Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Rebeka ..niezrozumialas z tym fryzjerem nic a nic :D to dobra rada.. Annapo..a ktorys dzien macie krotszy w obowiazkach ..chodzi mi o odpoczynek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - cos tepa dzis jestem :-D ... moze za malo wypilam :-D ? No to po maluchu, mile panie Y Y Y Y Y !!! Dea jednak laptopka nie naprawila :-(... a Kaszubce nie udalo sie meza zajac :-(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu 👄 ja naprawde jestem pelna podziwu dla Ciebie 🌼 Rebeka 👄 po maluchu ..🌼 ..juz,juz tylko podgrzeje zupke ..M zachcialo sie ..to dziwne zadko zdarza mu sie o tej porze cos zjesc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ale musiałam zaplikowac tabletę ,bo syn sie do łożeczka wybiera ,a przy okazji spojrzałąm do ulotek czy czasem nie wywołuja opuchlizny...i na jednych pisze ,ze rzadko ,ale moze cos takiego wystapić...:( no to moj syn rzadki przypadek...lek odstawiłam ,a rano musze zadzwonic do lekarki A o Beretke sie nie martw zdrowa jak rydz...:)A ten fryzjer u łaciatych to ja ...Poprostu nie lubie jak krowy maja takie poobklejane ogony i co 2 miesiace je skracam.... rebeko ja nosze zwiazane włosy do obory, i w kuchni,ale ogolnie to lubie tez miec rozpuszczone ,a ze sa dosyc geste wiec jak sa za dlugo nie pocieniowane to idzie sie wystraszyc.... Ewanisiu w sumie to w niedziele i swieta koscielne idziemy tylko 2 razy po 3 godz...i jak sie nc nie wydarzy to reszte dnia mamy dla siebietzn od 11 rano do 18 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widac u mnie tez z forma nie najlepiej....bledy jakies mi sie powkradały....wybaczcie!!! Ewanisiu ale ma smaki ten Twoj M...teraz zupka ?Ale widocznie mu bardzo smakowała skoro znowu ma na nia ochote...A mnie nie ma co podziwiac,sa osoby duzo bardziej na to zasługujace....nie mam moze lekkiego zycia ,ale przeciez wszyscy dostaja w kosc od zycia tylko pod roznymi postaciami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ta ja mam Ania przeciwienstw Twoich wlosow : cienkie, kreca sie jak barany i za chorobe nie idzie ich ulozyc :-O. Wybaczcie, zostawie Was na chwilke ... M dzwoni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ciekawe czy doszlo do was ..zobaczcie na poczte ..jesli tak to prosze o przeslanie do She ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ..mi chodzi o to ze znam Twoja prace ..pracowalam jak juz kiedys pisalam w stadninie koni i przy swiniach razem ..do tego kury i gesi ..wiec wiem jak sie narobisz ..ale milo wspominam te czasy i w sumie tesknie za tamtymi konmi...smieszne nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jestem. Ewanisia - ja nic nie mam... chyba ze wyslalas na inny @... zaraz sprawdze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu ...u mnie cos nie tak z poczta...nie idzie w ogole wejsc...ale jak w koncu sie do niej dostane to na pewno posle do She... A tak a propo mojej pracy to ja tez uwazam ,ze to nie jest najgorsze zajecie ,tylko mi przeszkadza to ze ja jestem na nie skazana do konca moich dni,a poza tym doskwiera mi to ,ze nawet na jeden dzien nie moge sie ruszyc z domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas by było cosik łyknac ,bo oczy mi sie kleic zaczynaja.... A moze by tak czegos posłuchac hmm...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo..oj tak wiem ..najpierw sie narzeka a potem cierpi i teskni... ale swoja droga na ten czas moglibyscie kogos kogos zatrudnic..chociarz kilka dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - hihi, glowa do przodu !! :-D :-D Czego sobie zyczysz do kieliszeczka ? A moze do szklaneczki ...? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu u nas nawet za spore wynagrodzenie nie ma chetnych do tej pracy,a poza tym wystarczy ,ze ktos nie dopilnuje i wleje zepsute mleko i ja juz place kare mleczarni i nawet potrafia przez 2 miesiace nie zaplacic mi ani grosza....Niestety u nas tylko jedna mleczarnia w okolicy i to oni dyktuja warunki,a jak ja chce sie z tego utrzymac to musze je spelniac... Zaraz sprawdze czy mi podlaczyli sluchawki?,bo jak nie to jutro im sie oberwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak znowu paluchy pchali tam ,gdzie nie trzeba i ze sluchania nici,....chociaz tak bardzo po cichutku to sobie puszcze...mam nadzieje ,ze syna nie obudze... Rebeko mozesz polac co masz najblizej ,a ja najwyzej sobie dosłodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann...znam to ogólnie" nie jestem zadowolona ale musze być wdzięczna"... to a'propos teściów;) A co do mleka...wybacz, ale ja jako konsument chciałabym dostawac czyste, zdrowe mleko a nie to z komórkami somatycznymi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ BT ....bazgroły:) no wiesz my sie bardzo staramy,ale nie zawsze nam sie udaje i czasami sa bazgroły...:) A moze cosik polac...to dluzej posiedzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BT - witaj, witaj !!! Karniak dla Ciebie !² A dla Ciebie Ania martini... chyba najslodsze z wszystkiego co mam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha.. no włśnie popijam Witoshę...bardzo słodkie czerwone winko...więc nie wiem czy długo posiedze;) :D O tej porze to moje starsze dziecię zawsze kompa okupuje...teraz go nie ma;) ale mężyk marudzi;) Ale on zawsze marudzi....:D Chyba muszę załozyć topik "Życie z marudą"...albo "Życie z cholerykiem " ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnosnie mleczka to ja tez jestem jak najbardziej za tym ze ma spełniac wszystkie normy!!!! I nie musisz sie martwic,bo w mojej mleczarni od kazdego dostawcy najpierw badaja mleko zanim je uzyja do produkcji,i to kazdorazowo....Jak nie spelnia norm ,to taki dostawca moze sie pozegnac z ta firma po prostu zrywaja kontrakt...to zagraniczna firma i ich nie obchodza zadne tłumaczenia...dlatego my dbamy ,zeby było ok,a oni nawet dobrze płaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BT - mezyka u(s)pij ;-)... albo najlepiej z moim M go w traske wyslemy i bedzie spokoj :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko martini hmmm... na to sie skusze nawet bez slodzenia :) BT...a czemuż ten M taki marudny...moze trzeba po pleckach podrapac,buzi dac...to czasami pomaga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za chwile nieobecnosci ale starszy syn wpadl pogadac... BT 👄 Witaj! Annapo..czy jest dobrze oplacalny ten biznes..czy z racji bytu po prostu juz brniesz do przodu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna..skończyłam AR i mam stamtąd znajomych:) Od jakiegoś czasu nie kupuję innych jogurtów jak Zott;) bo wiem skąd pochodzi mleko i jak bardzo tam pilnują badań;) Powiem szczerze,że piłabym jakikolwiek, gdybym miała zaufanie do producentów..zresztą to dotyczy wszystkich gałęzi przemysłu spożywczego;) Ale to głupia dyskusja na tę porę...teraz się rozmawia o zegzie:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×