Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Jakis ten moj wpis taki szary....no to pare kwiatkow posle ,zeby nie było tak smutno;🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 i 👄 dla wszystkich pan ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie 🌼 Ewanisio - mam nadzieję, że jednak to nie będzie cukrzyca - trzymam kciuki. ❤️ Muszę zabrać się za moje włosy - poczekam aż mąz gdzieś wyruszy - chyba wyślę go do ogrodu - jeśli da się namówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze Wesoła ,ze w trakcie tego machania i główką ruszaszhi,hi:) A moze by jakies spotkanie w wiekszej grupie urodzic....tylko jak tu zrobic ,zeby wszystkim pasowało i miejsce i czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kaszubko...a po drodze do ogrodka ,moze M jakies zakupy zrobic,rachunki poplacic...troszke swobody Ci sie przeciez nalezy...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi,hi,hi,hi....ruszam na maxa......czasem nawet zwoje się przegrzewają ;) Proponuje żebyś zaprosiła nas do siebie w wakacje hi,hi,hi,hi albo na żniwa parę dodatkowych rąk pewni się przyda :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła...ja zapraszam wszystkich ,ktorzy chetni,okolica piekna ,robota tez dla wszystkich sie znajdzie,a jak juz przyjdzie wieczorek to i jakas bibe mozna bedzie zrobic... A dzisiaj piatek...czyli poczatek WE ,wiec mam nadzieje ,ze wieczorkiem troszke poklikamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie 😍 Wesola 🌻- uwazaj zeby Ci te nogi nie odpadly :-D, szkoda by bylo :-). I uwazaj na zwoje ;-) :-D Skladkowy ekspresik widze sie spisuje dobrze ale trzeba bedzie pomyslec o jakims termosie na kawe bo jakos kazda z nas ma inne godziny ;-) :-D Ewanisia 🌻 - slonko dla Ciebie (u mnie jeszcze swieci ale pewno juz nie dlugo :-(). Za Twojego syna tez trzymie kciuka no i oczywiscie udanego balu zycze ! Ania 🌻 - mmmm, slinka na klawiaturce ;-) :-). Wieczorkiem postaram sie zagladnac... tyle ze jedziemy a M po pracy na zakupy, bo w lodowce echo :-P... wiec pewno pozniej dotre ... Kaszubko 🌻 - Ania ma racje, wyslij M na zakupy... moze potrzebujesz kuchenke mikrofalowa... takie ogladanie troche czasu zajmuje ;-) Wyspalam sie dzisiaj, przyszlam do pracy, sprawdzilam maile, kliknelam do Was pare slow i... lece na obiad :-D. Takie dni to lubie :- Wracam za godzinke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w prawie \"samo południe\";):D Wesoła........są juz taki \"łapki\" na sprężynce albo patyku...........do machania...........odpocznij;):) Ewanisia......zamawiam deszcz.........gdyby u Was za duzo padało przeslij chmurkę:) Moja córka nie ma balu \"zorganizowanego\";).......sami sobie organizują pożegnanie;)..i bardzo dobrze:D Annapo........ognisko....fajna sprawa........ Czekam na Ciebie....ZAWSZE....poczekam i do emerytury;):D Spotkanie fajna sprawa.......:):) Kaszubka..........buziory 👄 Rebeka.......🌼..... Na mnie czekaja nowe kwiaty.........więc chyba zajrze wieczorkiem...........pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniej nie widziałam Waszych wpisów... 🌼 - za to teraz mam co poczytać.. :D Właśnie udało mi się męża namówić - pojedzie za chwilę do ogrodu i będzie malował olejną farbą ławkę i cos tam jeszcze - starczy mi czasu dla siebie - siedzę jak na szpilkach i czekam... A zdjęcie - hmmmm - jeśli dobrze na nim wyjdę - to poślę Wam... nie jestem fotogeniczna - szczególnie gdy wiem, że zdjęcie jest akurat robione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarylis...jesli sie nie myle to gdzies kolo Ciebie jest jakas fabryka z czesciami do maszyn rolniczych ,wiec akurat w Twoim kierunku mam najwieksze szanse kiedys wyruszuc...a oczywiscie za Twoja maturzystke to chyba wszystkie trzymamy kciuki...a co do kwiatkow ,to moja pelargonia tak długo na mnie czekała,ze postanowiła zakwitnac...a rosnie w samej wodzie,bo miała tam tylko puscic korzonki :P.... Rebeko...jak najwiecej takich dni i oczywiscie smacznego,a w ogole to dzieki za przypomnienie o obiadku...czas wrzucic cos do garnka... A co do wieczorej imprezy,to ja tez troszke pozniej ,bo teraz pozniej z obory wychodzimy...ale okolo 21.30 chyba juz bede...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo.uprawa hydroponiczna jest tez dobra.......trzymaj nadal w wodzie:)......a co do części ..to faktycznie cos sie znajdzie.....pisz kiedy sie wybierasz:) Co do maturzystów..to mamy ich więcej.......u Lix bodajże tez jeden.....i gdzies jeszcze jedno dziecko;).chyba u nany...:) Sorki ,że zapomniałam :):)🌼 Po wszystkim robimy imprezkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - to juz teraz nie przeszkadzamy ;-), masz wolne popoludnie :-D. Tylko nia zapominaj o nas 😘 Amarylis - a kto sa Lix i Nany :-P ? Ania - obiadek sie gotuje ? To wpadnij na taras ;-) :-). Stawiam popoludniowa kawe ... \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ ... DLA WSZYSTKICH !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, Wesola, poskakaj sobie, co tam, najwyzej podam jeszcze raz ;-) :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki 🌼 - grzecznie melduję, że przyszła Kasia i pomogła mi w zabawie z moimi włosami - już są suchutkie... a ja nareszcie mam spokój... hihihhi... do następnego razu. Mogę spokojnie udać się na taras - Rebeko papierosik woła !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Babeczki ❤️ ...to chyba ten dym mnie przyciagnal :D..wpadlam tylko na dymka bo szykuje moje dziecko na bal ...byl na testach a teraz szybko piore spodnie i susze bo ma jedne do szkoly garniturowe ...krawat kupiony ..jeszcze tylko prasowanie i synus gotowy ...ja sie spiesze bo jeszcze musze jechac po M ...ale zalicze z wami tarasik... Rebeko 👄 zapomnialam dodac ze tarasik super ...aha i dziekuje za wybor ofert ...i co wybrac? hihii...zobaczymy..synus dziekuje za trzymanie kciukow...🌼 Annapo 👄 mniam ..taka kielbaska z ogniska ..ojej a jeszcze pieczone ziemniaczki ..ojeju ale mi smaka narobilas ...🌼 Wesola Aniu 👄 macham dzis ja do Ciebie ..hiihi🌼 Kaszubko 👄 w duchu mam nadzieje ze to nie cukrzyca ..bo jak o tym poczytalam to w glowie mi sie powywracalo ...a swoja droga ciekawa jestem jaki to kolorek wlosow masz ...czekamy na fotki ..🌼 Amarylis 👄 najgorsze testy przede mna w nastepnym tygodniu ..bo synus ma przedmioty scisle ...ale najmniej martwie sie o matematyke i chemie ...najbardziej o historie ..bo moje dziecie niebardzo jest obstukane w historii Anglii ..wczoraj pisal prace z religii na temat buddyzmu i islamu ..a tak naprawde niemial o tym zielonego pojecia ...ale ok starczy niech sobie ida na te impreze ciezko pracowali przez caly rok wiec im sie nalezy ..trzymam kciuki za was 🌼 ...ooooo pisalam i samo sie spalilo!!!.. ...lece do kuchni ale zajrze przed wyjsciem ..plecki troszke mnie bola bo za duzo wysilku na dzis ale musze ...milej reszty dnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarylis... no to teraz jestem w kropce nie wiem...przesadzac,nie przesadzac....ale chyba przesadze,bo ta woda taka jakos dziwnie zielona bleee...:) a jak rusze ,kiedys w Twoje strony to się odezwę! Oj na kawe to pewnie,juz sie nie załapie ,ale lece tez na ten taras,przycupne koło Was i powdycham świezego luftu... Wesoła...galaretke z kurczaka ...bardzo chetnie,ale dopiero na jutro...schowam do lodowki i rano zjem....teraz mam pełny brzuszek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym szamponem koloryzującym było mnóstwo niewiadomych.... po zmieszaniu wyszedł dziwny żółtawy kolor - kasia stwierdziła że penie po położeniu na włosy stanie się zielony - jak u Ani z Zielonego Wzgórza.... czekałyśmy niecierpliwie - tzn bardziej ja czekałam, bo Kasia wciąz tylko się śmiała i żartowała... i przechera nie chciała dać mi lusterka.... wreszcie udało mi się zobaczyć co mam na głowie i .... jest taki kolorek, jaki chciałam - ciemny mahoń.... i o dziwo - nie widać ani jednego siwego włoska... hihihhi 🌼 Ewanisio - jeśli już cukrzyca, to raczej II stopnia - a ta nie jest aż tak paskudna... moje dziewczyny mają I stopnia - coś więc o tym wiem.... ale lepiej, aby wcale nie było. Ja mam dość utajoną cukrzycę II stopnia - pojawia się i znika - przypomina mi czasem o sobie.... ale idzie z tym wytrzymać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam przed chwilą taką reklamę - jestem ciekawa i muszę tam zajrzeć.... "Hej, A co ja mam powiedzieć? W pracy szef wszystko chce na wczoraj, latam jak helikopter od rana do wieczora! Jak ja mam za tym wszystkim nadążyć? Szkoła, praca, wyjazdy, spotkania. Ale zdradzę ci mój sekret na lekkość i przyjemność www.lekko.o2.pl! Sprawdza się nawet po bardzo ciężkim dniu! Co myślisz o tej stronie? "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×