Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Ewanisia - Straszne rzeczy sie dzieja :-O :-( ... przerazajacy jest ten swiat w ktorym zyjemy :-O :-(. Chyba przedwczoraj ogladalam reportaz o szkole ... zdaje sie ze w Noregii (w kazdym razie ktorys z krajow Skandynawskich). Tam nauczyciel jest osoba szanowana i nikt sie nie odwazy zlym slowem odezwac ... Az sie lezka w oku kreci :-) Popoludniowa kawe stawiam : \_/\_/\_/\_/\_/\_/... do tego po paczku z czekolada :-)... a mialm byc grzeczna :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowe kubki podstawiam szybciutko zeby sie nie wylalo :-D : \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka ...ja juz szybko podstawilam ten kubeczek ...lej ..dzieki ... sluchaj, ja mysle ze to po czesci jest wina telewizji i prasy ..przez nich niektorzy czuja sie bezkarni..naglasniaja rozne kradzieze czy pobicia ..zobacz co oni wyprawiaja z polakami ,...a teraz tego jest wiecej...kazdy teraz moze zgwalcic ..pobic ..czy ukrasc ..i co dalej? nic ..bo co oni moga zrobic...bedzie jeszcze gorzej...sa takie nagonki na polakow ...w miescie niedaleko mnie polacy juz niejezdza sami autami ..zawsze jest ktos z nimi bo nikt niewie czy wroci do domu...zgroza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka ..czyzbys wybyla sama na taras? ..to ja ide powalczyc troszke do kuchni ...jakis obiadek trzeba zrobic ..jak zwykle zreszta ...Pozdrawiam ale bede zagladac ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis tylko salatke ... z szynka parmenska i serem, wiec zbyt lekkie to nie bylo... ale mam spokojne sumienie, bo to "tylko salatka" :-P Tutaj tez sa takie dzielnice ze lepiej po zmroku nie wchodzic i a w dzien nie jest duzo lepiej :-O. Zreszta wszedzie jest powoli to samo... kilka lat temu bylismy na poludniu Hiszpanii (Almeria) i chcielismy troszke pozwiedzac... jak wjechalismy do jednej dzielicy to nawet z samochodu nie wyszlismy tylko uciekalismy gdzie pieprz rosnie i nie w glowie nam bylo zwiedzanie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, obudzili sie, mam prace na popludnie... :-) Ale na taras tez wyskocze :-P. Ktos chetny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba na taras juz nie zdążyłam... buuuu, buuuuu. A co tam - najwyżej 1 papieros mniej. zakładałam sobie nową, drugą pocztę - kopiowałam adresy i czas mi uciekł błyskawicznie.... Mieszkam na takim mini osiedlu, kiedyś było tu fajnie... a teraz moje osiedle - wstyd nawet się przyznawać znajomym gdzie mieszkam - meliny, alkoholicy, narkotyki.... brrrrrrr... A to Polska właśnie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko ...a tu jest Anglia i niczym sie roznia oba te kraje ...juz wszedzie jest tak samo...a na tarasik mozemy wyskoczyc jeszcze raz ..obiadek nastawilam jeszcze tylko kapustka do zrobienia i sztory do powieszenia... ..jakos nieczuje juz tych swiat ..tak jakos normalnie mi sie juz wydaje ..nieciesza mnie ...mysle ze nawet niebedziemy robic takich tradycyjnych jak w Polsce...oczywiscie sniadanko ..jajeczka te sprawy ale napewno niebeda jakie kiedys w (domku)..ale kupilam baranka i kurczaczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - od kilku lat już mnie święta nie bawią.... z jednej strony, to nie za bardzo mam dla kogo je szykować - napiec, nagotowac różności i potem je rozdawać?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.wlasnie ..wszystko traci swoj urok i blask ..mna juz znowu targaja wspomnienia ..wszystko dlatego ze rodzina mi sie poroznila troszke...chodzi mi o rodzenstwo ...tak jakos jak Tata zyl to jeszcze wszystko bylo w kupie..a teraz nawet telefony sie urwaly ..zawsze ciagnelismy do domu chociarz na pare dni ..a teraz rodzinka po swiecie porozrzucana ...ogolnie jest do dupy...przepraszam za wyrazenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie wspaniale damy macie po 🌼-u i z pewna doza niesmialosci poprosze o kawe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie lubiłam i nie lubię świąt Wielkanocnych - miały one dla mnie sens, gdy dzieci były w domu. A teraz jeszcze nic sama za bardzo nie mogę... do wszystkiego potrzebuję pomocników....plus ciągłe kłopoty np z synową.... dziewczynie chyba coś lub ktoś odbiera rozum.... 3 letnia dziewczyneczka nie chce już z nią być, a wczoraj to samo mówił 7 letni chłopak - dzieciaki chcą u mnie zostać. Moje mieszkanie jest bardzo małe i ja niezbyt samodzielna i wiek męża już nie ten....a dzieci żal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda - a kawa z bitą śmietaną może być ?.....stawiam na stolik świeżo zaparzoną... proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi 👄 a prosze bardzo kawka dla pieknej pani ...moze byc z wkladka ...🌼 Kaszubko 👄 tak jakie te dzieci teraz sa madre,wiedza od malego czego chca i widza przeciez co sie dzieje w domu ...jesli taki maly brzdac juz mowi ze takie zycie mu nieodpowiada ..to az strach pomyslec co bedzie pozniej...przeciez to jeszcze dzieci ktore szukaja ciepla w domu i mamy w ktorej maja oparcie ..obojetnie czy zrobili cos dobrze czy zle ...kochane masz te wnuki ..i szkoda mi Ciebie ze musisz dzwigac te wszystkie ciezary ...buziaki dla maluszkow 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bidulo ty nasza kochana kaszubko Najgorzej jak ktos nie potrafi docenic tego co ma i mu sie przewraca w glowie.Szkoda tylko dzieciaczkow.Trzymaj sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i na chwilę padł mi internet..... Moja synowa to dziwny człowiek... z powodu jej niezrozumiałego postępowania rok temu zerwałam z nią kontakt. Jest nieobliczalna i niezdecydowana i w czynach i w słowach. Wydaje mi się, że albo jeszcze nie dorosła umysłowo[ pomimo swoich 29 lat ], albo tak cyniczna i lekceważąca uczucia innych. Ma dwie lewe ręce i szalenie lubi wykorzystywać innych... dzieci [ jak kukułka] wciąż komuś podrzuca... zawsze znajdzie kogoś, kto się na to nabierze i stara się jej pomóc... a potem, gdy wychodzi na jaw,że wcale nie potrzebuje pomocy, tylko ma ochotę jak zwykle poleniuchować, to ona w szybkim tempie szuka innych naiwnych. A że ma duże naiwne i tak niewinne oczy.... to wciąż znajduje. O niej to temat rzeka i do tego bardzo denerwujący... lepiej będzie, gdy tego tematu juz poruszać nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skonczylam !!! Czytac i pisac bede pozniej, teraz juz do domu uciekam !! Narazie kochane 😘 😍 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również wołam DOBRANOC... Muszę porobić porządki w moich szpargałach - zawsze przypomina mi się o tym wieczorem....w końcu jednak trzeba się za to zabrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ macham na dobranoc. zapracowana w pracy bylam i nie zdolalam zajzec. teraz dopiero co skonczylismy przerabiac z M pilne sprawy papierkowe. Moj zaladek lepiej ale za to zapalenie spojowek powrocilo i sie msci! Juz cale bialko w oku jest czerwone i oko troche pobolewa, cos mi mowi ze jutro do lekarza bede leciec :o oj na same swieta, tzn cztery dni leniuchowania ;) hihihi. Ja tez jakos nie czuje tych swiat, i w ogole Wielkanocy jakos nigdy nie lubialam. Moze teraz z mala jakos sie zmieni jak zaczniemy razem pisanki robic i ciasta piec (zaloze sie ze ona wczesniej sie nauczy ode mnie ;) ). Z jednego sie ciesze, nikt mnie nie poleje jakas smierdzaca woda kolonska w poniedzialek! ani wiadrem zimnej wody! no to teraz ostatni paperos i pod koluderke. Dobranoc mile panie, zycze spokojnej nocki i kolorowych snow i oby wszystkim jutro sloneczko swiecilo 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie pozostalo tez tylko 🌻 DOBRANOC 🌻 Wam powiedziec... :-( Gdybym mogla prosic... nie krzyczcie rano za glosno, bede chcial jutro pospac na maxa ;-) :-), ale na poranna kawe postaram sie wpasc :-) Spokojnej nocy i milego poranku zycze wszystkim 😘 Papatki kochane 😍 😴 PS : Ani dzis nie bylo :-( ... ani She :-( ... Dziewczyny ; glowa do gory ! Nie poddawajcie sie chandrze ! Jeszcze tylko 2 dni i wiosna zawita ! I bedziemy mogly spiewac : \"Wiosna, wiosna, wiosna ach to ty ... \" :-). Moc 😘 dla Was !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka🌻jaka wiosna?U mnie śniegu napadało ze wczoraj autobusy prawie nie jeździły i musiałam na pieszo 4 km iść żeby do pracy dojechać:P W domu nic nie porobione, w pracy kocioł bo dyrektor sie zmienia od kwietnia, z córką kłopotów ciąg dalszy(jak nie będzie brała leków to w szpitalu ją zamkną) synuś nie chce się uczyć pieśni na komunię, a mąż był na urlopie to sie wylegiwał a teraz oznajmił ze trzeba posprzątać na świeta bo syf jest- a kiedy? Oczywiście po pracy,tylko że on wraca o 19 a ja o 17 czyli kto to ma robic? Aaa, do dupy to wszystko Pozdrawiam i milego dnia zyczę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie...google tulipanami ozdobione a we Wrocku śnieg (czyt.chlapa :( ) a że stary dziś ma dzień wolny to do pracy jechałam autobusem...jakies półtora godziny...zamiast pół.Masakra:( Na onecie jest ciekawa hipoteza...że u nas atak zimy zawsze 3 tygodnie po ataku w USA :) Ciekawe czy już u nich wiosna jest?;)) Mimo wszystko miłego dnia i duuuużo cierpliwości do chłopów i innych ludzi przed świętami;) Dzisiaj herbata zielona i biszkopty - miłego dzionka życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie..... śnieg, chlapa...fajne święta się zapowiadają..... zamiast Wielkanocy będzie Gwiazdka. Ewanisia - co tak skromnie...."dobranoc" i "dzień dobry".... tylko tyle ? Zawsze się rozpisywałaś...... Dla polepszenia humoru i wzmocnienia naszych sił stawiam kawę i obok czekoladę z wiórkami kokosowymi....i jeszcze cos mojego ulubionego - galaretkę z mandarynkami i bita śmietaną oraz ptasie mleczko.... Dla wszystkich starczy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×