Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Doszłam do wniosku, że to pogoda ma na nas taki okropny wpływ. Ni i cały czas twierdzę, że rok przestępny tez wtyka tu swoje niedobre fluidy..... jedno dobre, że następny będzie dopiero za 4 lata..... hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczyny co jest,jaki rok przestępny będzie nam tu mieszał,a kysz niech zmyka ze swoim mieszaniem w końcu w grupie siła,a my optymistki wszystkie,więc nie pozwólmy aby coś nam humory psuło !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poprawę humoru :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła, ajerkoniak - to coś dla mnie - bardzo go lubię Kiedyś często sama go robiłam i zawsze był bardziej procentowy niż ten w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo 👄 ode mnie rowniez na poprawe humoru.🌼 Kaszubko 👄dla Ciebie rowniez ...i jeszcze jeden za ten rok przestepny 🌼...hihii.. Rebeka 👄 ..Ty tez senna? 🌼 Dea 👄 nieznam tego filmu ..ja na dzis mam ostatnia czesc FINAL DESTINATION...widzialam juz go kilka razy ale za kazdym razem cos nowego odkryje..🌼 Wesola Aniu 👄 ...mniam pycha...to ja dorzucam ciasto ..ale musicie troszke poczekac ..bo ma jeszcze 15 min w piekarniku...🌼 ...wlasnie byla proba robienia ciasta..a to wszystko z nudow...ciekawe jakie bedzie okaze sie wieczorkiem ... ..ok ja juz koncze chwilowo bo jak ciasto sie zrobi to zmykam po M do pracy..zycze milej reszty dnia i udanego wieczoru....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udal mi sie nie zasnac... choc nie bylo to latwe :-P Dae - milego ogladania ! Jak tam brzusio ? Kaszubko - chyba masz na mysli pogode przez male \"P\"... bo ta przez duze \"P\"😘 ma na nas swietny wplyw ;-)... przynajmniej na mnie :-) !! Wesola - ja jeszcze w pracy to ajerkoniak niewskazany :-P, ale wieczorem sobie to \"odbije\" :-D Ewanisia - no to wieczorem poczestujesz ciastem :-) Roboty mam od groma i jeszcze troche ale znow czekam (juz od 3 godzin !!) az sie laskawie dewloperzy obudza 😠... Nie mam pojecia jak mi sie uda wszystko przed wolnym zrobic... jeszcze tylko jutro a roboty na 3 dni :-O. Czekam tylko az mi szef powie ze \"moze bym tak urlop przelozyla... ?\"... ale bedzie jazda ;-) :-D :-D :-D :-D Kolejna kawe stawiam : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/... moze dla niektorych juz za pozno ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - wiadomo, że to ta mała "p" nam czasem szkodzi hihihihihihi A kawę piję jeszcze późnym wieczorem - często mam niskie ciśnienie. Mam ochotę na sernika z dużą ilością rodzynek- stawiam na stolik obok kawy.... która chętna???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja chetnie porwie kawaleczek ! Dzieki Kaszubko ! Uciekam, mam to wszystko w ... nosie :-P. Jutro rano bedzie panika, hihih :-D :-D !!! Ide dzis na nalesniki (mniam, mniam !) wiec zycze Wam wszystkim milego wieczoru... ale i tak wpadne Wam "dobranoc" powiedziec :-P 😘😘😘😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham tylko!🖐️ szczególne uściski dla kaszubki👄 za przypomnienie linka do topiku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellisa witaj i już o nas nie zapominaj.... cieszę się, że znów jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - nie doczekałam się Ciebie..... idę spać.... Dobranoc wszystkim... do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz wrocilam... bardzo mi przykro :-(, ale nalesniki byly suuuuuper :-) ! Isa - fajnie ze jestes 🌻 :-) ! A teraz juz zgodnie z obietnica ;-) : 🌻😍🌻DOBRANOC 🌻😍🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga chwale sie :D pisalam dziewczynie pozew o alimenty mowilam co i jak ma mowic i z zadanej kwoty dostala tylko 300 zl mniej.Jak do tej pory to ze spraw w ktorych udzielalam pomocy prawnej to sa najwyzsze zasadzone alimenty.Ale dzisiaj uroslam ze dostalam takiego pawera ze spac mi sie wcale nie chce:d Co do ministrantow to szkoda slów rodzice sie ze mna nie skontaktowali a ksiadz tez cala sprawe zbagatelizowal:OMam nadzieje ze policjant zrobi to co do niego nalezy. ja ide rozczesac wloski bo sa mokre :D odswierzylam kolorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Ale czad szaro-buro i pada śnieg z deszczem brrrrrr........fuj......fuj....... Coś okropnego........................... Ale co tam nie tracimy humoru ;) Wczoraj oglądałam Poszukiwany-poszukiwana,zawsze ten film bawi mnie:) To co kawa na dzień dobry,mocna jak szatan :) i kanapka z pastą jajeczną :) sałatka z pomidora :) Święta zbliżają się,co dziewczyny pysznego robicie na święta,jakieś regionalne przysmaki,może jakieś ciekawe domowe przepisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 Rybko 👄 ..Tobie rowniez milego dnia 🌼 Wesola Aniu 👄 dzieki za sniadanko...👄 Isa 👄 Witaj 🌼 ...do kawki stawiam jablecznika ktorego mialam postawic wieczorkiem ..ale jest na dzis..milego dnia wszystkim zycze ..u mnie sloneczko ale zimno a na sobote zapowiadaja troszke sniegu ..ciekawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam z rana i zapodaję pierniczki do kawki;) Pracy nadal sporo, w domu roboty średnio, bo okna,firanki i pościel już załatwiłam,jeszcze jakies szafki w kuchni ogarnę bo im się należy i już. Pisanki po domu porozwieszane, na oknach\"okienka\" z zajączkami a na stół pewnie trochę żółtych kwiatów i tyle. W sobotę nas nie ma, bo wyjazd , w niedzielę na śniadanie do teściów, poniedziałek pewnie po południu na cmentarze( rano...wiadomo :P ) Z tego też powodu, że wiecznie się gościmy w domu oprócz święconki nic nie przygotowuję , robię tylko większe zakupy ;) Fajnie mam, nie?:P Ewanisia...współczuję kradzieży... Maxi...nawet nie wiem co powiedziec...:( Wszystkim chorym życzę zdrowia, wszystkim \"skwaszonym\";) jakiejś osłody na poprawę humorku:) a reszcie miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie 😍 Dzis moj ostatni dzien przed wolnym :-) :-):-):-) !!! Hihi, narazie w pracy spokoj, nikt nie reaguje a ja sie juz dosyc napisalam alarmujacych maili, wiec teraz sobie poczekam spokojnie na poludnie :-P... az jestem ciekawa co wymysla i czekam zeby zobaczyc ta panike :-P :-D :-D :-D :-D. Wredny charakter ze mnie wychodzi :-P,to chyba wiosenne zmeczenie :-) Rudamaxi 🌻 - no tak jak mowilam, w razie czego przyjde do Ciebie po porade. Gratulacje !! Rybko 🌻 - milego dnia Tobie rowniez ! Wesola 🌻 - tez bardzo lubie ten film... dzieki za podsuniecie pomysu na najblizszy wieczor :-) Ewanisia - mmmmm, jablecznik :-) !! Pycha !! BT 🌻 - widze ze u Ciebie juz Swiete na calego :-). Ja od jutra zaczne dom \"odgruzowywac\"... przede wszystkim musze koniecznie wyczyscic kamape i fotele bo jakies takie mniej biale sie zrobily :-O :-O... 🌻😘🌻 MILEGO DNIA DLA WSZYSTKICH 🌻😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzisiaj z pracy wam mowie Dzien Dobry 🌻 I od razy wysylam promyczki sloneczka tam dzie szaro i buro :) Zoladek lepiej choc jeszcze nie na 100%, lekka dietka dobrze mi zrobi ;) 😘 na dobry dzionek wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim.... Znalazłam przed chwilą taki sobie wierszyk..... mi się spodobał... „Śmiej się do dnia każdego Nim jeszcze się zbudzi Co dzień szukaj czegoś niezwykłego Pośród zwykłych ludzi Ciesz się wszystkim i z niczego A gdy coś nie tak – nie waż się poddawać Ucz się od słońca co dzień wschodzącego Siły by mimo wszystko uparcie wstawać Przeżywaj tak – by wciąż ci było mało Każdy dzień z apetytem do dna pij Życie właśnie tobie dane zostało Byś przeżyła je od deski do deski – więc żyj Nie układaj się do spania Stocz dziś walkę z swym zmęczeniem Masz jeszcze tyle do zrobienia Życie ma być nie ugaszonym pragnieniem Żyj – do przodu pełną parą A każdy dzień niech będzie świętem Życie nie jest żadną karą Lecz najpiękniejszym prezentem”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kobietki! ..ogladalam film i zajrzalam ..mialam sie polozyc na godzinke ale mnie nakrecily te slowa Kaszubki .ze wychodze pozalatwiac pare spraw...hihii...nieide spac..szkoda dnia... Rebeko 👄 ciesze sie ze Ci smakowal jablecznik ...w piatek sernik..zapraszam ...a powiedz jeszcze ile masz tego urlopu? 🌼 Dea 👄 ciesze sie ze juz lepiej z Toba ..buziaki dla Myszki 🌼 Kaszubko 👄 jak to czasami mozna pobudzic do zycia kogos wierszykiem ..dziekuje i buziaki dla Ciebie za to ..🌼 BT 👄 dzieki za troske...🌼 Annapo 👄 jak sie czujesz dzis? buziak dla Ciebie na powitanie ..🌼 ...a teraz zmykam do banku pozalatwiac pare spraw ..musze zrobic M epoitment ..przenosi sie do mojego banku...smieszne jest 3 lata w jednym banku a moj ma korzystniejsze warunki....Pozdrowionka Kobietki i zycze milego dnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🌻 - po wczorajszych szalenstwach kulinarnych tez dzis postanowilam byc grzeczna :-P Kaszubko 🌻 - zajafajny wierszyk ! Ewanisia - zapomnialam Ci 🌻 poslac :-( Wybaczysz ...;-) ? Teraz za to caly bukiet dostaniesz :-) :🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻... A wolne mam do konca przyszlego tygodnia :-) :-) Wracam za godzinke !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tym pięknym, optymistycznym akcentem żegnam się z paniami dziś, życząc słonecznego, milo spędzonego popołudnia i wieczoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wrocilam ...ale numer ...powiem wam ... ide po centrum i spotkalam znajomego policjanta..rozmawiam z nim na temat rowerow ..oczywiscie sie nieznalazly i niemaja nawet podejrzen..ale w sumie nie o to chodzi...wczoraj ponoc skatowali na miescie mlodego chlopaczka ktory dzwonil wieczorem z budki telefonicznej ...niemiesci mi sie to w glowie jak mozna tak wychowywac dzieci i pozwalac im na takie bezkarne zachowanie ...jedyna instytucja tutaj wychowujaca jest szkola..rodzice sa tak zapracowani ze niemaja czasu zajac sie dziecmi...nauczyciele coraz czesciej zostawiaja posady ..bo sie boja ...kilku zostalo zaatakowanych nozem...co sie dzieje na tym swiecie? ..druga sprawa dwa dni temu zginelo dziecko w centrum handlowym ..nieodnalezli go ..ale drugie moje pytanie dlaczego niezostalo to naglosnione..ani w lokalnym radiu ani w gazecie ...cuda sie tu dzieja ..a ja juz zaczynam sie bac o moje mlodsze dziecko..przeciez ja tu mieszkam ... ..jak zaradzic temu wszystkiemu? same pytania... Rebeka 👄 ale sie wybyczysz co? nalezy Ci sie wypoczywaj,milego urlopowania..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×