Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Kaszubka🌻litoooooooooooości!!! Ja przecież do Swiąt nie jem slodkości a Ty tu serwujesz takie dobre rzeczy:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła - no i prawie mi się udało Ciebie złapać... hihihihihi She - daj sie skusić - najwyżej w święta troszeczkę mniej zjesz. Dzięki Tobie zawsze wiem jak jest pogoda u mojego syna - on mieszka w Rumii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌻 😘 She, wychodzi na to ze Wielkanoc bardziej podobna do Bozego Narodzenia z tym sniegiem 😠 u nas tez prognoza na snieg w sobote :o Wiem jak to jest kiedy czujesz, ze wszystko jest na twoich barkach ... i ani odrobinki czasu dla siebie. Musisz zagonic M do pomocy, bo jak nie to zwariowac mozna :o dla mnie ostatnia deska ratunku bylo zatrudnienie kogos do pomocy, kosztuje to ale zdrowie i spokoj sa wazniejsze. Duza 😘 dla ciebie i dla cory na polepszenie. Ten wpis zaczelam dwie godziny temu! troche sie zapracowalam z gosciem ze Szkocji, jak ja lubie szkocki akcent!!!! dzisiaj u mnie kawa tylko z mlekiem sojowym wiec nie czestuje bo wiem ze nie kazdy lubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea Erw🌻fuuuuuuuuj sojowe mleko:Pjak mój syn był malutki to dokarmiałam go właśnie mlekiem sojowym Nutramigen, i czasem sie nacięłam przy próbowaniu-ohyda;) Kaszubka🌻no to relacja z pierwszej ręki:) zachmurzenie umiarkowane z przelotnymi opadami śniegu i gradu, temperatura chyba lekko na plusie bo mokro na chodnikach;)a na słodkie się nie skuszę bo takie mam postne postanowienie, dlatego;) A tak na marginesie to mam silną wolę bo obok mnie leżą paczki z ZFŚS ze słodyczami dla moich dzieci a w nich m.in.ptasie mleczko i inne pysznosci:) a ja walczę z sobą:D wesoła anka🌻 ewanisia🌻 rebeka🌻 isa🌻 rybka🌻 rudamaxi🌻 bez torebki🌻 Aaa,zapomniałam sie pochwalic,wczoraj kupiłam juz sukienkę na komunię, jeszcze tylko do tego jakąś marynarkę i będzie git;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę całymi tygodniami nie jeść słodyczy, ale jak któregoś dnia coś mnie dopadnie... to koniec z moimi postanowieniami. Kiedy czytam o przygotowaniach do przyjęcia, o nauce - tylko sobie cichutko mówię - 'a ja to już mam za sobą".... taka kolej rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 😍 wczesno-popludniowo i kawe od George\'a stawiam...choc raz moge Wam dobra kawke zaserwowac :-) She 🌻 - coz Ci moge powiedziec :-( ... chyba tylko \"trzymaj sie cieplutko\" i nie daj sie zwariowac. Ja sie staram czasami postawic krzyzyk na niektorych sprawach, bo przeciez mila atmosfera w domu wazniejsza od porzadkow. Powies na kolku wszystkie spory i problemy choc na jeden dzien... usmiech przez lzy to tez usmiech i potrafi wiele zdzialac. Duza 😘 dla ciebie i trzymie mocno kciuki zeby sie wszystko ulozylo ! BT 🌻 - US duze to ciezko bedzie cos z ich pogody wywnoiskowac ;-) Ewanisia 🌻 Kaszubko 🌻 - dzieki za pysznosci... nie odmowie sobie ! Wesola 🌻 Dea 🌻 - na mleko sojowe sie nie skusze ;-) U mnie praca wre ! Wyspalam sie i dostalam powera do roboty :-) : pralka juz druga sie kreci, przetarlam szyby w 2 oknach, ale reszty nie ruszam bo znow sie zachmurzylo i pewno bedzie padac 😠. Teraz zabieram sie za czyszczenie kanapy i w tak zwanym miedzy-czasie ;-) za obiad, bo M znow do pracy pod wieczor ucieka :-(, wiec cos konkretnego musi zjesc. Narazie kochane ! Zostaje w zasiegu glosu ;-) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - skoro w zasiegu głosu to.... niezbyt głośno wołam - na mały odpoczynek czas.... pora na papierosa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła - jestem coraz bliżej... uważaj.... w końcu Ciebie dogonię... hihihihiihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wtam Kobietki i posylam 👄 i po 🌼 Kaszubko 👄 tak bylo skromnie bo rano sie rozpisalam ale nieskopiowalam i wcielo przy wysylaniu ..juz mi sie niechcialo pisac i wlaczylam sobie film a pozniej zasnelam..a ze mialam wlaczony piec i pozamykane okna wiec wiecie jak to jest ...usnac w 26 stopniach...hihii.. Kaszubko ..dzieki za slodkosci 🌼 Wesola Aniu 👄 BT 👄 She 👄 a zrzucilas pare kilo chociarz bez tych slodkosci? buziaki dla Ciebie i trzymamy kciuki aby Ci sie ulozylo..🌼 Rebeka 👄 jak na urlopie? wyspalas sie? i coz to za kawka? 🌼 Dea 👄 ..ja lubie kawe z sojowym mlekiem ..ale niewiem czy pijemy taka sama...ja tylko z maszyny kawke zalewana samym mlekiem ...buziaki dla Myszki 🌼 Annapo 👄 gdzie jestes? juz sie martwimy ..jak zdroweczko? buziaki dla Was 🌼 Ellisa 👄 ...chyba wszyscy co? jesli nie to sorki i 👄 ...teraz szybko na tarasik i obiadek ..dzis rybka ... ..milego dzionka u mnie pada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i patrz Kaszubko, tak mnie obiad i sprzatanie wciagnelo ze nie slyszalam :-( ;-) Ewanisia - wolalabym oczywiscie gdzies jechac niz siedziec w domu ale i tak jest SWIETNIE : musze naprawde odpoczac ... moze nie tyle fizycznie ile psychicznie bo zauwazylam ze straszne nerwowa ostatnio jestem :-O Przed Swietami porzadki robie ale przyszly tydzien juz tylko na przyjemnosci przeznaczam :-). A kawka to \"Nespresso\", od George\'a Clooney\'a ;-) :-D Dea - jak tam Twoje oko ? Ania 🌻 - pomachaj nam chociaz :-(. Szybciutki lyk kawy i wracam do (ale nie \"na\" :-) ) kanapy. Hihi, M narzeka bo po obiedzie nawet nie moze sie na kanapie polozyc... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytajcie w czasie odpoczynku.... Strażak ratuje staruszkę z płonącego mieszkania. -Proszę zacisnąć zęby!-krzyczy znosząc ja w dół po drabinie. -W takim razie musimy wrócić na górę, zostały na półce w łazience! ------------------------------------------- Amerykańska szkoła. Trójka dzieci z pierwszej klasy stoi przed ostatnią szansą, aby otrzymać promocję do drugiej klasy. Przepytuje je dyrektor: - John, przeliteruj słowo TATA. - T-A-T-A. - Świetnie! Zdałeś! - A teraz Mery, przeliteruj słowo MAMA. - M-A-M-A. - Doskonale! Przechodzisz do drugiej klasy. - A teraz ty Ahmed. Przeliteruj proszę... DYSKRYMINACJA OBCOKRAJOWCÓW W ŚWIETLE AMERYKAŃSKIEGO PRAWODAWSTWA... ------------------------------------------------- Dwoch policjantów stoi na ulicy z przepięknym, olbrzymim owczarkiem niemieckim. Przechodzą obok nich dwie baby. Po pewnym czasie odzywa się jeden z policjantów: - Ty słuchaj wiedziałeś, ze nam pies ma dwa chu.e ? - Jak to, skąd to wytrząsnąłeś ? - Jedna z tych bab powiedziała do drugiej: "widziałaś tego psa z dwoma chu.ami?" ---------------------------------------------- Pod ścianą budynku przechodząca kobieta, zauważa mężczyznę załatwiającego swoja potrzebę. -Nie wstyd panu? Przecież sto metrów dalej jest szalet! -A pani myśli, że ja mam węża strażackiego? ------------------------------------------ Lekarz pyta pacjenta: - Pali pan? - Nie. - To szkoda. Poczułby się pan dużo lepiej, gdyby pan rzucił palenie. ------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem ❤️ Kaszubko...swietne szczegolnie ten pierwszy 🌼 Rebeka...u mnie zawsze sa tylko plany urlopowe,pozniej wszystko wychodzi na opak...jak Twoja kanapa? 🌼 ...a reszta pan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przysiade na chwilke bom sie trosze zasapala ;-) ... Kaszubko - fajne :-) ! Ewanisia - Uwaga bede sie chwalic ;-) : kanapa jak nowa !! M stwierdzil ze on nie chce na ta masakre patrzec, ale ja sie uparlam i zrobilam po swojemu i przeszlam sama siebie :-) :-) :-D !! Teraz fotele na jej tle raza ale to juz sobie na jutro zostawie... Isa 🌻 - nie walcz z natura : idz spac :-) ! Dobranoc 😴 ! A ja musze teraz cos zjesc bo wysilek mnie calkowicie wypompowal ;-) :-D Narazie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellisa ...jakis spiacy dzionek u Ciebie? 🌼 Rebeka ..o kurcze!..co masz taki gospodarczy dzien ...jak Ci sie znudzi wpadnij do mnie ..tez mam kanape do przeprania u syna ..ale zostawilam ja po feriach...moje dzieci od dzis maja ferie ..dodam ze kolejne ale to nic....a Ty zestopuj troszke bo caly dzien ganiasz..hihii..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, Ewanisia, jak skoncze u siebie to przyjade :-D Ale masz racje : juz dosyc na dzisiaj :-). Ale nie masz pojecia jak mnie to cieszy jak widze rezultaty :-) :-) :-). Teraz juz sobie spokojnie przed TV usiade ... zaczyna sie film \"Zielona linia\" z Tom\'em Hanks\'em... bardzo ten film lubie :-). Milego wieczoru wszystkim... jeszcze do Was zagladne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka ..wiem jak to cieszy ..ja dopiero dzis zawiesilam sztory ktore mialy byc defakto na wczoraj ..i wiesz co? sa za dlugie o piec cm. jestem lekko wkurzona tym faktem bo albo musze przesunac karnisz, albo je skrocic...a niemam tutaj maszyny do szycia..:D ..a ten film ..to niejest przypadkiem ..Zielona Mila ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - moze da sie jakos wyzej te zaslony podwiesic bez przesuwania karnisza ...? Uwazaj bo po praniu o te 5 cenymetrow sie skroca napewno wiec nie zmieniaj nic definitywnie ! A film to zdaje sie ze wyszedl pod oryginalnym tytulem : \"The green mile\"... Myslimy o tym samym filmie :-) . Wesola - milo Cie tak czesto widziec, nawet jesli wpadasz jak po ogien :-) Kaszubko - dobranoc 😘 i do jutra ! Lece bo sie reklamy skonczyly ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 niesamowite rzeczy ..ani internet mi niedzialal ani telefon..a pogoda dosc wzgledna.. Kaszubko ..spoznione 🌼 Dobranoc 🌼..ale szczere..👄 Rebeko .wlasciwie to faktycznie masz racje ..sprawdze po praniu...chyba szybciej je wypiore..hihi.;) ..:D.. ..zycze wszystkim spokojnej i milej nocy . .............................🌼 Dobranoc 🌼....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz uciekam spac... bo jutro z nowymi silami do nowych zadan :-) 😴😘😍 DOBRANOC WSZYSTKIM 😍😘😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko..a cos Ty dzis niewyspana? :D .my specjalnie po cichutku rano ..bos Ty na urlopie :D:D:D...ale skoro tak mowisz to zycze milej nocy ..DOBRANOC Rebeko milych snow.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!!! Znikam do pracy a później to już prawie święta...dziś pisanki i kończenie serwetki do koszyczka a jutro wyjazd...więc już teraz Życzę Wam radosnych, spokojnych i bardzo rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy:)) Niech dla każdej z Was ( nas? ;) ) zacznie się coś nowego...odnowionego...odrodzonego...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×