ogolne oraz na komorke... Na poczatek dla kazdej z pan 👄👄👄 i jeszcze 🌼 spoznione buziaki dla synka She👄 i corci Rudejmaxi 👄 jaka ona juz duza... swieta uplynely nam milo i szybko ..podjelismy krotka i szybka decyzje ...spakowalismy sie i zrobilismy niespodzianke mojej mamie...bylismy trzy dni we Wloszech ..wrocilismy dzis w nocy a tym samym zrobilismy sobie jeden dzien dluzej wolnego...ahhhh jak bylo fajnie ..szkoda ze tak krotko ... jeszcze raz przepraszam wszystkich ze niemoglam nic napisac ..🌼 Rebeka 👄 niejadlas! leee dlaczego? ..ale za to ja dzis robie indyka w piekarniku ..bede czestowac pozniej...a jak Twoja gierka ...przeszlas juz co nieco ..hihi..🌼 Dea 👄 ..musze powiedziec ze juz dawno niewidzialam tu tyle sniegu jak ostatnio ....a jak Twoja Myszka ..buziaki dla niej ..🌼 Annapo 👄 ..oj Kochana buziak dla Ciebie za Twoje trudy ...a jak M juz lepiej? i niestresuj sie tak ta pomoca ..zawsze to szybciej ...🌼 Kaszubko 👄 jak zabawy z Maciusiem ..i jak Twoje samopoczucie ..doczytalam ze bylas senna wczoraj ..ale to pewnie ta wiosna ..🌼 Rybko 👄 a co to za historia z ta nocna jazda i tym szpitalem? 🌼 She 👄 bardzo jestem w dalszym ciagu ciekawa czy zrzucilas te kilka kilokramow ..przy tej diecie ktora stosowalas? buziaki dla syna 🌼 Rudamaxi 👄 ..Wiki wyglada slicznie ..a ten czas tak szybko leci ..dopiero co byla taka malutka nie? ..a i mama wyglada bardzo ladnie ..🌼 Bez Torebki 👄 a kawka gdzie? za to ja Ci stawiam duzy kubek pysznej kawki...u mnie tez te domowe obowiazki zabieraja duzo czasu i tez jak przyjdzie wieczor .to juz nic sie niechce...🌼 ...aha zapomnialabym dodac w koncu zaczelismy sie odzywac z bratem ..nieodzywal sie do mnie a ja nawet niewiem dlaczego ...dalam mu czas i zadzwonil ...moze przemyslal ...a ja tez raczej nieugieta jestem ...ale juz dobrze ..corcia mego brata ma w kwietniu kolejna operacje i chyba juz ostatnia ...zobaczymy ..oby bo szkoda mia malej ... zycze wszystkim milego dnia ...i kawka podana ..prosze sie czestowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Serniczek, makowiec, kokosanki? Kawa, herbatka, soczek wiśniowy? Zapraszam. Nie jest wcale ze mną lepiej. Muszę sobie kupić zestaw wypoczynkowy. Już chyba czas na to. she 🌻 jak żołądek? Pytam bo mnie te dolegliwości nie puszczają od kilku dobrych dni. ewanisia🌻 no widzisz, święta sprzyjają pojednaniom. Bardzo dobrze. szkoda gadać, zawsze w szpitalach rozkładają ręce, że nie mogą pomóc. Musieliśmy znaleźć czynną aptekę. E tam, historia nie warta opisywania. dea🌻 ja już straciłam wiarę w nadejście wiosny :( Tu biało. rebeko 🌻 jak wam idzie, kto ma lepsze wyniki? I jedno jest pewne - (nie)wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane 😍 !! Narazie tylko Wam pomacham 🖐️ i po 🌻 Wam przesle bo musze do sklepu leciec :-O. Milego dnia zycze i wracam za godzinke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×