Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam koleżanki. Przysłam na kawę, ale nie ma nikogo. Jakby co to zapraszam na kawkę i czekoladkę. Właśnie wcinam którąś już z kolei kosteczkę pysznej milki i mam w dupie wszystkie wałki (na dupie chyba też), za to oczy mam ładne:-) Już kojarzę jak coś piszecie, która z Was to kaszubka, annapo i rebeka, resztęzapamiętam niedługo mam nadzieję. Wszystkim posyłam 🌼 ❤️ i 👄 i zastanawiam się czy mi się udało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w mailu kaszubki wkradł się błąd zaraz spróbuję go poprawić, dotyczy mojej miejscowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie, kaszubka mi takąm piękną tabelkę wysłała z wszystkimi danymi, a ja do niej Grażynko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, jak ja mam chwilke to wszystkie pouciekaly :-( :-O... a juz mialam nadzieje na tarasik, kawke i papieroska w milym towarzystwie ... :-(. Goja - wow, zdolniacha z Ciebie ! Teraz tylko trzeba jeszcze tego uzywac ;-) To w takim razie ide sama, musze troszke zdekomresowac bo popracowalam dosyc intensywnie i mam wrazenie ze mi para prze uszy uchodzi ;-):-D... jakby co to mnie znajdziecie :-)... i teraz juz nawet Goja mnie rozpozna :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Rebeko :D jestem - tylko wkurzam sie na swoją pocztę - robia w niej jakieś nowoczesne zmiany i diabli mnie biora - jestem wzrokowcem - nie cierpię również zmian..... A oni na dodatek bawią się w odrzucania , przetasowania itd, itp.... Idę na tarasik - tam chyba nie ma zmian... hihihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - hihi, na tarasie bez zmian... dlaej swieci sloneczko :-) Troszke mi sie juz nudzi :-(... ale jszcze tylko 20 minut...i do domku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kotka jadła dziś świeżego pomidora.... pierwszy raz. Zawsze zjadała małe kawałeczki surowego ziemniaka - ale pomidor :D Widziałam juz wiele dziwnych rzeczy - lecz jednak jeszcze za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - moze kotom, jak ludziom, zmieniaja sie smaki co 7 lat ...? :-D. Ja do kilku dni "poluje" na kota ktorego maja sasiedzi...chce mu zrobic fotke i widzialam go 2 razy i za kazdym razem kiedy juz bylo ciemno :-O... a jak wiadomo "w nocy wszystkie koty sa czarne" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yupiiiii !! Moge isc do domu !!! Kaszubko - duza 😘 dla Ciebie :-) Milego wieczoru wszystkim... ale moze zagladne na chwilke :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co i pstro sama siedzę ;) A mój pies uwielbia ser żółty :) zwierzęta jak ludzie lubią czasem małą zmianę w menu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za pocztę................ zmieniłam adres.od dzis prosze tu grajda1@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Amarylis 🌼 - zapisałam, a potem wraz z kolażem jeszcze raz roześlę. Za chwilę zacznę oglądać film na Polsacie "Kobieta ringu"... może czegoś się nauczę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomacham Wam wieczorkiem 🖐️ ... M zyczy sobie mojego towarzystwa ;-) wiec... :-) Mam nadzieje ze spedzacie mily wieczor :-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaliczylam \"nasza klase\" wiec i Wam jeszcze dobranoc szepne... mam nadzieje ze nie wyrwalam z pierwszego snu... albo, co gorsze, nie przeszkodzilam w czyms innym ;-) :-P Dobranoc !! 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Switem bladym mówię dzień dobry.............ledwo widząc człapie do ekspresu,mając nadzieje na łyk ożywczego napoju........kawy,kawy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła 👄 jestes kochana - kawa najlepszy napój w taki pochmurny dzionek..... może postawi mnie na nogi.... Zwierzaki jednak mają rajskie życie - nie muszą wstawać hihiihihi nie uzalezniły się od kawy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bezczelnie tylko po kawy łyk ....na reszte wpadne potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z nas fajne pisarki hihihihi - :D bardzo oszczędne w słowach 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌼 ..dobry,niedobry, mysle ze bedzie lepszy ... zapach kawy mnie zwabil ...mam M do konca tygodnia w domu ...zaden urlop tylko z musu ..dali mu wolne do konca tygodnia ..bo wczoraj mial starczke z gora w pracy ... Wesola Aniu 👄 dzieki za kawke ..🌼 Annapo 👄 ja tez dzis kawke w locie 🌼 Kaszubko 👄 pozno chodzisz spac a za to wczesnie wstajesz ..czyzby to nadchodzace lato tak dzialalo 🌼 Rybko 👄 a kawka? co tak szybko .🌼 Rebeko 👄 jeszcze nic niewiemy ..myslelismy ze wyruszymy w piatek wieczorem ..ale jeszcze nic niewiadomo ..prawdopodobnie moj M bedzie musial zmienic prace a to juz inna sprawa ..i w tej zaistnialej sytuacji chyba przelozymy nasz wyjazd ..a juz tak bylo zaplanowane ...poklocil sie wczoraj z szefem i go zawiesil do piatku ..w piatek maja mu dac znac ..ale juz dzis pojechal szukac czegos innego ...on niema problemu bo jest z kwalifikacjami ale najpierw niech cos zalatwi ...pomyslimy ostatecznie w piatek ..🌼 dla wszystkich spioszkow jeszcze posylam buziaki i do uslyszenia ..milego dzionka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie ........zawiozłam dziecie na ostatni egzaminz polskiego....ustny.................już jest po........ale na wyniki trzeba poczekać. No i chyba koniec . Teraz troche oddechu............ Miłego dnia....................🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisio 🌼 zgadłaś - tak zawsze u mnie jest - za jesienią juz będę dłużej spać... Mąż wcześniej wstaje - wyrusza do ogrodu - i chocby nie wiem jak cichutko się zachowywał - ja i tak się budzę... a wieczorem on szybko zasypia,a ja mam czas znów tylko dla siebie. Amarylis - wyniki będą bardzo dobre - teraz czas na relaks 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanisia 🌻 musiałam obiad nastawić, zjeść śniadanie z mlodszą córcią. Życzę powodzenia mężowi. Dobrze że nie jest to jak tu. Pełno pracy ale za 5 za godzinę. amarylis powodzenia dla dziecięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w srode 😍 Dzis srodek tygodnia wiec dobry humor obowiazkowy : w poludnie przechodzimy do drogiej polowki i juz poleci z gorki :-). Posylam slonce tam gdzie go nie ma i lapie kubek kawy :-) Wesola 🌻 Kaszubko 🌻 - dlugi sen moze i nie przedluza zycia ale ... skraca dzien pracy ;-) :-D :-D Ania 🌻 - trzymie za slowo, czekamy na Ciebie :-) Rybko 🌻 Ewanisia 🌻 - szkoda :-(, ale co sie odwlecze ;-) Moze z jednej strony to i lepiej, bo w ten WE nie bede miala zbyt duzo czasu .... Mam nadzeje ze w pracy M sie ulozy... jesli tak chce, bo moze rzeczywiscie ma ochote zmienic prace. W kazdym razie zycze powodzenia i 😘 dla Was obu :-). Syn juz skonczyl egzaminy ? Amarylis 🌻 - znaczy, kciuka moge puscic ? Teraz zasluzony wypoczynek :-)... dla Was obu :-D Teraz mam chwile na taras :-), ktos chetny ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wybaczcie, prosze ta "drOga" polowke :-O, az mnie zeby zabolaly :-D... skrot myslowy miedzy "drugim" i "dwojka" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak znow pusto :-(. Ja de odebrac bilety do Disneyland\'u :-) ... wracam za 2 godzinki :-) Rybko - milego poludnia bo juz sie pewnie nie \"zobaczymy\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×